-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images49.fotosik.pl/68/9989a222b106c21dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/68/6c3d4a92e1f5bf2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/68/6fffbbde1fd02bcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/64/a0df46678a16754cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/68/b9a9cbadaa90f722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/64/0f3597d1159d6fafmed.jpg[/IMG] -
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354714353036706"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoAPR07aI/AAAAAAAAISk/cpFwIK_va50/s144/IMG_7264%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354726869906354"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoA96FM7I/AAAAAAAAISs/JhNy2R8Mtig/s144/IMG_7265%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354742155659394"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoB22fSII/AAAAAAAAIS0/nhehOV_jypg/s144/IMG_7266%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] W lutym do naszego schroniska pewnie pan przyprowadził wychudzonego wystraszonego Dobcia. Podobno znalazl. Dobi jest wychudzony i ma cos z oczkami. Jest pod opieką wetki:) Dzis wyszedl z boksu. Nie mozna to nazwac spacerkiem. Ale na początek dobre i to;) Dobi jest fajnym, energicznym psiakiem. Chce się bawic, skakac, szalec. Troszkę jest wystraszony. Ale jesli juz zaufa ( potrzebuje na to jakies...5 min. i dwie garsci ciastek:lol:) jest kochany. Je ciasteczka, macha ogonkiem, robi niewinną buzke i liże po rękach:) a oto moje pierwsze próby z Dobciem... [IMG]http://images37.fotosik.pl/63/8061dee5fc7d58a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/68/94f64dc6c6fd925bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/68/7ac92e101df8ee3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/68/0d937196fa9163eamed.jpg[/IMG] aaaa....dobkowa elastyczność i 4 w powietrzu:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/68/ac3ec21c2984338fmed.jpg[/IMG] [B][U]Kontakt:[/U][/B] [B]tel: (0) 785 132 983[/B] [B]email: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
-
nie mają:multi:
-
szacunek. kopiuję
-
malusia dziewczynka kochana. Tuli się jak dziecko. rozbrajająca jest.
-
tak jest:lol: a powaznie to w pazdzierniku nie dalabym je wiecej niz 6-8 lat. ale w ostatnich miesiącach zycie schroniskowe dalo jej się wkosc. blizny, strach i stres postarzaly ją bardzo. ale to nic. teraz wyjdzie z tego. I naprawdę będzie wspaniałą metamorfozą. Zosienka jest wedlug mnie w tym momencie najbardziej potrzebującą suneiczką w schronisku. bezbronna i malutka. Prosze pilnie o dom dla niej. to spokoja sunieczka
-
....ahahahahhhaha. Dajmy jej 3, 5:D:D:D
-
dzialają banerki?
-
dobrze. 10-:lol:
-
a nie wiem:niewiem:. Wiesz jak to jest. Tam szczepienie, tam nowy pies. trzeba kogos przeniesc, trzeba dopasowac psy pod względem temperamentu itd. Zobaczymy jutro czy cos można zrobic w tej kwestii.
-
tych siedem Malych Skundlonych, które dzis wyszly na spacer.....to bylo naprawdę cudne. My 4 i ich 7 gnaliśmy ośnieżonym lasem.....Psiaki skakały jak sarenki. Wywalone jęzory, szczęśliwe mordy:lol: A Pchełka?:evil_lol:. Szkoda, że nikt filmiku nie nagrał..hihi. Ona jest jeszcze "gorsza" od Lusi:evil_lol:
-
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Frytka jest cudna. naprawdę cudna. zakochana w ludziach:) -
ależ możesz:lol:. mI bardzo pomagają tabletki na allergię. Nazywają się Cetiozone, są tanie i bez recepty. Bierze się codziennie i alergi prawie;) nie ma tzn. jestem troche zaczerwieniona i troche swędzi wieczorami, ale da się życ, a radości mamy i zwierzaki tyle, ze się opłaca:) Najpierw nie chcialam brac, ale potem poszlam za radą mądrej p. Kordonkowej, która powiedziala, ze wolalaby brac tabletki cale zycie niż zrezygnowac ze schroniska.
-
Zosia jest cudna. otwiera się bardzo szybciutko. wspina na łapkach, ładuje na kolana. Tuli się. wspaniała jest. Teraz na izolatce- ma jakies zmiany skórne. Ale potem proszę proszę proszę o domek dla niej. To spokojna juz nie pierwszej mlodosci sunieczka. Tak 10+
-
nie bylam z nim dzis. nie dalam rady. mialam tylu biegaczy, ze Dzordza bym już nie wyspacerowala.
-
więc nie są razem w jednym kojcu..no i bardzo tęsknią za własnym domkiem:-(
-
acha. teraz wiem gdzie banerki się podzialy:lol: Nikus zmęznial bardzo, a domku jak nie ma tak nie ma. Trzeba będzie w takim razie wziaść się za jego wychowanie, bo psiak rosnie i rosnie, jest b. energiczny, lekko knąbrny...Wezmę się za niego w takim razie:diabloti:
-
Troszkę wyspacerowalam Zoske-ale na terenie schroniska, więc się nie liczy. Potem pobiegalam z Bastą- lub Basta pobiegala ze mną za schroniskiem, na terenie, ktory wyczaił dla nas tata Rybci.. Basta jest wspaniala. Mieszanka rotka z..terrierem chyba, bo ma lekko szorstkie wlosy i wąsy:lol:. Zdjecia robila nam Rybcia...w biegu oraz stojące. Basta pięknie pozowala. Potem poszlam (czy. polecialam:evil_lol:) z Markusem, zgubilam się znow:oops:, ale znalazlam Markusowi suuuuper kijek i Markus zrezygnowal ze spacerku aby zaniesc skarb do swojego kojca. wiec zaprowadzil mnie do schroniska. bylam pod wrazeniem. On szedl dokladnie tą drogą, którą szlismy w las. krok w krok. niesamowite te psy. A potem...taram taram...zaprzyjaznimal się z dobkiem i takze on mial sesje zdjeciową. Co prawda zdjecia pewnie nic specjalnego, bo zachowuje się jak szczenior i caly czas rwie smycz i skacze. Cos jak NIko i Pchełka- tyle ze jeszcze bardziej ma fiola na punkcie smyczy:roll:. Ale tak cudny koles. wylizal mnie po rękach. dal w miare spokojnie zalozyc kaganiec i w miare spokojnie zakroplic oczki. Zupelnie inny pies niz to co bylo wczoraj. Zdjecia ma Rybc!a:)