Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote]Jeszcze napisz, że ten 'pan z grabkami' miał wąsy:diabloti: to już wszystko jasne:angryy: [/quote] Też poznałam tego pana:angryy:
  2. A w schronisku, to w którym miejscu zamierzasz powiesić? Nie widziałam za bardzo miejsca...:crazyeye: Jeśli takowe jest, to będzie tam powieszone w najbliższym czasie.
  3. :cool3:Plinka, rozwiesiłaś trochę ogłoszonek?
  4. Nie warto się zniechęcać ludźmi. Najważniejsza jest pomoc dla biednych zwierząt.
  5. To dobre wieści mamy. Dobrze, że Malina już przywyka do swego gustownego stroju. I gości przyjmuje... Nowe wrażenia w cenie, zwłaszcza pozytywne. Lotos, trzeba było i Bakterię pociumkać, najzwyczajniej zazdrosna!:eviltong::evil_lol: Wczoraj wysłałam zdjęcia Maliny do wandy szostek, bo prosiła mnie na pw z opisem dla tej pańci, co to szuka i szuka... Co prawda nie daje dużych szans, ale trzeba się dobijać wszędzie... Słuchajcie, może by pozaglądać na wątki innych i tam zaznaczyć jej obecność. A nuż ktoś się zainteresuje;) Kto chętny do akcji? No, bo kurcze, na razie cisza...:shake:
  6. No właśnie, co tu taka cisza? Bakteria, dawaj najświeższe wieści, a zwłaszcza o tańcach Malinki w kołnierzu. :evil_lol: No i DOMEK, domek, domek...:oops: Dzięki wszystkim:loveu:, którzy dołożyli do operacji oczka, gotówką lub przez udział w bazarkach (które przypominam TRWAJĄ:evil_lol:). Mam nadzieję, że straczy tego wszystkiego na opłatę zabiegu i rekonwalescencję. Jeśli tak, nadwyżkę spożytkujemy na DOBRĄ karmę i witaminki dla dziewczynki. Co Wy na to...? Jak otrzymamy fakturę za całkowite leczenie zrobimy rozliczenie.
  7. Monia przesłałam Ci rzeczy na bazarek. A jak wkleić ten bazarek do podpisu, bo mi się kopiuje tylko link do strony?
  8. Ostatnio trochę uaktualniałam ogłoszenia. Proszę też o pomoc w Internecie i wersjach papierowych w różnych częściach miasta. Malina jest w Pupilach, ale prześle jeszcze raz (ze zmianą tekstu) z prośbą o wersję papierową. Pojeżdżę po lecznicach, ale nie do wszystkich pewnie dotrę, jakby co, proszę o pomoc. Na pewno załatwię Zwycięstwa, Białostoczek, Sienkiewicza. Wpłaty na konto, jak pisała monia3a lub za potwierdzeniem u niej lub u mnie (na KP) z dopiskiem "na Malinkę". Jeżeli coś wpłacicie, potwierdźcie to tu na wątku, żeby mieć najświeższe dane...
  9. Nie mam teraz zbyt dużo czasu (smutne historie rodzinne), ale nie mogłam się powstrzymać, by nie skrobnąć. Malinka nie ta sama:lol:. A kudełki już nie pozbijane tylko ślicznie wyczesane. Bakteria, zrobiłyście z niej cudo!!!! Prawdziwa z Ciebie opiekunka. Ukłony. A to spanko, to strasznie słodziutkie:loveu: Nie dyszała Ci w domku, bo przecież mieszkała na dworze i odzwyczajona od takich temperatur.... Co do wieku - wg weta ma ok.5 lat. Ząbki białe, więc stara nie jest... I dzięki za pomoc w stronę operacji dziewczyny. Bazarek to świetny pomysł. Na razie jest tak- potrzebujemy mieć 300 zł na operację:roll:, a mamy: asika5 - 30zł koleżanka Mirka - 20zł ja - 80zł (w tym wykupne ze schronu - 40 zł) bakteria sponoruje żarko i całą resztę upiększaczy;).
  10. Słuchajcie, niedawno poszła od Was do adopcji kropka Diana, tak? A więc gorące wieści - ona znowu szuka domu!!!! (co z tymi ludźmi:angryy:) Psina przesympatyczna, przecudna i w ogóle, ale pies się z nia nie dogaduje, coś tam jeszcze się zmieniło i ma wylecieć z domu do poniedziałku, bo mama wyrzuci razem włascicielkę itd...., więc ona szuka na gwałt rozwiązania, bo nie chce, by znowu trafiła do schronu. Co można na to powiedzieć...:crazyeye:?
  11. [quote]przepraszam że to napiszę ale mimo iż kocham psy to nie wyobrażam sobie żeby spały ze mną w pościeli...[/quote] Ja oczywiście żartowałam z tym grzaniem łóżeczka, piesio równie dobrze może mieć swoje, niekoniecznie ładować się do czyjegoś. Nie każdy lubi w nocy być obłożony psami (ja- bardzo, mąż- niekoniecznie). O niczym to nie świadczy. :lol: [quote]Może można wam przekazać np 1 % podatku (lepiej swoim niż gdzieś w Polskę)[/quote] Pytałam dziś miłej pani z biura schroniska o ten 1%, ale niestety, schronisko jest finansowane z innej puli. Nam bardzo chętnie.:loveu: Przesłałam Ci na PW (prywatna wiadomość z dogo) dane.
