-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG] ****************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Doberek [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/s2bmlj.jpg[/IMG] *****************************
-
[quote name='Darianna']Fajna ta Mysz :) Nie przestraszona trochę gromadą dużych psów? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A skądże ! Ona się raz przyczepiła zębami do tego malamuta i on tak z nią biegał ... ale było śmiechu ! Mysz w powietrzu ...[/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/2ut44cz.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2ut44cz.jpg[/IMG][IMG]http://i49.tinypic.com/2ut44cz.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/2s0y6tu.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/14j95ia.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2r2oq3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2vmt5l2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/ncbakp.jpg[/IMG] **************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/24qu239.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2mfki6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2chqjc3.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/35lyxds.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/6sce8j.jpg[/IMG] ****************************
-
[B][U][COLOR="#8b0000"]Dżekuś, a w tle Misia:[/COLOR][/U][/B] [IMG]http://i47.tinypic.com/aorlmo.jpg[/IMG] [B][COLOR="#8b0000"][U]A ta psinka to Mysz:[/U][/COLOR][/B] [IMG]http://i46.tinypic.com/6tk39w.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25k1qjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/21l4cjr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/slhgld.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale ślicznie :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i46.tinypic.com/359xo55.jpg[/url] uwielbiam jak na drzewach leży śnieżek [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]A ja już mam dość tej zimy ... [/COLOR][/B][IMG]http://i50.tinypic.com/2nrf33s.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/i27l1s.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1445tp3.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/bgz2ut.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/105wgzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/i5x7kh.jpg[/IMG] *************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/33jqozr.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2ajw17s.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1scy1f.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/4fxtgp.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2uh22x2.jpg[/IMG] ************************
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/30b22bt.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/4q0yo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fth4ap.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2vt38r9.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/359xo55.jpg[/IMG] ************************
-
[IMG]http://i48.tinypic.com/a5bwuv.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dya9gl.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/dpg4sp.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/330b9kg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/35ckb2a.jpg[/IMG] *************************
-
[IMG]http://i49.tinypic.com/317jssj.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2d94jg1.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2zefihz.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/25sv775.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/t7o108.jpg[/IMG] ****************************
-
[B][COLOR="#8b0000"]Jak zwykle świetne fotki ![/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Ile ślicznych fotek ![/COLOR][/B] -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="#8b0000"]Piesio się przeprowadził do igloo [/COLOR][/B][IMG]http://i46.tinypic.com/2cekl5u.jpg[/IMG] [url]http://www.paczekdlaciebie.pl/189929[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Smacznego ![/COLOR][/B] *********************** -
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy się [IMG]http://i49.tinypic.com/fubz7q.jpg[/IMG] Mnie też się podoba jak Cezarek prosi - jest przesłodki ![/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Cześć wam :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Cześć [IMG]http://i49.tinypic.com/fubz7q.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='Darianna']my stali dindkowi goście, to nie fair....[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"][/COLOR][/B][IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG][IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG] [quote name='bianka19']My też stali Dindkowi goście ;) Tylko , że chyba Dindki nas zaniedbały..[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]haha... zaraz do was przyjdę ![/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']Fajny ten park w zimowej szacie i spacerkowe fotki.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Dzięki ...![/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']ale piekne widoki:loveu: :loveu: ja juz mowilam ze macie swietne tereny spacerkowe:evil_lol: a jak Straz reaguje na taka bande psiaków?[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Straż na ogół się nie zapuszcza w to miejsce (na szczęście), ale jak się wyszaleją to zapinamy wszystkie na smycze bo po drodze można w każdej chwili spotkać straż i dostać mandat.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Dobereczek [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/fubz7q.jpg[/IMG]
-
[url]http://i683.photobucket.com/albums/vv193/Kinia_K/Marley/IMG_100138.jpg[/url] - [B][COLOR="#8b0000"] piękniste ![/COLOR][/B]
-
[quote name='Bartiśkowa_']Ale ładny zaśnieżony park :) uwielbiam taki widoki.[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Jaworzno nie tak daleko mnie znowu, więc chyba też macie tyle samo śniegu ... [/COLOR][/B][IMG]http://i49.tinypic.com/fubz7q.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Oooo ! Nareszcie jakiś gość u Dindka ! Cieszymy się ![/COLOR][/B]
-
[quote name='bonsai_88']Cholera, 26 marca mam zajęcia w szkole ;(.... właśnie poważnie się zastanawiam, czy sie z nich nei urwać - w końcu to będzie wystawa w KATOWICACH :D[/QUOTE] [B][COLOR="#8b0000"]Gdzie ta wystawa w Katowicach ? Bo może tam zajrzę (jak dożyję hehe)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="#8b0000"]Witamy ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC04958.jpg[/url] - jak fajnie pozują [IMG]http://i45.tinypic.com/dcg47m.jpg[/IMG]