Jump to content
Dogomania

bonsai_88

Members
  • Posts

    5821
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bonsai_88

  1. bonsai_88

    Barf

    Ja daję indyka... ba, nawet dzisiaj udało mi się dostać podudzie - Birma zjadła przeszczęśliwa. To fakt, że tek kości nie łamią się z zaokroglonymi kawałkami, ale parę takich "drzazg" miałam w ręku i wcale nie są takie straszne... skóry bym tym tak łatwo nie przebiła [w odróżnieniu od wędzonych kości z zoologika - kiedyś obłamek takiej wbiłam sobie w stopę]
  2. Jeszcze jestem, ale za niedługo mi przejdzie - w piątek mam jeszcze ważniejszy egzamin z chemii, później wtorek ekonomia, później w następny weekend genetyka... Tak więc na brak egzaminów to ja teraz narzekać nie mogę :D
  3. Ech... czy wszędzie muszą być takie cienkie tasiemki... ja szukam czegoś ozdobnego o grubości ok. 2-2,5 cm, a większość ma do centymetra :(... Ale uparta jestem i na pewno coś znajdę ;)
  4. Mój znienawidzony angielski... Mam z językami duży problem [urok padaczki :(], więc się naprawdę cieszę... nawet nie wiecie ile czasu zajęło mi wkłucie odrobiny słówek - ze względu na chorobę idzie mi to dużo wolniej :(
  5. Agnieszka mam nadzieję, że znalezienie Fiodorka jest tuż, tuż :)... jeśli był widziany DZISIAJ, to nie mógł zostać wywieziony do Berlina. Skoro tak nei wyrabiasz to może niech ktoś inny przegląda ogłoszenia w necie? Jak chcesz to mogę zająć się tym częściowo zająć [np. ja przeglądam allegro]. w całości ci nie pomogę, bo niestety też cierpie na brak czasu
  6. Phi... a zdania egzaminu to już mi nie pogratuluje :(...
  7. Pudle w brew pozorom nie mają tak strasznie męczącej sierści ;). Na zimę trzeba przeczesać codziennie [wtedy to jest ok. 10-15 minut u psa wielkości Birmy], bo lepiej chroni przed zimnem... jak jest cieplej to czeszę raz w tygodniu - jest trochę kołtunów, więc trwa to dłużej, ok. 20-30 minut [u psa wielkości Birmy ;)]. Ja młodej za często nie kąpię [tylko jak trzeba bo jest cała brudna, śmierdzi albo ma już niefajną w dotyku sierść]. A z zaprzęgiem faktycznie robiłam furorę [chociaż wpadnięciem do śmietnika większą - mam olbrzymiego siniaka na zadku i na plecach - takie duuuże kółko], nawet parę osób się zainteresowało. Wytłumaczyłam grzecznie co i jak [z naciskiem na wiek psa, jego wielkość w porównaniu do ciężaru dziecka i odpowiedni sprzęt]. Kto wie, może się więcej zaprzęgów pojawi w okolicy :d. Ania zapamiętaj sobie raz na zawsze - Birma zawsze jest najpiękniejszym psem świata ;)... Sylwia na samiuteńkim początku kot dziecka nie polubił - jak mały miał 2 tygodnie to Bzik wskoczył mu do łóżeczka i drapnął po twarzy... przeżył tylko dlatego, że mój były wyrzucił go przez okno [mieszkam na parterze] zanim go dorwałam... gwoli ścisłości - wyrzucił, żeby go jakąś przede mną ochronić, a nie ze złośliwości. Bzik to kot wychodzący [chociaż zazwyczaj balkonem i ciut wolniej :D]. Kot zbliżać do mnie zaczął się po miesiącu, wcześniej się bał - wściekłam się wtedy strasznie, kot o mało nie stracił domu. Od tamtej pory Bzik młodego uwielbia i pozwala mu na bardzo dużo. Jest też bardzo wyrozumiały i nigdy nie wchodziłam między kota i dziecko - Bzik co prawda potrafił małego lekko drapnąć po rączce, ale to za takie zbrodnie jak wyrywanie ogona czy odgryzanie uszu. Dość szybko obaj sobie wytłumaczyli co któremu można i od tej pory kochają się niesamowicie :). Monie zwlekał, zwlekał... aż go zatroskani sąsiedzi wyprzedzili. Ja tam go żałować nie mam zamiaru, miał czas - 2 miesiące to chyba wystarczająco. A ja dzisiaj byłam w Krakowie... i właśnie się dowiedziałam, że... ZDAŁAM ANGIELKI <hurra>.
