-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dobrze. Tylko jak dlugo może zostać u Sabiny? -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='albiemu']charly napisałam co miałam napisać - co mam pisać że szukam domu i rozwiązań??? przecież to oczywiste. Nie mam czasu w pracy siedzieć na dogo i nie uwarzam że powrót do schronsika jest dobrym rozwiązaniem. Psy które wracały są w koszmarnym stanie psychicznym i wiem jak to wygląda bo je widuję ... nie wyobrażam sobie oglądac Śnieżki ... Wyszło jak wyszło dla mnie Snieżka jest ważna i napewno jej nie zostawiam tylko dlatego że nie robię kurde wpisu na dogo co minutę! Szukam nie mniej niż Wy i naprawdę jestm szczerze zmartwiona ...[/quote] nikt nie prosi o wpis co minutę. Tylko o wpis w ogóle. Czy rozmawialas z SAbiną lub czytałaś Szanse. Sabina pisze ze mala musi isc juz. Ze kazdy dzien się liczy. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Orpha ja tylko nie chce zeby to DT znalazla sabina lub KB. KB napisala zresztą ze nie ma mozliwosci wziecia psa i tyle od niej. Ona ktora go wyadoptowala i ztego co pamietam odebrala ze schronu. NIe wiem jak Wy, ale odetchne dopiero jak ten pies z powrotem do schroniska zawita. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']ale do schronu na swieta :placz::placz:[/quote] nie podzielam tego smutku. wrecz przeciwnie. to jedyne bezpieczne miejsce dla tego psa z mojego punktu widzenia. tam mzoe poczekac na dom. czekala juz tak dlugo, jeszcze troche wytrzyma. jesli KB albo sabina znajda jej na szybko jakis DT to....nawet o tym nie chce myslec. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']dobrze, ze trzymacie reke na pulsie zeby tylko sie tak nie stalo, ze Sniezka pojdzie w jakies obce rece na szybko przed swietami i nie bedzie nad tym zadnej kontroli[/quote] obawiam się tego bardzo, bo raz już tak się stało. KB na szansie napisała ze nie moze malej wziąść do siebie. to wszystko. I irytuje mnie tak male zainteresowanie sprawą osob bezposrednio zaangazowanych w tą adopcję. choc pewnie zaraz się dowiem, ze jak najbardziej jest- poza dogo. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='j3nny']dobrze, ze trzymacie reke na pulsie zeby tylko sie tak nie stalo, ze Sniezka pojdzie w jakies obce rece na szybko przed swietami i nie bedzie nad tym zadnej kontroli[/quote] Z tego co wiem Albiemu dzwoniła/miała dzwonić do Sabiny i wychodzę z założenia, że taki scenariusz został wykluczony. Tzn. nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej. Sabina małej zatrzymac nie może a KB nie wie jak pomóc. Szczeże jestem za tym, żeby mała do schronu wróciła. Szkoda, że Albiemu czy Kudłata nic nie piszą i na Sabina też nie pisze na Szansie nic o jakimś kontakcie. -
Wspaniale dla zywieckich zwierząt:) co do tego innego schronu- wierz mi wiem o czym mowię, bo u nas jest to samo...tzn. bylo. Jestem dorosła osobą, usypiano mi psiaki, ktorym znalazlam dom i niepatrznie zarezerwowalam. tak o... Nie otwierają bramy jesli dzwonię. musze odpinac łancuch. kłamią , krzyczą, groża (kierowniczka i jej sluzba) Rybcia dostaje obrazliwe pw od kierowniczki na pw na naszej klasie:-o Bylo wiele awantur, wiele pism do UM, do gazety... Basia 0607 wywalczyla przetarg, zaangazowala fajną organizacje, ktora przystąpila do przetargu i jutro baredzo wazny dzien w histori naszego elblaskeigo schronu:multi:
-
takie lączenie to ok. byle nie w jednym posilku
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] hotelu/kwarantannie), więc może bielski wolontariat zmierza ku dobremu. Ja w każdym razie nie zamierzałam być traktowana jak wyrzutek, szpieg i ktoś zupełnie niepotrzebny. [B]Nie podobało mi się to, że nie mogliśmy pomagać, że usypiano zdrowe psy, że kierownictwo woziło się super samochodami.[/B] Tym bardziej ktos tam powinien chodzic.
-
mix cane corso&pitbullterrier szczeniak pilnie szuka domu!!!
Charly replied to tifet's topic in Już w nowym domu
trochę maly jak na CC nie? ale i tak fajny. szkoda ze nie ma więcej zdjęc -
jak to czemu? bo sobie poradzi- ostatnio jak zbieralam staruszka,a wczesniej szczeniaka z ulicy i pytalam ludzi obok, co sobie mysleli patrząc na niego, powiedzieli mi zgodnie....że on sobie poradzi..Tam myszka, tam smietnik, tam dobrzy (gdzie..?, nikogo nie widze) ludzie dokarmią. A pies sie ogrzeje,bo one są sprytne. A tak naprawde, to to nie moja sprawa i co mi do tego- nie wiedzialas? dam go na wątek slepkow, ale prosze wstawcie tu jakies jego zdjęcie trochę pomniejszone. dzieki. a i kontakt jesli w pierwszym nie ma. tel i email
-
Wiska powiedz paniom, ze poza tym psy stają się agresywnę przez barfa..i kobiety jak mają okres są szczególnie narazone:lol::lol: co do kupek- pies faktycznie przez pierwszy czas może miec zbyt luzną kupke lub zatwardzenie.
-
PILNIE TRANSPORT NA PONIEDZIALEK 26 STYCZEŃ: WARSZAWA- ŁÓDZ!!!!!!!! ----------------------------------------------- LUB transport z Warszawy na Śląsk -Godowo kolo Wodzisławia Śląskiego, Rybnik (kierunek Chałupki)!!! ------------------------------------------------ Młody chłopczyk amstaffowy w schronie szuka BARDZO PILNIE domu tymczasowego lub stalego na JUŻ!!! Zaraz będą zdjęcia Piesek jest kochany i całusny kontakt:
-
IGOR - znalazł dom, w którym uczy się życia od nowa
Charly replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
dzięki Radunia:) -
tymczasowym:cool3: Ale jakim cudownym:):multi:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
mru jak Ty sobie radzisz w malym mieszkaniu w bloku z rodzicami i tą trójką? Jak tam Diego się sprawuje? -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
ona dokladnie taka jest:) Lubi to co zna. Innym powarczy tzn. obcym ludziom i juz. psy ja nie interesują -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam właśnie z Albiemu. Nie ma na razie dostępu do sieci, ale skontaktuje się z Sabiną w sprawie psa. Tak czy siak Sniezka szuka domu. Dam ją zaraz jescze na naszą klase. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
superanco. nie wiem wlasnie czy moge jeszcze. juz sprawdzam mozna bylo:) zmieniłam:)