-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hz3656_30.jpg[/URL] [I][B]wow HUGO BOSS:loveu::loveu: Mam slabosc do rudzielców ooo i Ludwik 16sty na horyzoncie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]ale kombojeeeee ja nie mogem :crazyeye::crazyeye:[/B][/I] [I][B]a gdzie Ty masz to legowisko w tych Katowicach? [/B][/I] [I][B]buziaczki :loveu:i mizianko dla PANA PSA :loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... Ludwik 16 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajne kowboje - nie ? :evil_lol: a jeden to kowboj-baba :multi: [B][COLOR="DarkRed"]moje legowisko: [IMG]http://i30.tinypic.com/2b44gk.jpg[/IMG][/COLOR][/B] za buziaczki całuski [IMG]http://i29.tinypic.com/302z53p.jpg[/IMG], a pan pies - wymiziany [IMG]http://i26.tinypic.com/34o7gv5.jpg[/IMG] Wczoraj cały dzień strzelali, bo w Panewniku był odpust i Dindek nawet nie chciał wieczorem na spacer, bo się strasznie bał bidulek ...:roll:[/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/333408/00000008.JPG[/URL] [I][B]nowy sprzet do nurkowania mister Ozzulka :diabloti::diabloti:[/B][/I] [/QUOTE] [IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2hpmves.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Będzie dobrze :multi: jak to się mówi: goi się jak na psie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czasowa']Od kowbojów, ulicy :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aaa ... to może być :evil_lol::evil_lol: myślałam, że od Dindka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='madeleine']dobry wieczór :loveu: a najładniejszy ten ostatni kuń :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dobry wieczór ... :multi::multi: nie powiem mu tego, bo już pojechali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Dinusiowa na Dzikim Zachodzie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ymsqok.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2ymsqok.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ymsqok.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2ymsqok.jpg[/IMG] [quote name='Justy$ka']Łooojeeej.! Jacy cowboye.:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Szkoda, że częściej tu nie przejeżdżają - bo widzę, że się podobają ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Czasowa']konie ładniejsze xd[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Od czego/kogo ?[/COLOR][/B] [quote name='Paulina_mickey']Jaki pociąg :evil_lol: [url]http://i26.tinypic.com/vcz09d.jpg[/url] Jak On się tak wyszaleje z rana, to chyba na pół dnia masz z nim spokój :diabloti: [url]http://i27.tinypic.com/33k4ny1.jpg[/url] Jaka fryzurka :evil_lol: [url]http://i27.tinypic.com/wi8yz6.jpg[/url] Musisz wprowadzić kontrolę rodzicielską na swój komputer, żeby Dindek nie podłapał pomysłu :diabloti: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000012.jpg[/url] Kiler :cool3: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000036.jpg[/url] Wow ale fajne:crazyeye::loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gm787_30.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek w domu jest zawsze grzeczny :multi: hahaha ... wprowadzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to dziki zachód na mojej ulicy ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: [url]http://i577.photobucket.com/albums/ss216/psiulka/Milocin/DSC09229.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]fajna sprawa ile ogółem ich było? 4/5? ja sobie nie wyobrażam jakiegokolwiek psa futrować resztkami ze stołu :roll: no ale są ludzie, dla których pies to śmietnik na odpadki [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tych koni było tylko 3. Ale są też psiury, które zjedzą wszystko i są zdrowe do końca życia i nigdy nie chorują :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Kaya93']Hello:multi: [URL="http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/km6604_30.jpg"][COLOR=#000000]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/km6604_30.jpg[/COLOR][/URL] hih :evil_lol: fajne :loveu: O jaaa konie są :loveu: i ....kowboje:loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi: No moja ulica - to od dzisiaj Dziki Zachód :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Jeszcze są 4.: Ale to chyba jest kobita hehe:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vn1586_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ot1179_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vt6501_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nz7392_30.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wiem że to Rino :cool3: a pan od Hugo pewnie zdaje sobie sprawę że ma ślicznego goldenka, rzadziej spotykanego :loveu: najważniejsze że Morfi wraca do zdrowia :multi: jak się wygoi i wróci do szefowania to znów odmłodnieje :loveu: mojej sąsiadki suka malamuta, o której pisałam kiedyś ma coś jakby łuszczycę głowy :roll: poszli z nią do weterynarza i powiedział że to najprawdopodobniej od jedzenia jej się zrobiło dzieciaki sąsiadki pracują w knajpie więc pewnie przynoszą wszystkie resztki i ją futrują tym :roll: KAŁBOJE rewelacyjni :multi::multi::multi: poczułaś się jak w westernie? ;) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Będzie dobrze ! A malamuty jak i huskie muszą być odpowiednio żywione - a nie jakimiś resztkami ! [/COLOR][/B] [quote name='Darianna']wow, skąd Ci kowboje? