-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Bakteria, dawaj tu wieści na bieżąco z Waszego wspólnego z Maliną życia, bo wątek przycichł...:eviltong:. A może okazałoby się, że kobita jest dobra... W umowie musi podpisać prawo do przeprowadzenia inspekcji i zabrania psa w razie niewłaściwych warunków. Hmm, tylko czemu taka uparta na ta wizytę... Prawdę mówiąc, nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć...:oops: Kurcze, nie zgadniesz, co tam ludziom chodzi po głowie... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Bakteria'][COLOR=red]Może też szukać w schronisku takich psów... [B]Małe i średnie, kilkuletnie.[/B] [/COLOR][/quote] Dzwoniła do mnie, gadałyśmy kilkanaście minut, przyznała, że wykonała telefon dzisiaj do schroniska i jak do piątku nic nie znajdzie, to weźmie właśnie stamtąd. Napiszę na zbiorczym białostockim o rozmowie później, bo teraz nie mam czasu, muszę pędzić... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Czy w schronie jest jeszcze ta mała Shifu? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dzięki za sprawdzenie Barego. Kurcze Zuza, nic nie dostałam...:shake:- poproszę jeszcze raz - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
To było wczoraj... Dziś koło 11.00 przeszedł za Tęczowy Most:-( Nastąpiło pogorszenie, zaczał wymiotować z ciemną wydzieliną, męczyć się... Kasia pojechała do weta i ten powiedział, że szanse niewielkie, a cierpienia dużo... Prawdopodobnie urazy wewnętrzne. Kasia mówiła, ze huk uderzenia był ogromny, a psinka przeciez taka mała. Do ostatniej chwili wierzyłam, że się uda. Tak cięzko mi o tym myśleć. Jeszcze od piątku się męczył, z mojej też winy, bo koniecznie chciałam ratować... Nie wyobrażałam sobie inaczej. Wspólnie podjęli decyzję, że lepiej mu będzie przejść na drugą stronę. Nic więcej nie napiszę, bo nie dam rady, dopiero teraz odchodzą ze mnie wieści z dzisiejszego poranka i cały czas mam obraz psiaka ze zdjęcia... Wiem, że Kasiu tu zajrzysz. Dzięki że zajęłaś się biedakiem i nie musiał dogorywać samotnie na drodze, zanim inny samochód by nie dokończył dzieła. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. Wiem, że zrobiłaś wszystko, by go utartować.
-
[quote name='jkp']Trzymam kciuki za cud domku oczywiście ! Ale tez o brak niepotrzebnych cierpień ![/quote] No właśnie, ja też... Tym bardziej, że psiak ma dużą szanse z tego wyjść. Jest młody i ma niezłe rokowania...
-
No więc psinka ma założony cewnik, bo niestety z siusianiem był problem, ma prawdopodobnie odbite nerki. Weterynarz dał nadzieję na wydobrzenie psiaka, mówił, że powinno być ok. W granicach miesiąca powoli powinien wrócić do jako takiej normy. Najgorzej z tym domkiem.:shake: Co prawda doktor z Canwetu zaproponował Kasi, że jak się nic nie znajdzie to może go oddać do schroniska. A słyszałam, że tam takie przepełnienie... No i ciekawe, co na to kierownik? No i zastanawia mnie, jakby wyglądało leczenie przy takim urazie... Przecież on wymaga opieki codziennej i podawania zastrzyku... Nie mówiąc, ze boks i zimno, to chyba nie najlepsze dla niego miejsce. Jakoś sobie tego zbytnio nie wyobrażam, ale jeżelli nic się nie znajdzie, to niestety będzie jedyne wyjście...:-( On naprawdę nie może zostać u dziewczyny. Dzisiaj i jutro to dobra wola rodziców...
-
Kurcze, klapa... Odezwała się jedna pani z Supraśla, że może by dała dt, ale potem już bez kontaktu... Pytała czy to ze mną rozmawiała w sprawie Maliny, bo tak nie może się zdecydować (jej psa przejechał samochód). Może to ta sama, co miała się z Tobą spotkać? Ciekawe co dzisiaj u weta, bo wczoraj do wieczora nie siusiał, ani nic innego... Napiszę dopiero wieczorem, bo wybywam.
