Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. gratulacje wszystkim takich sukcesów :multi: a zdjęcia są przepiękne :loveu:
  2. tylko ciekawe czy za miesiąc dadzą ten prezent.Żeby się nie okazało że będzie tak jak z tą płytą,reklamują i nic:roll:
  3. każdy pies moze na coś zachorować.Nawet taki po idealnych rodziacach.Nigdy nie mamy 100% pewności że pies zawsze będzie zdrów
  4. tylko wszystkie parkingi zawalone :diabloti:
  5. nawet nie wiedziałam że dzisiaj leci :lol: Będzie powtórka?
  6. [quote name='AlaNowak'] bog v: I sh II chow chow III samojed[/QUOTE] Dzięki :loveu:
  7. w końcu kiedyś musi znaleźć dom :roll: Oby wcześniej czy później ktoś ją zechciał
  8. gdzie domek dla Beksy
  9. do gazety tabletek nie dodali tylko tabletki są jako prezent do prenumeraty
  10. u mnie też kiedyś pojawił się problem że gazety nie było w kiosku w którym kupowałam :roll:
  11. byłam dzisiaj na wystawie :) A czy ktoś zna może wyniki z BOG V grupy?
  12. na górę po domek
  13. co za przysmaki :diabloti:
  14. niby taka dobra gazeta a okłamują nas :roll:
  15. na górę po domek
  16. taka śliczna a bez domu :-(
×
×
  • Create New...