Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='doris66']Swoją drogą to dziwne że pies ugryzł sukę. To raczej rzadko się zdarza, bo psy są uległe albo obojętne wobec suk. On chyba za wszelką cene chce pokazać swoją dominacje w stadzie.[/QUOTE] Ona sama go prowokuje, bo ciągle na niego (na wszystkich zresztą;) ) "zymzoli" - taki typ...
  2. A co z tym owczarkiem? Macie może jak zrobić zdjęcia, dobrze by było założyć mu wątek, a nuż ktos by się zlitował i pomógł?
  3. [quote name='doris66']. Żyje więc tak jak lubi, na wolności ale jednoczęśnie ma swoje miejsce na ziemi .[/QUOTE] To super, że Karuzo znalazł sobie miejsce, szkoda tylko, że nie przywykł do ludzi, bo miałby szansę na normalny dom, a tak dzikus będzie żył na własna łapę;). Oby nie zaczęły się szczepy z innymi psami, a przede wszystkim, by mógł zostać tam na stałe, bo wiadomo, jak przy zakładzie, to różnie bywa. W każdym razie lepiej to niż tułaczka, powodzenia piesku:). A może powoli go przyzwyczajać i uda się przekonać, że człowiek bywa dobry... On taki sliczny, może udałoby się znaleźć mu jakąś bezpieczna przystań...
  4. Czy Miki ma allegro? Jakby co, polecam się;)
  5. Daj tekst to zrobię jej allegro, chyba, że już znalazła domek.
  6. Mam nowe wieści i to raczej niefajne:shake:. [B]Jasiek[/B] przetrzepał starowinkę jamniczkę:mad:. Szalał na podwórku przy ognisku, bo bardzo mu się impreza podobała. Nie podobało się jednak starej suce, która na takie rzeczy nie pozwala i właściwie nic już się jej nie podoba:roll:, no cóż, cisza i spokój pożądane w pewnym wieku... Podleciała więc do niego z gębą, jak robi to ponoć często, no i jej się dostało, tym razem chłopak nie wytrzymał:p. Ach, gdzie ta jego kultura...:oops: Rozwalił suce grzbiet od łopatki do łopatki i ugryzł za udo:shake:. Jeździły na zszywanie, bo paskudnie to wyglądało, a teraz i nie tak dobrze się goi, wiadomo, psina nie pierwszej młodości, 17- latka. W ogólne czuje się jak pan stada - obszczekuje i psy i samochody i ludzi, wszystko, co się rusza. Na szczęśie koty mu nie przeszkadzają, żyje z nimi w zdodzie, a z Luśką, drugą suczką, tak jak pisałam, bardzo się przyjaźnią. To też niezła cytra:evil_lol: i podobno nieźle go nakręca, jednym słowem dobrany duet:cool1:. [B]Kicia Mańka[/B] jest teraz typowym kotem domowym, nie wychodzi i nawet jej nie ciągnie na podwórko, mówią, że jest bardzo fajna:). No Jasiek Ty się lepiej uspokój:mad:, bo będzie bieda!
  7. Zrobiłam Marticie allegro. Wyślę też do Pupili razem z innymi psami: Agą, Garetem i Jaśkiem.
  8. To od dziś mamy jeszcze Agę:)
  9. To ściągnę:oops: i zrobię potem allegro i jutro BO.
  10. To zdjęcia od nie-czekającej-z-pomocą :loveu: [B]kaszanki[/B]. Zobaczcie jakie młodziutkie parówkowe śliczności:): [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2749905/marta4"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2978/1924eca10006392d4e350718/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2749902/marta1"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1172/661ed8a70027edda4e3506f4/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2749903/marta2"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi598/2a54b2de000d9a894e350702/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2749904/marta3"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi258/532f95fd002519dd4e350711/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2749906/marta5"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2765/1e1747f9000dfac14e35071d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]Kaszanka[/B] skleć jakieś ogło, wystawię allegro, a mój TZ dał ze swojej komórki ściągnąć kilka kodów na BO:) [B]Jaanna019[/B] napisz jakie wyposażenie miała sunia na przystanku:shake:. Że też nikomu nie przypadła do serca przez tyle czasu taka cudna dziewczynka...
  11. Że też ja taki śpioch jestem i wcześnie chodzę lulu:oops:. Już od rana kombinuję co dalej, a tu takie cudne wieści:multi:. Kaszanka z Jaanną019 jak zwykle na posterunku;). Jak coś trzeba, to walcie jak w dym:lol:. Ani dziewczynki nazwały ją Marta, bo przypomina im gadającą sunię z jakiejś bajki, ale ja nie w temacie jestem jakiej:roll:.
