Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='Bakteria']Aga, masz czas w sobotę koło 10-11 ? [/quote] Chcesz wziąć go na tymczas? Co do soboty to jeszcze nie wiem, bo mieliśmy mieć wyjazd za Białystok do rodziny:cool1:. Powiem Ci później, jak się upewnię.
  2. Powiedzcie dziewczyny, które psiaki pojechały do nowych domków, to zdejmę im allegro i zamienię na inne. czyżby to właśnie stamtąd te adopcje?:lol: [quote name='Bakteria'] Czy jest szansa, że finansowałby to TOZ i mógłby go wyciągnąć, bo 40 zł. też piechotą nie chodzi :roll:[/quote] Jest szansa..., pan kierownik ma mi jeszcze coś do zwrotki:p, muszę się tam w końcu pofatygować.
  3. [quote name='Lotos'] U psa bez oczka wet stwierdził... brak oczka. Wiesz, strach go ruszać (psa, nie weta) bo przeludnienie... Chyba że Twoi rodzice wolą bezokie kreaturki od małych Sforek ^^[/quote] Bakteria, a może to Twoje przeznaczenie, pomagać jednookim bidom... :roll:Wiesz, jak maja takie psiutki w schronie z pomocą weta:cool1: A jak wygląda ta z dwojgiem oczu w różnych odcieniach brązu? Nie jest żółta i większa? Jakby co, przypominam, że kiedyś o takiej pisałam, że poszukuję (sprawa sprzed lat)....
  4. Bakteria, popatrz jeszcze raz na tą biedną minkę... i staraj się być bardziej przekonująca...:cool3: [IMG]http://www.bialystok.schronisko.net/images/adopcje/25780.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Lotos'] Sucho i ciepło się robi, aż się chce na spacer.[/quote] No faktycznie:eviltong:, zwłaszcza dzisiaj Twoja piękność będzie chciała się wybrać na ten ciepły i suchy spacer...:evil_lol:.
  6. Na pocieszenie - nie musisz już jeździć na drugi koniec miasta...:evil_lol:. Ale wesoło to masz, nie powiem...:eviltong: Poznał miejsce?
  7. Allegro wystawione dla Pusi, Suzi, Garou, Nestor, Maksik. Jak czytam o Zuzi i Zosi z 1 strony [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2387/zuziazosia.jpg[/IMG] to jakbym widziała "swoje" dwa dzikusy, którymi opiekuję się od 2006r. Nawet imię jedna ma takie same... Dosłownie mogłabym je identycznie opisać. Też moim marzeniem jest znaleźć im jeden domek:cool1:. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ce957c3139870e9.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/84/5ce957c3139870e9m.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dodałam do Pupili.
  9. Mam amylan (podaje się przy braku amylazy), można zamiast neopankreatyny. Całe opakowanie, nie otwierane, bo na razie nie bylo potrzeby. Mogę dać, chcesz monia3a?
  10. Wystawię Pusię i Suzi na allegro. Załatwię to w piątek. Witalis, Fazka, Brutusek, Robin, Demi, Dejan, Nestor, Tores, Max, Draka, Bary, Lisa mają allegro;).
  11. [quote name='zuza911']Zdjęcia jak coś na maila:cool1:[/quote] To dawaj zdjęcia do opisów tych psiątek w potrzebie, wystawię. [quote name='zuza911'][B]Dreag[/B], a to nie Suzi (Ogoniasta) z 1. strony?:cool1:[/quote]. Może Suzi albo Demi, która tam stoi przy bramie?
  12. Przed chwilą dzwonił kolega, właśnie pytał, czy nie chce ktoś młodej amstafki, wesołej, biegajacej na Proletariackiej za dziećmi u ks. Konkola. Ma przyjechać schronisko i zabrać, więc - amstafolubne, pomocy!!!! A może komuś sie zgubiła?:oops: Podajcie jeszcze z 5 imion psiaków, którym wystawić allegro, w tym najchętniej takiej jednej suni z boksu przy płocie od strony ulicy. Nie mogę zapomnieć jak się wpatrywała we mnie z nadzieją.... Taka brązowawo-szara, większa, zwyczajna:cool1: Codziennie jej wypatruję, jak przejeżdżam.
