-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Tofik Tofik to wspanialy, mądry, enericzny piesek. Przyjazny do ludzi, przyjazny do innych psów. Kocha spacerki. Tofik robi wszystko, żeby tylko wyjść:(. Lapki wkłada w kazdą możliwą lukę w kratach...Wczoraj stałam obok jego kojca sprzątając inny i Tofik non stop popychał mnie łapką. Odwróciłam się i spojrzałam prosto w błagające oczy. Więc poszedł na spacerk. Ale to tak mało, tak bardzo mało. Teraz czeka na Ciebie. Na dom. Na zawsze już. [COLOR=darkred][B][U][I]zdjęcia str. 2[/I][/U][/B][/COLOR] [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6307/dsc05911640x480.jpg[/IMG] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359571858789042"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsa-5ckrI/AAAAAAAAIrU/Bj3yQ_iUxos/s144/IMG_7515%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359581228477538"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsbhzWrGI/AAAAAAAAIrc/bzZDzPTqYqY/s144/IMG_7516%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359596521088722"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBscaxZZtI/AAAAAAAAIrk/FSnRTqTua4w/s144/IMG_7517%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359613464081794"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsdZ469YI/AAAAAAAAIrs/rvTjpddL3CI/s144/IMG_7518%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
Mam 3 latka. Jestem wspaniałym zrównoważonym psem...Do tego jestem piękny i duży...ale co z tego..skoro nikt mnie nie chce [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305358537370300258"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBrexIK72I/AAAAAAAAIjk/mikac_mfzmc/s144/IMG_7437%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305358552305892626"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBrfoxF_RI/AAAAAAAAIjs/Sw0ZwMWDRLI/s144/IMG_7438%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305358569804791746"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBrgp9J_8I/AAAAAAAAIj0/qRqtsY5u0kI/s144/IMG_7439%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305358595757669618"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBriKozfPI/AAAAAAAAIj8/DREBlQ4jYiw/s144/IMG_7440%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305358631357780514"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBrkPQiEiI/AAAAAAAAIkU/JMncPYvcAQU/s144/IMG_7443%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
i smutna codzienność [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355984409332898"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBpKKm2DKI/AAAAAAAAIcI/oN8CkncU9ig/s144/IMG_7352%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354714353036706"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoAPR07aI/AAAAAAAAISk/cpFwIK_va50/s144/IMG_7264%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354726869906354"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoA96FM7I/AAAAAAAAISs/JhNy2R8Mtig/s144/IMG_7265%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354742155659394"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBoB22fSII/AAAAAAAAIS0/nhehOV_jypg/s144/IMG_7266%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
Dzordż szczęży ząbki i pięknie prosi o domek [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353189491686674"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmneujPRI/AAAAAAAAIHI/LvhmCYI-l-w/s144/IMG_7155%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353200119113282"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmoGUU5kI/AAAAAAAAIHQ/STZmPjXeYK8/s144/IMG_7156%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352703936650786"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmLN5NXiI/AAAAAAAAIDU/y6JXQmFHfh4/s144/IMG_7124%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352714989242786"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmL3EWiaI/AAAAAAAAIDc/Cf9EolUQ0zw/s144/IMG_7125%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352615627038530"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmGE6jn0I/AAAAAAAAICk/vuRRVUMJ_nM/s144/IMG_7118%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352630719967106"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmG9I_b4I/AAAAAAAAICs/x22OBAN4oCg/s144/IMG_7119%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352642509830018"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmHpD6d4I/AAAAAAAAIC0/UUafVmjsgd8/s144/IMG_7120%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305352660961897938"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmItzOrdI/AAAAAAAAIC8/qKsqkj4G0aw/s144/IMG_7121%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
