Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. [quote name='mru']też byś do mnie wróciła? ;););) Maxio miał szczęście, że akurat mu się od razu domek trafił moja mama dała radę :D to dzięki niej ten domek![/quote] no ba:lol: Ach Maksiu bądz szczesliwy.
  2. Ja sie temu psu w ogole nie dziwie:shake::placz::placz::loveu: cudownie Mru ze juz w domku. To co dla niego zrobilas jest niesamowite, wspaniałe. Matko nadziejo:loveu: hip hip hurra hip hip hurra:multi:
  3. wiem tylko, że Kudlata kochana dziewczyna rozmawia z Sabiną i ustalają co zrobic. Wiecej pewnie napisze Kudlata sama.
  4. co to jest???????????CO TO JEEEEESSST???????????????????????????????? "Wziełam brata i zjezdzilismy pół Krosna za lekarzem. Dostała jeszcze dwie kroplówki i witaminy na wzmocnienie organizmu.... To mój num. tel 518.. Nie dawałam nic takiego co by jej zaszkodziło sama karme sucha i mokrą. Ryż z marchewka.terazmam dawcsuchary , herbatniki, biszkopty więc daje ale nie je nic. [B]Wet. proponował uśpienie suni bo stwierdzil ze sie męczy nie wyraziłam zgody....[/B] Będe walczyc do kąca..."
  5. biedny Kacperek. do aktywowania tylko niektory są. wiekszosc nie trzeba. gumtree i jeszcze chyba jedno tylko trzeba aktywowac. a pozostale są od razu.
  6. Wspaniale wiesci. Maszenka zostala dzis adoptowana:multi: Przez fajnych ludzi:multi:. Ja nie byłam przy tym, ale znajoma:). Hurra:multi: Wreszcie:loveu:
  7. Mnie tez. Nie podoba mi sie nic. nie podobaja mi sie wypowiedzi. nie podoba mi sie tresc. nie podoba mi sie absolutnie nic! Tak samo jak wypowiedzi na szansie. Zaufanie tez nie wzroslo, wręcz przeciwnie. Wybaczcie ze się wtrącam. Nie "moj" schron, nie "moja" adopcja. Nawet nie wiem gdzie ten pies jest. Zeby znow nie bylo zawalenia skrzynek, poprosilam Kudlatą o wizyte w domu Sniezki. Edit: W sumie powyższy mój tekst nie prowadzi do nikąd. Zeby nie powtórzyć ostatnich wydarzeń streszczę się: [B]Czy jest mozliwa wizyta przed/po- adopcyjna w domu Sniezki?[/B]
  8. Zrobilam kilka ogloszen dla Kacperka. Tifte na Twoj adres email dostaniesz maila z prosba o aktywacje ogloszenia. wystarczy wejsc na podany link i ogloszenie będzie aktualne.
  9. Ach Max- ciekawam czy wiesz jakie miales szczęscie:multi:
  10. to ja go jeszcze podniose i prosze o jakis cud:shake:
  11. Pani Agnieszka pisala do Radki i do mnie w sprawie Czareckiego:lol: Czarus jest kochany i jestem przeszczęsliwa, ze Weronia dała mu taki wspanialy DT:)
  12. no tak Mru- Ty zawsze zakrywasz twarz grzywka:evil_lol: Cudny jest ten psiak.
  13. Oj Mru, ale on jest doskonały. Cudowny pies:-(:placz: Jaka szkoda, ze juz masz psy- tak fajna z Was para:-(:placz: Naprawdę zasluguje na najlepszy dom+wychowanie, bo duży pies i troche zwariowany, wiec mu się przyda- i to wszytko. Najlepszy pies swiata:placz::multi:
  14. no ja bym go nie kąpała te 48 godzin. Pani Agnieszka jest rzeczywiscie super:) Bardzo dziękujemy. No i Czarecki dalej szuka domku
  15. ciekawe jak się sprawowal maksiolek:roll:
  16. ra-dunia super. dzięki. jak się pomniejsza zdjecia? bo ja je pomniejszam na imageshack'u, ale to chyba nie o to chodzi, bo nie wychodzi mi:oops: a możesz mi jeszcze to nowe pomneijszyc? Tifte, czy dasz rade te zdjecia w "normalnym" formacie tu wstawiac może? dzięki, bo ja sobie potem nie daje rady:oops: edit: o super. juz pomniejszylas
  17. ale pomniejszylam:shake:. NIe dam rady pomniejszyc. Kto potrafi, mniejszy niz 50?:oops:
  18. no wlasnie. Jesli ktos chce wyrożnic i w ten sposob pomoc malemu- prosze napiszcie do Selengi. Dzieki tifet a adres email Twoj na pewno poprawny jest? bo mi w ogloszeniach piszą, że nie jest. wiec dalam swoj. Ale w allegro lepiej dac Twoj. pomniejszam sobie zdjecie do ogloszen;)
  19. ale ale kto by się zabijał:cool3: w górę sliczny Maksio:multi:
  20. Weroniu napisz prosze jakie są wplywy jesli sa, jakie masz wydatki i ja to wszystko uaktualnie. dzieki. Jest pare zapytan jeszcze ze starego allegro Czareckiego. Wiec musimy tu troche porzadek trzymac:) Dzieki raz jeszcze.
  21. dzięki Mru za banerek wielgachne:loveu: dziś pózniej porobie troche ogloszen. Jakby ktos chcial wyroznic allegro to dajcie znac. Tifet wyslalam do Ciebie pw.
  22. strona sie nie wyswietla. mozesz wpisac numer w pierwszy post moze? do ogloszen tez sie przyda numer telefoniczny.
  23. biedny Kacperek. Trzeba mu znalesc domek. Ogloszenia tez będą jutro napisz prosze jeszcze ile on ma latek i czy rozumie się z innymi psami. A koty? wiadomo cos? w jakim miescie jest? jest wykastrowany? kontakt: tel/email?
  24. o bosz Kacperku:-( Mru jutro zrobi banerek. Domek potrzebny. malenki:(
×
×
  • Create New...