  8. W jakim sensie ulizana? A co do mamy Kamila - to jugo problem... i tak strasznie długo zwlekał z powiedzeniem....
  9. Tak, to ten... i ja go wcale z bliska nie oglądałam, jeszcze oczu za zadku nie mam :D No... stara już ta twoja Hexolina... a Birma za niedługo będzie u mnie 2 lata... a za miesiąc miną 2 lata od uśpienia Itusia :(
  10. Puchu obecnie to muszę przekonać matkę mojego TZa... dzisiaj się dowiedziała, że mam dziecko... życzliwi sąsiedzi jej powiedzieli..
  11. Monia ja ci nic nie poradzę... za to mogę powiedzieć, że odkryłam u siebie na osiedlu nowy śmietnik - w jaki sposób to już czytałaś ;)
  12. Cholera, niech mi ktoś wytłumaczy, jak ja mam nowy podpis sobie wkleić ;(... mi próbuję i mi nie wychodzi [po kopij wklej nic nie widać :(]
  13. [B]Puchu [/B]dziękuję :loveu:... Najładniejszy zw zwierzaków to ten w niebieskim :eviltong: I 2 ostatnie zdjęcia, specjalnie dla Puchu z KOTEM :diabloti: [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAQPlS0pI/AAAAAAAAAzc/ar9mjSP9dfw/s640/IMG_5418.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAU7IH6RI/AAAAAAAAAzg/qrNDSn1VmpA/s640/IMG_5419.JPG[/img]
  14. [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_6F0ihWI/AAAAAAAAAyo/TzbdITzWWRY/s640/IMG_5442.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_8ziRN7I/AAAAAAAAAzI/3MkvYq04ecM/s640/IMG_5443.JPG[/img] Tutaj dość dobrze widać jaką płaską głowę ma młoda... [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAFKiKodI/AAAAAAAAAzQ/QQrcml4syVA/s640/IMG_5444.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAGq_LaXI/AAAAAAAAAzU/sbzxvTkWlhQ/s640/IMG_5445.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0JAPQp1mKI/AAAAAAAAAzY/GW4Iw9pRnl8/s640/IMG_5447.JPG[/img]
  15. O dziwo kot przy noszeniu NIGDY się nie wyrywa, tylko nieszczęśliwe miny strzela... tutaj mały zabierał kota, co by już iść spać [lepsze to od misiów ;)] A grzywki nie podcinałam, to była cała seria zdjęć robionych jedno po drugim, więc na pozostałych widać jaką ma grzywę :) [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_ezaYQpI/AAAAAAAAAx8/8W3cJzZV9wc/s640/IMG_5436.JPG[/img] Łapki komuś ucięło :D [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_h5yxqhI/AAAAAAAAAyA/7amhTYwBUMw/s640/IMG_5437.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_oR_QoII/AAAAAAAAAyE/p8ADgPZ_v3M/s640/IMG_5438.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_vk0FAII/AAAAAAAAAyg/7-N5NLcqD3o/s640/IMG_5439.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_yooR3RI/AAAAAAAAAyk/utVtd5Ujy1k/s640/IMG_5441.JPG[/img]
  16. I znowu podle poczekam na jakąś odpowiedź, a dopiero później wstawię ostatnie 12 zdjęć :P
  17. [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_CSY16AI/AAAAAAAAAxI/S34SHIJX2F8/s640/IMG_5430.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_Gx1r0oI/AAAAAAAAAxk/0uhmj_v4qqk/s640/IMG_5427.JPG[/img] Mogę go zeżreć? [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_MTNvFgI/AAAAAAAAAxo/Sz9rUp69FSI/s640/IMG_5432.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_QStWyoI/AAAAAAAAAxw/EBYKyrjDZQk/s640/IMG_5434.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I_XwlP5LI/AAAAAAAAAx4/uYNkyAKmzQc/s640/IMG_5435.JPG[/img]