Śliczny DEMON w typie BASENJI . Już w nowym domu! :)
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Demonek Demonek:placz: Dzis w trakcie sprzątania boksu tak bardzo próbowal uciec:placz:. Tak bardzo. Biedak. Więc poszedl na spacerek dzis [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359752084753410"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsleSqjAI/AAAAAAAAItA/5exkOokStsE/s144/IMG_7531%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
oczywiscie. to jest odpowiedzialna decyzja i ma sens dla Balbinki tylko jesli ona nie bedzie zbyt duzym obciążeniem. kordonia planowala ją wiosną troszkę upięknić. moze tak lepiej sie zareklamuje. z charakteru jest cudowna -
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no tylko wiesz tymczasu mozna szukac tydzien, dwa, pięć i pół roku. a jesli sunieczka wyjdzie ze schronu nie ma prawa pod zadnym pozorem tam juz wrócic. więc poratuje na tylko DT na czas nieokreslony. a my będziemy w tym czasie szukac domku. Balbina jest cudna. zgodna z innymi psiakami. jest spokojna. na spacerkach łazi za noga i tyle. -
[URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359263542199602"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsJCVCxTI/AAAAAAAAIos/atwnSbf0Fac/s144/IMG_7491%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359277148369314"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsJ1BAcaI/AAAAAAAAIo0/tJHLXez3Hmw/s144/IMG_7494%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359290824646642"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsKn9r3_I/AAAAAAAAIo8/K_Nia758eCw/s144/IMG_7496%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359298242883186"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsLDmVLnI/AAAAAAAAIpE/N72IEpoNlYg/s144/IMG_7497%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359315011222162"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsMCENupI/AAAAAAAAIpM/a6q0nuOuRPU/s144/IMG_7498%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305359330503542402"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBsM7x3xoI/AAAAAAAAIpU/tnJXuInMnIY/s144/IMG_7499%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
Nikuś... [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355690322144530"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo5DC_rRI/AAAAAAAAIZg/waCAVXAdtoE/s144/IMG_7332%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] W biegu z Dobkiem:) [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355710140767042"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo6M4H20I/AAAAAAAAIZo/qudvzi5gMH8/s144/IMG_7333%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355790364125970"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo-3u3KxI/AAAAAAAAIaU/_pvbD3bxMys/s144/IMG_7338%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355808654423506"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo_73m9dI/AAAAAAAAIac/9OgIVh_j_RQ/s144/IMG_7339%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355845228881394"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBpCEHo5fI/AAAAAAAAIaw/k2fDmVtTD44/s144/IMG_7343%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
Spotkanie z piękną sąsiadką.... [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355606410735618"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo0Kc9MAI/AAAAAAAAIYw/zrWh32D3XNw/s144/IMG_7326%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355621840444450"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo1D7r3CI/AAAAAAAAIY4/1TfPTjrGJFc/s144/IMG_7327%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305355634995962514"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBo108NIpI/AAAAAAAAIZE/HPd19GRd0wo/s144/IMG_7328%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL]
-
BALBINKA - czarna pudelka - smutna, BEZ SZANS? JUŻ W NOWYM DOMU!
Charly replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Fajnie by bylo gdyby ktos ja mógł wziąść. choc na DT. -
[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!
Charly replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Jak fajnie ze juz w domciu:lol:. to takie wspaniale wiedziec, ze nie lezy bezdomna gdzies tam w boksie. A już wiadomosc, ze lezy pod kołdrą w ogole o zawrót głowy przyprawia:lol: -
Maadzia masz swietą rację. To jest bez sensu. Zaraz w poniedzialek porozmawiam o tym.
