Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. cholera...Lilu ,jutro przeleje Ci co sie nazbieralo za sierpniowy hotel, nie ma pelnych wplat..skad tu wzasc na leki...szok..Chce probic troche kartek swiatecznych /okolicznosciowych na bazar, ale musialabym wysac gdzes do Pl.
  2. Slodka rodzinka, a mamusia jaka jest duza? W przyszlym tygodniu porobie kartki swiateczne , moglabym wyslac je komus na bazarek.
  3. same bidulki :( Stiviego mi bardzo szkoda:( Jest w schronisku?
  4. Sliczna psina z bursztynowymi oczetami! Trafilam do Mikusia z bazarku zebryzebry, na poczatku przyszlego tygodnia bede mogla Was wspomoc, poprosze nr. konta.
  5. [quote name='LILUtosi']Na prawde nie da się już wiele napisać. Większość dnia śpi, jak ja ide na ogród to zwlecze się z posłanka czasem i drepta za mną, a jak kosze to drepta cały czas. Czyli tam gdzie powinna jechać kosiarka tam stoi Toro. Na początku mnie to bawi ale jak już jestem w połowie koszenia i siły mnie opadają to się zaczynam denerwować. Bo wiecie - jak się kosiarka rozhula to łatwiej ją ciągnąć a jak muszę co chwila stawać to ją ciężko znowu wprawić w ruch.[/QUOTE] a bo trzeba bylo kosiarke z napedem kupic:) Dzisiaj uzupelnie torkowe wplaty.
  6. Kora, przelalam 80 zl, A moj Brusiek tez ostatnio kulal, ale na tylka nozke, dostal leki na 10 dni, pomogly a po nich znow zaczal kulec, najbardziej po wstaniu.Lekarka powiedziala, ze wygada jej to na kontuzje.Dosyc dlugo trwala ta kulawizna , ale od kilku dni juz jest ok,
  7. [quote name='hotel_lilki']Otrzymałam od OTOZU 300zł na wrzesień i jeśli wpłynie jeszcze od was ta kwota to powiedzmy, że jestesmy na czysto.[/QUOTE] u mnie na koncie 300 raczej nie bedzie,jakies 200 gora, ad okladnie podlicze i przeleje w poniedzialek, bo jestem do niedz,na urlopie.
  8. [quote name='ulka 1108']mam pytanie gdzie są wpłaty za wrzesień bo swojej nie widzę, Toruniu staruszeczku trzymaj się[/QUOTE] wplaty zaktualizuje jak wroce z urlopu..ksiegowej tez sie wypoczynek nalezy:) wracamy juz w weekend , wiec w poniedzialek postaram sie zaktualizowac,
  9. [quote name='kora78']czeski film, nic nie kumam :D zostalo 50zl po jakims psie i na watku ustalono, ze to ma na keksa isc? Ty tam skarbnikiem bylas? i z tego bedzie Twoje 20zl zalegle i Rolanda 30zl za wrzesien? dobrze mysle?[/QUOTE] nie! Te 50 zl co zostalo, to wlasnie Roland wyslal, nie wiedzac, ze Pluto -ktorego bylam skarbnikiem juz w ds, wiec te 50 zl od Rolanda przeleje jako jego deklaracje wrzesniowa, a od pazdziernika on bedzie slal do Ciebie 30 stalej, A swoje 20 zl swoja droga..przeleje jak wroce z urlopu z Elby:) Capisci?
  10. [quote name='kora78']woow deklarowicz staly, takich kochamy najbardziej :) dziekujemy!! czyli dopisuje Rolan-de 30zlmiesiecznie wychodzi,ze od wrzesnia?[/QUOTE] tak, we wrzesniu bedzie 50 zl,te spadkowe, a pozniej po 30 zl.
  11. Kora,dopisz 30 zl deklaracji stalej od Roland_de, to chyba bedzie od pazdziernika, a wrzesien posle ja -50 zl, od Rolanda, ktore zostaly na koncie Pluta (znalazl ds), Czyli jak wroce z urlopu (w przyszly poniedz.) przeleje 50 zl za wrzesien od Rolannda_de, 20 zl moje, a w pazdzerniku bedzie szla stala od Rolanda 30 zl.
  12. ja pomoge go pooglaszac jak wroce z urlopu za niecale 2 tyg. Wyslalam tez prosbe o przeniesienie dekl.z psiaka , ktory znalazl ds.To bylo 50 zl. Poki co czekam na odp.
