Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Rybciu dodaj prosze link do wątku Dobcia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/doberman-w-schronisku-132031/#post11833497[/URL] i wątku Basty: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/basta-piekny-mix-rotweiler-w-schronisku-132035/#post11833784[/URL]
  2. [IMG]http://images49.fotosik.pl/68/9989a222b106c21dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/68/6c3d4a92e1f5bf2cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/68/6fffbbde1fd02bcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/64/a0df46678a16754cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/68/b9a9cbadaa90f722med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/64/0f3597d1159d6fafmed.jpg[/IMG]
  3. [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354714353036706"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoAPR07aI/AAAAAAAAISk/cpFwIK_va50/s144/IMG_7264%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354726869906354"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoA96FM7I/AAAAAAAAISs/JhNy2R8Mtig/s144/IMG_7265%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354742155659394"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoB22fSII/AAAAAAAAIS0/nhehOV_jypg/s144/IMG_7266%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] W lutym do naszego schroniska pewnie pan przyprowadził wychudzonego wystraszonego Dobcia. Podobno znalazl. Dobi jest wychudzony i ma cos z oczkami. Jest pod opieką wetki:) Dzis wyszedl z boksu. Nie mozna to nazwac spacerkiem. Ale na początek dobre i to;) Dobi jest fajnym, energicznym psiakiem. Chce się bawic, skakac, szalec. Troszkę jest wystraszony. Ale jesli juz zaufa ( potrzebuje na to jakies...5 min. i dwie garsci ciastek:lol:) jest kochany. Je ciasteczka, macha ogonkiem, robi niewinną buzke i liże po rękach:) a oto moje pierwsze próby z Dobciem... [IMG]http://images37.fotosik.pl/63/8061dee5fc7d58a6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/68/94f64dc6c6fd925bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/68/7ac92e101df8ee3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/68/0d937196fa9163eamed.jpg[/IMG] aaaa....dobkowa elastyczność i 4 w powietrzu:) [IMG]http://images48.fotosik.pl/68/ac3ec21c2984338fmed.jpg[/IMG] [B][U]Kontakt:[/U][/B] [B]tel: (0) 785 132 983[/B] [B]email: [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
  4. Dobi jakie piękne skoki. Fajnie go ujęłas Rybciu
  5. Prosze zwrócic uwagę jak pieknie ucharakteryzowałysmy Bastę w stylu zimowym. Rzucalysmy w nią sniegiem, zeby byla ladna zimowa:evil_lol:a ona probowala lapać drobinki sniegu:lol:
  6. nie mają:multi:
  7. szacunek. kopiuję
  8. malusia dziewczynka kochana. Tuli się jak dziecko. rozbrajająca jest.
  9. tak jest:lol: a powaznie to w pazdzierniku nie dalabym je wiecej niz 6-8 lat. ale w ostatnich miesiącach zycie schroniskowe dalo jej się wkosc. blizny, strach i stres postarzaly ją bardzo. ale to nic. teraz wyjdzie z tego. I naprawdę będzie wspaniałą metamorfozą. Zosienka jest wedlug mnie w tym momencie najbardziej potrzebującą suneiczką w schronisku. bezbronna i malutka. Prosze pilnie o dom dla niej. to spokoja sunieczka
  10. ....ahahahahhhaha. Dajmy jej 3, 5:D:D:D
  11. dzialają banerki?
  12. ja tez. ale dzis nie zdazylam do mojego lekarza. a byl tylko do 15. w niedziele będzie. w niedziele wieczorem na 100% napisze
  13. a nie wiem:niewiem:. Wiesz jak to jest. Tam szczepienie, tam nowy pies. trzeba kogos przeniesc, trzeba dopasowac psy pod względem temperamentu itd. Zobaczymy jutro czy cos można zrobic w tej kwestii.
