Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Martali Myszka molosowa:) chce dostarczyć Wandzie żarełko dla psiaków:multi::multi::-o:multi: 50 kg wołowiny i 50 kg kości wołowych:-o:multi::multi::multi:. To wszystko do Krakowa. Z Krakowa do pani Wandy potrzebujemy transportu. Czy ktoś z Was może? Zresztą i tak dam to na transportowy wątek. Jestem pod wrażeniem
  2. :drink1::drink1::drinking::laola::laola: mru tak jak mówiłam jestes mądra, zaangażowana i nadal śliczna:lol::loveu:
  3. mamy, sorki nie zauwazylam smsa [B][SIZE=5][COLOR=red]MAJĄ DIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  4. nie wiem czy Mru jetes jeszcze na dogo czy nie ( zielone swiatelko jest..) ale sluchajcie wlasnie Mru pisala,że chyba go ktoś gdzie ma. Wlasnie jadą tam z Pawłem :scream_3::scream_3::scream_3::o :cool2::happy1::happy1:
  5. sunia i małe juz poza schronem. to co się tam dzialo niech najlepiej opisze Rybc!a
  6. ach tu pewnie nie chodzi o "nie mieć czasu"...tu chodzi o...nie pomyslec. nie bylo psa, byl pies i znów nie ma psa. normalka.
  7. no...zasluzyla sobie malenka babulinka niewidoma:shake:
  8. [quote name='bonsai_88']No nie... jestem pewna, że gdzieś były fotki... na 1 stronie chyba :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nabralam się na to:placz::evil_lol::mad::lol:
  9. [quote name='maninthebox']Jeżeli to tylko pomoże, to ja mogę wpadać do głębokiego stawu i świecić panu G. w nocy światłami w okno...[/quote] :-D:-D:biggrina:
  10. fajny z Was team. ma szczęście Diego tak czy siak.
  11. Cudnie:multi: Jamniczek biedny..zimno by mu bylo teraz:) A tak bedzie grzal dupcie w cieplym:multi::multi::lol:
  12. Mru a gdzie 3 minuty czekania:mad: Posty skacza;) [SIZE=4][COLOR=darkred]ON SIĘ ZNAJDZIE!!! MUSI!!![/COLOR][/SIZE]
  13. Mru ja to widze tak. Diego będzie szukany tzn. beda ogloszenia, plakaty, gazeta lokalna. Ma duze szanse. Gdyby nie Wy nie mialby zadnej. teraz sie naprawde wkurzylam. Bo nie wiedzialam ze ten koles nie zadzwonil do Was wczesniej. Tzn. ze pies juz rano sie zgubil a byl szukany dopiero wieczorem...no coz.
  14. :ekmm::ekmm::ekmm::calus: Husia Mamusia hop:)
  15. tragedia tego psa jest niewyobrazalna. Bezdomny psiak. Tak bardzo był miły, tak bardzo szukał stada. I w końcu myślał znalazł. Wpadł w ręce Mru i Pawła, szkoleniowca. Jak on się musiał poczuc....Pewnie jak człowiek wsród marsjan, spotkawszy drugiego człowieka. Wreszcie ktos, kto go rozumial, dawal jasne sygnaly...I Diego przy pierwszej okazji polecial go szukac. Straaaszne, straaaaszne. Samotnosc i bezradnosc tego psa są nie do pojęcia. Ale Mru i Pawel oczywiscie maja plan. Plakaty itd. Musi się odnalesc...Musi.
  16. :Dog_run:Masieńko...pliiizzzz pisz co i jak...bo czekam i jajko zniosę:lol:. Rybc!a mówiła jakoby mamusia wraz z małymi:-o? blagam o info:lol::modla::modla:
  17. no ja dzwonilam jakies 10 minut temu. nie ma Diego. przeszukali cala okolice, wszystkie uliczki, pola i co tylko. nie ma go.
  18. Dodzwonilam się. Nieladnie to wyglada. Diego prawdopodbnie uciekl juz wczoraj wieczorem. Plakal za Pawłem...no i pewnie dal nogi za nim. Tylko to jest 20 km od miejsca, z ktorego zostal zabrany. Miejsca ktore znal i gdzie mial żarcie...Ech:shake:
  19. kurde. nie mogę oddzwonic do Mru więc nie wiem teraz o kogo konkretnie chodzi...ale chyba o Diego (?) Mru pisze ze uciekl i go szukaja juz od 2 godzin
  20. Stare psy oddaje się do schronu. Nie wypelniają swoich zadan już. Zle slyszą, zle widzą. Schron to przeciez miejsce dla starego wysluzonego psa. Ten pies ma reumatyzm. Prosi o głosy na karmę [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img56.imageshack.us/img56/3438/przyborowkomikskaukazafl5.jpg[/IMG][/URL] [
  21. A Diego? Diego jest do "miecia" i nikt go nie chce. Wylecial z DT po jednym dniu, bo rezydent jest agresor. Diego natomiast ulegly i zero agresji.
  22. :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1:
  23. Mru tu jest allegro [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=492607535]DRAMAT NA ULICY- BEZDOMNY DIEGO (492607535) - Aukcje internetowe Allegro[/url] nie bardzo czaje, czemu zdjecie sie przesuwa. w zmianach jest na swoim miejscu. musze cos tam pozmieniac,. Ale to za chwile. i tak trwa godzine zanim wejdzie na "wizje";)
  24. musze powstawiac z kompa pare zdjec diego, bo stąd je wstawiam na allegro:roll: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8315/diegocp2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/6438/diego1qe1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/3576/diego2wq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/994/diego3lk8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img140/diego3lk8.jpg/1/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/diego3lk8.jpg/1/w600.png[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...