  18. No i zaczynają się domowe :) Proponuję zwrócić uwagę na zadowoloną mine kota... [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I92s1GFsI/AAAAAAAAAwU/-3UJUECQXDM/s640/IMG_5417.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-lCcF72I/AAAAAAAAAwY/xwy5Uv0J8Cw/s640/IMG_5420.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-oHEkH4I/AAAAAAAAAw4/dp6Dnht1F4s/s640/IMG_5421.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-wnB88MI/AAAAAAAAAxA/XXOylLq9-0g/s640/IMG_5422.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I-yzYsDSI/AAAAAAAAAxE/nJBrX7P63B8/s640/IMG_5423.JPG[/img]
  19. Monia o zmęczenie pytaj się moje nogi, ja z nimi nie rozmawiam po tamtym spacerze [Birma jeszcze nie do końca rozumie, że nie może od nas daleko odbiegać, więc trzeba ganiać za nią] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5jxyx9HI/AAAAAAAAAu4/ZOqiDDacCxA/s640/IMG_5410.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5xRgBVaI/AAAAAAAAAu8/FqMQ1sIgLl8/s800/IMG_5411.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I59jPYd4I/AAAAAAAAAvY/uvXwVwZNC_A/s640/IMG_5412.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I6F-3nCCI/AAAAAAAAAvc/BxBRFWjto1E/s640/IMG_5413.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I9vf33NZI/AAAAAAAAAv4/NDyM2STXkwU/s640/IMG_5415.JPG[/img]
  20. Zdjęć Smok-Birma-kot nie mam, są tylko w parach :(... niestety, Birma najchętniej z mojego kota zrobiła by sobie obiadek [wa sam raz na BARF :D], a i ze Smokiem nadal się kiepsko dogaduje, więc to już ponad moje siły :(. Po za tym może i czytasz, ale ja leniwa jestem i nie chce mi się po subskrypcjach biegać, co by swoją galerię znaleźć ;). Chyba że ktoś mi w końcu wytłumaczy jak mam sobie podpis na nowo podlinkować :)
  21. A skąd miałaś ten ozdobny pasek? Właśnie szukam czegos takiego ;)
  22. A w ogóle jaka ma być płeć potomka? Swoja droga możesz zajrzeć do mnie do galerii - zobaczysz jaka ciebie czeka zabawa z potomkiem za rok/dwa ;)
  23. z dodaniem kolejnych poczekam na jakiś komentarz... a mam jeszcze 2 tyle ;)
  24. [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5Ntw4jqI/AAAAAAAAAts/h9mV78I1qwQ/s640/IMG_5406.JPG[/img] Zwróćcie uwagę ile ona ma futra - widać jak mocno jej się szelki "wbijają" [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5ON4ZNPI/AAAAAAAAAtw/UYgmccGZSxs/s640/IMG_5405.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5U7GuBII/AAAAAAAAAuM/r3AggUjr4j4/s640/IMG_5408.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5ZnqefZI/AAAAAAAAAuQ/ZifsArDFJPs/s640/IMG_5407.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5gJGb0mI/AAAAAAAAAuY/3qpf1zXymHg/s640/IMG_5409.JPG[/img]
  25. i kolejne zdjęcia... [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I4t4R5kAI/AAAAAAAAAtA/HXrLhcGCFWg/s640/IMG_5399.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I40-P3--I/AAAAAAAAAtE/NPiKQsVtVMM/s640/IMG_5401.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I43SHJOcI/AAAAAAAAAtI/FEIxzv8DlQ0/s640/IMG_5402.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I47xO-fdI/AAAAAAAAAtk/lvcAh57khuY/s800/IMG_5403.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/S0I5F9Mko9I/AAAAAAAAAto/P7LDf_-gb-M/s640/IMG_5404.JPG[/img]
×
×
  • Create New...