-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/2gx0mtt.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Przydreptał do nad Cezuś w ramach wymiany ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:multi::multi:
-
[CENTER][IMG]http://i29.tinypic.com/99fhg7.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[B][COLOR="DarkRed"]No i gdzie ta Ozzulkowa z Ozzulkiem ...? Jakoś dziwnie bez was ... :roll::roll:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]A teraz widzę, że się tu czaisz jednak ... hehe[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Jeeeeeeee... ile tu różnych piesów [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie śliczne - i też dogi mi się najbardziej podobają ... [IMG]http://i27.tinypic.com/bhlmx4.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Tego se zabieram :evil_lol::evil_lol: bo jakoś nie może dojść do mnie (w ramach tej wymiany) :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sy1202_DSC03559.JPG[/url] Akurat ten mi się najbardziej podoba ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Jasne że może być śliczny :loveu::loveu: :evil_lol: A fotki są przepiękne :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, to teraz czekam na wymianę :evil_lol: Cezuś już idzie ? Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='psiulka']To ta sama ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']1.5 strony a4 napisane ale trzeba mowic conajmniej 5 min wiec duzo wiecej niz 1.5 strony a4.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Mam pomysła [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] tylko się nie denerwuj [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] Poprostu się jąkaj [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] to dłużej potrwa i już [IMG]http://i31.tinypic.com/2njdqba.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dwoi mi się w oczach jakoś tak dzisiaj :roll:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='madeleine']wy dindki! czy byliście w gazecie 'przyjaciel pies' z sierpnia? bo zaczęłam czytac artykuł, obejrzałam fotkę i doznałam olśnienia :eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano zgadza się - byliśmy ...[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='deer_1987']jasne :D ale na razie to ja nie umiem :placz::placz::placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dużo tego masz ? Napewno się uda ![/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zabójczo on się zawsze kładzie :evil_lol: jakby go coś przejechało ;) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Co to za porównanie :crazyeye::crazyeye: straszne ... :crazyeye::evil_lol::crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC00132.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... chodzi na przednich łapach :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC00135.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale to śliczne ...[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu: -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG] No, miałam trochę zaległości - ale nadrobiłam ... Sopelek śliczny [IMG]http://i25.tinypic.com/f4qkbo.jpg[/IMG]:multi: [url]http://i27.tinypic.com/1zfin20.jpg[/url] My to też znamy ... [IMG]http://i25.tinypic.com/f4qkbo.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']a ja sie witam i mykam szykowac na przemowienie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Zgłoś się potem - jak ci poszło ... [/COLOR][/B]:p
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]No wlasnie mam to szczescie ze moje piesy tez spią :evil_lol: chyba ze juz bardzooooooo im sie chce wtedy mnie budza tzn Fruzia lazi mi po glowie i lize po buzi bo Zuzia jakos tak wytrzymuje re:evil_lol:kordowe godziny :evil_lol::evil_lol:.....[/B][/I] [B][/B] [B][I]a teraz mykam do arbajtu i pewno znowu wroce kolo polnocy :diabloti:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, to przyjemnej pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000038.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000039.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000040.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200908/109039/333272/00000041.jpg[/IMG]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]nie cyganie hihihihi ja tak wstaje ...no chyba ze mam na 9 do pracy to wtedy wiadomo :evil_lol: ale jak na poludnie badz wolny dzionek spie do OPORUUUUUU:diabloti::diabloti:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A piesy na siusiu ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]wowo:crazyeye:[/B][/I] [I][B]ale to musisz tak wstawac czy tak po prostu sie budzisz?[/B][/I] [I][B]bo ja to jestem przeokrutny spioch i dobrze ze trafily mi sie psy leniwce :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak się poprostu budzę ... nie muszę wstawać :shake: Ale to tylko tak latem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: W zimie brrr ... to już :shake: Nie lubię zimy, jedynie cieszę się że Dindek ze śniegu się cieszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jesień mogłaby być piękna, złota ! Nie jakaś chlapa bez przerwy :shake: Wtedy też mi się chce wstawać ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]na spacerze takim lesnym to pileczki nie istnieją :evil_lol:...Fruzia ma ciekawsze zajecia a jak jej sie znudzi buszowanie po krzakach to se znajduje patyk i go obgryza :evil_lol: natomiast Zuzia jest taka wlasnie dziwna ...w lesie pilnuje stada :evil_lol:..co innego jak zajdziemy na pola lub jestesmy na dzialce to wtedy obie mają zboczenie aportowe :diabloti::diabloti:[/B][/I] [URL="http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg"][I][B]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg[/B][/I][/URL] [I][B]bowskieeeeeee hihihihih:loveu:[/B][/I] [I][B]dziendoberek ...własnie wstalam[/B][/I] :eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaaaaaa ... :evil_lol::evil_lol: hehehihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Że co [IMG]http://i31.tinypic.com/6huwlu.jpg[/IMG] o takiej godzinie [IMG]http://i31.tinypic.com/6huwlu.jpg[/IMG] Nie cygań mię tu ... [IMG]http://i28.tinypic.com/vrf31f.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]matkoo bosko takie larmo w srodku nocy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/I] [I][B]o tej porze to ja sie przewracam na drugi bok :diabloti:[/B][/I] [I][B]witanko :loveu:[/B][/I] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja o takiej porze siedzę sobie przy kawce i laptopiku ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]:niewiem: Co ja mam zacytować ... :niewiem: Chyba wszystkie po kolei - jak leci ! Prześliczne fotki ... :multi::multi::multi: A jak była szczeniaczkiem, to ... przesłodka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[url]http://img257.imageshack.us/img257/9853/p1190388.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Co mu chce oko wypić :crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img299.imageshack.us/img299/9146/p1190404.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Nie daj się ... :shake: uciekaj ![/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/no4726_1.jpg[/url] piekne sa takie ujecia :D[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='Marta_Ares']a co to za nowy haszczak??[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Który ? Jest Morfi, Nuka i Rino ...:multi::multi: Napewno myślisz o Rinie - ale on nie jest nowy, tylko dłuuugi czas nie przychodził tam do nas ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u nas też pełno tych narciarzy bez nart :evil_lol: super zdjęcia :) i to fajnie zrobione :cool3: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi::multi: Też dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='as_kate'] Już wstałam ;) O tej porze, kiedy to pisałaś, to akurat byłam w lesie z suką ;) Łaciate podniebienie:cool3::cool3:dziąsła też ^^ [B]Miłego dnia wszystkim :) [/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aaaa ... to się chwali ... :multi::multi::multi: Wzajemnie :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qa4051_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gx5692_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iz1178_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pt9072_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/au9277_19.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/se7377_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tw6583_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iw6381_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gf6152_19.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pv2772_19.jpg[/IMG]