-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']też byś do mnie wróciła? ;););) Maxio miał szczęście, że akurat mu się od razu domek trafił moja mama dała radę :D to dzięki niej ten domek![/quote] no ba:lol: Ach Maksiu bądz szczesliwy. -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ja sie temu psu w ogole nie dziwie:shake::placz::placz::loveu: cudownie Mru ze juz w domku. To co dla niego zrobilas jest niesamowite, wspaniałe. Matko nadziejo:loveu: hip hip hurra hip hip hurra:multi: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
wiem tylko, że Kudlata kochana dziewczyna rozmawia z Sabiną i ustalają co zrobic. Wiecej pewnie napisze Kudlata sama. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
co to jest???????????CO TO JEEEEESSST???????????????????????????????? "Wziełam brata i zjezdzilismy pół Krosna za lekarzem. Dostała jeszcze dwie kroplówki i witaminy na wzmocnienie organizmu.... To mój num. tel 518.. Nie dawałam nic takiego co by jej zaszkodziło sama karme sucha i mokrą. Ryż z marchewka.terazmam dawcsuchary , herbatniki, biszkopty więc daje ale nie je nic. [B]Wet. proponował uśpienie suni bo stwierdzil ze sie męczy nie wyraziłam zgody....[/B] Będe walczyc do kąca..." -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Wspaniale wiesci. Maszenka zostala dzis adoptowana:multi: Przez fajnych ludzi:multi:. Ja nie byłam przy tym, ale znajoma:). Hurra:multi: Wreszcie:loveu: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mnie tez. Nie podoba mi sie nic. nie podobaja mi sie wypowiedzi. nie podoba mi sie tresc. nie podoba mi sie absolutnie nic! Tak samo jak wypowiedzi na szansie. Zaufanie tez nie wzroslo, wręcz przeciwnie. Wybaczcie ze się wtrącam. Nie "moj" schron, nie "moja" adopcja. Nawet nie wiem gdzie ten pies jest. Zeby znow nie bylo zawalenia skrzynek, poprosilam Kudlatą o wizyte w domu Sniezki. Edit: W sumie powyższy mój tekst nie prowadzi do nikąd. Zeby nie powtórzyć ostatnich wydarzeń streszczę się: [B]Czy jest mozliwa wizyta przed/po- adopcyjna w domu Sniezki?[/B] -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ach Max- ciekawam czy wiesz jakie miales szczęscie:multi: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
to ja go jeszcze podniose i prosze o jakis cud:shake: -
Pani Agnieszka pisala do Radki i do mnie w sprawie Czareckiego:lol: Czarus jest kochany i jestem przeszczęsliwa, ze Weronia dała mu taki wspanialy DT:)
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no tak Mru- Ty zawsze zakrywasz twarz grzywka:evil_lol: Cudny jest ten psiak. -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Oj Mru, ale on jest doskonały. Cudowny pies:-(:placz: Jaka szkoda, ze juz masz psy- tak fajna z Was para:-(:placz: Naprawdę zasluguje na najlepszy dom+wychowanie, bo duży pies i troche zwariowany, wiec mu się przyda- i to wszytko. Najlepszy pies swiata:placz::multi: -
no ja bym go nie kąpała te 48 godzin. Pani Agnieszka jest rzeczywiscie super:) Bardzo dziękujemy. No i Czarecki dalej szuka domku
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak się sprawowal maksiolek:roll: -
ra-dunia super. dzięki. jak się pomniejsza zdjecia? bo ja je pomniejszam na imageshack'u, ale to chyba nie o to chodzi, bo nie wychodzi mi:oops: a możesz mi jeszcze to nowe pomneijszyc? Tifte, czy dasz rade te zdjecia w "normalnym" formacie tu wstawiac może? dzięki, bo ja sobie potem nie daje rady:oops: edit: o super. juz pomniejszylas
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale ale kto by się zabijał:cool3: w górę sliczny Maksio:multi: -
Weroniu napisz prosze jakie są wplywy jesli sa, jakie masz wydatki i ja to wszystko uaktualnie. dzieki. Jest pare zapytan jeszcze ze starego allegro Czareckiego. Wiec musimy tu troche porzadek trzymac:) Dzieki raz jeszcze.