ja nie zostawiam psa pod sklepem.Raz była sytuacja że sąsiadka zostawiła suczke z cieczką pod sklepem,przyszedł jakiś pies i skonczyło się na szczeniakach.Były problemy żeby znaleźćim dom i prawie trafiły do schroniska a pies znowu jest zostawiany pod sklepem:shake: