Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Byłam tu już i zgubiłam, teraz sobie zapisuję te biedotki...
  2. Pocieszam się, że nie tylko na mnie, a na każdego...:roll: Wiecie, on teraz odreagowuje to zło, którego doświadczył, "zły dotyk", którego wczesniej panicznie się bał i kulił, a teraz nadal się boi, ale jest juz odważniejszy, by się bronić. Naprawdę, trzeba być przy nim grzecznym:evil_lol: i raczej go nie mieć z tyłu, bo nie wiadomo, co mu po głowie chodzi:p. Ale oczywiście jest kochanym psiskiem. No i panicz z niego. Ma teraz w końcu porządne mieszkanko w mieście i hacjendę na wsi:lol:, to może czuć się ważny:eviltong:. Wymagał od swoich ludziów dużo pracy, ale wyszedł... na PSA;).
  3. No właśnie, chyba psa sobie podmienili, bo gdzież on do mnie z zębalami:diabloti:. A jaanna019 nazywa go jeszcze "porządnym psiskiem":mad:.
  4. A z bazarku nie doszło? [INDENT]Nie wiem czy na dogomanii i innych forach jest poruszany wątek palenia psów żywcem na Ukrainie... Warto rozesłać linka do petycji. artykuł (jest tam takie przejmujące zdjęcie:-(, tego pieska już nie ma wśród żywych...): [URL="http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/10/11/uwaga-do-wszystkich-tych-ktorzy-nazywaja-siebie-ludzmi/"][COLOR=#4444ff]http://prawoslawnypartyzant.wordpres...siebie-ludzmi/[/COLOR][/URL] petycja: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  5. Nie wiem czy na dogomanii i innych forach jest poruszany wątek palenia psów żywcem na Ukrainie... Warto rozesłać linka do petycji. artykuł (z zdjęciem worków i wyglądającym z jednego z nich jeszcze żywym psiuniem, który chwilę potem zginął w męczarniach:(): http://prawoslawnypartyzant.wordpres...siebie-ludzmi/ petycja: http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html
  6. Ale fajna rodzinkę ma Heluś:). Piesku, udało Ci się, dzięki dobrym LUDZIOM:).
  7. Ślicza jesteś Pesteczko:). [INDENT]Nie wiem czy na dogomanii i innych forach jest poruszany wątek palenia psów żywcem na Ukrainie... Warto rozesłać linka do petycji. artykuł (jest tam takie przejmujące zdjęcie:(, tego pieska już nie ma wśród żywych...): [URL="http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/10/11/uwaga-do-wszystkich-tych-ktorzy-nazywaja-siebie-ludzmi/"][COLOR=#4444ff]http://prawoslawnypartyzant.wordpres...siebie-ludzmi/[/COLOR][/URL] petycja: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html"][COLOR=#4444ff]http://www.petycje.pl/petycja/5633/s...euro_2012.html[/COLOR][/URL] [/INDENT]
  8. Wszystkie zabawki są wykradane kotom, zaciągane na legowisko, a następnie mordowane:diabloti:. [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2898415/dsc04667][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi223/0d78348b000e20ea4e928738/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] "A dajcie wy mi wszyscy święty spokój" [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2898416/dsc04668][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2884/d2f07fad000a206a4e92873b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  9. Bylam w końcu z wizytą u Jaśka:). Nooo, w pierwszej chwili go nie poznałam, sierś jakaś inna, bardziej labladorowata, jakiś taki szerszy pychol... i charakterek już inny, oj nie potulny, nie:roll:. Przy próbie prziwitania się, gdy wrócił ze spaceru, obszczekał mnie, nie dał się pogłaskać, bo wyskakiwał z zębami:diabloti:, wstręciuch jeden:)! Jak się położył w swoim wyrku, to pogłaskałam delikatnie po tylnych łapkach, ale jak dotknęłam do przednich to chciał mnie zjeść:mad: i już nie było mowy, żebym wystawiła rękę:cool3:. Widać, że nadal bywa niepewny i przerażony, ale teraz ma swoich i inni ludzie już mu niepotrzebni. Jeszcze jak był na wsi, kłapnął jedną sąsiadkę za udo, bo wyciągała zza pazuchy papierosa, a mu się chyba źle to skojarzyło. A więc z Jaśka taki oto artysta;). Nawet na jedzonko nie przekupiłam, choć łaskawie wziął kilka kęsków mięcha z obiadu:eviltong:, ale koniec żarcia=koniec znajomości. Chodzi codziennie na dłuuugaśne polne spacery razem ze swoją ulubioną mini koleżanką, która