  13. [quote name='kora78']robcie, robcie dziewczyny, bo bieda jest wielka. Dominika, przypominam sie, obiecywalas oglaszac psy na pdt. a lecimy tylko z bazarkami ogloszeniowymi, za ktore de facto tez sie placi. czy mozesz wiec oglaszac tez, jak mowilas wczesniej? druga sprawa, chyba musimy pozebrac o jakas znizke za dt, mamy sytuacje podbramkowa poprostu........... :( wszyscy obecni na watku Keksa, mam prosbe, czy ktokolwiek moze porozsylac watek z poszukiwaniem nowych deklarowiczow? stalych, lub jednorazowych, pożebrac trzeba i nie powiem, ze trochę :([/QUOTE] zaraz posle :)
  14. [quote name='ocelot']Bardzo dziękujemy:)[/QUOTE] FiGa od Ciebie dotarlo 165,17 zl, zaokraglilam do 166 :) i wraz z moimi 20 zl, przelalam przed chwila 186 zl
  15. Kochani , przelalam ostatnia rate dlugu,sprawdzie prosze w poscie rozliczeniowym czy uwzglednilam wszystkie wplaty. :roll:dziwnie jakos nie byc juz ksiegowa Zenusia..
  16. dotarl do mnie przelew od FiGi, 165 zl, zaraz przeleje na Donalda,wraz z moja deklar.
  17. Jaki on sliczny:) i to uszko klapniete ...moj kochany ciapek.
  18. juz nic nie przelewajcie ,podlicze wszystko dzisiaj ,
  19. niesamowite jak milosc ptrafi zmienic takiego bidnego strachulca w usmiechnietego ,pieknego psa! Pani Krystyna musi byc wspaniala osoba!
  20. [quote name='asiuniab']właśnie teraz sobie uświadomiłam, że Plutek biega luzem, nie boicie się, że Wam ucieknie?[/QUOTE] Ale to chyba teren caly ogrodzony.
  21. [quote name='ona89']Strasznie ciągnie. Jeśli ma zwykłą obrożę, to prawie za nim biegnę, smycz jest bardzo napięta, a obroża mocno wcina się w szyję (nieraz pochrząkuje jakby się dusił). Gdy ma kolczatkę, to idzie spokojniej, i kolczatka luźno wisi na szyi (jest trochę większa, wiec jest luźniejsza). Pluto też ciągnie ponieważ poznaje nowe zapachy, ale bez obawy my go nie ciągniemy za tą kolczatkę, smycz jest luźna. Pies nie zawsze chodzi w kolczatce i jest często puszczany luzem :)[/QUOTE] Sa takie szelki do nauki chodzenia na luzie, jak pies ciagnie,to blokuja lapy z przodu. My uczylismy Brunka poprzez kliker i smaczki i bardzo dobry efekt dalo. Klaudio, nie wiem czy czytalas na watku, czy moze Aga w hoteliku juz Ci przekazala, ze Plutek bardzo boi sie burzy, takze trzeba uwazac na spacerkach bez smyczy jak gdzies zagrzmi ( podejrzewam, ze podobnie z fajerwerkami) ,bo bidulek paniki dostaje.
  22. Czy Plutek tak bardzo ciagnie na smyczy, ze musi miec kolczatke? (bo to chyba kolczatka na szyjce)
  23. no to teraz czekamy na fotki Plucia:) Lilu do ktorego mam zaplacic za hotel? Ktorego pojechal? Zrobilam rozliczenie i zabraknie jednak troche, ale juz na Plutka nie wplacajce, i mam prosbe do deklarowiczy o wsparcie Zahira, tez u LiluTosi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223225-Niepełnosprawny-ONek-DŁUGU-PONAD-2-TYŚ%21%21%21Prosi-o-wszelką-pomoc%21%21[/url]
  24. Klaudio, dziekuje za info o Plutku, ciesze , ze trafil na odpowiedzialnych ludzi:) Mnie wydaje sie, ze 2005 to bedzie faktycznie jego rok urodzin. Klaudio, a co to za paski od weta? My czyszczylismy zabki w pazdzierniku w zeszlym rok i znow ma kamien,ale boje sie go znow poddawac narkozie.Moj Bruno zniosl sam zabieg dobrze, ale pozniej nam kilka dni wymiotowal :(
  25. Zrobilam rozliczenie , braklo znow na lipiec 45 zl, wlasciwie wiecej ,bo przelalam juz z deklaracji sierpniowych i te 38 od Pikoli. BUDRYSEK, popatrz kto placi ostatnie miesiace, brakuje jakie 50-60 zl do pelnych dekl.
×
×
  • Create New...