-
to ten kaukaz? ja dzis pomylilam się w boksach...a jak juz stalam w srodku to az zamarlam..:smhair2::evil_lol: Nie wiem dokladnie, kto tam na lewo od niego siedzi...Dziadzio? Flatka?..w kazdym razei w tamtym boksie chcialam jeszcze dać suchy śpiwór.....Ale pomylilam się i zaszlam jeden dalej....do Kazia. A ze Kazio siedzial na dworze to go nie widzialam. wiec weszlam....mysle sobie pieski są pewnie na dworze....wymieniam kolderke....kucam przy tym i patrzę przez wyjscie na dwor ....omajgod...co tam jest??:lying::smhair2::smhair2::smhair2: :eek::eek::eek: a to Kazio...leżał i patrzal mi sie prosto w twarz... Nie wiedzialam wtedy jeszcze ze mamy kaukaza tzn. mowiłyscie ze jest jakis fajny misiu, ze mlody ach i och. A tu takie bydlę nagle...ooooo to tak jakbym chciala wejsc do kota a zastaję...lwa:evil_lol: więc jak to widac na filmach powoli i z usmiechem na twarzy się wycofalam. Naprawdę serce mi przestalo bic na moment...
-
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
z Nikusiem... [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354124807406802"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnd7DMhNI/AAAAAAAAIOU/coMGHAZqOIQ/s144/IMG_7227%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354140870040082"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBne2402hI/AAAAAAAAIOc/Si-oIO6Jd3U/s144/IMG_7228%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354163636363602"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBngLsvYVI/AAAAAAAAIOk/l6OTBqrKb4Q/s144/IMG_7229%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354179511718850"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnhG1uE8I/AAAAAAAAIOs/_pnp_t75ZAU/s144/IMG_7230%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354200902737330"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBniWhvHbI/AAAAAAAAIO0/3xpUkYnIBE8/s144/IMG_7231%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354219229172226"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnjazGUgI/AAAAAAAAIO8/_NFMtvSVj8w/s144/IMG_7232%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354234151972882"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnkSY-MBI/AAAAAAAAIPE/At7OmZuHLQg/s144/IMG_7233%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354255403912770"][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnlhj1DkI/AAAAAAAAIPM/TyoDRUJJrmM/s144/IMG_7234%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354270416427058"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnmZfF2DI/AAAAAAAAIPU/2cFlSHgEfpo/s144/IMG_7235%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354286029056018"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnnTpbqBI/AAAAAAAAIPc/XHAH4XYjUxs/s144/IMG_7236%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354302376601682"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnoQi_aFI/AAAAAAAAIPk/AdyBTvAbYl4/s144/IMG_7237%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354319206216642"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnpPPe88I/AAAAAAAAIPs/ydutlFo0HvE/s144/IMG_7238%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354339648756066"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnqbZXWWI/AAAAAAAAIP0/0lF51R6RE3g/s144/IMG_7240%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305354355603386898"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnrW1PshI/AAAAAAAAIP8/P7oRGwfWP_c/s144/IMG_7241%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dobik z Vitką:) [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353711745226098"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnF4Rf1XI/AAAAAAAAILI/erj9CfcGTNU/s144/IMG_7190%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353730459043026"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnG9_OBNI/AAAAAAAAILQ/69pm_l_9tko/s144/IMG_7191%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353745042211954"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnH0UHhHI/AAAAAAAAILY/FUg8by-Tc2I/s144/IMG_7192%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353764652333490"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBnI9XiObI/AAAAAAAAILg/dlS2RW5UcCQ/s144/IMG_7193%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
Dobi zwrot z adopcji -przeniesiony do schroniska w Bydgoszczy
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Dobiś na spacerku: [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353254163629490"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmrPpixbI/AAAAAAAAIHo/5cNL4egz7Y8/s144/IMG_7159%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353349496562882"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBmwyyr5MI/AAAAAAAAIIY/VtzM8KuArt0/s144/IMG_7165%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353405399175298"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBm0DC6EII/AAAAAAAAIIw/1o2P_S3aggQ/s144/IMG_7168%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353438531117186"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBm1-eLYII/AAAAAAAAIJA/dZ85d_vuKRI/s144/IMG_7170%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/Vitka.dora/Schronisko21Lutego2009#5305353450460849746"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/SaBm2q6cplI/AAAAAAAAIJI/i_6RiIb8zYg/s144/IMG_7171%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG][/URL] -
siedzialas przy nim Maadziu i głaskałas jego głowkę. chyba wtedy byl szczesliwy:-(