Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. halgre

    Galeryjka Fado

    [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG] [url]http://img41.imageshack.us/img41/9968/p8170050.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jakie to słodkie, śliczne ... :loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']Nie pada ale wieje... i tak nieprzyjemnie :([/QUOTE][COLOR="DarkRed"][B]brrrr[/B] ... :razz:[/COLOR] [quote name='agus5839']Witam:p [URL]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/URL] suuuuper fotka:evil_lol: pozdrawiamy i zapraszamy do nas:lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam :multi::multi: Dzięki i już tam pędzę :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='as_kate']wiesz i nic nie czynisz, Brutku :p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niiiiiic ... :shake:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Cześć :multi: Super fotki , a ta najlepsza :evil_lol::evil_lol: Dindek się wygiął :evil_lol: [url]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/url] Jaki szczęśliwy :loveu::loveu: [url]http://i37.tinypic.com/23its82.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]On się nie wygiął - on tańczy :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Marta_Ares']fotki swietne jak zawsze:loveu: :loveu: Swietny szalejacy Dinek:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alusia'][URL]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/URL] Co to ma byc ???:razz:[/QUOTE] [quote name='as_kate']stawiam, że balet :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Słusznie ! To "Jezioro łabędzie" ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='as_kate']Szkoda trochę. Nie mam nic przeciwko Twoim zdjęciom, tylko większość ma taką samą kolorystykę ;) Szaleńcze pozy to rekompensują :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No wiem, wiem ... [/COLOR][/B]
  5. halgre

    Szarek-galeria

    [B][COLOR="DarkRed"]A mnie się to podoba:[/COLOR][/B] [url]http://img2.imageshack.us/img2/6901/p1012585.jpg[/url]
  6. [quote name='as_kate']Siema :hand: O jaaa, jakieś fotki w trochę odmiennej kolorystyce [url]http://i35.tinypic.com/352i3cn.jpg[/url] :loveu: pięknie, cudownie ^^[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęki ! To też w parku, ale w innym miejscu i tam zawsze takie wychodzą, ale tam z kolei nie możemy puszczać psów luzem, bo by stratowały wszystkie kwiaty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='akira']I znowu będe musiała iść z Lusi do weta, bo jakaś gula jej urosła ;/ i to od rana do teraz :crazyeye: chyba, że coś ją ugryzło :shake: W którym miejscu ? Może rzeczywiście ją coś ugryzło ...
  8. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczne wszystkie fotki ![/COLOR][/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05838.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05887.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC05936.jpg[/url] [url]http://images42.fotosik.pl/116/539780919426f632.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06097.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG] Piękne koniki ![/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://i35.tinypic.com/316rcsg.jpg[/url] [url]http://i38.tinypic.com/1z4ijw2.jpg[/url]
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a co że niby nie wygło? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Przecież Dindek odtwarza czarnego łabędzia - nie widać ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Czesc.. leje i leje cala noc i teraz..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas słoneczko i cieplej jak wczoraj :multi::multi:[/COLOR][/B]
  11. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
  12. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Przegapiłam 3. urodzinki Tofika :angryy::eviltong: Ale jeszcze chyba mogę złożyć życzonka spóźnione ? [SIZE="4"]Duuużo zdrowia Tofiku ... :tort::drink1::cunao::new-bday:[/SIZE][/COLOR][/B]
  13. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna Lunka widzę ma towarzystwo innych psiaków ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://photos.nasza-klasa.pl/3930554/65/other/std/a37a97b867.jpeg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] - gang motocyklowy - czy co [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://img193.imageshack.us/img193/8462/p1210554x.jpg[/url] [url]http://img29.imageshack.us/img29/6466/p1210592.jpg[/url] [url]http://img121.imageshack.us/img121/1689/p1210603.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img33.imageshack.us/img33/8606/p1210630.jpg[/url] - [B][COLOR="DarkRed"]hahaha[/COLOR][/B]
  16. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://img178.imageshack.us/img178/893/dsc03979x.jpg[/url] [url]http://img84.imageshack.us/img84/6229/dsc03986b.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Pięęękne ! :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img297.imageshack.us/img297/60/dsc04161k.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ktoś zgubił buta ... wziąć go - czy zostawić ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/539/6ec44a0b0940e621.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/98/f2f06fb6025bfb4c.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/98/850502e680048116.jpg[/url] [url]http://global.images6.fotosik.pl/539/502f2bc5e6b08da0.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne fotki ! Ciekawe, że Salsa pływać nie chce :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
  18. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
  19. [quote name='*zaba*']W poniedzialek :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to już dziś [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/30jquy9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
  20. [IMG]http://i38.tinypic.com/ftd9bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/ic5zet.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/14k8d2r.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2v19bmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/23its82.jpg[/IMG]
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]coś Ci psa wygło :evil_lol: [url]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/url] Pan Morfeusz ma na niego taki wpływ :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [B][COLOR="DarkRed"]wygło :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Ale ja się uśmiać ![/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://i36.tinypic.com/8y6bg5.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/ifv8mu.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/b6trv7.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/jiltlg.jpg[/IMG]
  23. [quote name='bianka19']No nie wiem :evil_lol: Myślę , że już będziecie wpadać , jak najczęściej jeśli Ci się uda ;) Super c.d fot :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Będę się bardzo starać ... :evil_lol::evil_lol: Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR="DarkRed"]No coś podobnego :crazyeye: Atosika już nie ma wśród nas :-( Strasznie smutna wiadomość :-(:-(:-( [SIZE="4"]Trzymaj się Karolinko ...! Atosik biega za TM wesoły i szczęśliwy ... [/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i33.tinypic.com/zpb4o.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9usp4n.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9usp4n.jpg[/IMG][IMG]http://i33.tinypic.com/zpb4o.jpg[/IMG]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi::multi: Śliczne psiaki :loveu::loveu::loveu: To maleństwo takie słodkie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...