Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Dobrze. Tylko jak dlugo może zostać u Sabiny?
  2. [quote name='albiemu']charly napisałam co miałam napisać - co mam pisać że szukam domu i rozwiązań??? przecież to oczywiste. Nie mam czasu w pracy siedzieć na dogo i nie uwarzam że powrót do schronsika jest dobrym rozwiązaniem. Psy które wracały są w koszmarnym stanie psychicznym i wiem jak to wygląda bo je widuję ... nie wyobrażam sobie oglądac Śnieżki ... Wyszło jak wyszło dla mnie Snieżka jest ważna i napewno jej nie zostawiam tylko dlatego że nie robię kurde wpisu na dogo co minutę! Szukam nie mniej niż Wy i naprawdę jestm szczerze zmartwiona ...[/quote] nikt nie prosi o wpis co minutę. Tylko o wpis w ogóle. Czy rozmawialas z SAbiną lub czytałaś Szanse. Sabina pisze ze mala musi isc juz. Ze kazdy dzien się liczy.
  3. Orpha ja tylko nie chce zeby to DT znalazla sabina lub KB. KB napisala zresztą ze nie ma mozliwosci wziecia psa i tyle od niej. Ona ktora go wyadoptowala i ztego co pamietam odebrala ze schronu. NIe wiem jak Wy, ale odetchne dopiero jak ten pies z powrotem do schroniska zawita.
  4. [quote name='j3nny']ale do schronu na swieta :placz::placz:[/quote] nie podzielam tego smutku. wrecz przeciwnie. to jedyne bezpieczne miejsce dla tego psa z mojego punktu widzenia. tam mzoe poczekac na dom. czekala juz tak dlugo, jeszcze troche wytrzyma. jesli KB albo sabina znajda jej na szybko jakis DT to....nawet o tym nie chce myslec.
  5. [quote name='j3nny']dobrze, ze trzymacie reke na pulsie zeby tylko sie tak nie stalo, ze Sniezka pojdzie w jakies obce rece na szybko przed swietami i nie bedzie nad tym zadnej kontroli[/quote] obawiam się tego bardzo, bo raz już tak się stało. KB na szansie napisała ze nie moze malej wziąść do siebie. to wszystko. I irytuje mnie tak male zainteresowanie sprawą osob bezposrednio zaangazowanych w tą adopcję. choc pewnie zaraz się dowiem, ze jak najbardziej jest- poza dogo.
  6. [quote name='j3nny']dobrze, ze trzymacie reke na pulsie zeby tylko sie tak nie stalo, ze Sniezka pojdzie w jakies obce rece na szybko przed swietami i nie bedzie nad tym zadnej kontroli[/quote] Z tego co wiem Albiemu dzwoniła/miała dzwonić do Sabiny i wychodzę z założenia, że taki scenariusz został wykluczony. Tzn. nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej. Sabina małej zatrzymac nie może a KB nie wie jak pomóc. Szczeże jestem za tym, żeby mała do schronu wróciła. Szkoda, że Albiemu czy Kudłata nic nie piszą i na Sabina też nie pisze na Szansie nic o jakimś kontakcie.
  7. Wspaniale dla zywieckich zwierząt:) co do tego innego schronu- wierz mi wiem o czym mowię, bo u nas jest to samo...tzn. bylo. Jestem dorosła osobą, usypiano mi psiaki, ktorym znalazlam dom i niepatrznie zarezerwowalam. tak o... Nie otwierają bramy jesli dzwonię. musze odpinac łancuch. kłamią , krzyczą, groża (kierowniczka i jej sluzba) Rybcia dostaje obrazliwe pw od kierowniczki na pw na naszej klasie:-o Bylo wiele awantur, wiele pism do UM, do gazety... Basia 0607 wywalczyla przetarg, zaangazowala fajną organizacje, ktora przystąpila do przetargu i jutro baredzo wazny dzien w histori naszego elblaskeigo schronu:multi:
  8. nr telefonu i email poproszę edit: juz widzę. dzięki
  9. tak jaka bieda:shake: napiszcie w tytule ze nie widzi może też:shake::shake::shake:
  10. Charly

    Barf

    takie lączenie to ok. byle nie w jednym posilku
  11. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] hotelu/kwarantannie), więc może bielski wolontariat zmierza ku dobremu. Ja w każdym razie nie zamierzałam być traktowana jak wyrzutek, szpieg i ktoś zupełnie niepotrzebny. [B]Nie podobało mi się to, że nie mogliśmy pomagać, że usypiano zdrowe psy, że kierownictwo woziło się super samochodami.[/B] Tym bardziej ktos tam powinien chodzic.
  12. trochę maly jak na CC nie? ale i tak fajny. szkoda ze nie ma więcej zdjęc
  13. jak to czemu? bo sobie poradzi- ostatnio jak zbieralam staruszka,a wczesniej szczeniaka z ulicy i pytalam ludzi obok, co sobie mysleli patrząc na niego, powiedzieli mi zgodnie....że on sobie poradzi..Tam myszka, tam smietnik, tam dobrzy (gdzie..?, nikogo nie widze) ludzie dokarmią. A pies sie ogrzeje,bo one są sprytne. A tak naprawde, to to nie moja sprawa i co mi do tego- nie wiedzialas? dam go na wątek slepkow, ale prosze wstawcie tu jakies jego zdjęcie trochę pomniejszone. dzieki. a i kontakt jesli w pierwszym nie ma. tel i email
  14. Charly

    Barf

    Wiska powiedz paniom, ze poza tym psy stają się agresywnę przez barfa..i kobiety jak mają okres są szczególnie narazone:lol::lol: co do kupek- pies faktycznie przez pierwszy czas może miec zbyt luzną kupke lub zatwardzenie.
  15. taki calkiem maly to on nie jest juz nie? to już chłopczyk jest:)
  16. PILNIE TRANSPORT NA PONIEDZIALEK 26 STYCZEŃ: WARSZAWA- ŁÓDZ!!!!!!!! ----------------------------------------------- LUB transport z Warszawy na Śląsk -Godowo kolo Wodzisławia Śląskiego, Rybnik (kierunek Chałupki)!!! ------------------------------------------------ Młody chłopczyk amstaffowy w schronie szuka BARDZO PILNIE domu tymczasowego lub stalego na JUŻ!!! Zaraz będą zdjęcia Piesek jest kochany i całusny kontakt:
  17. tymczasowym:cool3: Ale jakim cudownym:):multi:
  18. mru jak Ty sobie radzisz w malym mieszkaniu w bloku z rodzicami i tą trójką? Jak tam Diego się sprawuje?
  19. ona dokladnie taka jest:) Lubi to co zna. Innym powarczy tzn. obcym ludziom i juz. psy ja nie interesują
  20. Rozmawiałam właśnie z Albiemu. Nie ma na razie dostępu do sieci, ale skontaktuje się z Sabiną w sprawie psa. Tak czy siak Sniezka szuka domu. Dam ją zaraz jescze na naszą klase.
  21. superanco. nie wiem wlasnie czy moge jeszcze. juz sprawdzam mozna bylo:) zmieniłam:)
×
×
  • Create New...