Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. ale niezła kanapa dla psa:cool3:Mojemu psu to by się bardzo spodobała.Tylko cena też jest niezła:diabloti:
  2. mój pies też lubi książki,a właściwie uwielbia.No i zjada też chusteczki :diabloti:
  3. chyba nie ma karmy która jest idealna i nie powoduje żadnych uszkodzeń psa:evil_lol:
  4. mój pies jeszcze nigdy nie złapał kleszcza
  5. [quote name='Ola164']Pies mojego wujka jak był młodszy to wcinał trociny :D:D:D:D:D[/QUOTE] jak u mnie pojawił się chomik to pies też próbował jeść trociny ale chyba mu nie zasmakowało
  6. Żadna nie jest dobra.Lepsza będzie karma z wyższej półki
  7. szkoda że ma nie być zawodów :shake: muszą coś kręcić w ZK że nie było zainteresowania tymi zawodami.Jak w zeszłym roku oglądałam to wydaje mi się że było bardzo duże zainteresowanie tym
  8. [quote name='Agnes B.']Mam pytanie:oops: Pierwszy raz zaprenumerowałam Mojego Psa. Dziś przyszedł pierwszy prenumerowany numer (lutowy rzecz jasna), moje pytanie: kiedy przyjdzie prezent do prenumeraty?:oops:[/QUOTE] jak zaprenumerowałam to najpierw przyszła gazeta a prezant gdzieś 2 tygodnie później. Ale to dziwne bo ja też miałam wpół wyrwany plakat:angryy:
  9. mój pies czasem przynosi mi karme do łóżka i mnie budzi:lol:Chyba próbuje się odwdzięczyć za to że ja sie z nim dziele.
  10. no właśnie,wiadomo już coś kidy będą zawody.Wiem w których miastach będzie tylko kiedy?No i czy w Katowicach na wystawie będą zawody?Podejrzewam że tak,ale nie jestem pewna
  11. u mnie też podczas zabawy zdarza się że pies mocniej gryzie.Raz przy zabawie z mojej winy pies ugryzł mnie do krwi.Pies chciał złapać piłke i już prawie ją złapał a ja przesunełam ręke i zamiast piłki złapał moją ręke:evil_lol:
  12. Dla mnie ten temat jest troche zbędny... Ale do tematu.Mój pies przez sen to raczej szczeka nisz chrapie chociaż czasem to mu się zdarzy pochrapać.Jak już w nocy zacznie to tak głośno że wszyscy zrywają się z łóżka i co się dzieje:lol:Ale Maks raczej rzadko pierdzi,ale jak puści to tak śmierdzi
  13. Daga&Maks

    frisbee

    [quote name='KaRa_']Nasze poty;)Duke się strasznie nakręcił zrobiliśmy dwie sesje w ciągu 30min spaceru po półtora - dwie minuty;)Niestety wiatr był okropny,że dyski leciały fatalnie albo z reki mi uciekały:crazyeye: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1fhzjymARQI[/URL][/QUOTE] u mnie wcale nie lepiej.Taki wiatr wieje że jak puszczam psu rollera to dysk toczy się z 3 metry,nagle wiatr unosi go w powietrze co konczy się złapaniem dysku przez psa w powietrzu.Ale i tak wyszło ci dość dobrze przy takim wietrze:razz:
  14. wczoraj dostałam gazetę.Dziwnie wcześnie bo zawsze dostawałam po ponad tygodniu od pojawienia się gazety w kioskach.Jeszcze mi przysłali taką co strona o owczarku pinerejski była cała wygnieciona:-oByłam w szoku że takie coś mi przysyłają:mad:ale podoba mi sie nowa rubryka "zanim kupisz...",ta o agresji też jest fajna.Tylko już nie ma rubryki bechawiorysta radzi,a bardzo mi sie podobała:-(
  15. wczoraj odkryłam że mój pies zrobi wszystko za kawałek ciasta.A najlepiej jak jest to babka cytrynowa
  16. jakie one są śliczne i słodkie:loveu:Mam nadzieje że będą miały szczęśliwe życie
  17. wprawdzie jeszcze nie mam tego numeru ale na stronie miesięcznika pisze co tam jest.Jest opisany husky i owczarek pirenejski.I artykuły o spacerach,modzie na rasy,zimowej depresji
  18. Daga&Maks

    frisbee

    Ja ćwicze frisbee z psem gdzieś co 2 dni po 5-10 minut
  19. mój pies nie przepada za kiszonymi ogórkami,parówka lepsza:diabloti:
  20. co oni teraz robią z tymi karmami:-oJak takie rzeczy słyszy się o karmach to już chyba lepiej karmić psa naturalnie
  21. straszne co niektórzy ludzie robią:angryy:
  22. najlepiej gdyby była baza bezdonmych psów
  23. mój pies czasami tam podgryza,ale zaraz potem liże miejsce które ugryzł,a potem znowu gryzie:evil_lol:
  24. [quote name='Asia & Ginger'][B]Daga[/B], czyżbyś miała spanielka? :cool3: :loveu: Koniecznie załóż mu galerię :loveu: albo chociaż wrzuć kilka fotek do galerii cocker spanieli. :cool3:[/QUOTE] wrzuce jak bede mieć fotki na komputerze bo jak narazie wszystkie w albumie albo w aparacie:cool1:
  25. ja też musiałam namawiać rodziców na psa,ale za każdym razem słyszałam nie,bo to duży obowiązek i szybko ci sie znudzi.Właściwie to tata nie miał nic przeciwko bo miał pełno psów.Tylko mama nie chciała się zgodzić,ale w koncu ją namówiłam:multi:Już 2 lata mam psa i jakoś mi sie nie znudził,a wręcz przeciwnie coraz bardziej sie ciesze że go mam:loveu:
×
×
  • Create New...