dzięki temu wróciła do jakiej takiej normy, już nie jest grubą kluseczką:oops:. Jamniczka którą jakiś czas temu dziabnął ma 19 rok, starowinka, nie chce mieć z nikim nic wspólnego, nie lubi jak się ją zaczepia (nawet do swoich kłapie zębami), chce tylko spokoju. To co rozharatał jej Jaśko na grzbiecie na szczęście zagoiło się "jak na psie". Kicia Mania po wzięciu jej z podwórka nie ma ochoty do wolności, nic poza ścianami mieszkania jej nie interesuje. Fajna, przymilna z niej kicia:loveu:. Stan zwierząt w domu: 3 psy, 5 kotów:). I 3 ludzi. Kilka zdjęć udało się cyknąć: Jasiek po przyjściu z podwórka "O nie, co tu za niechciane towarzystwo!":evil_lol: [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2898413/dsc04665"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1658/8b03a04f00041d274e928732/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Obiadek szybko znika z michy [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2898414/dsc04666"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2249/3822861f0009d8a54e928735/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] przyjaciółeczka Jaśka odpoczywająca po spacerku [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2898419/dsc04671"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2285/a88e1e83001b9df74e928747/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] dziarska staruszka [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2898420/dsc04657"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi403/64d0bf090011b7d14e92874a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Mania w kocim towarzystwie [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/2898417/dsc04669"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1167/1f8f0762001bb16c4e92873e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  10. Nie wiem czy na dogomanii i innych forach jest poruszany wątek palenia psów żywcem na Ukrainie, jeżeli nie, to może warto rozesłać linka do petycji. artykuł: [URL]http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2011/10/11/uwaga-do-wszystkich-tych-ktorzy-nazywaja-siebie-ludzmi/[/URL] petycja: [URL]http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukraine-to-stop-burning-animals-alive/[/URL] [URL]http://www.petycje.pl/petycja/5633/stop_mordowaniu_psow_na_euro_2012.html[/URL]
  11. Przelałam właśnie 27 zł z bazarku.
  12. [quote name='ANETTTA']dokladm 20 zł[/QUOTE] Kto jeszcze, kto jeszcze?;)
  13. A ja mam 50 zł dla Kami od Jaśka z "nadwyżki":lol:, wtajemniczona ciotka ANETTTA;). Proszę o nr konta na pw, to wyślę w przerwie, gdy mój wstręciuchowski internet raczy działać:mad:!
  14. Obiecałam sobie nie wchodzić tu do wyznaczonej pory... Ale nie powstrzymałam się, coś mnie ciągnęło... Już wiem:(. Usnąłeś Dusieńku kochany w najcudowniejszym dla Ciebie miejscu i przy najukochańszej Pańci. To najlepsze, co mogło się w tych godzinach przydarzyć. Żegnaj umęczony, ale ukochany przez tak wielu. Teraz juz wszystkie łapki z duszkami [*]. Nescca, jestem z Tobą, choć wiem, że to nie ukoi bólu.
  15. To jest tak strasznie przejmujące rozstać się z umęczonym Duszkiem, choć go nie znamy...:-(. Nescca jest przy Nim... Pójdzie z NIm, wróci bez NIEGO...:-( Żegam się z Kochanym Psiuniem, a tak bardzo liczyłam na cud...:-( Najważniejsze, że odejdzie ukochany, to jedyne pocieszenie. Nescco, dziękuję Ci za wszystko, co zrobiłaś dla Niego. I trzymaj się, choć to takie puste słowa...
  16. I co, Mikuś zawładnął czyimś seduszkiem?
  17. Cieszę się z dobrych wieści, bardzo się martwiłam, niech już teraz będzie dobrze:). Ta sunieczka zapadła mi bardzo w serce:lol:. Komu wpłacić zadeklarowane pieniądze?
  18. Od listopada mam bardzo podobną kruszynkę, jej całe szczęście nikt tak nie okaleczył. Była bezdomna i przerażona, teraz szczęśliwa. Za Pesteczką koszmarne przeżycia, przerażajacy ból i strach, przed nią jeszcze wiele zanim zapomni, ale i ona zazna w końcu ukojenia i szczęścia i miłości. Niestety potrzebuje na to mnóstwa czasu i spokoju... Pestuniu byłaś bardzo dzielna, teraz wszystko będzie dobrze!
