-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
hihi. NIkus jest takim glupkiem, co to wiesz... raz go spuszczą z lancucha to się najpierw topi, apotem koty gania.
-
Zosunieczka kochana byla dzis na spacerku. Ona nie rozumie ze musi wracac i ze nie jest moja:-(. Są takie psy, które wracają do boksu. Idą na spacer i nie przywiązuja sie szczegolnie do wolontariusza. Ale Zosienka jest znow tą sunią, która musialabym zabrac. Zmienila się. 2 dni i to nowa sunieczka jest. Pozytywne: Zosiunia nie siedzi już wystraszona schowana w budzie ( tak ze myslalam, ze nie ma jej w schronisku). Zosiunia podbiega do krat i placze strasznie. Bolesnie. tym samym zwraca na siebie uwage Negatywne: serce mi pęka i jej chyba tez. Zoska mysli ze jest moja i za kazdym razem jak przechodzę obok jej boksu ona podbiega do drzwiczek. Pewnie i jej przejdzie z czasem i nauczy się ze jestem tylko bezduszną wolontariuszką i nie mozna sie do mnie przyzwyczajac.Byle tylko nadal pokazywala się ludziom. NIECH KTOŚ JĄ W KOŃCU ZAUWAZY:-(:-(:-( :-(:-(:-(
-
Nikuś- już wie ze jest tylko schroniskowym psem. Nie podbiega już do krat za każdym razem kiedy przejde obok jego boksu. Juz wie, ze ta rutyna- jeden spacer ( i to nie zawsze, bo jest jeszcze masa innych psow, ktore nie wyszly wcale jeszcze) to wszystko co moze dostac. Dzis byla jego wielka szansa. Ale....Nikus nie zdal testu na koty:roll: Taki wsiowy głupek to jest...ech...
-
Bylam dzis u Sarunki na moment. Stala sobie i niesmialo machala ogonkiem:-(
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dodam tylko, że Dobi chyba nadal myśli, że jest malym pieskiem. łapy zarzuca na ramiona. chwyta za ręcę jesli czegos chce i szczeka bardzo głosno i powarkuje jesli czegos chce. ponagla;) A, że jest duzy to robi odpowienie wrażenie. -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Jej milosc nie wyprowadza jej. bo tam pracuje:lol:. Nie Basta nie wyszla dzis, wyszly inne psiaki. -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wracam ze schroniska. Dobi był dzis na spacerku znowu. chcialam z nim isc, ale przyszli ludzie po innego psiaka i Dobka wzięły Vitca i Maadzia. Pozniej dołączylam do nich z innym psiakiem:) Dziewczyny zrobily masę zdjec:):) Dobiego obejrzalam dzis dokladniej. Więc oprocz ran na pupie, które są leczone, Dobi ma jeszcze wiele innych mniejszych ran, już zabliznionych. W sumie na calym cialku. na głowie, nad oczkami, na pleckach, łapach. Wszedzie, male blizny. Prawe uszko jest przecięte..Cięcie jakies 3 cm. czyste, proste cięcie. wygląda jakby ktos przeciąl nożyczkami...(???) Dobik nie czuje się pewnie. To fakt. Np. byl z wolontariuszką na spacerze, wszytko super. Potem wsadziłam go znow do kojca. Wolontariuszka zblizyla sie do krat i pomimo ze na spacerku wszytko bylo fajnie miedzy nimi, Dobi za kratami warczal na nią i byl niezadowolony. Natomiast jesli jest karmiony ciastkami nie warczy na nikogo...:) Na razie moge do niego wchodzic i wychodzic. zblizac sie do krat. nie warczy, nie rzuca się. mysle, ze to dlatego, bo kręcę sie duzo w psiarni. on mnie widzi dosc często. Ale caly czas obserwuję jego reakcję. Patrząc na jego zachowanie względem innych, nie jestem pewna tego pieska. Dobiś bawil się na spacerku z Niko ( Niko ma 7 miesięcy). Oczywiscie Dobi w kagańcu. Psiaki bawily się, ale wkoncu Dobek bardzo ostentacyjnie zaczął obskakiwac NIkusia...nIkus sie wkurzyl..wiec przerwalismy zabawę. choc to Nikus pierwszy chcial pokazac Dobciowi kto tu rządzi;) Wczesniej w kojcu Dobcia byla KOma- duza dorosla owczarkowata sunia. Zyli bezkonfliktowo. Najpierw w kojcu była KOma, potem doszedl Dobi. W biurze jest Przecinek ( siega dobkowi tak pod kolano). Dobek nie zwraca na niego uwagi. Dobi na spacerku potrafi ładnie chodzic przy nodze. Boi się rzeczy, których inne psiaki schroniskowe (nawet te najbardziej strachliwe) nie zauwazają. Np. Dobi boi się przejsc przez brame. nie tą dużą schroniskową. Mamy z tylu wyjscie na spacerki; w sumie to jest tylko taki płot przesunięty w sumie. Nic szczególnego. ale Dobi się boi... Acha, Dobi byl szczepiony i mysle ze ma do ok. 2 lat. -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dokladnie:loveu: Tez tak pomyslalam:lol: -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
