-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kt8429_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj8743_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lm4948_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ti423_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mi5058_19.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Nauka chodzenia z krykami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xj7784_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/oz6796_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lx5360_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cg5851_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wv515_19.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ok8196_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ke1132_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bl7287_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ng1124_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cz128_19.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Nie mam już nowych, ale dam wam takie sobie z 19.go popołudnia: [/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pj1714_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xf9823_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xj5877_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ef9236_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kg5458_19.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Nuka to też chyba taki świrek co? :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Trochę tak ... ale Nuka jest ze wszystkich naszych psów najgrzeczniejsza ![/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
halgre replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Takie se powybierałam - co mi się najbardziej podobają :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://photos.nasza-klasa.pl/5856625/55/other/std/ead22ce67c.jpeg[/url] [url]http://img220.imageshack.us/img220/2558/sdc14042s.jpg[/url] [url]http://img180.imageshack.us/img180/2429/sdc14049.jpg[/url] [url]http://img220.imageshack.us/img220/3089/sdc14080.jpg[/url] -
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nr410_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dj1701_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ob241_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fo458_1.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]KONiEC[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xw4808_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/no4726_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zr2604_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mc2720_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rj771_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no i zła Nuka piesia wytraszyła :) :evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bu1936_1.jpg[/url] witam :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Szczególnie, że piesia miała w pyszczku piłeczkę i chyba się o nią bała ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Fajnie macie ze ten park jest i mozna tam spuscic i psiaki sie pobawic moga![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gy796_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wy5291_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yn5733_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hj6300_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bu1936_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']No to czekam na te 20 :D dzisiaj mam wiecej czasu na obejrzenie ale tez porzemowienie sie samo nie napisze.. :P[/QUOTE] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yn4527_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mw1553_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hp4744_1.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Taki sobie piesio ...[/COLOR][/B][B][COLOR="DarkRed"]:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qk9660_1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pz3073_1.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]no niby tak....ale na spacerze to Fruziol poluje gdzies w krzaczorach natomiast Zuzol pilnuje mojego kolana :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nawet, jakbyś im rzucała patole albo piłeczkę ?[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Żółta łódź podwodna ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Cavy']Zrobiłam banner nowy do naszej galerii, ale coś nie bardzo mi się podoba. :shake: Sami oceńcie. [IMG]http://i30.tinypic.com/2ja992.png[/IMG][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A mnie tam się podoba ten co masz teraz ... :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Sarunia ślicznie pozuje ... Dindek się niekiedy uprze i pokazuje tylko profil :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/339131/00000027.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Fajny dzięciołek ... [/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/339131/00000033.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ałaaaa ... :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Aparat - i na dwór ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]A to moje wybrane: :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/B] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/11-1.jpg[/url] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/16-1.jpg[/url] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/20-1.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][FONT="Georgia"]Pobudka[/FONT] ...[IMG]http://i32.tinypic.com/24b2bft.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/96w6xt.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2wf1ri8.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/264m044.jpg[/IMG] [/SIZE] [/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]Witanko :loveu:[/B][/I] [I][B]ooooo jak ładnie zrobiony ten haszczak :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]hmmm u nas to tak jakos ubogo w psy ...na spacerach w lesie to pojkedyncze sztuki sie spotyka ...o wspolnej zabawie nie ma mowy bo z reguły to mniejsze psioki i panciostwo sie boi widząc wielkie kudlate bydle na horyzoncie :evil_lol::evil_lol:[/B][/I]:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... ano tak, ale i tak masz dwa piesy - to lepiej niż jeden pies i żadnych kumpli ...:multi::multi: [/COLOR][/B]
-
[quote name='DG32'][url]http://img216.imageshack.us/img216/4959/foto0908.jpg[/url] :hmmmm: A gdzie te psy leżą, na stole?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak to wygląda ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Wiesz teraz musze oszczedza jedyna sesje bo nie bede miec kiedy focic.. Ale tez jak dajesz tak duzo - o tym pisalam juz - to ciezko sie skupic i ocenic jakies bo jest za duzo i tylko sie n szybko oglada :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, wiem, wiem ... ale nie mogę się powstrzymać z tym wrzucaniem ...[IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] Teraz już zostało mi 20. fotek tylko - a od jutra mają być deszcze, więc nie będzie żadnych ... :shake: [/COLOR][/B]