  12. Dzięki:) To jak wpłaci J.B. to będzie start ze 100zł na sierpień;)
  13. Brakuje 15 zł;) i będzie czystka na koncie.
  14. Kurcze, a nie ma u Ciebie nikogo, kto by ją potrzymał do czasu znalezienia domu? Pomogłabym w ogłoszeniach, miałaby karmę, opiekę weta... Potrzebny "tylko" kąt, żeby nie musiała koczować na tym przystanku. W jakim ona może być wieku?
  15. A co z tymi zdjęciami, nie da się załatwić? Można by było ją poogłaszać, a nuż komuś by się spodobała... Jaka ona jest na wielkość, "mała" - ale jak mała - za łydkę, do kolan?? Już raz ktoś mi powiedział, że znalazł malutką sunię, taką za kostkę, jedna dziewczyna zgodziła się wziąć na dt, a okazało się, że to spory czterołapiec;)
  16. Kurcze, coś J.B. nie wpłacił, mam nadzieję, że zapłaci w poniedziałek... Zaczyna się kolejny miesiąc, przypominam, że Garet zbiera pieniążki na sierpień;)
  17. [quote name='Deja Vu']nie wiem co z sunia ;/ kolega nie wysłał zdjęć ;/ ja nie mam jak tam pojechać . :-([/QUOTE] Żeby było po co jechać i jakkolwiek pomóc, trzeba sprawdzić, czy sunia nadal tam jest, bo bez sensu gnać na darmo. Spróbuj się dowiedzieć, skoro kolega tam mieszka, to może chyba sprawdzić.
  18. Co z tą sunią?????????????????????????????????/
  19. [INDENT][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=red]Kolejny bazarek otwarty, zapraszam kobietki na zakupy :)[/COLOR][/FONT][/B] [/SIZE] [/INDENT][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211943-TOREBKOWY-ZAWRÓT-GŁOWY-torebki-plecaczki-kosmetyczki-na-Jaśka-do-10-VIII-g.-20?p=17339877#post17339877[/URL]
  20. [INDENT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=red]Kolejny bazarek otwarty, zapraszam kobietki na zakupy[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/INDENT][URL]http://www.dogomania.pl/threads/211943-TOREBKOWY-ZAWRÓT-GŁOWY-torebki-plecaczki-kosmetyczki-na-Jaśka-do-10-VIII-g.-20?p=17339877#post17339877[/URL]
  21. [quote name='Kuna']jak tamci nielubiani są na wybiegu, to Garety sam wchodzi do swojego kojca i łapą przymyka drzwi :D[/QUOTE] Radzi sobie chłopak jednym słowem:lol:. Szkoda tylko, że nie ma swego ludzia, przed którym może popisać się swoją inteligencją:roll: Ale jak już znajdzie, to zakasuje wszystkich:razz:!
  22. Życie to on ma jak w Madrycie:lol:, tylko jeszcze do końca boi się w to uwierzyć. Jest coraz bardziej otwarty, ale niepewność pozostała. Boi się nagłych ruchów, nowych ludzi, kuli się wtedy w sobie i robi wielkie oczy. Nie było żadnego telefonu w jego sprawie:shake:. Ta cisza jest smutna..., mam nadzieję, że w odpowiednim czasie domków będzie do wyboru;). Na razie mnie to nie martwiło, bo chłopak do adopcji jeszcze nie do końca się nadawał, jestem pewna, że przy bliższej okazji by zwiał, ludzie u których jest, naprawdę poświęcają mu duuużo czasu i wiedzą jak się nim zajmować. Chwila nieuwagi, a natura Jaśka pociągnęła by go w dal. Już nie raz kombinował, np. siedział, a raczej wisiał na dwumetrowym drewnianym płocie, na szczęście był na długiej smyczy, bo szukaj Jaśka w polu...
  23. Słuchajcie, ja nie wiem dlaczego, ale u Stefana na wątku były relacje z jego historii i zdjęcia z nowego domu, a nie ma... Zastanawiałam się czy może założyłam drugi? Szukałam, ale nie znalazłam.
  24. Stefan miał złożoną szczękę, zrosła się dobrze, wkrótce znalazł swój nowy dom z dużą posesją. Hapyy end:)
×
×
  • Create New...