-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Nie powiem, co o tym wszystkim myślę... Co innego się mówi, a co innego robi...:cool1:. Fałszywość ludzka nie ma granic. I w tym psy są lepsze od nas, ludzi.... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Malina zaprzyjaźni się i z pańcią i z nową koleżanką. Oby się udało, trzymam kciuki:thumbs: -
Śliczna GERDA ze schr. Mielec - POJECHAŁA DO DOMU!
dreag replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ślicznosci panienka. To linki do różnych ogłoszeń, może sie przydadzą... 1. [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#000000]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#000000]www.animalia.pl[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=#000000]www.wegetarianie.pl[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=#000000]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] 8. [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=#000000]www.vetmozga.com[/COLOR][/URL] 11. [URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=#000000]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/COLOR][/URL] 13. [URL="http://www.se.com.pl/"][COLOR=#000000]www.se.com.pl[/COLOR][/URL] 14.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://www.emetro.pl/"][COLOR=#000000]www.emetro.pl[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://www.pupile.com/"][COLOR=#000000]www.pupile.com[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=#000000]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=#000000]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#000000]www.mammisia.pl[/COLOR][/URL] 21. [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] 22. [URL="http://www.vendito.pl/"][COLOR=#000000]www.vendito.pl[/COLOR][/URL] 23. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] 24. [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=#000000]www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL] 25. [URL="http://www.poszukiwane.pl/"][COLOR=#000000]www.poszukiwane.pl[/COLOR][/URL] 26. [URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=#000000]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] 27. [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL] 28. [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=#000000]www.olx.pl[/COLOR][/URL] 29. [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=#000000]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] 30. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=#000000]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] 31. [URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=#000000]www.tablica.com[/COLOR][/URL] 32. [URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=#000000]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] 33. [URL="http://www.ogloszenia.infoweb.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=#000000]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] 35. [URL="http://www.adopcje.org.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org.pl[/COLOR][/URL] 37. [URL="http://www.schronisko24.pl"][COLOR=#000000]www.schronisko24.pl[/COLOR][/URL] :thumbs:Trzymam kciuki za domek. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dobranoc od Niki [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/62/67357a9a86d2f079med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czekamy, czekamy - tylko na same DOBRE wieści;). -
Przepiękny mix leonbergera już w nowym domu!!!
dreag replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Gratululacje! Aż się popłakałam ze szczęścia, że tak piękne zakończenie. Pani Halino, przed Panią szczególnie chylę czoła. I przed wszystkimi, którym los zwierząt nie jest obojętny... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Też specjalnie zadzwoniłam, żeby Bakterii o tym przypomnieć. Ale dziewczyna szkolona, wie, co i jak:evil_lol:. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Witalis, Kropka, Lisa mam nadzieję są aktualne i w dobrym zdrowiu? Mają u mnie allegro i mam nadzieję, że gdyby co, nie będzie za późno... jak z Codim.... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
No, nie.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Zuza, nie ma odzewu z Porannego w sprawie Codiego? A swoją drogą, fotogeniczne te panie z wolontariatu...;). Jedna jakby znajoma... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Oj Bakteria, Bakteria, ja wiedziałam, że z Ciebie mądra dziewczyna, i proszę, finał wojewódzki... :crazyeye: No....! Gratulacje!!!! :lol: M@dzi też oczywiście;). -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
A ja trzymać kciuki:happy1: -
Dobrze, że ma swego ludzia. Teraz dopiero się nacieszy rozpieszczaniem, biedna malutka. Smutne było do tej pory jej młodziutkie życie:-(. Będzie lepiej, zobaczysz;)
-
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pani Wando ogłaszamy gdzie się da. Łącznie z słupami i sklepami spożywczymi:diabloti:. Mam prośbę:roll:. Lotos, pouaktualniałabyś trochę te wcześniejsze ogłoszenia Maliny w necie? Wiem, że teraz masz czas zajęty tym CUDEM:loveu:, ale może w wolnej chwili popatrz, ok? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No...., a może? Bakteria, pisz, jak wizyta:cool3:! -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To wątek ogólnobiałostocki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-watek-zbiorczy-5-letnia-yorczka-obraz-nedzy-rozpaczy-str-202-a-57467/[/URL] -
[ Białystok ] Shifu vel Yoko zostaje na stałe w DT nie szukamy już domku :)
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Śliczności, mniam, mniam... [quote name='monia3a']Jutro przespaceruję się na wizytę przed adopcyjną bo dziś niestety nijak mi nie pasuje :shake: choć zapowiadał się dziś dzień luźniejszy ale niestety z dnia wolnego od pracy nici :razz:[/quote] I tak masz dobrze z tą swoją pracą....:evil_lol: Siedzisz w domu i ścigasz potworki na 4 łapach:eviltong: -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='m@dzi@'] Czy Buliego też by się dało wrzucić do Pupili?[/quote] Daj opis i zdjęcie to wrzucę. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Ano z dogo, z dogo - pupile to moja robota...;) I opis Zuzy911:lol:. Na allegro też podobny:eviltong:. Strasznie mi szkoda Codiego - a może on nie słyszy (i to najszybciej), temu nie zareagował. Moja jamnisia też z tych..., że jak wołam to albo nie słyszy, albo biegnie w drugą stronę:evil_lol: Uroki starszego wieku, niestety:cool1:. W tym tygodniu poproszę o papierowe Pupile dla niego... Ma jeszcze czas? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, [B]wanda szostek[/B] próbuje znaleźć jej domek. To z jej wątku: Cytat: Napisał [B]dreag[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-sprawdzony-dla-suczki-6-7-lat-do-5-kg-suczka-wybrana-128961/index9.html#post11790617"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Malina aktualna..., już po zdjęciu szwów z oczka... czeka na nowy dobry dom... Pozdrawiamy;-)[/I] Prośba wandy - Jak Malince zagoi się oczko to nakręćcie jej jakiś filmik. Macie taką możliwość...? Zresztą, przecież teraz w każdym telefonie jest takie cóś:eviltong: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7088/1005553ir0.jpg[/IMG] Nie, no normalnie chomik gigant!!!!:loveu: Zdjęcie jest po prostu niesamowite, dodam je do allegro... -
[ Białystok ] Shifu vel Yoko zostaje na stałe w DT nie szukamy już domku :)
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Malina łypie oczkiem, że jej pańcia inną maca...:evil_lol: Jednooka jakaś coraz mniejsza mi się wydaje...:crazyeye: To pewnie ta perspektywa - na pierwszym planie czupiradło:lol: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Właśnie wczoraj wrzuciłam go na online, dzisiaj walnę mu allegro..., poogłaszajcie jeszcze gdzieś:-( -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Zuza, jakby ktoś zadzwonił w sprawie Barego, to daj znać. Jestem ciekawa czy jest chociaż jakieś zainteresowanie psiakiem... Miał sporo wyświetleń, ale pewnie tylko tyle...:cool1: -
[ Białystok ] Shifu vel Yoko zostaje na stałe w DT nie szukamy już domku :)
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Teraz robią takie małe (dziurki) w podbrzuszu na strylkę, a ta taka "ciachnięta":-(. Strasznie żal mi się jej zrobiło. Jeszcze wdałoby się jakieś zakażenie... W dobry czas poszła do domku. Kurcze w warunkach schroniskowych im mniejsza rana tym lepsza, tym bardziej, ze psina nie zabezpieczona od lizania i wiadomo, kojec...