Jump to content
Dogomania

Daga&Maks

Members
  • Posts

    8546
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Daga&Maks

  1. temat o zabawkach jest tu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=44071[/url] .Może coś ciekawego znajdziesz;)
  2. [quote name='taks'] Czasem na prawdę mam wrażenie że pies jest mądrzejszy niż jego własciciel:roll:[/QUOTE] Ja też mam takie wrażenie:roll: Niektóre psy są aż tak sprytne że właściciel nie umie go wychować i obwinia psa że jest głupi:roll:
  3. [quote name='Olusia']Moja po kosci wapiennej dostala lupiezu.[/QUOTE] po kościach łupież:-o Łupież jak już po źle dobranym szamponie
  4. każdego psa można szkolić.Nie ma znaczenia czy jest mały czy duży:roll:
  5. chodzi o te ubranka które są takie ciasne że aż psom się w skórę wżynają.Ostatnio widziałam yorka który w ubranku ledwo umiał chodzić.Bo łapy miał nimi zakryte a te ubranko takie sztywne dość było
  6. [quote name='leepa'] Jeszcze się przyznają? Dzwonimy do TOZ'u ? :D[/QUOTE] i to zaraz:lol:
  7. już dawno słyszałam o tym psie ale ten piesek wygląda wspaniale z tą łatką.
  8. aż tak stroić psa to jest dziwne i całkiem zbędne.Właściciel wydaje mnóstwo kasy na te ubranka a psu jest w tym niewygonie.Ci ludzie co tak psy ubierają w ciasne ciuszki są chorzy:stupid:
  9. Za taką kasę to im się opłaca.Jednak ważniejsze jest życie psa,tylko niestety dla tych co organizują walki liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.Nie możemy stwierdzić czy w Polsce jest organizowanych wiele walk psów czy też nie.Oni starają się to jak najbardziej ukrywać tak żeby nikt ich nie nakrył
  10. Na pierwszą stronę
  11. Ostatnio spotkałam się z okropną sytuacją.Do mojego psa podbiegł pitbull.Ja mojego psa trzymam na krótkiej smyczy bo nie ufam obcym psom.Właściciel pitbulla zaczął ryczeć : "On jest łagodny i nic nie zrobi".Jakoś nie zbyt mnie to przekonało i dalej miełam psa przy sobie.To był dosłownie moment jak ten pies próbował rzucić się na Maksa.Właściciel podbiegł i wziął psa.Potem słyszałam jak gadał do tego psa : "Azor jak mogłeś wykazać się takim brakiem kultury!:lol:Myślałem że ty jesteś taki miły i grzeczny a tu co się okazuje". Dlatego nie ufam ani obcym psom ani ich właścicielom.Dopiero jak pare razy się spotkają i są mile nastawione to pozwalam na zabawę.Nie mam nic do pitbulli ani amstafów bo uważam że to tylko zależy od właściciela jak pies jest ułożony
  12. mój pies po większości kościach wymiotuje,ale te wapienne je i nic mu nie jest.Tylko wszystko zależy od psa.Jedne tolerują coś innego,a innym to szkodzi
  13. Ci ludzie którzy wystawiają psy do walk są okropni:angryy:Powinni sami się tak zagryzać:angryy:Ale w internecie nikt nie chwali się tym że naprawdę organizuje walki
  14. na stronie [url]www.dogfrisbee.pl[/url] już jest informacja o zawodach we Wrocławiu.Tak jak słyszałam odbędą się 1 czerwca.Zgłoszenia można składać do 24 maja więc masz jeszcze sporo czasu żeby zdecydować się na start
  15. minidistance raczej będzie bo zawsze jest
  16. sama układasz freestyle.W takiej kolejności wykonujesz różne figury jaka będzie najlepsza.Do tego musisz mieć jakąś muzykę.Na stronie [url]www.dogfrisbee.pl[/url] możesz znaleźć regulaminy.
  17. może dajesz za dużo karmy.A pies ma napewno dużą nadwagę?
  18. [quote name='Ola164']Dobiliśmy 100! Ciekawe ile tu wypisano przysmaków... ;)[/QUOTE] na pewno bardzo dużo:cool3:
  19. jak dużo potrenujesz to do czerwca się wyrobisz.Jak macie problemy z wybijaniem się to może najpierw wystartujecie w minidistance,tylko że tu znów są ważne dobre dalekie rzuty
  20. wszystkie:evil_lol:
  21. [quote name='psiara1996']ta pracował w cyrku i pies go kijem walił (taka nowoczesna sztuczka) teraz ma taki głupi odruch[/QUOTE] No właśnie:evil_lol:Był tresowany przez psa:diabloti:
×
×
  • Create New...