-
Posts
18511 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mestudio
-
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Jeżeli będzie to dzień tygodnia, a nie weekend to piesek pojedzie z TŻ do Warszawy, nie ma problemu. Muszę tylko znać dokładny dzień odbioru pieska przynajmniej 1 dzień przed. -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dobranoc wszystkim, zaraz pańcia przykryje mnie różkiem kocyka i tak będę spała do rana. Dziunia jest naprawdę wspaniałym psiakiem, musi znaleźć mądry i kochający dom bo innego sobie nie wyobrażam. Zawsze mam obawy jak wydaję pieska, ale mam też wtedy nadzieję, że jednak trafił na dobrych ludzi. [img]http://img404.imageshack.us/img404/6934/19052010j.jpg[/img] -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
mestudio replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dziwne to wszystko, mam ładne i uporządkowane wnętrze domowe i mnóstwo kwiatów, a do tego 4 kocie potwory, które czasami mi coś schrupią i muszę przeboleć bo to ja zdecydowałam się na te koty w domu świadomie. Mam kilka psów - przewijają się różne na tymczasie, ostatnie szczeniaki mieszkające na werandzie wygryzły nam 15 cm średnicy dziurę w ścianie - ocieplana w środku styropianem. I co mam zrobić? Przecież zabrałam je świadomie i muszę się liczyć ze stratami. Bywa, że psy pożrą mi ze 3 pary butów pod rząd bo zapomnę schować, ale to moja wina i wina moich świadomych decyzji. Trudno mi się odnieść do niektórych przeczytanych tu wypowiedzi bo są dla mnie niezrozumiałe - szczególnie te mówiące o tym, że inni jak biorą psa to wszystko przewidują albo wynoszą do sąsiadów. Przykre to. Ja ewidentnie widzę, że ten pies musi znaleźć szybko nowy dom bo tam go nie chcą. A my powinniśmy to uszanować i podziękować za dotychczasową pomoc. To tyle wymądrzania się. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Jak się zgodzą to trzeba skorzystać. Tylko nie dowiozę psa do Warszawy ani w niedzielę, ani w sobotę. Ze swojej strony zadałam pytanie osobie, która do mnie przywiezie do DT staruszka z Obornik Wlkp i w drodze powrotnej mogłaby zabrać małą. Czekam na odpowiedź. -
Dziewczyny, ja mam takie inne trochę zapytanie. Jest u mnie mini szczeniak, który znalazł dom w Inowrocławiu i poszukujemy transportu do tego miejsca - czy w drodze powrotnej byłaby mozliwość podrzucenia szczeniaka do Inowrocławia - oczywiście na wątku szczeniaka poproszę o opłacenie tego transportu.
-
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Nie chodzi o szczeniaka tylko o jego matkę, która wymaga sterylizacji. -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dostałam trochę linków do aktywacji i to co przyszło do 11 to już aktywowałam. Mam nadzieję, że ten wesoły, przesympatyczny zwierzaczek znajdzie wspaniały domek. Sama bym ją sobie zostawiła gdyby nie to moje stado uzbierane po wsiach:-). Dziunia nornik wczoraj większość dnia spędziła przy kominku z kotami, wieczorem zakopała się w kocyk, a że niezdarnie jej to wychodziło to pańcia okryła pieseczka i tak sobie spała do rana. Ona jest naprawdę bardzo fajnym pieskiem. Jedyną jej wadą jaką widzę jest namolne lizanie z radości po rękach i stopach jeśli się chodzi boso po mieszkaniu :-). -
Max wrócił z adopcji , hotel albo życie brakuje 260 zł deklaracji MA DOM
mestudio replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Podajcie konto do wpłaty bo deklarowałam 10 zł, Mandarynce za maj wpłaciłam, a Maksa w przelewach nie mogę znaleźć bo nie pamiętam z jakiego konta wysyłałam, a może nie kazaliście - już sama nie wiem. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Psa trzeba zabrać, mogę spróbować to zrobić tylko w czasie weekendu lub urlopu bo wtedy dysponuję samochodem. W ciągu tygodnia jest to niemożliwe gdyż TŻ jeździ do pracy samochodem i wyjeżdża z domu o 5 rano. -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Tak Dziunia towarzyszy nam przy obiadku:-). Jest bardzo skoczna i sprytna więc jeśli tylko nie zasunie się krzesła to Dziunia zaraz korzysta z okazji. [img]http://img443.imageshack.us/img443/857/16052010dziunia003.jpg[/img] -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
mestudio replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Vena&vivi nie odezwała się więc myślę, że nic niestety. Trzeba organizować jakiś transport chociaż z Warszawy bo tam psa mogę dowieźć. Ale może jeszcze da znać, zobaczymy. -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
A jak fajnie się już bawi z innymi pieskami. Upodobała sobie jedynego w stadzie młodego faceta, takiego 5 miesięcznego wilkowatego i ganiała się dziś z nim jak szalona. Robi się coraz bardziej przyjazna. Cały dzień spędziłyśmy dziś w ogródku :-). A tak Dziunia brykała z innymi koleżankami z naszego stadka [img]http://img225.imageshack.us/img225/9237/15052010dziunia012.jpg[/img] -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
A tu z kocimi kompanami w domku. A teraz idziemy na drugi spacer po ogrodzie, a właściwie malować kojec, Dziunia bardzo ładnie mi towarzyszy w takich pracach. [img]http://img19.imageshack.us/img19/33/15052010dziunia001.jpg[/img] [URL="http://img19.imageshack.us/img19/33/15052010dziunia001.jpg"][/URL] -
Moja Pani odeszła, mnie rodzina wyrzuciła z domu-MAMY DOMEK!!!!!!!
mestudio replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Dziunia jest taka zabawna. Jak rano wracamy ze spacerku to jest bardzo mokro, no i mamy na werandzie ręczniczek do wycierania łapek i brzuszka. Dziunia wie, że przed wejściem do domu trzeba mokre łapeczki przetrzeć i ładnie natychmiast staje na dwóch łapkach i czeka na toaletę.Coraz lepiej funkcjonuje ze zwierzetami, właściwie nie ma żadnego stresu, a i kłapanie mordeczką z zazdrości zanika. Sunia z wieczornym deserkiem - w tym wypadku jest bezwzględna i proszę do niej nie podchodzić :-) [img]http://img526.imageshack.us/img526/913/14052010dziunia008.jpg[/img] -
Dla Mandarynki za maj wpłacone pieniążki. Ten sam bank więc z pewnością sa na koncie.
-
Max wrócił z adopcji , hotel albo życie brakuje 260 zł deklaracji MA DOM
mestudio replied to kaa's topic in Już w nowym domu
I co słychać u Maksa?