-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Martali Myszka molosowa:) chce dostarczyć Wandzie żarełko dla psiaków:multi::multi::-o:multi: 50 kg wołowiny i 50 kg kości wołowych:-o:multi::multi::multi:. To wszystko do Krakowa. Z Krakowa do pani Wandy potrzebujemy transportu. Czy ktoś z Was może? Zresztą i tak dam to na transportowy wątek. Jestem pod wrażeniem
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
:drink1::drink1::drinking::laola::laola: mru tak jak mówiłam jestes mądra, zaangażowana i nadal śliczna:lol::loveu: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
mamy, sorki nie zauwazylam smsa [B][SIZE=5][COLOR=red]MAJĄ DIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy Mru jetes jeszcze na dogo czy nie ( zielone swiatelko jest..) ale sluchajcie wlasnie Mru pisala,że chyba go ktoś gdzie ma. Wlasnie jadą tam z Pawłem :scream_3::scream_3::scream_3::o :cool2::happy1::happy1: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
ach tu pewnie nie chodzi o "nie mieć czasu"...tu chodzi o...nie pomyslec. nie bylo psa, byl pies i znów nie ma psa. normalka. -
Babulinka,maleńka,12 letnia,niewidoma suczka..ZA TM...[*]
Charly replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no...zasluzyla sobie malenka babulinka niewidoma:shake: -
[quote name='bonsai_88']No nie... jestem pewna, że gdzieś były fotki... na 1 stronie chyba :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nabralam się na to:placz::evil_lol::mad::lol:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='maninthebox']Jeżeli to tylko pomoże, to ja mogę wpadać do głębokiego stawu i świecić panu G. w nocy światłami w okno...[/quote] :-D:-D:biggrina: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
fajny z Was team. ma szczęście Diego tak czy siak. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru a gdzie 3 minuty czekania:mad: Posty skacza;) [SIZE=4][COLOR=darkred]ON SIĘ ZNAJDZIE!!! MUSI!!![/COLOR][/SIZE] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru ja to widze tak. Diego będzie szukany tzn. beda ogloszenia, plakaty, gazeta lokalna. Ma duze szanse. Gdyby nie Wy nie mialby zadnej. teraz sie naprawde wkurzylam. Bo nie wiedzialam ze ten koles nie zadzwonil do Was wczesniej. Tzn. ze pies juz rano sie zgubil a byl szukany dopiero wieczorem...no coz. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
tragedia tego psa jest niewyobrazalna. Bezdomny psiak. Tak bardzo był miły, tak bardzo szukał stada. I w końcu myślał znalazł. Wpadł w ręce Mru i Pawła, szkoleniowca. Jak on się musiał poczuc....Pewnie jak człowiek wsród marsjan, spotkawszy drugiego człowieka. Wreszcie ktos, kto go rozumial, dawal jasne sygnaly...I Diego przy pierwszej okazji polecial go szukac. Straaaszne, straaaaszne. Samotnosc i bezradnosc tego psa są nie do pojęcia. Ale Mru i Pawel oczywiscie maja plan. Plakaty itd. Musi się odnalesc...Musi. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja dzwonilam jakies 10 minut temu. nie ma Diego. przeszukali cala okolice, wszystkie uliczki, pola i co tylko. nie ma go. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dodzwonilam się. Nieladnie to wyglada. Diego prawdopodbnie uciekl juz wczoraj wieczorem. Plakal za Pawłem...no i pewnie dal nogi za nim. Tylko to jest 20 km od miejsca, z ktorego zostal zabrany. Miejsca ktore znal i gdzie mial żarcie...Ech:shake: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurde. nie mogę oddzwonic do Mru więc nie wiem teraz o kogo konkretnie chodzi...ale chyba o Diego (?) Mru pisze ze uciekl i go szukaja juz od 2 godzin -
Stare psy oddaje się do schronu. Nie wypelniają swoich zadan już. Zle slyszą, zle widzą. Schron to przeciez miejsce dla starego wysluzonego psa. Ten pies ma reumatyzm. Prosi o głosy na karmę [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3438/przyborowkomikskaukazafl5.jpg[/IMG][/URL] [
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
A Diego? Diego jest do "miecia" i nikt go nie chce. Wylecial z DT po jednym dniu, bo rezydent jest agresor. Diego natomiast ulegly i zero agresji. -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
:happy1::happy1::happy1::happy1::happy1: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Mru tu jest allegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=492607535]DRAMAT NA ULICY- BEZDOMNY DIEGO (492607535) - Aukcje internetowe Allegro[/url] nie bardzo czaje, czemu zdjecie sie przesuwa. w zmianach jest na swoim miejscu. musze cos tam pozmieniac,. Ale to za chwile. i tak trwa godzine zanim wejdzie na "wizje";) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
musze powstawiac z kompa pare zdjec diego, bo stąd je wstawiam na allegro:roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8315/diegocp2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6438/diego1qe1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3576/diego2wq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/994/diego3lk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img140/diego3lk8.jpg/1/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/diego3lk8.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL]