Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. [quote name='paula_t']Czyli brakuje jeszcze teoretycznie 130zł deklaracji miesięcznie?[/QUOTE] dokladnie tak.
  2. i ja witam Baksia :loveu: Paulo, mam troche fantow bazarkowych, moglabym Tobie wyslac poczta? I dochod podzielilybysmy miedzy Baksiem, a Plutem(jesli trafilby do hotelu) Co Ty na to? Moge porobic fotki fantow, mam dosyc dobry aparat.
  3. [quote name='animalon']o 230zł bliżej domku !!!!:))) czyli mamy opłacony 1 m-c na 100% , 230zł aktualne + 105 moje z góry do końca roku = 335 :)))[/QUOTE] tak, ale wolalabym jednak miec pozniej z czego kazdy kolejny miesiac oplacic.
  4. Plucio,wolaj ciotki i pros o deklaracje!
  5. [quote name='paula_t']Monika, dziękuję Ci bardzo!:loveu: A Bruno to Twój psiak? Patrzę na awatar, ale on maleńki i tak nie za bardzo jest jak coś dojrzeć ;)[/QUOTE] Tak ,Bruno moj, tez byl taki bidul.Podobny, tylko moj ma krotki ogonek:)
  6. o boziu, jak moj Bruno wyglada, moge dac 20 zl stalej, ale pierwsza wplate po 18.06.
  7. Dopytalam Lilu o cene i jest 12zl na dobe, czyli ok 360 na miesiac,mamy 230 zl, jeszcze 130..
  8. [quote name='BUDRYSEK']Monika a ile brakuje na hotelik?[/QUOTE] chyba nie bedzie brakowac duzo. napisze w tagodniu dokladnie,i przeleje.
  9. [quote name='paula_t']Aaaa, no to pewnie, bliziutko:) Monika, ja wyciągając psiaki ze schroniska, które oficjalnie nie zna czegoś takiego jak DT, podpisywałam umowę na siebie i umawiałam się, że jak tylko psiak znajdzie dom, to umowa zostanie przepisana na nowych właścicieli. Może uda się to w ten sposób załatwić.[/QUOTE] no tak, tak sie robi, tylko kto to zrobi, ja nie jestem w Polsce.Poza tym wyciagnac na siebie psa do hoteliku = wziascs na siebie odpowiedzialnosc za niego , takze finansowa, dlatego bedzie trudno..
  10. [quote name='lika1771']Od lipca daje 20zl deklaracji.Fotka mnie powalila.....[/QUOTE] dzieki wielkie! ...ta fotka jest naprawde powalajaca.
  11. [quote name='paula_t']Będziemy szukać transportu albo łączonego (najlepiej) albo osobno jak nie będzie wyboru.[/QUOTE] paula, do Lilu jest blisko, z 50 km chyba.Takze to nie beda jakies wielkie koszta,gorzej wlasnie z samym wyciagnieciem go ze schronu, bo trzeba przeciez podpisac umowe adopcyjna.
  12. [quote name='paula_t']Jednorazowe deklaracje będzie łatwiej zebrać (mam nadzieję), w szczególności jak już Pluta będzie od hoteliku dzielił tylko transport....[/QUOTE] juz pisalam, ze transport moge ja oplacic, tylkoze nie wiem kto go wyciagnie i zawiezie, bo Lilu nie wyciaga psow na siebie ze schroniska,
  13. [quote name='paula_t']Wspaniale! :) Czyli brakuje 70zł...Ciotki pomóżcie![/QUOTE] no nie wiem wlasnie, Lilu jeszcze sie nie wypowiedziala co do ceny..zaraz ja tu zwolam, a poza tym o transporcie trzeba tez myslec.
  14. [quote name='Czarna Kafka']Ja też dorzucam dla Plutunia :) 20 zł stałej deklaracji[/QUOTE] [quote name='gosiaczek1984']daje 10zł stałej[/QUOTE] wow, piekne dzieki! Mamy w taki razie 210zl stalych deklaracji.