  12. [quote name='asika5']Bakteria Malinka jest wyjątkowa sunia, to zaszczyt być jej opiekunem;) Chwała ci za to, że chcesz jej pomóc :multi:[/quote] No więc Bakteria ma już ten zaszczyt:loveu:. Malinka po wejściu do domu podobno władowała się od razu na łózko (mówiłam, że będzie z niej dama). Ale od początku.Umowa schronisko-toz podpisana, mama była na miejscu i wyraziła zgodę na opiekę nad sunią. O 13.00 Malinka opuściła kraty (chwilę się przekomarzała, ale "pomógł" jej wyjść pracownik) pożegnana przez dwie koleżanki:-(. Ochoczo władowała się do samochodu i pojechaliśmy. W drodze przydarzyło jej się zwrócić kawałek kiełbaski, ale że dziewczyna kulturalna, skrzętnie starała się zagrzebać w kocu to, co jej się wymsknęło. Była też już na konsultacji u polecanej przez monia3a okulistki. Nic jej nie zagraża, ale żeby zapobiec jakimś sprawom onkologicznym w przyszłości i nie narażać oczka na działanie różnych czynników mechanicznych i środowiskowych (a zwłaszcza nie tworzyć wspaniałego miejsca dla różnych bakterii:evil_lol:) radziła zastanowić się nad zamknięciem. Po przeanalizowaniu wspólnie za i przeciw umówiliśmy się na środę na operację. A więc akcja dofinansowania wznowiona!!! Z tego co wiem kobity pracują teraz nad metamorfozą psiaka. Potem poproszę o sesję zdjęciową:lol:. No, a my wszyscy czekamy NA NOWY DOMEK. Kto chce porozwieszać ogłoszonka papierowe to niech dudni do mnie lub moni3a.
  13. Zapytam, może będzie w sobotę, dam znać jak się umówię. Będę dzwonić koło południa. Rozumiem, że się dostosujesz?
  14. Dzięki asika5 za pamięć:lol: i monia3a za chęć pomocy:lol:. Jakby co będę sie do Was dobijać. A co do Malinki, to bakteria niech gada kiedy chce zostać "zastępczą matką":evil_lol:. Wcześniej mówiła, że jakby co, sobota by jej pasowała. Jeszcze będę się umawiała dzisiaj z nią i ze schroniskiem.
  15. Matko, jakie to strasznie smutne....:-( Miała już szczęśliwy dom i cieszyła się nim tak krótko..... Ale tak jak mówisz monia3a, odeszła kochana...
  16. No i po rozmowie. Teraz mogę już zdradzić tajemnicę:cool3: P. Kierownik przedstawił propozycję, by dla bezpieczeństwa Malinki pieczę nad nią objęła nasza organizacja. Świetny pomysł, prawda? Musiałam jednak poczekać na decyzję. I ................................................................................ Jest ZGODA!!!!!!!!:multi::multi::multi: Ukłony dla Prezeski! :lol: Tak więc nie ma już chyba żadnych przeciwskazań, by Malinka zaczęła się uczyć, jak być salonową damą. No to Bakteria grzej łóżeczko, grzej!!!! A jeszcze sprawdzę, czy mięciutkie!:nono: A co!!! I będę Cię miała na oku!!!!:shocked!: To znaczy Malinka na oku, a ja na dwóch!:evil_lol:
  17. Dobre wiadomości:lol: [SIZE=3][QUOTE]Czy już coś wiadomo na temat "tej drugiej propozycji", innym rozwiązaniu?[/SIZE][/quote] To nie druga propozycja, tylko inny sposób rozwiązania. Bądź cierpliwa jeszcze trochę, muszę pogadać z kim trzeba:haha: Właśnie czekam na telefon...
  18. Cudne wieści. Co to za psinka?:multi::multi::multi: Mam nadzieję, że niedługo kolejne znajdą swój kąt przy człowieku.
  19. Życzę Erniemu powodzenia:loveu::loveu::loveu:, a do wątku się nie włączam, bo dla psiurka nie mogłam wiele pomóc (ale coś tam sie starałam;)) czytam tu tylko i TROCHĘ mnie czasem trzęsie. Podobnie było, jak czytałam niedawno na innym....:diabloti:, pełnym złości:angryy:. Psy, psy i jeszcze raz psy - to moja dewiza.
  20. Twój zegar w kompie szybciej tyka i przeskoczyło:diabloti: Napiszę, wieczorkiem prześlę, bo zaraz jadę trochę popracować ... :evil_lol: Czy rozmawiałaś z IK?
  21. [quote name='foqsica']A my tak czy inaczej jakąś biedę adoptujemy:)[/quote] To Malinka bardzo się kłania i mruga do Was zdrowym oczkiem;). Jeżeli się podoba... Bo domek tymczasowy to rozwiazanie na krótko i po to tylko, żeby nie siedziała w schronisku. A co będzie, jak tymczas się skończy...?:oops: Jedyna propozycja - od Bakterii. A ona nie może jej zatrzymać na dłuuuuuuugo. A tak w ogóle - Bakteria, czy podtrzymujesz (i mama) propozycję?:razz: Tak czy inaczej szybciutko potrzebny DOMEK STAŁY. Rozpuszczajcie dziewczyny sieci, może ktoś wpadnie i się zakocha. Taka kochana psiutka....:loveu:
  22. Niestety....:shake: Ale się nie poddaję, może jutro się uda!
  23. Kolejne dziś HURA!!!:loveu: Teraz i Bubie musi się udać. I Malince. I innym...
  24. Ogromna radość:multi::multi:, ale i pewnie trochę smutku u Ani, nie?;). Czyżby dzisiaj same dobre wiadomości- HURA!!!!!
×
×
  • Create New...