-
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Miny, to ona niewąskie robi:eviltong:. A co do innych psów, trzeba będzie powoli dawać jej spotkać się nos w nos z innym przedstawicielem rasy, wtedy najczęściej jazgot się kończy. Wiem coś o tym, bo u mnie tak jest do pierwszego "niuchnięcia się". Lotos, dalej w zaniku? :-o Kobieto, gdzie jesteś????? -
Psiak jest obecnie u dziewczyny, która go ściągnęła z jezdni, ale musi wybyć...:-(. Leczenie sfinansuje toz, za wczorajszą wizytę i rtg zapłacili młodzi ludzie zupełnie sobie obcy, nie znajacy się, ale wspólnymi siłami próbujacy pomóc. Przejęli się jego losem i jak zobaczyli, że się rusza, powieźli do lecznicy. Ale teraz jest niesamowity problem - bo co dalej???????? Utrzymuję z Kasią (ta dziewczyną) na bieżąco kontakt. Jutro do południa pojawi się z nim w lecznicy, będzie można rokować co ze stanem psiaka. Jest bardzo grzeczny, chyba go nie boli, bo nie piszczy (dostał pewnie przeciwbólowe), tylko wodzi za nią wzrokiem, ma się wrażenie, że sobie coś myśli... Jak wchodzi do pokoju, podnosi się na przednich łapkach. Tak sobie myślę, jakie to smutne - ledwo uszedł z życiem, a teraz nie wiadomo co z nim począć:-o. A jaki to problem dla tego, kto znajdzie takiego psiaka i nie może go wziąć do siebie... nie mówiąć o kosztach leczenia. Masakra. Myślę, że drugi raz tysiąc razy taki ktoś się zastanowi czy nie odwrócić głowy. Niestety, taka rzeczywistość. :shake: Przerażająca.
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Zuza, wysłałam Ci namiary. Przeczytajcie i zastanówcie się, kto mogłby w tym pomóc... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-pomocy-maly-psiak-potracony-potrzebny-natychmiast-dom-tymczasowy-131150/#post11758599[/url] -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Przeczytajcie koniecznie, może macie kogoś... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bialystok-pomocy-maly-psiak-potracony-potrzebny-natychmiast-dom-tymczasowy-131150/#post11758599[/URL] -
Hej, smutne wieści...:-( Wczoraj wieczorem jakis drań potrącił z impetem psiaka i uciekł. Było to na Słonecznym Stoku, róg Witosa i Sikorskiego. Widziała to przypadkowa dziewczyna i chłopcy, którzy natychmiast zareagowali, zabrali psiaka i pojechali z nim do lecznicy. Podobno huk i wisk psa, były strrrraszne. Okazało się, że ma wieloodłamkowe złamanie miednicy, nie wiadomo było wczoraj czy coś z tego będzie. Dostał kroplówkę, trochę mu się polepszyło... Ale sprawa jest beznadziejna, bo nie ma gdzie psa umiescić na czas rekonwalescencji. Mama dziewczyny kategorycznie nie wyraża zgody. Pies na razie nie wstaje, przysiada jedynie. Przez tydzień ma 1 dziennie dostawac zastrzyk (antybiotyk), potem co drugi dzień, potem raz w tygodniu. Operacji nie przewidują, bo jak powiedziano w Canwecie, z takimi rzeczami to czeka się tylko na to, aż same się pozrastają, bo do składania się nie nadaje. Wetka mówiła, że ma chłopak szanse wydobrzeć.... Kurcze, tak pomyślałam, że można by umieścic go w klatce, zastrzyki też można podawać samemu, ale niemniej wymaga uwagi. Najgorsze, że jeszcze od wczoraj nie siusiał, a to priorytet na chwilę obecną. Bo jak nie, dojdzie cewnikowanie. No i jak nie znajdzie się dom, to pozostaje jedynie uśpienie... No, bo co z nim zrobić????:puppydog: Cholera!!! Psiak ma obrożę, więc może jest czyjjś, ogłoszenie na online poszło, dziewczyna wywiesza na osiedlu, ale co na teraz:crazyeye: ? Pomóżcie, podpowiedźcie jakieś wyjście:help1:! Co z nim zrobić??? Kasa na leczenie jest, do lekarza, jakby trzeba było wozić transport jest, tylko nie ma najważniejszego - miejsca, gdzie mógłby dochodzić do siebie... Jakby co, to mój nr tel. ............, mogę być chwilowo trochę nieobecna na wątku, więc w razie czego... A oto i biedak..., prawda, że śliczny...
