-
Posts
5821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bonsai_88
-
Unik :evil_lol: [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHMfvLfDaI/AAAAAAAABLA/YtTjfsje41c/s512/IMG_6034.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHMtLac8OI/AAAAAAAABLI/Awvaq2Mbl9c/s640/IMG_6036.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHMwsc1OGI/AAAAAAAABLM/RfIr0ORzT-s/s640/IMG_6035.JPG[/img] Roller :diabloti: [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHNHyCEbLI/AAAAAAAABLQ/QIPKTSIKiaM/s640/IMG_6039.JPG[/img] Nie, ja wcale nie warczałam na tym zdjęciu :evilbat: [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHNOJNVZhI/AAAAAAAABLo/H-mVd4_4bJM/s640/IMG_6040.JPG[/img]
-
Kochasz mnie :loveu:? [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHKlrb-WkI/AAAAAAAABJA/X_a9EicacEA/s640/IMG_6020.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHK3a4eZfI/AAAAAAAABJI/z21j6ExKyKU/s640/IMG_6022.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHLBtfjc8I/AAAAAAAABJY/o4cl7uDWOwI/s640/IMG_6023.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHPqUPLqvI/AAAAAAAABNA/inwpNcpZcYk/s640/IMG_6050.JPG[/img] Troszkę się rozmazało :oops: [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHPsb7oULI/AAAAAAAABNU/n3vtOpKyF70/s640/IMG_6051.JPG[/img]
-
[img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA8aLgbU-I/AAAAAAAABHw/M7lVubTVO24/s640/IMG_6002.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA7dbbo0EI/AAAAAAAABHM/MHCXC5KysXE/s640/IMG_5999.JPG[/img] Na zielonej trawce ;) [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA9RJuYwxI/AAAAAAAABIA/7BBm4FJFxfg/s640/IMG_6009.JPG[/img] "kryj się" :D [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA8HKhAcGI/AAAAAAAABHc/rNkdJIU_Ni8/s640/IMG_6007.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA8vnL03vI/AAAAAAAABH4/ubweHgK8WDM/s640/IMG_6003.JPG[/img]
-
Spacerek :p [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA6Y4FGPOI/AAAAAAAABGQ/ZEc3Kc3GETQ/s640/IMG_5994.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA6azUFdyI/AAAAAAAABGg/gy-aKINi0E0/s640/IMG_5995.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA60Vb3gMI/AAAAAAAABGk/e94mSNbw8Ig/s640/IMG_5997.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA66u0eKXI/AAAAAAAABG4/Nd9CVTpLCpU/s640/IMG_5998.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA7SfSoHGI/AAAAAAAABG8/sjsTsVPFOjs/s640/IMG_6001.JPG[/img]
-
Macie kolejne zdjęcia ;)... I powiedzcie mi, że Kraków to nie jest taka duża wiocha :D [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA9RgtNEcI/AAAAAAAABIE/AgHOgyILj4M/s640/IMG_6010.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA78v2MK6I/AAAAAAAABHU/ckScARniH9g/s640/IMG_6008.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHKVLGuW5I/AAAAAAAABIs/hZKbQ8TAj4A/s640/IMG_6011.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHKanstw_I/AAAAAAAABIw/M9RDSoDWUVE/s128/IMG_6012.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGHLM4xW5YI/AAAAAAAABJg/skpjzl1M0zc/s640/IMG_6024.JPG[/img]
-
Przyszłam zobaczyć biedną, łysawą, z chorą skórą i przebarwieniami panienkę :evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
bonsai_88 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wszystkiego naj, naj, najlepszego :) -
Darianna a może chociaż w Zabrzu się pokażecie? Chętnie bym was na żywo zobaczyła, a po za Krakowem i Zabrzem [no i zawodami dogtrekingo 22 sierpnia w Brennej] już chyba się w tym roku nie ruszę :(.
