-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chcą go. chcą jak najbardziej. Dziadzio cos okropnego. ale jutro go troszkę pocieszę. przyniose cos dobrego i dam do biura. on jest taki strasznie mądry. taki ludzki. dostal tyle uwagi, wszyscy go miziali.wiesz jak- dziadzio superstar i nagle buda:-( Znow jak "zwierz", a on spojrzenie to prawie ludzkie ma. ech. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak dzis rozmawialy:) Bylam przy tym. Napisalam do Ulki18 i czekam na odpowiedz. Ulka18 mysle szybko odpowie ale z dziadzią serce się kraje. nie widzialam psa w takim dołku. i to takiego wczesniej radosnego psa:shake:. Mowilam do niego i mowilam, prosilam zeby wyszedl z budy. w koncu wyszedl, wtulil mordke w moje ramię.....i :-oodwrócil się i z powrtoem wszedl do budy. cos okropnego. -
na wątku małpki hop podala link do przebiegu wizyty. a potem juz aktualnie na wątku małpki pisalam co i jak tu na tej stronie jest link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sliczna-malpka-z-zadartym-noskiem-ma-dom-towarzystwo-nikusia-134436/index12.html[/URL]
-
[quote name='Poker']Małpka nie była sterylizowana?[/quote] nie. dopiero teraz zostala wysterylizowana.......
-
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
absolutnie nie muszą isc razem. wcale:) Niko zostal tam wzięty podejrzewam jako reproduktor. Malpka jest bardzo spokojna a Niko to łobuziak. Więc kazde z nich potrzebuje swojego wlasnego domku. Malpka zostala odebrana ludziom na sterylke i juz tam nie wroci. Powiem Wam, ze to znowu nasza "stara kochana" Małpka. pelna zycia i energi. To dziwne, ale ona jakos lubi byc w schronisku chyba:-o -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziadzio nie je już od wtorku. Taki straszny zawód przeżył. to nie ten sam pies:-( Jak się nie poprawi do jutra, zabieramy go do biura. Ale znalazlam kogoś do sprawdzenia tego domku w Jaśle. Ulka18. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
Nikus ma wątek. Jest w moim podpisie jako ostatni. Czy ktoś z talentem:) zechce napisac tekst do allegro Małpki? Nikusia allegro tekst gdzies miałam, moża trochę zmienic i wstawic, lub napisac nowe- chętni?:cool3: Oba allegra chciałabym wyróznic, podswietlic itp bajery. koszt jednego to 20, 50. Jesli ktoś chętny wspomóc to będę bardzo wdzięczna:) Jesli chodzi o Małpkę domy powinny się bic o nią. Jest niesamowita. Niko jest cudowny, kochany- bardzo energiczny i ogromnie spragniony człowieka. Piesiu skacze, podszczypuje, gryzie smycz itp;) Na początku byl calkiem spokojny. Ale to się zmienilo z czasem. Pamiętam kiedy po spacerze wsadzalam go z powrotem do kojca, on chwytal zębami za ręce i ciągnął w swoim kierunku płacząc i zawodząc. To mu także zostalo do dzis- nad tym trzeba będzie pracować. -
Niko w nowym domu jest trzymany na lancuchu. Małpka miala byc rozmnożona..... Małpka juz w schronisku, Niko zostanie odebrany w poniedzialek. Pilnie szukamy nowego "normalnego" domu:roll:
-
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jestem w schronisku, Dziadzia ma doła:-(Okropnego, jak czlowiek. Nie je, nie wychodzi z budy, nie macha ogonem, nie podaje łapy- smutek tak wielki, że łzy same ciekną po twarzy. On po prostu myslal, ze juz wiecej nie wróci- bidulek. Dzis jak przyjde zaraz wyszukam kogos do sprawdzenia domku (mam nadzieje, ze ktos mieszka tam w pobliżu) i trzeba Dziadzia jak najszybciej wysłac w podróż. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
jestem w schronisku, wiec tylko szybciutko piszę: małpeczka juz tam nie pojedzie:) Po Nikusia pojedziemy w poniedzialek. więc mozna psiaki oglaszac. dzis wieczorem przyjdę i będziemy działać:) dzięki za Wasze wsparcie:) -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
[quote name='Belga']Ależ wierzę i szczerze podziwiam! Pisz proszę o swoich sukcesach, może i nam uda się skorzystać z Twoich doświadczeń.[/quote] tak. pisz o tym co robisz. -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
super:thumbs:. Niech każdy u siebie na swoim podwórku zacznie i razem osiągniemy wiele. Wierzę w to, trzeba w to wierzyc. krok po kroku. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
hop! myśle, że akurat dla nich u nas w schronisku nie było najgorzej. ok- jest duzo psow itd, ale...no wiem, że to kupa kasy znowu bedzie na hoteliki itd. a u nas maja opieke weterynaryjna, spacery, szalenstwa i dobre zarcie..za "friko". wiesz to nie to co kiedys. oczywiscie, gdyby ktos chcial dac malpce albo nikusiowi DT- super. -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
dziewczyny-one teraz najbardziej będą potrzebowaly ogloszen. w schronisku nie mają sie zle. nie wiem czy trzeba kase wywalac na hotele. lepiej na wypasione allegro moim zdaniem, a potem na jakis transport czy cos. czyli widzę, decyzje juz podjelysmy:loveu:. Musi jeszcze tylko p. kierowniczka sie pod tym podpisac. ale mysle ze tu nie bedzie problemu:) -
Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.
Charly replied to hop!'s topic in Już w nowym domu
coraz bardziej przychylam się w tym kierunku. nie bylam dzis w schronisku. jutro pojde i będziemy rozmawiac na ten temat. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
Charly replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
masakra:-(:-(:-(. Tam nie ma wolontariuszy? zastanawiam się często po co to wszystko? ile z nich znajdzie dom- czasem (ostatnio coraz częściej) mysle, że humanitarniej byloby je wszystkie usypiac:-(:placz: -
Przyjaciółka nasza sliczna babulinka już w swoim domku w Elblągu
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
dzis zrobię Gadulce ogloszenia. ona nadal nie traci nadzieji i nadal prosi u krat o domek, ale często tez po prostu zwinie się w kłębuszek i leży na betonie....Kto ją zechce...? -
obozwiązek kastracji psów/kotów ni przeznaczonych do hodowliw PL
Charly replied to spring_'s topic in Sterylizacje
[quote name='Majaa']Z Twoimi może nie - zakładam, że wiesz, jak chronić swoje zwierzęta przed ciążą [B]Nie ma jednak szans na jakiekolwiek zabezpiecznia tego typu przez ludzi prostych, okrutnych i pozbawionych szacunku dla zwierząt.[/B] Wciąż pisałam o powodach dla sterylizacji masowej, ale nie znam innego sposobu, żeby do tych okrucieństw nie dochodziło lub skala się zmniejszyła Wiesz dla mnie ideałem byłoby również chipowanie, identyfikacja, rejestracja wszystkich psów, ale to nic nie da niestety, jeśli będą one nadal bez kontroli romnażane :shake: Wolę więc namiastkę, jaką mamy szanse uzyskać w porozumieniu z gminą: zewidencjonować psy i rozpocząć akcję sterylizacji! To przynajmniej ma szanse zmniejszyć to okrucieństwo![/quote] w poniedzialek bylam odwiedzic wydaną przez nas klikumiesięczną sunię ze schroniska w nowym domku. Oboje państwo lekarze, tytuł doktora, ładna posesja, dom, wypielęgnowany ogródek. Wzięli niewysterylizowaną sunię-"absolutnie nie będzie rozmnażana"..... Na miejscu brzmialo to już inaczej; suka nie będzie sterylizowana i będzie miala młode dla zdrowia. Domki dla małych pani też już ma...tam na wsi u nich. Niebywale ciezko bylo trafic do rozumu wyksztalconemu kochającemu psy człowiekowi..... Ostatecznie z płaczem! kobieta oddała nam sukę. Już jest po sterylce...za kilka dni wróci do domu:roll: Ludzie nie muszą być prości, nie muszą być okrutni i nie szanować zwierząt. Przede wszystkim nie są świadomi. To się musi zmienić. -
Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - już szczęśliwy za TM ..
Charly replied to Rybc!a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kris dziękujemy gorąco za wszystko, co robisz dla naszych i innych psiaków:buzi: -
oj to współczuję. Mialam wczesniej psa, który przez całe swoje życie jadł kupy ludzkie niestety. Ale Filipek nie je już na szczęscie.
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Charly replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wiemy i cenimy Twoją/Waszą odpowiedzialność. Dobrze, że ludzie w azylu tak dbają o swoje zwierzaki. Mozarciku trzymaj się piesku -
apetyt to chyba dobra sprawa (?) Jedz Elzuniu kochana