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ci kowboje poprostu jechali moją ulicą ! Szłam akurat ze sklepu - patrzę, a na trawniku pod drzewem stoją jakieś konie :crazyeye::crazyeye: Kiedy zobaczyłam, że zaraz będą ruszać, bo facie zaczęli na nie wsiadać - ja pęęędem do bloku, winda akurat była, 3.piętro niedaleko - o mało nie przewróciłam TŻ-ta, nie podeptałam Dindka ... aparat i ... na balkon ! uff ... zdążyłam :multi::multi::multi: No, tak to było :eviltong::evil_lol::roll:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cd7888_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ht9239_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/po819_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gm787_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/df4105_30.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Jak wam się podoba ? To na mojej ulicy ... :evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Hugo ma piękne umaszczenie :) takie goldenki mi się bardzo podobają albo jeszcze ciemniejsze :loveu::loveu: cuda :) kremowe też bardzo ładne są ale to nie to :) :evil_lol: Morfi jest jedyny w swoim rodzaju, go się nie da pomylić :loveu: jak on się miewa w ogóle? Dindek natrzaskał po mordce mu :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/st2382_30.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Powtórzę panu od Huga - się ucieszy ...:multi: Morfi już o wieeele lepiej, ale rany jeszcze się goją ... i na łapach i na głowie. Najważniejsze jednak, że jego pan go odebrał i zrozumiał wreszcie, że Morfi straaasznie przecież tęskni za nim w tym hotelu ! Jeszcze parę dni i zwyczajnie po psie by było - nie chciał absolutnie nic jeść, słabnął, jego mordka bardzo się zestarzała - był zrezygnowany poprostu ! To Rino, co Dindek natrzaskał mu po mordce :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='hovomaniaczka'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lj3518_30.jpg[/url] hej kolego!:evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yc4891_30.jpg[/url] jak milo polezec;) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mx7399_30.jpg[/url] bieg dla zdrowia:lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gs6266_30.jpg[/url] sliczna mordka:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/km6604_30.jpg[/url] paaatyk:evil_lol::p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Cześć :loveu: Hmm.. Masz coś przeciwko ? :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja ci zaraz dam przeciwko :angryy: Wracaj od babci i zaraz foć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']I jak osądzacie mój bannerek i avek , który niedawno zrobiłam ?:razz: Nikt mi jeszcze nie odpowiedział :-([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, rzeczywiście ... śliczne mnóstwo Cezarków :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Co się mogło stać :crazyeye::mad::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Widzę, że macie ładny nowy bannerek ... :multi::multi: [url]http://img269.imageshack.us/img269/9364/p1190002r.jpg[/url] hehe ... fajne :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate']A Wy już dziś byliście się wybiegać ... :) Jak nafocisz, to już porządnie :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... no, my chodzimy się wybiegać z rana - dzisiaj szliśmy o 6:30.:multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Prześliczna ta maleńka :multi::multi::multi: A te powybierałam:[/COLOR][/B] [url]http://img38.imageshack.us/img38/219/p1040204v.jpg[/url] [url]http://img33.imageshack.us/img33/4144/p1040249n.jpg[/url] [url]http://img269.imageshack.us/img269/7571/p1040307a.jpg[/url] [url]http://img79.imageshack.us/img79/5594/lj4.jpg[/url] [url]http://img35.imageshack.us/img35/8215/lunaamy.jpg[/url] -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] [url]http://i297.photobucket.com/albums/mm209/gordonowa/fotoski/fots011-1.jpg[/url] [url]http://img39.imageshack.us/img39/9515/zdjcia022.jpg[/url] Fajniste fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] Uff ... zaległości co nieco było :eviltong::diabloti: [url]http://img6.imageshack.us/img6/1811/p1220870.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]śliczne kaczusie ...[/COLOR][/B] [url]http://img3.imageshack.us/img3/4811/p1220859.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] ładne kolory ...[/COLOR][/B] [url]http://img25.imageshack.us/img25/960/p1220863.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]fajny sznaucerek ...[/COLOR][/B] [url]http://img195.imageshack.us/img195/5420/p1220914.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]buziaczki, buziaczki ...[/COLOR][/B] [url]http://img26.imageshack.us/img26/5584/p1220957.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Wielki Książę Kabisław ... [/COLOR][/B] [url]http://img21.imageshack.us/img21/3586/p1220981.jpg[/url][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]na jasiek by stykło ... haha [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] To chyba niemożliwe - przeleciałam tyyyyyle stron od mojego ostatniego posta - i ... ani jednej fotki [IMG]http://i31.tinypic.com/6huwlu.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/2h8a2pg.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']jeszcze bys napisala z jakiego dnia foty[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Już dopisałam :diabloti: Myślałam, że to wiadomo, bo nie miałam już innych przecież ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zp657_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/le3983_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cp1294_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/of7438_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/np3931_30.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/st2382_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/uu6184_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bx1867_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/om595_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fo2755_30.jpg[/IMG]