Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. Zaktualizowalam rozliczenie, siedzialam nad tym prawie dwie godziny, bo przez ta ostatnia zmiane na dogo poznikaly tam wszystkie wplaty z sierpnia i wrzesnia :/ .Wypisalam wplaty w danych miesiacach, myske, ze hest teraz bardziej czytelnie.Prosze osoby wplacajace o sprawdzenie, czy wszystko sie zgadza.
  2. Acha, to mam wyslac do hoteliku, myslala, ze do rutty, dobra, zaraz wysylam, musze tez uzupelnic rozliczenie, ale mam taki zamet, ze nie mam na nic glowy. Wrzesien oczywiscie oplacony, a od Rutty tez bym chciala nr konta, bo 100 trzeba jej wyslac.Po tych zmuanach na dogo nie dzialala mi poczta,teraz chyba jest ok.
  3. Jestem po urlopie, zaraz przelewam za wrzesien, od Rutty nie mam nadal nr.konta:( Ciezko odnalezc mi sie na tym nowym dogo. Nie bylo mnie ponad dwa tygodnie a tu zaledwie kilka nowych postow... Przykre, taki fajny psiak.
  4. Rutta, wyslij mi nr konta, przeleje Ci za karme.Jesli cos jeszcze gdzues przelac,to piszcie, bo w piatek wyjezdzam na 8 dni , bede bez netu.
  5. [quote name='wujek & ciocia']Czy moja wpłata z 11-08 dotarła ?[/QUOTE] tak, przepraszam :oops: Juz dopisalam, wplywalo w tym czasie duzo wplat z baz.cegielkowego i musialo mi sie zapodziac.
  6. Fotki cudne, a kiedy byl oglaszany? Wykupilam kilka pakietow ogloszeniowych to podeske Odusia, tylko jakis aktualny tekscik by sie przydal, kto napisze? zmodyfikowalam troche tekst i podeslalam, Aga, twoj mail zdaje sie, wiec pewnie przyjda Ci do aktywacji.
  7. Slodka wiewióreczka :loveu: Dopasowal sie do wystroju mieszkania:)
  8. Jaki on cudowny:) W tez nalezy mu sie wypoczynek:)
  9. Czy macie ta patologiczna rodzine na oku? Boje sie, ze moga miec juz kokejna ofiare..
  10. Myslalam, ze moze u Ciebie ten dt.Moge dac 20 zl /msc, poki co do konca roku, czyli przez 4 msc.
  11. Jestem na zaproszenie, gdzie on obecnie przebywa? Jeszcze w schronie? Co to za "domowy hotelik"? U kogo?
  12. Przelalam grosza do Lilu, po przeliczeniu powinno pokryc dlug w hoteliku.
  13. Ja jeszcze nie przelalam do Lilu, sorki, mam gosci , w poniedzialek wysle, to dlug sie nieco zmniejszy.
  14. Superowo! Zostal dlug u Lilu?
  15. Serio? Juz?? Zycze Wam Kochani jeszcze wielu, wielu cudownych , wspolnych lat! :loveu: Ucholec slodki :lol:
  16. [quote name='happy_animals']Pieniążki można też wpłacać bezpośrednio na konto naszej Fundacji, dane zamieściłam w pierwszym poście. Za hotelik będziemy płacić 300,00 zł na miesiąc. W imieniu własnym oraz Rudzika bardzo dziękuję za wsparcie.[/QUOTE] Mnie jest wygodniej do Lilu, bo ma konto w mbank, i nie pobieraja prowizji za przelewy zagraniczne, a robie z niemieckiego konta,Inne banki roznie, niektore pobieraja 10 zl prowizji, troche szkoda.
  17. Podesle do Lilu jakis grosik.Mam do niej zapisany juz nr konta.A jaki koszt hoteliku?
  18. Gdzie znajde tekst i dane do ogloszen? Wykupie jej pakiecik na bazarku.
  19. [quote name='Maciek777'] [IMG]http://i62.tinypic.com/zkk41g.jpg[/IMG][/QUOTE] Komedia :roflt::roflt::roflt:
  20. [quote name='Korenia']Moja w wieku 10 lat ogarnęła siad i waruj :)[/QUOTE] Inteligentna bestia :evil_lol:
  21. [quote name='sunia2000']Niestety kilka razy próbowałam zmienić tytuł, mi jak edytuje pokazuje właściwy tekst ale jak daje zapisz zmiany to znów ten sam się pojawia:( Nawet gdzieś na wątku kiedyś pytałam czy inni też tak widzą czy tylko ja? W 1 poście mam taki tytuł:"!!!Nadziana na druty, cudem przeżyła!!!3 lata szuka domu-pomóżcie go znaleźć!" zaś na samej górze ten stary, nie wiem jak to zmienić:([/QUOTE] musisz napisac do moderatora, to zmieni.
  22. [quote name='Aliszcze']dawno nie zaglądałam tu;) cieszę się, że Raja ma fajne miejsce:) wpłacilam dziś kasę, niestety zapomniało mi się w tym miesiącu wcześniej wpłacić:( ale na swoje usprawiedliwienie mam moje hormony ciażowe;) za miesiąc urodzę drugą córeczkę:D:D ale o Rajce będę pamiętać:) zapadła miw serducho:)[/QUOTE] Gratuluje córy ! Duzo zdrówka Wam!
  23. [quote name='Szira']Nutka od piątku w domu:) U mnie:) Mimo wielu obaw, że zwieje mi zaraz po otwarciu drzwi od samochodu okazało się, że poza schroniskiem Nutka jest trochę mniej wystraszona, W domu wzorowo trzyma czystość, trochę trzyma się na uboczu, ponieważ moja Hercia była pierwsza i to pokazała już na początku, Na razie dziewczyny przyzwyczajają się do siebie, Nutka na spacerach na razie jak więzień z najcięższego więzienia, na 2 smyczach, w szelkach i obroży, boi się tylko jak duży samochód przejeżdża, albo za dużo ludzi idzie, ale jest trochę lepiej niż myślałam, Tylko nie bardzo chce jeść na razie, no i nadal nie je jak patrzę, W domu zostaje sama bez problemu[/QUOTE] jak to ? Na stale u Ciebie? :)
  24. [quote name='Bonsai']A karmę to on jeszcze ma? Bo karma nie jest w cenie hoteliku.[/QUOTE] Tego nie wiem, za czerwiec zaplacilam tyle , ile napusala mi Rutta.Kto ma kontakt z hotelikiem? Dowiedzcie sie ile trzeba doslac, to przeleje.
×
×
  • Create New...