Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000021.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000023.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000025.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000031.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Śliczne ![/SIZE][/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']u nas leje... ja jutro ciastka pieke dla tz:D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Upiecz więcej - dla nas na dogomanię :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Coś pysznego, żeby było chrupiace, ale też rozpływało się w ustach.... Moja zupa polegała na ugotowaniu piersi kurczaka, wrzuceniu warzywek i wsio :evil_lol: Buu, centralna Polska umie się bawić i bez słonca![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... pomyślę nad tym :multi::multi: Czyli rosołek ... :multi: Tylko ja lubię wszystko z kurczaka oprócz właśnie piersi :eviltong::diabloti: No pewnie, ale ze słońcem lepiej :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='as_kate']kiedy można się będzie wbijać na ciacho ?? :diabloti: a moje ostatnie dokonanie: zupa![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... napewno tu powiadomię :multi::multi::multi: jeszcze nie wiem - co by tu upiec ...:shake: Ooo ... ciekawe jaka ? [SIZE="3"]Jutro u nas (i wogle na południu kraju) - ma być ładnie ! Reszta Polski - deszcze :roll::roll:[/SIZE][/COLOR][/B]
  4. [quote name='hovomaniaczka']Nie no pewnie - ja tez dzisiaj jadlam sernik (bo mama zrobila xD).[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ja kupne ... ale myślę wreszcie znowu coś sama upiec, daaawno nic nie piekłam :shake::diabloti:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000004.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000009.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ładne fotki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='hovomaniaczka']Nooo, ktos sobie tu dogadza! xD[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A co se będę żałować - przecież nie codziennie zeżeram ciacha ... :grin::grin:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  9. [url]http://gry.onet.pl/_i/glowna/leniwiec_d.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:no jak sie nażarłaś [/B][/COLOR][/FONT];)[/QUOTE] [IMG]http://i28.tinypic.com/65an3o.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]O, tak ![/SIZE][/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no tak jak sie śpi w dzień to potem w nocy nie ma się co robić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A tam ... :evil_lol: Teraz zeżarłam taaakie ciacho i piję kawkę ...:diabloti:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='zuzolandia'][I][B]4;30.....MASOCHIŚCI :diabloti::diabloti:[/B][/I]:diabloti: [I][B]Ja se smigam jesio w pizamce :eviltong::eviltong:..doberek[/B][/I] ![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: A ja zaraz się kładę, bo się nażarłam jak nie wiem co ... :roll::eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Hej sobotnie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Hej ...[/COLOR][/B] :multi::multi:
  14. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Tu z tyj waszy godki to się idzie uśmioć, że hej :grin::grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  15. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://img75.imageshack.us/img75/4529/p1040652.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Odpoczniemy sobie ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img137.imageshack.us/img137/7870/p1040702.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Eh ... chciałabym wejść do tej wody, ale jeszcze się boję :roll:[/COLOR][/B] [url]http://img232.imageshack.us/img232/7070/p1040723h.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Popatrzcie, jaka jestem śliczna ! [/COLOR][/B]
  16. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Te zdjęcia są kapitalne ! :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  17. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] [url]http://img4.imageshack.us/img4/9803/foto0925.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Widzę Fridaśkę, widzę Fridaśkę ... leci tam daleko :grin::grin::grin: [/COLOR][/B]
  18. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG]
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:crazyeye::crazyeye: o kurde !!! 4:30 :placz: przecież mnie ktoś o tej godzinie mógłby z łóżka zrzucić a ja ściągnęłabym jedynie poduszkę na podłogę i dalej bym spała :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :grin::grin::grin::grin::grin:
  20. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG] [url]http://x.garnek.pl/ga8204/f7b03364bcdb21a6917047a3/najukochanszy_kundel_pod_sloncem.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Gratulacje ...[/COLOR][/B]:multi::multi::multi:
  21. [quote name='zurdo']Doprawdy, w szoku jestem :D Prawdziwy wyczynowiec :diabloti:[/QUOTE] :grin::grin::grin::grin: [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ueptmo.jpg[/IMG]
  22. [quote name='deer_1987']widac serwer na ktorym jest [url]http://img18.myimg.de[/url] nie dziala..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]aha ...:roll:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Dziwnie tak jak tu wchodzę i fot nie ma[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano niiima ... :diabloti:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='deer_1987']Tak ale najpierw pytanie jest a potem macie zobaczyc i odp i ja daje odp jakby ktos nie wiedzial :P Tz cos sie krecil i mnie obudzil ale potem zasnelam znow.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dajmy już tej szklance spokój - bo jeszcze pęknie ... :grin::grin: Mnie TZ dziś obudził o 4:00 i pyta czy chcę już kawę :mad: powiedziałam, żeby mnie ugryzł ... i chciałam pospać dalej, ale już nie umiałam zasnąć i o wpół do 5. wstałam i zrobiłam sobie kawę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [B][I][FONT="Georgia"][COLOR="DarkRed"]PS. nie widzę twojego bannerka ...![/COLOR][/FONT][/I][/B]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wody nie zabraknie ;) To nie jest Ruda rzeczka to zalew Pniowiec ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... :eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']ale jakby nie bylo to rudy kolor wody (dna) :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No właśnie, właśnie ... i to mnie zmyliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Wrzuciłam tu jeszcze jedno - kwiaty, ale wyciepłam bo jakieś zaszumione, brzydkie, zepsute wyszło ...:mad:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...