Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. [quote name='JustynaJK']może będzie grubszy np(chciałabym)[/QUOTE] przydałoby sie skoro tak późno wychodzi w tym miesiącu
  2. :angryy:jak tak można:angryy:Niestety w Polsce stosunek do zwierząt jest straszny:roll:
  3. Mój pies też lubi jabłka :)
  4. aż mnie dziwi że nawet takie rasy jak nagi pies peruwiański czy cirneco dell'etna wepchali na lodowisko:roll:
  5. z tego co pamiętam to rok temu chyba w niedzielę był na lodowisku jeden ogromny ring dla owczarków niemieckich
  6. mój pies uwielbia kocią karmę:cool3:A najlepiej jak to jest whiskas.Parówki daję od czasu do czasu
  7. podnosimy na górę
  8. najgorsze było jak przycisnęła labka do ziemi
  9. z rana na pierwszą stronę
  10. mam nadzięję że będzie miał ten domek
×
×
  • Create New...