Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. cieżka sprawa. wczoraj się cieszyłam, że kobita w koncu dala sunię na sterylke nie krzycząc, ze chce oddac oba psy, ale dzis nie wiem, co byloby lepszym rozwiązaniem. Z Niko trzeba pracować, biegac, szalec.Małpka raczej powinna być w domu. To nie jest pies do budy. Ona bardzo potrzebuje czlowieka. to taka przytulanka. Niewyobrazalnie spokojna i delikatna. Jak taki misiaczek. Jak laleczka. poza tym nie jest fajne, że kobieta kłamała. no ale co- mamy je zabrac do schroniska? do kojca? Tam mają ogródek, trawę, ludzi. Ale mysle o zimie. co wtedy? czy sunia będzie sama przez dlugie miesiace. i niko tez. Już sama nie wiem co myslec. co zrobic.. jutro tak czy siak będziemy rozmawiac o tym w schronisku. Ja jescze chce rozmawiac z mężem pani. Nie wiem tylko czy można im jescze ufac. Ech. czasem już nie mam sił na to wszystko i ludzi. Ale trzeba.
  2. bo podobno sucha karma trawi sie w innym czasie niż mokra i mieszanie powoduje złe przyswajanie, czy wzdęcia czy cosik tam. zaraz jeszcze raz przeczytam i podam linki. nie wiem skąd to mam. znalazlam na szybko teraz tylko od p. sumińskiej, żeby nie mieszać suchej karmy z gotowaną. ale tu chodzi o coś innego [U][COLOR=#800080][url=http://www.pzn.org.pl/now/index.php?id=1_40_4_x,u0on]
  3. ale cudnie się mają ijakie śliczne są. Warunki ekstra dla kotów:loveu::cool3:
  4. [quote name='xxxx52']Karmie moje psy 3/4 suchj karmy + 1/3 Rinti-puszki (mieso z reniferow) Psom smakuje[/quote] z tego co wiem, nie jest zdrowo mieszac suchą karmę z mokrą.
  5. łapa jest boska:evil_lol::evil_lol:. Jak napisalam wyzej, pacal mnie kiedy go probowalam namydlic. On jest naprawde jedyny:loveu:
  6. Kochana Maszaberla i Leyla ( leyla oplacila całą ta przyjemność) bardzo Wam dziekujemy w imieniu naszych ukochanych piesków:Rose::Rose::Rose:
  7. Patrze wlasnie kogo by tam wyslac. Rzeszów jest 65 km oddalony. to nie az tak daleko. w rzeszowie mamy swietne dziewczyny. ale moze jest cos blizej jeszcze.
  8. Rybcia się skontaktowala i oboje Kaja i Dziadzio mają domek:loveu::placz::loveu: Koffane pieseczki aniołki:loveu::loveu: Jutro ide do schroniska i wysciskam naszego bohatera najkochanszego:multi: Dziadzio wraca dziś do schroniska, ale ma domek zaklepany w górach z ogródkiem. Domek oczywiscie do sprawdzenia. Po sprawdzeniu jedzie tam Tata Rybci jest wspaniały:loveu::multi::loveu: Leyla i Maszaberla- jestescie WIELKIE uratowalyscie mu życie dziewczyny. takie psy nie mają zadnych szans na normalną adopcję. zadnych.
  9. Maszaberla, Leyla jestescie wieeeeeelkie i wspaniale:loveu::loveu::loveu:
  10. O Wilanowku napisala Maszaberla na wątku Kaji, ale z Dziadziem myslelismy, ze nie wróci do schroniska- trochę smutno, no ale skoro jedzie na pewno do Jasła to ok. W Wilanowku Mru zgodzila sie sprawdzic domek:loveu: A Jaslo- jeśli to blisko Lublinca to może nescca:) Napiszę do niej:) z tą kupą to mnie teraz zmroziłaś, az do następnej linijki:mad::evil_lol:
  11. no ja nic nie wiem jeszcze. tez czekam na wieści. Dzwoniłam, ale najpierw nikt nie odbieral a teraz mam przerywany sygnał. :roll: zapytam rybci- może skontaktowala sie z tatą.
  12. nic nie wiemy:placz::placz::placz: Nie mamy żadnych informacji:placz:;) Cudnie, to blisko Mru. I Mru tam pojedzie w odwiedziny:loveu: Wspaniale:loveu:
  13. Jasło? to gdzie? zaraz sobie sprawdzę już mnie kordonia oświeciła:) no to czekamy na wiesci
  14. nie wiem co powiedziec.:-(:-(:-( to wszystko przede mną:-(:-(:-(
  15. Dziadzio trzymam kciukasy za najlepszy na swiecie domek
  16. jesoooo ja chyba oszaleję aaaaaaaaa cudo- oczywiscie za kilka dni wysle tam dogomaniaczki na wizytę poadopcyjną. zeby nie bylo:razz: aaaaaaaa
  17. a nie wiem:) Maszaberla pewnie na wątku dziadzia wklei link
  18. Dziadzio jest zawsze strasznie zadowolony jak jest w centrum zainteresowania. Kocha to:D:D
  19. Kofane:loveu:Przeżyłam chwilę grozy jak Dziadzio stanął tyłem do kamery i zaczął obwąchiwać kanapę...."nie podnoś nogi Dziadziu, nie podnoś nogi":evil_lol: :lol: Maszaberla wielkie wielkie dzięki za tą szansę:loveu::loveu:
  20. Przesłałam na maila:) Dzięki. Dziewczyny za godzinę (juz nawet mniej) Dziadzia i Kaja będą w TV[URL="http://img20.imageshack.us/my.php?image=smileyhyper.gif"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5061/smileyhyper.gif[/IMG][/URL]
  21. Już chyba dojechali. W drodzę wszystko wspaniale. Kajunia grzeczniutka siedziala na kolankach. Za niecałą godzinę wchodzą na wizję. aaaa nie moge już się doczekać
  22. [quote name='becia66']niestety sie nie da....:razz:[/quote] no nie da się nie da. Ale myslalam, że jak obiecam florentynce nie patrzeć na niego, to go nie wywali z kadru:lol:
×
×
  • Create New...