  13. [quote] No więc powiekszone serducho, problemy z domykaniem komor, z miesniem sercowym... Na oskrzelach wysiek ze starych jakis zapalen oskrzeli czy pluc (cholera wie iile tego przezyl). [/quote] Moja 14 letnia jamniczka też na początku brała połówke Lotensinu. Ma podobnie endiokariozę (niedomykalność zastawek) i jakieś pozapalne oskrzelowe sprawy. Obecnie jest pod opieką dr Niziołka z W-wy (znany kardiolog, polecam) i dostaje jeszcze do tego verospiron (oskrzelowy) i digoxin (sercowy). Chociaż to choroba postępujaca, bo z czasem ta niedomyklaność się powiększa, to nawet jej się polepszyły parametry:lol: od ostatniej wizyty, a leczymy sie już ze 4 lata:cool1:. Tak, że może byc lepiej i oby było, w końcu dostał nowe życie!:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dac2096129b28f7e.html]"][IMG]http://images47.fotosik.pl/76/dac2096129b28f7em.jpg[/IMG][/URL]
  14. Draka i Robin mają na allegro poprawione opisy. Zuza911, co z tą suczką? Ja też dzisiaj jedną zaliczyłam:cool1:
  15. [quote name='zuza911']Kropeczka pojechała do domku!:multi::multi::multi: Pani wypatrzyła ją wczoraj w Porannym (dzięki, Dreag;)) i nie było mowy, żeby Kropka nie wpadła w jej ramiona:loveu: mąż nie miał nic do gadania:diabloti: [/quote] Hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi:A ja durna łzy leję, po przed chwilą zrobionym makeupie:evil_lol:, z radości oczywiście:loveu:. No, ale, co się dziwić, mój mąż już dawno stwierdził, że na punkcie psów to jego żona jest tego... wiecie, co mam na myśli... A tak nieśmiało zapytam, było zainteresowanie kimś jeszcze?:oops:
  16. Przeklejam ze zbiorczego. Furciaczek napisała: Zglosila sie do mnie jedna Pani w sprawie adopcji Bastera ale w trakcie rozmowy wyszlo na to ze lepiej gdyby zamiast molosa do rodziny trafil mniejszy psiak. Najchetniej male i kudlate tak do 1-1.5. roku. Pani jest z Bialegostoku wiec pomyslalam ze moze u Was cos bedzie?? W domu jest 7 mies dziecko, Pani ma doswiadczenie z psami...przynajmniej tak twierdzi. Jak Bakteria, to wiadomo... :diabloti: Brawo!
  17. Dzięki Lotos za info:lol:. Wystawiłam im wszystkim allegro i wstawiłam też znane mi schroniskowe staruszki do Pupili. Jakby któraś chciała uzupełnić opis jakiegoś psiaka, to poproszę, zmienię w treści... Dałam namiar na [B]zuzę911 [/B]i [B]Bakterię[/B], ok?;)
  18. Bakteria, bywasz w schronisku?:cool3: A może Ty kojarzysz jeszcze starsze psiunie ze schronu? Mam chęć powystawiać im allegro... Oprócz Kropki, Robina, Brutusa, Foczki, bo one już mają.
  19. Zuza wyślij mi zdjęcia i jakieś opisy staruszków ze schronu, zrobię im allegro. Miałaś wystawaić Brutuska, ale chyba nie ma?:cool1: Dawaj psiaki seniory, może akurat komuś serce zmięknie... Wszystkich szkoda, ale tych w specjalny sposób:-( Zdjęcie z urodzin mojej starszej pani... Oczywiście też jadła tort:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dac2096129b28f7e.html]"][IMG]http://images47.fotosik.pl/76/dac2096129b28f7em.jpg[/IMG][/URL]
  20. A może zamiast Codiego ten? [url=http://bialystok.schronisko.net/znaleziony25782-0.html]znaleziony - psy - Dejan - Schronisko Dla Zwierząt w Białymstoku[/url] Jaanna, a Kropka nie miała u Ciebie zostać już na ds?
  21. Zmieniłam tytuł, mam nadzieję, że nie zapeszę...:oops:
  22. A może staruszkiem byłaby zainteresowana Pani z Poznania, która chciała Codiego... ?:cool1:
  23. A kiedy ten Piknik się szykuje? Zuza911, jak tam, cisza u Barrego?
×
×
  • Create New...