  14. tych siedem Malych Skundlonych, które dzis wyszly na spacer.....to bylo naprawdę cudne. My 4 i ich 7 gnaliśmy ośnieżonym lasem.....Psiaki skakały jak sarenki. Wywalone jęzory, szczęśliwe mordy:lol: A Pchełka?:evil_lol:. Szkoda, że nikt filmiku nie nagrał..hihi. Ona jest jeszcze "gorsza" od Lusi:evil_lol:
  15. Frytka jest cudna. naprawdę cudna. zakochana w ludziach:)
  16. ależ możesz:lol:. mI bardzo pomagają tabletki na allergię. Nazywają się Cetiozone, są tanie i bez recepty. Bierze się codziennie i alergi prawie;) nie ma tzn. jestem troche zaczerwieniona i troche swędzi wieczorami, ale da się życ, a radości mamy i zwierzaki tyle, ze się opłaca:) Najpierw nie chcialam brac, ale potem poszlam za radą mądrej p. Kordonkowej, która powiedziala, ze wolalaby brac tabletki cale zycie niż zrezygnowac ze schroniska.
  17. Zosia jest cudna. otwiera się bardzo szybciutko. wspina na łapkach, ładuje na kolana. Tuli się. wspaniała jest. Teraz na izolatce- ma jakies zmiany skórne. Ale potem proszę proszę proszę o domek dla niej. To spokojna juz nie pierwszej mlodosci sunieczka. Tak 10+
  18. nie bylam z nim dzis. nie dalam rady. mialam tylu biegaczy, ze Dzordza bym już nie wyspacerowala.
  19. więc nie są razem w jednym kojcu..no i bardzo tęsknią za własnym domkiem:-(
  20. Ewelina i Ania wziely na spacerek Frytke vel Sabinkę. Ona jest wspaniala. Dzięki niej pozbylam się "strachu" przed amstaffami:) a potem poszły z Rybcia z Quakiem ( czy jak on się zwie) i całym jego kojcem:) takze zdaje się 13 psów dzis wyszlo na spacer.
  21. acha. teraz wiem gdzie banerki się podzialy:lol: Nikus zmęznial bardzo, a domku jak nie ma tak nie ma. Trzeba będzie w takim razie wziaść się za jego wychowanie, bo psiak rosnie i rosnie, jest b. energiczny, lekko knąbrny...Wezmę się za niego w takim razie:diabloti:
  22. Troszkę wyspacerowalam Zoske-ale na terenie schroniska, więc się nie liczy. Potem pobiegalam z Bastą- lub Basta pobiegala ze mną za schroniskiem, na terenie, ktory wyczaił dla nas tata Rybci.. Basta jest wspaniala. Mieszanka rotka z..terrierem chyba, bo ma lekko szorstkie wlosy i wąsy:lol:. Zdjecia robila nam Rybcia...w biegu oraz stojące. Basta pięknie pozowala. Potem poszlam (czy. polecialam:evil_lol:) z Markusem, zgubilam się znow:oops:, ale znalazlam Markusowi suuuuper kijek i Markus zrezygnowal ze spacerku aby zaniesc skarb do swojego kojca. wiec zaprowadzil mnie do schroniska. bylam pod wrazeniem. On szedl dokladnie tą drogą, którą szlismy w las. krok w krok. niesamowite te psy. A potem...taram taram...zaprzyjaznimal się z dobkiem i takze on mial sesje zdjeciową. Co prawda zdjecia pewnie nic specjalnego, bo zachowuje się jak szczenior i caly czas rwie smycz i skacze. Cos jak NIko i Pchełka- tyle ze jeszcze bardziej ma fiola na punkcie smyczy:roll:. Ale tak cudny koles. wylizal mnie po rękach. dal w miare spokojnie zalozyc kaganiec i w miare spokojnie zakroplic oczki. Zupelnie inny pies niz to co bylo wczoraj. Zdjecia ma Rybc!a:)
×
×
  • Create New...