  19. Ja tu znaleźć tego sadystę:angryy::angryy::angryy:??? U nas wczoraj zakończył się proces i zobaczcie co dostali! Sukces:multi::multi::multi:!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203165-Walczymy-o-głodzone-dogi-niemieckie!!!-Nie-odpuścimy[/URL]! [quote name='jaanna019']Wygraliśmy :multi: [B]Wyrok[/B] : WINNI ! [B]Kara[/B] (jednakowa dla każdego z oskarżonych): - pół roku ograniczenia wolności na rzecz nieodpłatnej pracy społecznej w wymiarze 40 godzin miesięcznie (dla każdego) - przepadek zwierząt - nawiązka w wysokości 2,5 tysiąca (dla każdego) Wyrok nie jest prawomocny, ale... jestem pod wrażeniem wnikliwości Sądu. Materiał dowodowy przeanalizowany bardzo skrupulatnie. Uzasadnienie ustne wyroku trwało ok.40 minut i wg mnie jest bardzo trafione i uzasadnione. Największą zasługę przypisuje Kasi - prawniczce, która nas reprezentowała przed Sądem.:loveu: Kasiu wielkie dzięki![/QUOTE]
  20. Dodaję stówę na operację od mego Jaśka (już w ds).
  21. Ale pięknie:)! Dziewczyny, jesteście WIELKIE:loveu::loveu:. [B]Ania[/B], Tobie za to, że nie odpuściłaś i walczyłaś o nie jak lwica, a [B]Kasi[/B] za pełne poświęcenie, wrażliwość i ogromne kompetencje. Choć raz można poczuć, że sprawiedliwość ma też właściwy wymiar dla zwierząt:multi:.
  22. [quote name='roma_121']z tym że do dr Niziołka cieżko się dostać... z tego co wiem to on jeździ po Polsce także robić konsultacje... koleżanka z Fundacji leczy u niego swoją sunie z chorobą serca...[/QUOTE] Nie miałam nigdy problemów z wizytą, on przyjmuje w kilku klinikach w W-wie. Nie jest drożej niż w Białym, tylko dolicza się dojazd. Za to fachowiec, moją sunię wyprowadził, że potem miała nawet lepsze parametry serduszka, choć to prawie niemal niemożliwe... On proponowal zdaje się właśnie mojej wziewną (a też miała sprawy oskrzelowe), a jako kardiolog wypowiadał się, że jest w stanie utrzymać właściwą narkozę psa mimo poważnego stanu. Ja jednak za bardzo się mimo wszystko bałam... I nigdy się nie dowiem czy wtedy by się udało (usunąć guzek na sutku i rzeczywiście więcej zmian wtedy jeszcze nie było??) i żyłaby do dziś, czy skazałam niunię na to, co potem znalazło się rozsiane wewnątrz, czy dałam jej TYLKO rok czy aż rok i czy zrobiłam wszystko, co było można:(. Jeśli zdecydujecie się operować, niech to będzie naprawdę dobry, przygotowany na wszystko wet, z odpowiednią aparaturą.
  23. Niziołek z W-wy (kardiolog) operuje przy problemach z sercem czy płucami. Sączący się guzek, to nic dobrego, moja taki miała, sączył się wodniście, ale niedużo, jak nosiłam na rękach po schodach, to zawsze miałam mokrą plamkę na rękawie. Ze względu na wiek i poważną chorobę serca bałam się operować, choć Niziołek zachęcał. Po roku okazało się, że miała wszędzie wewnątrz wszystko pozajmowane, różne organy, jelita, wszystko... A usg niestety pokazało tylko guz na śledzionie... Rok wcześniej w płucach na zdjęciu nie było zmian. Współczuję Wam, bo to naprawdę trudna decyzja, cokolwiek się zrobi, potem bez końca zadaje się sobie pytanie dlaczego nie zrobiło się czegoś innego... Nie potrafię tu nic doradzić, mogę tylko trzymać kciuki za to, by się suni udało jak najdłużej pożyć w szczęściu i spokoju. I trzymam, kochana sunieczko!
  24. Gareciku, co z Toba będzie, za wrzesień jeszcze tyle brakuje, a już październik.... [COLOR=#ff8c00][COLOR=#000000][quote name='ifka'][COLOR="#ff8c00"]wpłaty za wrzesień[/COLOR]:( anecik60 - 10 zł zachary - 20 zł J.B. - 100 zł G.C. - 50 zł piove - 20 zł razem: 200 zł[/QUOTE][/COLOR] [/COLOR][COLOR=black]Z bazarku 27 zł dla Garecika, przeleję jak dostanę;)[/COLOR]
×
×
  • Create New...