-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Zaktualizowalam rozliczenie, siedzialam nad tym prawie dwie godziny, bo przez ta ostatnia zmiane na dogo poznikaly tam wszystkie wplaty z sierpnia i wrzesnia :/ .Wypisalam wplaty w danych miesiacach, myske, ze hest teraz bardziej czytelnie.Prosze osoby wplacajace o sprawdzenie, czy wszystko sie zgadza.
-
Acha, to mam wyslac do hoteliku, myslala, ze do rutty, dobra, zaraz wysylam, musze tez uzupelnic rozliczenie, ale mam taki zamet, ze nie mam na nic glowy. Wrzesien oczywiscie oplacony, a od Rutty tez bym chciala nr konta, bo 100 trzeba jej wyslac.Po tych zmuanach na dogo nie dzialala mi poczta,teraz chyba jest ok.
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
monika083 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Fotki cudne, a kiedy byl oglaszany? Wykupilam kilka pakietow ogloszeniowych to podeske Odusia, tylko jakis aktualny tekscik by sie przydal, kto napisze? zmodyfikowalam troche tekst i podeslalam, Aga, twoj mail zdaje sie, wiec pewnie przyjda Ci do aktywacji. -
Slodka wiewióreczka :loveu: Dopasowal sie do wystroju mieszkania:)
-
Jaki on cudowny:) W tez nalezy mu sie wypoczynek:)
-
Przelalam grosza do Lilu, po przeliczeniu powinno pokryc dlug w hoteliku.
-
Ja jeszcze nie przelalam do Lilu, sorki, mam gosci , w poniedzialek wysle, to dlug sie nieco zmniejszy.
-
Superowo! Zostal dlug u Lilu?
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Serio? Juz?? Zycze Wam Kochani jeszcze wielu, wielu cudownych , wspolnych lat! :loveu: Ucholec slodki :lol: -
[quote name='happy_animals']Pieniążki można też wpłacać bezpośrednio na konto naszej Fundacji, dane zamieściłam w pierwszym poście. Za hotelik będziemy płacić 300,00 zł na miesiąc. W imieniu własnym oraz Rudzika bardzo dziękuję za wsparcie.[/QUOTE] Mnie jest wygodniej do Lilu, bo ma konto w mbank, i nie pobieraja prowizji za przelewy zagraniczne, a robie z niemieckiego konta,Inne banki roznie, niektore pobieraja 10 zl prowizji, troche szkoda.
-
Podesle do Lilu jakis grosik.Mam do niej zapisany juz nr konta.A jaki koszt hoteliku?
-
[quote name='Maciek777'] [IMG]http://i62.tinypic.com/zkk41g.jpg[/IMG][/QUOTE] Komedia :roflt::roflt::roflt:
-
Prześliczny młody owczarkowaty RINO już w domu!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
[quote name='Korenia']Moja w wieku 10 lat ogarnęła siad i waruj :)[/QUOTE] Inteligentna bestia :evil_lol: -
[quote name='sunia2000']Niestety kilka razy próbowałam zmienić tytuł, mi jak edytuje pokazuje właściwy tekst ale jak daje zapisz zmiany to znów ten sam się pojawia:( Nawet gdzieś na wątku kiedyś pytałam czy inni też tak widzą czy tylko ja? W 1 poście mam taki tytuł:"!!!Nadziana na druty, cudem przeżyła!!!3 lata szuka domu-pomóżcie go znaleźć!" zaś na samej górze ten stary, nie wiem jak to zmienić:([/QUOTE] musisz napisac do moderatora, to zmieni.
-
[quote name='Aliszcze']dawno nie zaglądałam tu;) cieszę się, że Raja ma fajne miejsce:) wpłacilam dziś kasę, niestety zapomniało mi się w tym miesiącu wcześniej wpłacić:( ale na swoje usprawiedliwienie mam moje hormony ciażowe;) za miesiąc urodzę drugą córeczkę:D:D ale o Rajce będę pamiętać:) zapadła miw serducho:)[/QUOTE] Gratuluje córy ! Duzo zdrówka Wam!
-
!!!Przeżyła zderzenie z pociągiem!Już w DS!!!!
monika083 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szira']Nutka od piątku w domu:) U mnie:) Mimo wielu obaw, że zwieje mi zaraz po otwarciu drzwi od samochodu okazało się, że poza schroniskiem Nutka jest trochę mniej wystraszona, W domu wzorowo trzyma czystość, trochę trzyma się na uboczu, ponieważ moja Hercia była pierwsza i to pokazała już na początku, Na razie dziewczyny przyzwyczajają się do siebie, Nutka na spacerach na razie jak więzień z najcięższego więzienia, na 2 smyczach, w szelkach i obroży, boi się tylko jak duży samochód przejeżdża, albo za dużo ludzi idzie, ale jest trochę lepiej niż myślałam, Tylko nie bardzo chce jeść na razie, no i nadal nie je jak patrzę, W domu zostaje sama bez problemu[/QUOTE] jak to ? Na stale u Ciebie? :)