Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Wychodzi, zachodzi ... i tak co 2,3 minuty ... :evil_lol::mad: Ale jest ciepło :multi:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='katik']nie wiedziałam, ale chyba nieraz u was w galerii pojawiają się fotki z Muchowca. :cool3: Też ostatnio nie mam kiedy się tam wybrać. Do południa Magia nie ma się tam z kim bawić. Po południu spotykam się z TZ, a jemu tam się nudzi (:mad:) i woli jechać w ciekawsze miejsca :roll:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Ależ nieeeeeee :shake::shake: nie miałam fotek z Muchowca :shake::shake: Może widziałaś jakieś bardzo podobne miejsce ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='bianka19']Co znowu? :diabloti: Przecież nie będę co miesiąc jeździć nad morze :eviltong: I to jeszcze 6 godz. :crazyeye:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]6. godzin [IMG]http://i29.tinypic.com/1r3h9e.jpg[/IMG] tylko [IMG]http://i29.tinypic.com/1r3h9e.jpg[/IMG]:crazyeye:[IMG]http://i29.tinypic.com/1r3h9e.jpg[/IMG] to co ja mam powiedzieć :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]PS.: na rowerze bym zajechała...[IMG]http://i29.tinypic.com/1r3h9e.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  4. [quote name='Sweet'] hehe:D ale czasami tak bywa że gdzieś ładnie a zaraz obok brzydko:eviltong: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A pewnie, że tak bywa ... :evil_lol::evil_lol: Ale teraz na przykład słoneczko świeci ... no tak , nim to napisałam to zaszło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Darianna']Jakbyś cykała codzień tyle co halgre58 też byś umiała :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahahaha ... :grin::grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  6. halgre

    Fiodorek.

    [B][COLOR="DarkRed"]No widać po Fiodorku, że późno ... śpi tak fajnie wtulony ...[/COLOR][/B] :multi::multi::multi:
  7. [quote name='Rinuś'][I][B]Dzięki dziewczyny...ale jakoś cieżko mi to wszystko zrozumieć...najpierw ten gronkowiec,teraz to serce... A ja dzisiaj wyjeżdżam nad morze...dziwnie mi wyjechać i zostawić to tak,ale mama mówi że będąc w domu i tak nic nie pomogę...[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wyjeżdżaj, wyjeżdżaj ... twoja mama ma rację :p Przecież możesz dzwonić ...:roll:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='bianka19']Ty robisz takie śliczne fotki , a ja takich nie umiem :placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne ? Dzięki ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2ufpwra.jpg[/IMG] A co tam nie umiesz ... :eviltong:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='Aarionne'][url]http://images8.fotosik.pl/71/5798197fce719552.jpg[/url] buahahaha Co to ma być? :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: Rozumiem, że Dinduś biegnie, ale wygląda jakby koopę robił na głowę bokserowi :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Łoszsszz ... [IMG]http://i29.tinypic.com/258tssj.jpg[/IMG] ale skojarzenia [IMG]http://i29.tinypic.com/258tssj.jpg[/IMG] Dindek czasem ma dość tych zaczepek bokserki (Loli) - podkulił ogon i chciał uciec ... a koopy, koopeczki [IMG]http://i31.tinypic.com/2yov15f.jpg[/IMG] robi w krzakach - nie na kumpele i kumpli ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2yov15f.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2yov15f.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2yov15f.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  10. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Za roook [IMG]http://i27.tinypic.com/n3965k.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/n3965k.jpg[/IMG] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [SIZE="2"][COLOR="DarkRed"][B][FONT="Georgia"]Idę na balkon złapać oddech ...[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  11. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="Blue"]A u mnie pogoda od rana pięna:loveu: a czemuż to fatalny poranek??[/COLOR][/QUOTE] Piękna w Rudzie śl. - a w Katowicach pochmurno jest ... :crazyeye:
  12. [quote name='bianka19']Alee.. Jest mały problem.. :oops: Cezarka nad morze nie wzięłam.. a.. aparatu zapomniałam i u ciotki nad morzem w hotelu zostawiłam! :placz::placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ha ! i mam się nie martwić - hę ...:crazyeye::crazyeye: Masz tylko jedno wyjście: szybko z powrotem po aparat - tak raz-raz [IMG]http://i32.tinypic.com/zvbubo.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/zvbubo.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/zvbubo.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/5798197fce719552.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/fb778214b09d7c40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/6a5f4385801ff5a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/5ae8d33a6c134b7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/f85c6a8f1ca88ec5.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/26b37eea5986e005.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/8ea0b34ba30007a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/887829bad95f33e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/4e8fde17d108ca86.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/e810b409e9aa09d9.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/3e80ebe8326b1f33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/5d58c239ddfb407c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/6182e57201a29dea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/6cc2f89f986b557c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/9e7ec3e1111c23d6.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/0f880559e4978e5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/cfdc245904b8af89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/4a3e98e1fb81c995.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/f9eee666b77d97f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/af21cd77d5df3444.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/600e4188d42d02bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/943eac9e22cced1b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/232e8a7c49ab4dce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/4a5139e8b9c8fc4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/2232f15966627e71.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/c76ecd503e8b6b8e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/f2b07f3322dae2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/e997c035808928ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/7edac753823496f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/e60f672f5c343230.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Aarionne']:roflt::roflt::roflt: [URL]http://images8.fotosik.pl/71/179691bf02945b84.jpg[/URL] Takiego spojrzenia jeszcze chyba nie było? :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A było gdzieś jeszcze lepsze, śmieszniejsze[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='bianka19']Cześć:oops:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B] :multi::multi: [quote name='Della']Dinduś jest boski :)) super fotki!! fajna jest ta co obczaja fajnki :D :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszymy się i dziękujemy ...[/COLOR][/B] :multi::multi::multi:
  20. [B][COLOR="DarkRed"]Heeej ... :multi::multi::multi: No to będą nowe foty, jak odpoczniesz trochę ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [quote name='Rinuś'][I][B]U nas jest źle :-( tata ma narośl na sercu i w trybie pilnym musi być operowany...:-( Ma leżeć 4 tyg w szpitalu..będą go przygotowywać do operacji i w Bydgoszczy będzie miał operację na otwartym sercu...mają usunąć narośl i wstawić zastawkę... K***a wszystko idzie nie tak jak powinno....:placz:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak mi przykro ... :roll: W zeszłym miesiącu miał operację na otwartym sercu i wstawianą zastawkę mąż od pani hektorkowej (spanielkowej). Ona tak to strasznie przeżywała, bo to ponad 70. letni facet ... Ale już jest w domu i jest dobrze. Tak, że z twoim tatą NAPEWNO też będzie dobrze ![/COLOR][/B]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]nadrabiam co nieco :p....foty mamy ale dziś raczej nie będzie :razz:[/B][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ależ poczekaaaaamy ... a co tam ... [IMG]http://i30.tinypic.com/2ptcf1x.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  23. [quote name='katik']Cześć Czasem jesteśmy ma Muchowcu. ;) A dzidziuś ma już 2,5 miesiąca. :loveu: Proszę o kciuki za Magię, jutro wystawa w Będzinie. :multi: Dzisiaj męczyłam się z trymowaniem, ale jeszcze wprawy nie mam. :shake: Na szczęście Magia dzielnie to zniosła.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie chodzimy na Muchowiec ... :shake: trzeba by się tam kiedyś wybrać :evil_lol::evil_lol: [url]http://img248.imageshack.us/img248/3943/270709141.jpg[/url] jaka dumna i ... zadowolona :multi::multi::multi: gratulacje :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR="DarkRed"]Witamy się ... [IMG]http://i25.tinypic.com/2rfpr37.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/2rfpr37.jpg[/IMG] [url]http://img515.imageshack.us/img515/6392/p1170235.jpg[/url] Chciałabym tam teraz być ... jak fajnie ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...