  15. Roland_de, przelal juz swoja deklaracje 50 zl, dziekujemy! Kochani , prosze o pomoc w reklamowaniu watku, jeszcze ze 100 zl dekaracji i go wyciagnemy,
  16. [quote name='paula_t']Ciotki, wybaczcie za "głupie" pytanie , ale chyba się zgubiłam;) Czy dla Pluto szykuje się potencjalnie jakiś domek ?[/QUOTE] poki co nie zapeszam, zbieramy dalej dekaracje,jesli Plutek bedzie mial odwiedziny to dopiero w przyszly weekend, moze do tego czasu uda sie go wyciagnac?
  17. [quote name='Zosia123']Nie dam rady, inaczej przecież jeździłabym do schroniska... :( Ale w weekendy jest zawsze Szira i inne dziewczyny.[/QUOTE] acha, no ja juz w ogole wszystko na odleglosc:shake: No jak sa w weekendy dziewczyny to ok, bo nie wiem czy w schronie cos sie zmienilo, ale jak pamietam to pracownik psa nie wyprowadzil do zainteresowanych. [quote name='LILUtosi']Trzymam jeszcze ;-)[/QUOTE] Lilu, to miej nas na uwadze, jesli z tej adopcji nic nie wyjdzie ,to chcialabym jak najszybciej kombinowac transport do Ciebie, biore koszta paliwa na siebie.
  18. [quote name='Zosia123']Plutek jest bardzo miłym psem, ale nie mam pojęcia, jak zachowuje się przy dzieciach. Zresztą pies zachowuje się w schronisku inaczej niż w swoim własnym domu, więc nawet gdyby został "przetestowany" w schronie na dzieci, to i tak o niczym by to nie świadczyło.[/QUOTE] Tak, ale jakis wspolny spacer poza schronem napewno pomoglby w decyzji, Zosiu ,wiem,ze masz mase na glowie, ale w razie gdyby ktos chcial poznac Pluta, dalabys rade tam podjechac i pomoc?
  19. [quote name='paula_t']U LILUtosi będzie miał bardzo dobrze:) Asiuniab, wiesz, schronisko to jednak schronisko. A tam będzie wprawdzie w kojcu, ale będzie mógł przez wiele godzin hasać sobie po ogrodzie, LILUtosi się nim zajmie, będzie miał dużo częstszy kontakt z człowiekiem, kumpli do zabawy i biegania :D[/QUOTE] Tak,tak, [B]Lilu[/B], jak u Ciebie jeszcze z miejscem?Trzymasz dla nas? :razz: A cioteczki, ktore znaja Plusia osobiscie-wiadomo moze jak do dzieci, takich powiedzmy 10-13 letnich? Jak myslicie? :roll:
  20. [quote name='asiuniab']a czy jak to jest miejsce kojcowe, to czy Plutko się tam lepiej poczuje??? tzn. mam nadzieję, że tak będzie.[/QUOTE] nie mam nawet watpliwosci, bedzie lepiej:) hotelik u Lilu, a schronisko, to jak Niebo i Ziemia.
  21. [quote name='asiuniab']a gdzie jest załatwiany hotel???[/QUOTE] U LiluTosi jest miejsce kojcowe, ale musimy mec deklaracje, no i transport...
  22. [quote name='paula_t']A jak odzew na fb?[/QUOTE] wplata stala 20zl i jedna jednorazowa, ale nie rozsylam konta, dopoki nie bedzie hotel n 100% nagrany..
  23. [quote name='Agnieszka103']Pieniądze wpłaciłam na konto podane przez zuzlikową, ale teraz zobaczyłam, że różni się ono od tego, które przesłała mi również monika083. Mam nadzieję, że wszystko jest ok i pieniądze dotrą do właściwego odbiorcy[/QUOTE] Zuzlikowa, podala pewnie bezposrednio do Lilu.
  24. [quote name='Poker']W jakim wieku jest Atos? Jeżeli jest stareńki , to może dać mu spokojnie odejść? Ratować na kilka dni kosztem jego cierpień związanych z podróżą ,zmianą miejsca pobytu i opiekunki, czy jest sens?[/QUOTE] to byl mlody, 8 letni pies, niestety umarl dzisiaj rano.. :(
×
×
  • Create New...