-
Oczy są pomiędzy kagańcem a grzywką :D... Birma ma taki charci łeb - z małym przejściem między czaszką a kufą... Dlatego w każdym, dowolnie wybranym kagańcu wygląda, jakbym jej wiadro na pysk założyła. Ten kaganiec był kupiony 2 lata temu w Warszawie, u mnie nie znalazłam odpowiedniego, bo uparłam się, że: - boki kagańca nie mogą odstawać od pyska Birmy [Myszka ma wąski pysk] - nos nie może dotykać kratki z przodu [jak kaganiec był dobry na szerokość, to okazywał się być za krótkim] - żadne paski nie mogą odstawać na pół metra [chyba że da się to zmienić dodatkową dziurką - tak jak w tym kagańcu] - Myszka musi umieć otworzyć pysk, żeby ziać, pić wodę, drzeć mordkę i jeść to, co jej przez pręty przerzucę - kaganiec nie może ważyć 2 ton... Fizjologicznego nie kupowałam, bo niegdzie się ich przymierzyć nie dało... a przy nietypowej [dla mnie] mordzie od mojej dziewczynki nie byłam pewna jaką rasę dobrać... A tak swoją drogą - byłam dzisiaj z Birmą na rowerze... chyba po raz pierwszy od roku. Moja kochana mamusia jak usłyszała, że idę z psem na rower to najpierw mierzyła mi temperaturę, później wypytywała o wszystkie objawy chorób jakie jej do głowy przyszły [z naciskiem na brzuch - jakieś grypsko złapałam i od paru dni mnie męczy], a na koniec oddała kluczyki od piwnicy mówiąć "jak ci się BARDZIEJ pogorszy to natychmiast dzwoń do domu, przyjadę po ciebie samochodem" :D. Mówiłam wam już, że z całego serca nie cierpię roweru? Ale dla wymęczenia psa w pół godziny było warto ;). Po za tym sąsiadka pytała się dzisiaj czy nie jestem w ciąży - zaczynam się odchudzać :D.
-
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
bonsai_88 replied to olekg89's topic in Foto Blogi
Mada a może po prostu... zignorować? -
Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie
bonsai_88 replied to olekg89's topic in Foto Blogi
[quote name='olekg89']W imię Jezusa Chrystusa i najświętszej panienki Maryi proszę nieproszonych gości o opuszczenie mojego FB. [/QUOTE] Olekg nie wymagaj za dużo - gdzie my, nieproszeni znajdziemy taką odskocznię od codzienności jak tutaj? -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
bonsai_88 replied to zmierzchnica's topic in Galeria
Zmierzchnica w takim razie zapraszam kiedy tylko chcesz :)... Na zachętę dodam, że robię świetną kawę [no dobra, mój ekspres robi :D].. -
A teraz, po półgodzinnych bojach z dogo spróbuję wkleić wam parę zdjęć z wakacji :diabloti:. Wyruszamy ;) [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA5qZyfiEI/AAAAAAAABF8/x8oRgvfWgU4/s640/IMG_5991.JPG[/img] Piękna w autobusie - kaganiec musi być :mad: [img]http://lh4.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA5rNR_ofI/AAAAAAAABGA/T1UDXYrTwMY/s640/IMG_5990.JPG[/img] Na dworcu.... [img]http://lh6.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA6E0Z2ycI/AAAAAAAABGE/bL2VM1HJjkE/s640/IMG_5992.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TGA6FqGKbkI/AAAAAAAABGM/sABO0QzackQ/s640/IMG_5993.JPG[/img]
-
Monia widzę, że wiesz jaki drink jest najlepszy na świecie :D...
