Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. mój pies lubi wszystko,ale najbardziej to chyba jakąś szynke albo kurze łapki;)
  2. ja trzymam w pojemniku na karme.Zmieści się tam tylko 5 kg ale tyle suchej karmy starcza mojemu psu na ponad miesiąc
  3. Daga&Maks

    frisbee

    mój pies od pół roku łapie frisbee i idzie mu coraz lepiej.Czasem zdarza się że złapie prawie wszystkie rzucone dyski a czasem to katastrofa.Pies gdzieś odchodzi gdzie chce,nie zwraca uwagi na frisbee.Ja zawsze zaczynam od paru rollerów i dopiero potem rzuty
  4. Ja mam psa rasy Cocker Spaniel
  5. ja nie zostawiam psa pod sklepem.Raz była sytuacja że sąsiadka zostawiła suczke z cieczką pod sklepem,przyszedł jakiś pies i skonczyło się na szczeniakach.Były problemy żeby znaleźćim dom i prawie trafiły do schroniska a pies znowu jest zostawiany pod sklepem:shake:
×
×
  • Create New...