-
Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Cudowne zakończenie, a właściwie wspaniały początek....:loveu::loveu::loveu: Życzę tego wszystkim psom ... i ludziom, którzy starają się jak mogą, by polepszyć ich los... GRATULACJE wszystkim, którzy się do tego szczęścia przyczynili:multi:. -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='foqsica']Wpłaciłam właśnie 30 zł na konto ze strony TOZ Białystok.[/quote] Mamy jeszcze jeden datek:multi:, ale będziemy mieć dopiero potwierdzenie z wyciągu od księgowej... -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dzięki, dobrze by było więcej ładnych zdjątek. I podaj mi na PW Twoje namiary. Chyba gdzieś miałam, ale z moją głową bywa nietęgo...:oops: Jakby coś jeszcze z zachowania psiaka... to też bardzo chętnie:cool3: Ja go znam z dobrej strony...ale może jest druga... Popytaj, ok? -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Chcę poogłaszać swego znajomego psiaka - Barego. Na kogo dawać kontakt? [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/57/81f7a3e0b6506937.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='malaa']To komu moglabym wplacic te moje skromne 20zl ? Tak jak obiecalam bede dawac taka kwote miesiecznie;) Tylko nie za bardzo sie jeszcze orientuje tu na forum i nie wiem komu mam wplacic;);)[/quote] To zależy komu chcesz... Tu na wątku są różni ludzie, w tym wolontariuszki z dwóch instytucji - schronisko i toz, obydwie pomagają zwierzakom. Jak widzisz, współpracujemy ze sobą. Do Ciebie należy decyzja. Namiary: na schronisko: [url=http://bialystok.schronisko.net/]Schronisko Dla Zwierząt w Bia -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
No to masz stróża!:evil_lol: Jak widzisz, że zaczyna się nakręcać, bo ktoś idzie, to odwracaj jej uwagę, zaczynaj się wtedy z nią bawić, albo idź do kuchni, a ona za Tobą itp. Albo spróbuj jak zaczyna poburkiwać, ale nie szczeknie dać jej nagrodę (smakołyk lub "dobra psinka"). Moje co prawda raczej nie szczekają, jak ktoś idzie po schodach, chyba, że robi to głośno. Ale w domu, jak witają gości nieźle drą te morduchy. Oczywiście nie w sensie agresji, ale strachu czy podniecenia, zależy.... Jak nie było Igi, Nika się nie wyrywała, a teraz najbardziej i nakręca pozostałe. Rozpanoszyły się, gówniarki jedne! Też się muszę wziąć za te swoje 3 wilki:smhair2: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Na dzień dobry przytoczę Wam ciekawą konwersację smsową (wczoraj wieczór): ktoś: Dzień dobry w jakiej cenie jest ten piesek z ogłoszenia ja (myslę sobie, o jakiego chodzi?): Za darmo w dobre ręce ktoś: A mogę poprosić opis pieska? ja: Którego, bo dawałam ogłoszenie kilku? ktoś: Nie bo ja tak chciałem zapytać ja: ? ktoś: Dobranoc. Bardzo ciekawa rozmowa, nieprawdaż:cool3:. Aż się uśmiałam z tego wszystkiego... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Już wiem, to nr jednej osoby, której pieska też ogłaszałam w Pupilach jako toz, podali pewnie przez pomyłkę. :oops: Zadzwoniłam tam i podałam właściwy numer, gdyby ktoś dzwonił. Był w sprawie Maliny 1 telefon w sobotę. Oddzwoniłam. Młoda pani jest zainteresowana psiakiem, ma tu zajrzeć. Mam nadzieję, że jej się uda i że zakocha się w naszej pupilce. :lol: Dziewczyny, odwaliłyście kawał dobrej roboty z tymi ogłoszeniami. BUUUUZIAKI. :cool2: Bakteria, dawaj wieści, jak ktoś zadzwoni!!!! Pewnie zrobiłam Ci dziś pobudkę, śpiochu...?:oops: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bakteria']Malinka dzisiaj w Porannym :multi: Brzydkie zdjęcie, ale to nic :diabloti: Opis ładny. Ktoś wie, czyj to numer jest podany, bo nie mogę skojarzyć?[/quote] A jaki? Bo w opisie na stronie w ogóle nie podany:razz: A może podali swój? Zaraz będę wyjaśniać... -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lotos']To może ja się do czegoś przydam i wezmę za ogłaszanie.[/quote] To bierz się!:lol: Wpisz potem numery pozycji, gdzie już Malina gości, ok? Może ktoś inny jeszcze pomoże? :cool3: -
Białystok-MALINKA BEZ OCZKA już jest szczęśliwa! Ma swój dom!!!!
