-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote]Jeszcze napisz, że ten 'pan z grabkami' miał wąsy:diabloti: to już wszystko jasne:angryy: [/quote] Też poznałam tego pana:angryy: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
A w schronisku, to w którym miejscu zamierzasz powiesić? Nie widziałam za bardzo miejsca...:crazyeye: Jeśli takowe jest, to będzie tam powieszone w najbliższym czasie. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
:cool3:Plinka, rozwiesiłaś trochę ogłoszonek? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Nie warto się zniechęcać ludźmi. Najważniejsza jest pomoc dla biednych zwierząt. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To dobre wieści mamy. Dobrze, że Malina już przywyka do swego gustownego stroju. I gości przyjmuje... Nowe wrażenia w cenie, zwłaszcza pozytywne. Lotos, trzeba było i Bakterię pociumkać, najzwyczajniej zazdrosna!:eviltong::evil_lol: Wczoraj wysłałam zdjęcia Maliny do wandy szostek, bo prosiła mnie na pw z opisem dla tej pańci, co to szuka i szuka... Co prawda nie daje dużych szans, ale trzeba się dobijać wszędzie... Słuchajcie, może by pozaglądać na wątki innych i tam zaznaczyć jej obecność. A nuż ktoś się zainteresuje;) Kto chętny do akcji? No, bo kurcze, na razie cisza...:shake: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No właśnie, co tu taka cisza? Bakteria, dawaj najświeższe wieści, a zwłaszcza o tańcach Malinki w kołnierzu. :evil_lol: No i DOMEK, domek, domek...:oops: Dzięki wszystkim:loveu:, którzy dołożyli do operacji oczka, gotówką lub przez udział w bazarkach (które przypominam TRWAJĄ:evil_lol:). Mam nadzieję, że straczy tego wszystkiego na opłatę zabiegu i rekonwalescencję. Jeśli tak, nadwyżkę spożytkujemy na DOBRĄ karmę i witaminki dla dziewczynki. Co Wy na to...? Jak otrzymamy fakturę za całkowite leczenie zrobimy rozliczenie. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Monia przesłałam Ci rzeczy na bazarek. A jak wkleić ten bazarek do podpisu, bo mi się kopiuje tylko link do strony? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ostatnio trochę uaktualniałam ogłoszenia. Proszę też o pomoc w Internecie i wersjach papierowych w różnych częściach miasta. Malina jest w Pupilach, ale prześle jeszcze raz (ze zmianą tekstu) z prośbą o wersję papierową. Pojeżdżę po lecznicach, ale nie do wszystkich pewnie dotrę, jakby co, proszę o pomoc. Na pewno załatwię Zwycięstwa, Białostoczek, Sienkiewicza. Wpłaty na konto, jak pisała monia3a lub za potwierdzeniem u niej lub u mnie (na KP) z dopiskiem "na Malinkę". Jeżeli coś wpłacicie, potwierdźcie to tu na wątku, żeby mieć najświeższe dane... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nie mam teraz zbyt dużo czasu (smutne historie rodzinne), ale nie mogłam się powstrzymać, by nie skrobnąć. Malinka nie ta sama:lol:. A kudełki już nie pozbijane tylko ślicznie wyczesane. Bakteria, zrobiłyście z niej cudo!!!! Prawdziwa z Ciebie opiekunka. Ukłony. A to spanko, to strasznie słodziutkie:loveu: Nie dyszała Ci w domku, bo przecież mieszkała na dworze i odzwyczajona od takich temperatur.... Co do wieku - wg weta ma ok.5 lat. Ząbki białe, więc stara nie jest... I dzięki za pomoc w stronę operacji dziewczyny. Bazarek to świetny pomysł. Na razie jest tak- potrzebujemy mieć 300 zł na operację:roll:, a mamy: asika5 - 30zł koleżanka Mirka - 20zł ja - 80zł (w tym wykupne ze schronu - 40 zł) bakteria sponoruje żarko i całą resztę upiększaczy;). -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, niedawno poszła od Was do adopcji kropka Diana, tak? A więc gorące wieści - ona znowu szuka domu!!!! (co z tymi ludźmi:angryy:) Psina przesympatyczna, przecudna i w ogóle, ale pies się z nia nie dogaduje, coś tam jeszcze się zmieniło i ma wylecieć z domu do poniedziałku, bo mama wyrzuci razem włascicielkę itd...., więc ona szuka na gwałt rozwiązania, bo nie chce, by znowu trafiła do schronu. Co można na to powiedzieć...:crazyeye:? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
zdublowało się... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote]przepraszam że to napiszę ale mimo iż kocham psy to nie wyobrażam sobie żeby spały ze mną w pościeli...[/quote] Ja oczywiście żartowałam z tym grzaniem łóżeczka, piesio równie dobrze może mieć swoje, niekoniecznie ładować się do czyjegoś. Nie każdy lubi w nocy być obłożony psami (ja- bardzo, mąż- niekoniecznie). O niczym to nie świadczy. :lol: [quote]Może można wam przekazać np 1 % podatku (lepiej swoim niż gdzieś w Polskę)[/quote] Pytałam dziś miłej pani z biura schroniska o ten 1%, ale niestety, schronisko jest finansowane z innej puli. Nam bardzo chętnie.:loveu: Przesłałam Ci na PW (prywatna wiadomość z dogo) dane. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='asika5']Bakteria Malinka jest wyjątkowa sunia, to zaszczyt być jej opiekunem;) Chwała ci za to, że chcesz jej pomóc :multi:[/quote] No więc Bakteria ma już ten zaszczyt:loveu:. Malinka po wejściu do domu podobno władowała się od razu na łózko (mówiłam, że będzie z niej dama). Ale od początku.Umowa schronisko-toz podpisana, mama była na miejscu i wyraziła zgodę na opiekę nad sunią. O 13.00 Malinka opuściła kraty (chwilę się przekomarzała, ale "pomógł" jej wyjść pracownik) pożegnana przez dwie koleżanki:-(. Ochoczo władowała się do samochodu i pojechaliśmy. W drodze przydarzyło jej się zwrócić kawałek kiełbaski, ale że dziewczyna kulturalna, skrzętnie starała się zagrzebać w kocu to, co jej się wymsknęło. Była też już na konsultacji u polecanej przez monia3a okulistki. Nic jej nie zagraża, ale żeby zapobiec jakimś sprawom onkologicznym w przyszłości i nie narażać oczka na działanie różnych czynników mechanicznych i środowiskowych (a zwłaszcza nie tworzyć wspaniałego miejsca dla różnych bakterii:evil_lol:) radziła zastanowić się nad zamknięciem. Po przeanalizowaniu wspólnie za i przeciw umówiliśmy się na środę na operację. A więc akcja dofinansowania wznowiona!!! Z tego co wiem kobity pracują teraz nad metamorfozą psiaka. Potem poproszę o sesję zdjęciową:lol:. No, a my wszyscy czekamy NA NOWY DOMEK. Kto chce porozwieszać ogłoszonka papierowe to niech dudni do mnie lub moni3a. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Zapytam, może będzie w sobotę, dam znać jak się umówię. Będę dzwonić koło południa. Rozumiem, że się dostosujesz? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki asika5 za pamięć:lol: i monia3a za chęć pomocy:lol:. Jakby co będę sie do Was dobijać. A co do Malinki, to bakteria niech gada kiedy chce zostać "zastępczą matką":evil_lol:. Wcześniej mówiła, że jakby co, sobota by jej pasowała. Jeszcze będę się umawiała dzisiaj z nią i ze schroniskiem. -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Matko, jakie to strasznie smutne....:-( Miała już szczęśliwy dom i cieszyła się nim tak krótko..... Ale tak jak mówisz monia3a, odeszła kochana... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No i po rozmowie. Teraz mogę już zdradzić tajemnicę:cool3: P. Kierownik przedstawił propozycję, by dla bezpieczeństwa Malinki pieczę nad nią objęła nasza organizacja. Świetny pomysł, prawda? Musiałam jednak poczekać na decyzję. I ................................................................................ Jest ZGODA!!!!!!!!:multi::multi::multi: Ukłony dla Prezeski! :lol: Tak więc nie ma już chyba żadnych przeciwskazań, by Malinka zaczęła się uczyć, jak być salonową damą. No to Bakteria grzej łóżeczko, grzej!!!! A jeszcze sprawdzę, czy mięciutkie!:nono: A co!!! I będę Cię miała na oku!!!!:shocked!: To znaczy Malinka na oku, a ja na dwóch!:evil_lol: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dobre wiadomości:lol: [SIZE=3][QUOTE]Czy już coś wiadomo na temat "tej drugiej propozycji", innym rozwiązaniu?[/SIZE][/quote] To nie druga propozycja, tylko inny sposób rozwiązania. Bądź cierpliwa jeszcze trochę, muszę pogadać z kim trzeba:haha: Właśnie czekam na telefon... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Cudne wieści. Co to za psinka?:multi::multi::multi: Mam nadzieję, że niedługo kolejne znajdą swój kąt przy człowieku. -
Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Życzę Erniemu powodzenia:loveu::loveu::loveu:, a do wątku się nie włączam, bo dla psiurka nie mogłam wiele pomóc (ale coś tam sie starałam;)) czytam tu tylko i TROCHĘ mnie czasem trzęsie. Podobnie było, jak czytałam niedawno na innym....:diabloti:, pełnym złości:angryy:. Psy, psy i jeszcze raz psy - to moja dewiza. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Twój zegar w kompie szybciej tyka i przeskoczyło:diabloti: Napiszę, wieczorkiem prześlę, bo zaraz jadę trochę popracować ... :evil_lol: Czy rozmawiałaś z IK? -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='foqsica']A my tak czy inaczej jakąś biedę adoptujemy:)[/quote] To Malinka bardzo się kłania i mruga do Was zdrowym oczkiem;). Jeżeli się podoba... Bo domek tymczasowy to rozwiazanie na krótko i po to tylko, żeby nie siedziała w schronisku. A co będzie, jak tymczas się skończy...?:oops: Jedyna propozycja - od Bakterii. A ona nie może jej zatrzymać na dłuuuuuuugo. A tak w ogóle - Bakteria, czy podtrzymujesz (i mama) propozycję?:razz: Tak czy inaczej szybciutko potrzebny DOMEK STAŁY. Rozpuszczajcie dziewczyny sieci, może ktoś wpadnie i się zakocha. Taka kochana psiutka....:loveu: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Niestety....:shake: Ale się nie poddaję, może jutro się uda! -
[Białystok] bouvierka - Luka vel Bogdan znów ma swój własny dom :)
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Kolejne dziś HURA!!!:loveu: Teraz i Bubie musi się udać. I Malince. I innym... -
Pinczerowata młodziutka Missi prosi o miłość- w nowym domu
dreag replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Ogromna radość:multi::multi:, ale i pewnie trochę smutku u Ani, nie?;). Czyżby dzisiaj same dobre wiadomości- HURA!!!!!