Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... gdzie jezdeście :eviltong::evil_lol::roll: Pooglądałam sobie pierwsze fotki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img242.imageshack.us/img242/3046/dsc08217f.jpg[/url] [url]http://img25.imageshack.us/img25/3908/dsc08220z.jpg[/url] [url]http://img382.imageshack.us/img382/5351/dsc08228.jpg[/url] Takie słodkie - że koniec ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o ho a temu panu co się stało że tak leży :) :crazyeye: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rm2004_31.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, musi se dychnąć przecież ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='madeleine'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pw4560_31.jpg[/url] rozczulająca fotka :loveu::loveu::loveu: biedaczek, jakie opuszczone uszka hihi.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dawno tam nie był i był dziś jakiś nieswój ...[/COLOR][/B] :crazyeye::eviltong:
  3. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i40.tinypic.com/14vo9b8.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/5nk8w2.jpg[/url] [url]http://i39.tinypic.com/bir5u.jpg[/url] -[B][COLOR="DarkRed"] tu się do mnie śmieje :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i42.tinypic.com/28u0495.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i25.tinypic.com/2rclff6.jpg[/IMG] [SIZE="2"][url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC00036.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... świetne :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC09847.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]jestem pod wrażeniem ... piękna fota i oczywiście piesa :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://www.aussie-labrador.fc.pl/galeria_aussie/nesi_7m_2.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC09485.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC09500.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Cudeńko ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/Nesi/DSC09527.jpg[/url][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE] [B][COLOR="DarkRed"]i znowu śliczna fotka ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  5. [url]http://img16.imageshack.us/img16/3814/p1230053.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Zagoniłaś go pod ścianę i taki smutaśny jest ...:placz::evil_lol: [/COLOR][/B]
  6. [url]http://images45.fotosik.pl/191/97fed9ec6d452b99.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale ma jęzorek ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='jonQuilla'] Salsa je akurat zjadać chciała :evil_lol: a jak pachniały ładnie te rozdeptane mirabelki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Pilnujcie, już jesteśmy blisko :evil_lol::evil_lol: trochę się zasapałam - lecimy na piechotę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ale fajniste pozy: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/525/cbff3a72aa104329.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/84/c023c23b851f9a33.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/84/c469167804f621d6.jpg[/url]
  8. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj4476_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dw5096_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/js1739_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qv2345_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wp2614_31.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  9. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rm2004_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/os5313_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nd9469_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nx8140_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sb6336_31.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/by5661_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rw2820_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ft839_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bl1789_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wl8058_31.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mi3955_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bk2099_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ly8430_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zd8096_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/co6797_31.jpg[/IMG]
  12. [B][COLOR="DarkRed"]No i weszliśmy:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gj8425_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hq1027_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pw4560_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek się nie witał tak wylewnie ze swoją ukochaną pielęgniarką ja to zwykle miało miejsce :crazyeye: byliśmy wszyscy w szoku :crazyeye: Może dlatego, że dawno tam nie byliśmy ? Kiedyś dość często tam chodziliśmy ... :niewiem: Dindek dostał pik - nawet nie zdążyłam tego sfocić, bo płaciłam :evil_lol: No i droga powrotna:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bx7926_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qe5768_31.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ts1721_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Nieee, nie wychodzimy jeszcze czekamy :eviltong:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pn2667_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tb6565_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zu3009_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Patrzcie - jaki fajny kalendarz wisi w poczekalni - a raczej ta fota na nim ::multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/dj647_31.jpg[/IMG]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny ten kicuś - nie ?[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fo3350_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/al9772_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tq5065_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Cały czas czekamy, więc wyszłam sfocić coś na zewnątrz :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tn7120_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/eb7782_31.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jc6505_30.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A od teraz fotki na terenie weterynarii i droga powrotna przez park do domu :multi::multi:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/st5832_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]W poczekalni:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/jp5393_31.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cp8876_31.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Następny pacjent w kolejce za nami - kotek rasy Devon Rex:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vw9536_31.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fw5290_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zt7774_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vh4878_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/we7417_30.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Nieznajoma panna:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qx2083_30.jpg[/IMG]
  17. [quote name='deer_1987']Men znaczy ale tillbaka znaczy spowrotem zabralo czasownika: komma (bezokolicznik) i w tym wypadku uzywamy fomy wroc - kom czykli; men kom tillbaka[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A tam ... nie będę się uczyła szwedzkiego :shake: absolutnie :shake::evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='deer_1987']Ale spowrotem...! nie rozumiem :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ach ten tłumacz jest do niczego :evil_lol::evil_lol::evil_lol: miało być tylko wróć :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Witamy sie, trochę dawno nas tu nie było. :oops: :evil_lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sl1277_30.jpg[/url] :-o Wstyd! Dindek niewyżyty jakiś :evil_lol: :eviltong: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qm1813_30.jpg[/url] Ale cudny, uwielbiam wszelkie rude psy. :loveu::loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vs6976_30.jpg[/url] pełne skupienie. :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][B][B][COLOR="DarkRed"]haha ... fajnie, że ci się podoba :multi::multi:[/COLOR][/B][/COLOR][/B][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i się zrobiło pociągowo znów :) :multi: dużo tych pociągów w tym waszym stadku :cool3::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]łoj żonkilko łoj - co ty z tymi pociągami :crazyeye::evil_lol::crazyeye: pociągi tu, pociągi tam ... :evil_lol::evil_lol: a może to jest metro :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='gordonowa']Widziałam zdjęcia - śliczne :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Tengusia']no zeby tak na publicznym forum takie foty oj nie ladnie nie ladnie :nono: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sl1277_30.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:diabloti: ale gańba ... :mad:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vs6644_30.jpg[/url] Ale paczka :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]bywało ich więcej ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pj1466_30.jpg[/url] sliczny portrecik:loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ah9682_30.jpg[/url] uscisk przyjaciol:lol: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vs6644_30.jpg[/url] wszyscy razem:razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]cieszę się, że się podoba ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='as_kate'][B]Witam niedzielnie :multi:[/B] Jak widać ze zdjęć u weta, nie zawsze ^^:razz: A jaką technikę stosuje wet?? :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja poniedziałkowo :multi::multi: Jaką technikę ? On jest poprostu cudowny dla wszystkich psów, kotów ... każdego swojego pacjenta traktuje indywidualnie, bo przecież każdy np. pies jest inny, rozmawia z nimi, poczęstuje smaczkiem ... Dindek jak go już widzi - to chce skakać po nim, cieszy się ... No, a jak widzi pielęgniarkę ... to już AMEN ! Kiedyś chodziliśmy do innej weterynarii, to niestety chciał uciekać, bał się, nie chciał do gabinetu wejść, trzeba było go siłą wciągać tam ... A jak już było po wszystkim - to zawsze tak wyrywał do drzwi wejściowych, jakby go diabeł gonił ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="DarkRed"]Zawitał Alfi :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/lg5673_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vr7689_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/py8677_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/zz7097_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qm1813_30.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nw7164_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vs6976_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bm882_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hn8728_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/kl8739_30.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vs6644_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ai1891_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hf6898_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gw3625_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ai4320_30.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yr6608_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xl8291_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iz8091_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bm8086_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/rt6513_30.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pe9820_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pj1466_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ah9682_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vi6881_30.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nj557_30.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...