Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [B]Kakadu[/B], serdeczne dzięki, właśnie doszły, przekażę je wkrótce Jaśkowi z pozdrowieniami od Ciebie:)
  2. [B]Kuna[/B], przeleję za lipcowy hotel jak otrzymam (mam nadzieję, że jak zawsze będzie) wpłatę od J.B, bo jeszcze troszkę brakuje, ok?
  3. Fajnie, że u Was fajnie, pozdrawiam i życzę spokoju i radości z bycia razem:)
  4. [quote name='jaanna019']:evil_lol::evil_lol: aleś powiedziała :diabloti: oj bo przeszczepimy sadełko z twojego grubaska na Kami:evil_lol:[/QUOTE] Oddam z ulgą swoje;)
  5. A dlaczego nie mogą? Że związane ze sprawą?
  6. Lara, dobrze, że walnęłaś tym ludziom w schronie, co to powiedzieli, że po co takiego trzymać:angryy:. Ja trzymam kciuki, żeby się udało;).
  7. Jak się cieszę, że znalazły domki:multi:
  8. Nadal nie ma chętnych na psiaka? To już tyle czasu...
  9. Nikt, jedna pani o koteczkę, ale ona już w domku...
  10. [quote name='gawronka']Czytałam, widziałam. Wyszedł jak gwiazda :cool3:[/QUOTE] Fakt, specjalnie kupiłam, co by mieć na pamiątkę;) Czekam na telefony, ale na razie cisza. Może przed burzą;)
  11. [quote name='jaanna019']No Kuna wyraźnie pisze, że cię nie weźmie ;) ale Bożenka dobry człowiek to pewnie się zgodzi :)[/QUOTE] No właśnie, nawet nie startowałam w wyborach, bo Kuna wyraźnie napisała, że zabiera tylko SZCZUPŁE:placz::evil_lol: Pewnie nic bym nie wskórała podwójną składką na paliwko:roll: Bożenki sprzęt najwyżej z tyłu na kołach osiądzie, ale co tam, ona chyba nie drobiazgowa;).
  12. Chłopak był dziś bohaterem Pupili w Porannym, ale jeszcze nie dorwałam gazety.
  13. [quote name='jaanna019']Jedzie też Bożenka + 2 osoby, czyli ma jedno wolne miejsce.[/QUOTE] Ja prawie podwójna, to pewnie się nie zmieszczę...:cool3:?
  14. [quote name='pikola']I jeszcze to :-(:-(:-( [B]"Głuchy jęk potwornego bólu i przerażenia splótł się z okropnym trzaskiem pękających kości. Przybyli zamilkli z przerażenia.[/B] [URL="http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/345132,1,dramatyczny-wypadek-na-urodzinach-znanego-prezentera-tvp-galeria-zdjec.html"]http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/...ria-zdjec.html[/URL] Niestety biedak nie przezyl:shake:[/QUOTE] Tu jednak nie jestem w stanie spojrzeć:(:(, za wiele...
  15. Bałam się zajrzeć, ale na szczęście napisałaś, że żyje. Oby dobrze się skończyło, oczywiście dla pieska, a źle dla tego gnoja!!!!!!
  16. [B]Anettta[/B], dzięki za wpłatę:)
  17. Kaszanka ma dobrą rękę do adopcji, po kilku godzinach kita miała dom;). A było tak: zabrałam Manię ze łzami w oczach domowników:roll:. Późnym wieczorem telefon, że tak smutno, juz się do niej przyzwyczaili, nie stoją już jej miski, córka (23l.) popłakuje, bo kicia ostatnio spędzała z nią cały czas, spały razem w namiocie - jak u Ani to nie dom stały, to po co ma przechodzić z rąk do rąk - przywoź z powrotem:crazyeye:. I Mania wczoraj wróciła na swoje, jako już pełnoprawny, domowy, piąty kot. Tak się zarzekali i prosili, że nie może zostać, żeby znaleźć jej dom, a tu masz:eviltong:. Ekspresowa adopcja:multi:.
  18. Przepraszam za offa i zapraszam na bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210949-ZNOWU!!!-Różne-różności-na-Negra-Jaśka-na-hotelik-do-20-VII-godz.20/page2[/URL]
  19. To napisz coś o tej babie, co ją wyrzuciła;)
  20. Podzieli, podzieli:) U Jasia ok, chodzi na długaśne kilkukilometrowe spacery ze swoją psią przyjaciółeczką. Załatwia się tylko i wyłącznie na zewnątrz posesji, w obrębie ani siusiu ani kupki;). Dziś siedzieliśmy w domu, więc Jasio nawet nie miał ochoty ruszyć dupką. Ale jak ostatnio byli goście, to Jasiek razem grillował:razz:. Jak ludziki idą spać na górę, to staje przy schodach i zagląda, chciałby, ale się boi:roll:, bo schody z dziurami. Jasiek ma codzienną porcję czesanka, jest też po pierwszej kąpieli. Jest czyściutki i taki "pomniejszony", połowę psa:crazyeye:. Ale za to nabiera arystokratycznego wyglądu:cool3:. Dalej się boi podniesionej ręki, ale już nie reaguje takim przerażeniem, choć źrenice robią się momentalnie olbrzymie. Ma coś z tylną nóżką:shake:, jakieś stare uszkodzenie. Już pod blokiem widziałam, że czasem podkulewał i jakoś tak dziwnie stawiał kroki patrząc od tyłu, ale myślalam, że może ktoś akurat uderzył, albo coś innego. Okazuje się jednak, że bioderko jakoś nieprawidłowo ustawione. Jak na razie ŻADNEGO telefonu w sprawie adopcji ani Jaśka, ani kici:shake:. Raz dzwoniła pani posłuchać o kotce, ale podziękowała "na razie". [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2714794/dsc03907"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi493/d800f10f001ef3324e1dc30c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2714795/dsc03908"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1115/8fa6a162002048464e1dc318/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2714796/dsc03915"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1249/b106d8cc000e8e8d4e1dc322/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Buziaczki Jaśka z Niką na powitanko:) [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2714798/dsc03918"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2820/0737f77a0029a1754e1dc33d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2714799/dsc03926"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi173/6f27648d00254ce14e1dc34e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Kicia nazywana Manią już po sterylce, dochodzi do siebie u kaszanki. Po przywiezieniu pojechała prosto na zabieg o 17.30, potem nieprzytomna trafiła pod nowy tymczasowy adres;) Mam nadzieję, że dogada się z psem (którego miałam okazję poznać:)) i kotem rezydentami. Czekam na wieści i zdjęcia od Ani.
  21. Brakuje 45, zachary, jak zwykle dzięki za wpłatę:)
  22. Jutro sprawdzę osobiście, co u chłopaka;)
  23. [SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Zapraszam na bazarek dla Negra-Jaśka: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210949-ZNOWU!!!-Różne-różności-na-Negra-Jaśka-na-hotelik-do-20-VII-godz.20?p=17232046#post17232046"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2109...6#post17232046[/COLOR][/URL]
  24. [SIZE=4][COLOR=#ff00ff]Zapraszam na bazarek dla Negra-Jaśka: [/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210949-ZNOWU!!!-Różne-różności-na-Negra-Jaśka-na-hotelik-do-20-VII-godz.20?p=17232046#post17232046"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2109...6#post17232046[/COLOR][/URL]
×
×
  • Create New...