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
bonsai_88 replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
[B]Martens[/B] a tak swoją drogą przypomniałam sobie, że mojego poprzedniego psiaka też kiedyś wodołazem nazwano [w 1 części komentarzy dot. psów nawet to pisałam ;)]... Ituś miał ubarwienie podobne do Birmy [no, przednie łapy miał bardziej czarne] i to byłoby jedyne, co ich łączyło. Po za tym Ituś był 8-kilowym kundelkiem o najzwyklejszej, prostej sierści [coś jak ONki - o strukturę mi chodzi] :D. W czasie jak został wodołazem to miał również figurę charta [ze starości i choroby] :). -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
bonsai_88 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Nie, po prostu na początku z radości, że psiurek znalazł dom, nie byłam w stanie napisać nic więcej ;). To ja znalazłam tego psiaka i zakochałam się w nim w pierwszej sekundzie [niestety - nie mógł u mnie zostać nawet na DT], więc chętnie bym sobie chociaż poczytała o nim i jakieś zdjęcia pooglądała... Tylko będę musiała koleżankę załamać - bardzo chciała go wziąć, ale jej rodzina nie chce się zgodzić na psa... Dziewczyna planowała nawet wyprowadzenie się z domu tylko po to, żeby móc go przygarnąć, a tak jeszcze trochę poczeka [ogólnie ma zamiar się wyprowadzić, po prostu chciała spróbować to przyśpieszyć] ;). -
Galeria sfory - czyli Luka, Chibi, Frotek i Hera (sic!) w pełnej krasie
bonsai_88 replied to zmierzchnica's topic in Galeria
W takim razie pewnie jakąś na początku września się do ciebie wproszę na kawę ;)... -
No nie, akurat Birma zawsze jak się kładę na ziemii [albo siadam bez powodu] to robi za obrońcę - mnie wylizuje po twarzy [to chyba na pocieszenie ;)], ale nikomu obcemu nie pozwala się do mnie zbliżyć... Dlatego też jak się w lutym wywaliłam na lodzie [u mojej babci w ogródku] i straciłam na chwilę przytomność [poleciałam tak, że nogi miałam wyżej niż głowę, którą w efekcie walnęłam w beton pokryty lodem] to po ocknięciu się pierwsze co powiedziałam słabiutkim głosikiem to były cudne słówka do Birmy. Bo oczywiście mój pies-obrońca doszedł do wniosku, że babcia nie jest osobą na tyle godną zaufania, żeby podejść do nieprzytomnej pańci. Za to Smoczek mógł podejść bez najmniejszego problemu - ocknęłam się, bo stwierdził, że położenie mi śniegu na goły brzuch [odsłonił go] będzie świetnym pomysłem... Ps. swoją drogą dobrze, że babcia nie słyszała co konkretnie mówiłam Birmie - inaczej miałabym tygodniowy wyklad jak odzywają się dobrze wychowane kobiety ;).
-
Zdjęcia powstawiam później, bo internet mi szaleje :mad:. Za to mam świetną wiadomość - psiak, którego jakieś 2 miesiące temu znalazłam i musiałam oddać do schroniska, jest już w nowym domku w Warszawie :multi:. Cieszy mnie to, bo to był anioł, a nie pies :loveu:. Po za tym uroczyście obiecuję, że następnego psa nauczę drzeć pysk jak cokolwiek jest nie tak... W głowie mi się zakręciło i musiałam się położyć w kuchni, na podłodze. Birmusia oczywiście przyleciała i... zamiast rozedrzeć się, że coś jest nie tak, to stała i się na mnie gapiła [co chwilę liżąc po twarzy] :roll:. A ja grzecznie leżałam i czekałam aż mi przejdzie - w ten sproty sposób odkryłam, że przez pół godziny moja rodzinka potrafi tyłka nie ruszyć :evil_lol:.
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
bonsai_88 replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='NINKA1']Dzisiaj pojechał do domku nasz trójkolorowy collik, ludzie przyjechali po niego osobiście z Warszawy [IMG]http://a.imageshack.us/img716/6154/img4592c.jpg[/IMG] By [URL="http://profile.imageshack.us/user/ninka1"]ninka1[/URL] at 2010-07-31:loveu:[/QUOTE] Czy właściciele mają zamiar odzywać się na dogo? -
Dla Shiny i Hexy mogę wkleić zdjęcia Smoka - różnica gatunkowa ma być :D... Po za tym jakby psiaki liczyć, to wystarczyłoby że Asiaczek się raz odezwie ;).
-
Jeszcze 8 osób zostało :D... I nie narzekajcie, bo mogę być bardziej złośliwa - dawać po jednej focie na 1 chętną osobę, a zdjęć będzie cos ok. 50 ;P
-
Melduję, że jak się znajdzie 10 chętnych na fotki to powstawiam trochę zdjęć ze mną, Birmą i frisbee ;)... Uprzedzam jednak, że jakość zdjęć nie powala - robiła je koleżanka [ta u której byłam w Krakowie] i nie do końca radziła sobie z moim aparatem...
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
bonsai_88 replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Ja parę dni temu usłyszałam świetny komentarz - "Ojej, ale śliczny wodołaz"... A oto i zdjęcie mojego wodołaza :D: [img]http://lh3.ggpht.com/_UMtcpH15cCM/TFhhu-Vf3tI/AAAAAAAAA_8/7W6ZCfuL5Ks/s640/IMG_5932.JPG[/img]