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Znalazłam linki do ogłoszeń po Polsce. [/B] [B]Która trochę poogłasza? Bo ja jestem trochę ograniczona w weekend ...[/B] [B]1[/B]. [URL="http://www.bono-polska.pl/"][COLOR=#000000]www.bono-polska.pl[/COLOR][/URL] 2. [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] 3. [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] 4. [URL="http://www.pineska.pl/"][COLOR=#000000]www.pineska.pl[/COLOR][/URL] 5. [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#000000]www.animalia.pl[/COLOR][/URL] 6. [URL="http://www.wegetarianie.pl/"][COLOR=#000000]www.wegetarianie.pl[/COLOR][/URL] 7. [URL="http://www.gielda.bai.pl/"][COLOR=#000000]www.gielda.bai.pl[/COLOR][/URL] 8. [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL] 9. [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL] 10. [URL="http://www.vetmozga.com/"][COLOR=#000000]www.vetmozga.com[/COLOR][/URL] 11. [URL="http://www.autogielda.pl/"][COLOR=#000000]www.autogielda.pl[/COLOR][/URL] 12. [URL="http://www.ogloszenia.yellowpages.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.yellowpages.pl[/COLOR][/URL] 13. [URL="http://www.se.com.pl/"][COLOR=#000000]www.se.com.pl[/COLOR][/URL] 14.[URL="http://www.adopcjapsa.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/URL] 15. [URL="http://www.emetro.pl/"][COLOR=#000000]www.emetro.pl[/COLOR][/URL] 16. [URL="http://www.pupile.com/"][COLOR=#000000]www.pupile.com[/COLOR][/URL] 17. [URL="http://www.rozglos.net/"][COLOR=#000000]www.rozglos.net[/COLOR][/URL] 18. [URL="http://www.anonseogloszenia.pl/"][COLOR=#000000]www.anonseogloszenia.pl[/COLOR][/URL] 19. [URL="http://www.najpewniej.pl/"][COLOR=#000000]www.najpewniej.pl[/COLOR][/URL] 20. [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#000000]www.mammisia.pl[/COLOR][/URL] 21. [URL="http://www.petsy.pl/"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] 22. [URL="http://www.vendito.pl/"][COLOR=#000000]www.vendito.pl[/COLOR][/URL] 23. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] 24. [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl/"][COLOR=#000000]www.twoje-ogloszenia.pl[/COLOR][/URL] 25. [URL="http://www.poszukiwane.pl/"][COLOR=#000000]www.poszukiwane.pl[/COLOR][/URL] 26. [URL="http://www.adpedia.pl/"][COLOR=#000000]www.adpedia.pl[/COLOR][/URL] 27. [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/URL] 28. [URL="http://www.olx.pl/"][COLOR=#000000]www.olx.pl[/COLOR][/URL] 29. [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl/"][COLOR=#000000]www.szybko-sprzedam.pl[/COLOR][/URL] 30. [URL="http://www.sprzedasz.pl/"][COLOR=#000000]www.sprzedasz.pl[/COLOR][/URL] 31. [URL="http://www.tablica.com/"][COLOR=#000000]www.tablica.com[/COLOR][/URL] 32. [URL="http://www.pchlitarg.info.pl/"][COLOR=#000000]www.pchlitarg.info.pl[/COLOR][/URL] 33. [URL="http://www.ogloszenia.infoweb.pl/"][COLOR=#000000]www.ogloszenia.infoweb.pl[/COLOR][/URL] 34. [URL="http://www.neeon.pl/"][COLOR=#000000]www.neeon.pl[/COLOR][/URL] 35. [URL="http://www.adopcje.org.pl/"][COLOR=#000000]www.adopcje.org.pl[/COLOR][/URL] 37. [URL="http://www.schronisko24.pl/"][COLOR=#000000]www.schronisko24.pl[/COLOR][/URL] -
Tola szczęśliwa w nowym domku! Psotka kibicuje nam z nieba.
dreag replied to brazowa1's topic in Foto Blogi
Zaneta WIELKIE dzięki za pomoc Malince. Jesteś super, ukłony!!!!!:loveu: