-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='gordonowa'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mr752_1.jpg[/url] super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']niom mnostwo.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Myślę, że ty - dopóki nie miałaś ileś tam prac - to miałaś o wiele więcej ;) a i tak nawet, jak jesteś bardzo zajęta - to masz foty akwarium, inne np. widoki itd., itp. Tak, tak ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jakie piękne fioletkowe kwiatuszki :loveu: na pulpicie mam podobne tylko w wersji żółto pomarańczowej :evil_lol::evil_lol: Morfi teraz nie rozstaje się z piłeczką?[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja mam na pulpicie wodnego Dindka: [url]http://i26.tinypic.com/uy3vm.jpg[/url] :evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka']Czesc! [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kh1735_1.jpg[/url] trio [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pg5909_1.jpg[/url] hahahaha [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qc6490_1.jpg[/url] Kwiaaaatki! (jaki fajny odcien ;))[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano mamy w parku różne kwiatki ...:multi::multi: Dzięki za odwiedzinki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']A u Ciebie jak zwykle mnóstwo fot :loveu: Super :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eee tam, mnóstwo ... :shake:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Magda&Bloom'][URL="http://i577.photobucket.com/albums/s...n/DSC09229.jpg"][B][COLOR=#000000]http://i577.photobucket.com/albums/s...n/DSC09229.jpg[/COLOR][/B][/URL] przepiękna fotka!! :loveu: pozdrawiam:p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tylko, że tu się nic nie wyświetla ... :shake:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qc6490_1.jpg[/url] sliczne![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziękować ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]A ja wybrałam sobie takie : :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://images49.fotosik.pl/191/d6694bd1f4cb4e6f.jpg[/url] [url]http://images41.fotosik.pl/186/9ab4e74b17f9d22c.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/337326/00000040.jpg[/url]
-
[quote name='Onomato-Peja']Bry ;) No właśnie nie wiadomo i nic poważniejszego zrobić nie można :shake: Zaspany, bo go obudziłam przypadkowo jak robiłam zdjęcia, bo mi sie flesz włączył :mad: a i kupka zaliczona z samego rana;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale jak nie wiadomo - wet nie wie ? No też go fleszem musisz tak brutalnie budzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Też życzę przyjemnej nauki ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Gdzie maleńka ?[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Kurcze ... nie ma Jej ... :shake:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]No, to przyjdziemy później ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000046.JPG[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000038.JPG[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000066.JPG[/url] [url]http://fotoalbum-[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000070.JPG[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]ale Ozzulek fale robi ...[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000074.JPG[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]o rety ![/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/333408/00000075.JPG[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]haha ... super ![/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Cavy']Witaj! :hand: Oczywiście, ze uśmiechnięty, w końcu z jęzorem na wierzchu. :evil_lol: :razz: [B]zmierzchnica, deer [/B]- dziękujemy! :loveu: Coś to mało osób Nas ostatnio odwiedza. :shake: A ja tak dużo zdjęć daję. :placz: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja cię odwiedzam, ja cię odwiedzam ... :multi::multi::multi: Ciebie i Tofika ![/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vb2482_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bx6870_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/et3364_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pg5909_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qc6490_1.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]C.d.[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pu9096_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mr752_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dy5386_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kh1735_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sr1277_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Witam sie tez!! materialy do pracy wydrukowac to mozna na dogo posiedziec troche.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam, witam ...:multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Morfiego poznaję po plamie na karku albo znaczeniach na pysku :) a Rino wiem już że jest Rino:evil_lol: w końcu do ciągnięcia są :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ty masz dobrą pamięć, bo na ogół to mylą ... :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']a u nas ani jednego zaprzęgowca... za to chmara ONków i bokserów... ha, no i seterów... (no ok, w tym ostatnim to ja maczałam paluszki :diabloti::diabloti::diabloti:)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tych zaprzęgowców jest w okolicy więcej, tylko nie wszystkie przecież przychodzą do naszej gromadki ...:shake: Ostatnio pokazała się sunia - husky, młoda, śliiiczna i bialutka :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]w mojej okolicy to najwięcej yorkowatych i jamnikowatych a zaprzęgowca mamy jednego, mieszka piętro niżej :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale macie chociaż jednego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: eloł Dinuśki :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A cześć Ozzulki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"] A cóż to się dzieje z Atosikiem ... :roll: Trzymamy kciuki ! Będzie wszystko dobrze :p[/COLOR][/B] [url]http://img48.imageshack.us/img48/359/1003347.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki smutny ...[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://img12.imageshack.us/img12/6866/p1040387j.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Zmęczony ...[/COLOR][/B] [url]http://img90.imageshack.us/img90/5153/p1040485s.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Co się gapisz ... nie mogę się poturlać [/COLOR][/B]:eviltong: [url]http://img42.imageshack.us/img42/4954/p1040593.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Patrzcie, jaka jestem ładna ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img190.imageshack.us/img190/4712/sp19.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]- śliczne ![/COLOR][/B] -
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Tofik - jak zwykle uśmiechnięty .. :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"] Co słychować [/COLOR][/B]:roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zahaszczyło mi sie w oczach :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nieee ... tobie też :crazyeye::evil_lol::crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
- 78403 replies