Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. To gdzie szczeniaki:crazyeye:, bo rozumiem, że urodziła na dniach? Nikt ich nie widział, nie znalazł? Co na to wet:razz:?
  2. A co z tym brzuchem, na zdjęciach wyglada, że raczej nie chuda, potem suślik pisze że bardzo chuda... Wet sprawdzał czy nie rodziła? No ale miałaby sutki duże... Kurcze, ona nie może wrócić na dwór, tym bardziej po wczorajszej kąpieli. Nic dalej nie ma? Wspólczuję buabiaaga, sunia staruszka taka chora, sytuacja nieciekawa. Co będzie z labką?:( [B]Ifka[/B], brakuje chyba 150-160zł, na razie nie ma wpłaty J.B.
  3. [quote name='kerad']Dzisiaj jeszcze jestem w Bondarach...tylko wysiadłem z samochodu już był przy mnie Rudy a za nim Sunia, zresztą Rudy zawsze był pierwszy, Piksel nie biegał tak szybko ze względu na swoje łapki![/QUOTE] Fajnie tak ciepło o nich piszesz, mam nadzieję, że uda się im wszystkim pomóc:). Wiem coś o tym jak się człowiek czuje, gdy pies leży pod balkonem na mrozie, nie masz jak mu pomóc, sam idziesz do ciepłego mieszkania z wyrzutem sumienia i myślami, jak biedny marznie...:-( Kurczę, sunia pewnie będzie miała cieczkę:shake:. A Rudy jak siedzi to bardzo podobny do "mojego" Miśka:cool3:. Jak tam Piksel już w Białym?
  4. [quote name='buniaaga']dreag jeżeli sprawa aktualna to mogę popytać w bielsk o reumatologa ale z tego co się orientuję to jak prywatnie to zazwyczaj lekarze z b-stoku przyjeżdżają ,czy zależy Ci żeby wizyta była w bielsku? A otrzymałaś jakieś wpłaty dla Gareta od ludzi z poza dogo co mogłoby wskazywać że ktoś ode mnie wpłacił???[/QUOTE] Dzięki dziewczyny, już załatwiłam - myślałam że w klinice będą jakieś długie kolejki, ale okazało się że 2 tyg, więc spoko. Dziś wpłynęły wpłaty od zachary i piove, dzięki:). [B]Monia3a[/B] rób, rób, masz dobry aparat, może coś się wybierze:). Ja zwykle robię bezdomniakom wieczorami i coś tam czasem wychodzi.
  5. Allegro Soni już się skończyło. Brakuje wpłat na hotel dla Gareta:shake:. Monia3a, jak będziecie u Kuny, to koniecznie zrób zdjęcia, trzeba go ogłaszać, bo bez końca będziemy zbierać na hotel, przecież on już mógłby szukać swego ludzia... Jak będzie to trwało tyle co z Misiem, to daleka droga przed nami...:roll:
  6. [quote name='monia3a']Nie można, ponieważ Piksel jest w hotelu a rudy w Bondarach, a to dwa różne kierunki.[/QUOTE] Nie doczytałam:oops: A czemu zabierasz Piksela z hotelu? [quote name='monia3a']Jak zabierałam Pikselka to byłam u Heksy i jednak Twoje sny w tym przypadku nie sprawdzą się, wszystko u niej OK :)[/QUOTE] To dobrze, że jednak się nie sprawdzają, ufff:cool1:. Czyli Heksa już po sterylce? Napisz coś więcej na jej wątku, jak wizyta, masz może zdjęcia?
  7. Halo, halo, co słychać u Heksy?
  8. Moje sny czasem okazują się prorocze, choć uparcie w nie nie wierzę... Chciałabym mieć potwierdzenie, że rzeczywiście wszystko jest ok. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197783-Onka-Hera-ma-DS-)?highlight=Heksa+onka[/URL]
  9. [quote name='monia3a']Dziś mam nadzieję pojedziemy po Piksela, który przyjedzie do mnie, a po rudego tak któregoś dnia. Póki jets tam na miejscu kared psiak jest w miarę bezpieczny więc nie ma potrzeby się spieszyć ;)[/QUOTE] A nie lepiej za jednym zamachem? Czytam, że Piksel będzie już bezpieczny i kolejny też ma szansę na lepszy los:multi:. Super wieści! A mi dziś śnił się durny sen:angryy:, że Heksa wróciła pod balkony, była pobita, nie podnosiła się:shake:. Zaglądam, a tam 9 szczeniaków. Aż się obudziłam. [B]Monia3a[/B], nie wiesz co u niej?? Ludzie ją wysteryliozowali? Mam nadzieję, że nie uciekła... Nie wierzę w sny, ale ten mną wstrząsnął i nie mogłam potem spać. Czytam, że wybieracie się po psiaka, a zawiozłaś ją zdaje się do Bondar, może po drodze zajrzyjcie...Czemu akurat dziś mi się to przyśniło, może to coś znaczy?? Mam nadzieję, że u niej wszystko ok, wcześniej mówiłaś, że się nie odzywają, może coś wiesz? Choć uciekinierka:roll:, to fajna i mądra psinka. Co za ludzie ją wzięli? Daj znać, pliss...
  10. [quote name='Merys']Poczekajmy jeszcze kilka dni, jak zaden urzad sie nie zajmie tym facetem, trzeba bedzie znow to naglosnic. Dziewczyny wy to rozumiecie? Po co brac psa, ktorego potem zamyka sie na srodku jakiegos pola, bez zadnego towarzystwa? Pies albo broni posesji, albo jest towarzyszem. Najlepiej jak jest tym i tym. A tutaj? Najgorsza jest mentalnosc niektorych ludzi, ze psu wystarczy do zycia woda, zarcie i powietrze. Ciekawe jak ich by ktos zamykal na cale dnie samych, w dodatku w smierdzacej, osmolonej klatce. W glowie sie to nie miesci.[/QUOTE] Koszmar...., a wcześniej ktoś go tu usprawiedliwiał, że stary człowiek, że sam niewiele ma, że nie trzeba go osądzać, że nie dał uspać Kubusia, bo to jego przyjaciel.... Jeszcze raz powtarzam- w chory sposób postrzega ta przyjaźń! To jest nienormalne!!!!!!!!! I też mi przyszło na myśl, czy tak naprawdę sam sie nie przyczynił do cierpienia psiaka - tego fizycznego (o psychicznym nie wspomnę - sam na środku pola, zamknięty w kojcu i przywiązany jeszcze łańcuchem!!). Brak słów!!!!!!!!
  11. Super wieści, kochana osóbka zafundowała psiakowi hotel:)
  12. Ja tak sobie myślę, że komuś zniknął pies (własny lub dokarmiany), zainteresował się i zgłosił na Policję, że się wywozi psy nie wiadomo gdzie (i to chyba akurta zgodne z prawdą), że miasto macza w tym palce. Myślę, że to o to chodzi, a nie że Policja z własnej inicjatywy (czy np. p. Burmistrza) zapałała miłością do bezdomniaków, o to ich akurat nie podejrzewam... Ifka, masz misję, wyniuchaj;), ciekawe, co to za akcja:roll:. [I][SIZE=2]Sorry za offa, ale potrzebuję tej info na JUŻ - jest w Bielsku jakiś prywatny reumatolog, czy tylko wchodzi w grę spec poradnia przy szpitalu? Bardzo proszę o pomoc:cool1:, w internecie nic nie znalazłam.[/SIZE][/I]
  13. [quote name='ifka']co do Gareta, dreag,nie było wpłaty od J.B.?on zawsze w ostatni dzień m-ca dostaje pensję, to powinno coś zaraz być;[/QUOTE] Jeszcze nie ma, właśnie sprawdziłam...
  14. Boże, jaki biedak...:( Skąd wziąć ten DT, ludzie POMOCY!!!!!
  15. Jest taki facet z Wasilkowa, pan Kulesza..., co poniektórzy go znają i dobrego słowa nie powiedzą....:shake: [B]buniaaga[/B] dodałam twoją wpłatę, [B]czekam na inne...:cool3:[/B] Ale ze mnie zdzierca, co:evil_lol::eviltong:?
  16. [quote name='joanna83']Państwo zrezygnowali :( Nie ma szczęścia ten nasz Borysek :([/QUOTE] Za to jak znajdzie, to cuuuudowny....
  17. O rany, czyżby uśmiechnęło się do niego szczęście????? Ciotki, gdzie jesteście - organizujcie się:)
  18. [quote name='monia3a']Ależ szczęśliwa rodzinka :) buziaki dla Miniówy i reszty jej psich towarzyszy :)[/QUOTE] Dla mnie też?:) Dzięki:) [quote name='zachary']Banda Trojga:evil_lol:;).....Mądre spojrzenia mają....:loveu:[/QUOTE] Kto z kim przestaje...:razz:
  19. A jak to białostocka rejestracja to może ten mistrz z Wasilkowa:angryy:. Biedna sunia, przez chwilę miała szansę na dt, a teraz to już tylko...:-(
  20. Na pewno jest śliczny jak ten, którego w piątek znalazłam. Spod balkonów miał jechac do schronu, ale po niego nie przyjechali i jedna ciotka się zlitowała. W sobotę zasponsorowałam mu strzyżenie, nie ten sam psiak:) Życzę wszystkiego dobrego Waszemu:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2463432/dsc02398"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2764/97ed7ed600246ed64d67faad/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2466511/tolek-u-fryzjera-2"][IMG]http://1.1.1.1/bmi/i3.fmix.pl/fmi2318/74f90162000bc98b4d6a72a2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  21. Pozdrowionka, od pieska mego TZ:evil_lol:. Tak jest cały czas. Krzyczy, żeby mu żadnych dowodów nie robić:eviltong:. Ale zobaczcie sami - ten, co kazał szybko oddawać:roll:. [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2468159/dsc02534"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1631/d79f81d6002509c64d6b4bee/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2468161/dsc02536][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi716/5e5087090017d92b4d6b4c3c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] I cała trójca: [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2468163/dsc02513][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi81/882c6f580020a72d4d6b4c85/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Kuna']Dzisiaj Garet miał ścinkę z jednym z moich tymczasowiczów... mozecie być z niego dumne - wygrał ;)[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie zrobił rywalowi krzywdy, łobuz jeden:p. Asia, też się uśmiecham z Monią, bo na allegro jakiś fajny tekst by się przydał:lol:. Wejść trochę ma, ale jak zwykle to o niczym nie świadczy:roll:.
  23. Ja wiem, że teraz dogi w potrzebie, ale nieśmiało przypomnę, że zaraz trzeba płacić [B]za hotelik dla Gareta, a jest tylko 56 zł[/B]:oops:. [IMG]http://1.1.1.5/bmi/img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/75/38/24/1475382477[/IMG] Ponawaim po raz kolejny pytanie. Czy ktoś go ogłasza:roll:??? U mnie ma allegro. M[B]onia3a[/B] może go wstawić na stronę TOZ? Kto pomoże ogłaszać:razz:???? Trzeba mu szukać powoli domku, czy się mylę? [B]Kuna[/B], co u niego słychać, jak tam leczenie i samopoczucie ;)? Gotowy do adopcji? Przydałyby się jakieś nowe zdjęcia:)
×
×
  • Create New...