on się tez tak zachowuje. dzis obejrze go dokladniej. chyba ze natalia to juz zrobila:) -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Basta,15672]Basta - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nie pała miłoscia do Markusa, obok którego siedzi:roll: Natomiast Przecinka w biurze zignorowal zupelnie. Dobek jest lekko niepewny i dość wystraszony, wiec celowej konfrontacji z innymi zwierzakami na razie nie bylo ( Przecinek się napatoczyl..) -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']Charly mnie nie chodzi raczej o standard... mnie chodzi o to, że pomieszczenie jest bardzo ciemne, a w koło szczeka i skacze masa psów, suka po prostu bała się ruszyć... Tak panicznie się bała, m.in dlatego warczała i szczekała... PS: A ciepło to tam nie było :D Ja po 5 minutach zamarzałam... Kaloryfer może i był, ale obok niego otwarte drzwiczki do wyjścia na zewnątrz ;)[/quote] no niestety. psow jest sporo. zamarzalas? mnie tam jest zawsze cieplo, ale moze juz tak mam;) Faktycznie jesli drzwi bylo otwarte na zewnątrz to szybko się wyziębi. -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
suuuper ze mala jutro wychodzi:multi: Jesli chodzi o to pomieszczenie, sunieczka lezy na posłanku przy kaloryferze. w srodku jest cieplo. z tyły widac wyjscie " na swiat":roll: Nie jest to wszytko pierwszsej mlodości;), ale jak dla mnie znającą takze inne schroniska to juz prawie luksus... -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dobik sni o nowym domku... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6300/fullhase01na9.gif[/IMG][/URL] -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Basta jest suuuper:)[URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Basta,15672"][/URL] -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Vitka, Rybcia- wstawicie proszę ją na portel?:) senkju:loveu: -
dzis Markus byl na spacerku. biegal i biegal i biegal, az znalazl suuuper kijek. wziął go w zęby i pognal do schroniska do swojego kojca. Ja powiewałam w tyle:lol:. Musze powiedziec, ze nasze psiaki wykazują wyjątkowo wysoki próg tolerancji w stosunku do tych powiewających obiektów w tyle.....:errrr: Markus leci leci i cały czas się ogląda czy jeszcze jestem uczepiona smyczy. mam wrazenie ze specjalnie dla mnie zwalnia. On moze biec nie dotykając powierzchni. szybki i gibki jest wybitnie.
-
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
..romantyczna smutna Bastunia.. ( gdzie ten Marek tam się mi podział, no gdzie?) [IMG]http://images38.fotosik.pl/64/be27817d63cfcb46med.jpg[/IMG] zobaczcie jaką ma silną nogę:D [IMG]http://images37.fotosik.pl/63/7193461f8a135d85med.jpg[/IMG] -
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
oj z pewnoscią. jescze troszkę poczkeam a potem sama zapytam:) -
Basta- piękny mix rottweilera teraz pilnuje firmy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
to spojrzenie....:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/68/b3f3307d06ef1f5bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/64/b30c795a9d08aad8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/64/cf782b6b220b811dmed.jpg[/IMG] -
A tutaj mamy Bastunię. Wygląda tak jakby rotek zmeiszal sie z ...terrierem...? Ma piękne wąsy i sierść częsciowo szorstka. Basta jest absolutnie przyjaznie nastawiona do ludzi. nowych, starych, znajomych czy nie. do psów podobno mniej. chociaz byla kiedys w boksie z inna sunią. Rybcia wie więcej na ten temat. Ja moge powiedziec tyle, ze Basta reagowala szczekaniem i warczeniem na sunie z lewej i prawej strony boksu, ktore takze na nią szczekaly i warczaly. Natomiast poza wlasnym kojcem Basta nie reagowala na psy. Basta jest szalenia mila, wesola i przyjazna. Będzie wiernym i oddanym pieskiem. Basta jest zakochana w jednym z pracowników. Miła, radosna i posluszna jest z każdym, ale wodzi wzrokiem tylko za nim....;) Dzis wyszla na spacerek po raz pierwszy. Ponizej kilka zdjęc:) poki zdjecia czasowo niedostępne wstawię te z drugiej strony:) [IMG]http://images50.fotosik.pl/96/4ea699b3dfc40b44med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/96/0e327836ffb61b7emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/92/0fbc54772c430ab3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/92/65ec879d88def02dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/68/1f72dc908bca8063med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/68/56c2422ac1dd53e2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/64/84f7c710a5ae2518med.jpg[/IMG] [B][U]Kontakt:[/U][/B] [B]tel: (0) 785 132 983[/B] [B]email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
nadzieja dobermana poinformowana