Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. mi się najbardziej podoba ta trzecia foteczka
  2. pamiętam jak byłam na dworze z psem a tam jacyś chłopacy grali w piłkę.No i piłka poleciała w naszą stronę a mój pies podszedł do piłki i zaczął wąchać.A tam któryś z tych chłopaków zaczął ryczeć : " Oddawaj piłkę kundlu" i zaczął rzucać patykami w mojego psa:angryy:No ale Maksiu zaczął sobie aportować te patyki.Ale jacy ludzie potrafią być okropni:angryy:
  3. jakie wspaniałe:loveu:
  4. taka dziwna ta rasa.Niezbyt mi się podobają.Ale czego ludzie nie stworzą:mad:
  5. pierwszy raz słyszę o takiej rasie:crazyeye:
  6. [quote name='sucha']A ja widziałam tabliczkę z narysowanym uśmiechniętym amstaffem (a za płotem dwa amstaffki jeszcze bardziej uśmiechniete :evil_lol:) z napisem: "Zrób nam tę przyjemność-Wejdź"[/QUOTE] :evil_lol:Takiej jeszcze nie widziałam:evil_lol:raz widziałam tabliczkę z owczarkiem i napis : Wchodzisz na własne ryzyko.A w tym domu mieszkał york:diabloti:
  7. dwie smycze szelki obroża kaganiec dwie miski dwa posłanka (kocyki) dwie szczotki do czesania grzebień szampon ręcznik szczoteczka do zębów dużo smakołyków karma dwa sznury do przeciągania około 5 piszczących zabawek maskotka piłka tenisowa 2 dzwoniące piłki 4 frisbee
  8. taki śliczny a nikt go nie chce:-(
  9. ostatnio zauważyłam że mój pies bardziej ceni sobie zwykły chleb z masłem niż szynkę:-o
  10. [quote name='_ChiQuiTa_'] [B]Łatka ma już domek !![/B][/QUOTE] To wspaniale :multi:
  11. [quote name='Lounelines']A wiadomo mniej więcej w jakim miesiącu... chyba tak jesienią...?;)chyba dwa lata temu byly w hali ludowej...[/QUOTE] słyszałam że zawody we Wrocławiu mają odbyć się 1 czerwca
  12. Daga&Maks

    frisbee

    w Polsce jawzy niestety nie są dopuszczalne,a dla niektórych psów przydało by się dopuścić jawzy:mad:
  13. niektórzy ludzie to kompletnie nie myślą:angryy::angryy::angryy:
  14. szkolenie kolczatką jest bez sensu.Przecież tym nic się nie osiągnie.Po co wogóle ktoś wymyślił kolczatki:shake:
  15. ja wiem tylko że się odbędzie:cool3:Na stronie Związku Kynologicznego też nie ma żadnych informacji o tej wystawie:roll:
  16. psu należy czyścić zęby tym bardziej jak ma problemy z kamieniem nazębym.Ja od czasu do czasu czyszcze psu zęby
  17. mój pies uwielbia wylizywać pudełka po jogurcie
×
×
  • Create New...