Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. No to ładnie, może właśnie odkryliśmy taką handlarę:angryy: Podgadaj ją, że masz jeszcze inne pieski lub kotki do adopcji, ciekawe, co ona na to...
  2. [quote name='buniaaga']Ostatnio nie chciał jeść suchej karmy.zostało nam trochę może się Wam przyda???[/QUOTE] Garet to fajny psiak, rozczuliła mnie zwłaszcza ta miska:) Pewnie, że karma się przyda. Myślę, że tam na miejsu najlepiej będzie wiedziała ifka, jak ją rozdyspnować, ona zna różne inne biedy, np. te trzy sunie, o których pisze magda7k.
  3. [quote name='anecik60']wy zbieracie jakies pieniazki na pieski, ja bym mogla wplacic chociaz narazie jednorazowo 50 zl na konto tych pieskow aby pomoc jakiemus chociaz troche pieskowi. Tylko nie znam numeru konta?[/QUOTE] Zaraz poznasz:) Wysyłam Ci prywatną wiadomość PW. Na samej górze tej strony masz zakładkę powidomienia, otwierasz i czytasz:)
  4. Ech Wy baby, nie podjeżdżajcie mnie:eviltong:.
  5. Zapraszam na bazarek dla Miłki, a więc psinki póki co mieszkającej w dt u Pipi:) Ma jechać po sterylce do DS, mam nadzieję, że to będzie TEN dom, który na zawsze jej przeznaczony;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199699-Na-sterylkę-i-transport-Miłki-do-DS-różności-do-14.01.2011-do-18.00?p=16062398#post16062398[/URL]
  6. Zapraszam na kolejny bazarek, tym razem dla Miłki, a więc też bielskiej psinki:) Ma jechać po sterylce do DS, mam nadzieję, że to będzie TEN dom, który na zawsze jej przeznaczony;). [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199699-Na-sterylkę-i-transport-Miłki-do-DS-różności-do-14.01.2011-do-18.00?p=16062398#post16062398[/URL]
  7. Dostałam od moda (dzięki:)) post nr 2 (pierwsza strona) na rozliczenie, a więc tam zawsze będą w miarę aktualne informacje o wpływach i wypływach pieniążków.
  8. [quote name='magda7k']pańcia wiedząc że jej pies ranny jest u mojej siostry nawet się nie zgłosiła, za to wzięła sobie drugiego psa fajnie nie?[/QUOTE] Rzeczywiście, podła:mad:
  9. [B]Kaszanka[/B] - to super postępy, świetna jesteś:) No łaśnie dobrze wybadaj, bo to dziwne z tym wyjazdem, trzeba mieć szczepienia itp... [B]Kuna[/B], a ta Twoja pani - też do końca nie jestem przekonana - jak będą takie sytuacje sie powtarzać, to co z psem? Miałaby gdzie wtedy ją umieszczać albo kogoś do opieki? Strasznie czujna jestem na tym punkcie, bo ludzie często o tym na poczatku nie myslą, a potem robi się problem nie do przeskoczenia. Miałam przepały z kobitą, która miała sobie radzić, a jak pojawiał się jakiś problem to chciała psa oddawać, potem nie, potem znowu - koszmar jakiś..:angryy:. Trzeba na to uważać. To skoro tamte pozostałe suczki z działek są zabezpieczone, to w miarę możliwości trzeba zająć się tymi trzema.
  10. A co zrobiła????:angryy:
  11. [quote name='magda7k']Aga, ktoś pyta o to cudo?[/QUOTE] Zupełnie nikt, na allegro ma sporo wejść, podobnie jak Twoja zwierzyna, przez okres trwania (14 dni) zawsze jest kilkadziesiąt wyświetleń, a telefonu ZERO... Ale nie martwię się, czekam na ten JEDYNY, nie raz tak było, że dzwoniła jedna osoba i to była TA osoba:) A poza tym tak naprawdę to czekam, a jednocześnie w duchu myślę - nie dzwoń, nie dzwoń...
  12. :x-mas:To Wesołych Świąt:tree1: Sonia akrobatka:)
  13. Pipi, jak możesz tak ukracać wolność Miłce:evil_lol:? Ale ona fajnie wygląda, już taka odkarmiona:) Właśnie umawiałam się z nowym domkiem, ale póki co nie zapeszam:cool1:. Dzwoniłam do Ciebie, ale Ty pewnie zdjęcia klepałaś na dogo i nie chciałaś ze mną gadać:cool3:.
  14. Monia, masz jakieś wieści?
  15. Nic dodać, nic ująć. Dziękuję za to, co robisz (robicie).
  16. Starsznie smutne...:-(, ale odeszła szczęśliwa, a teraz kolejna niunia zazna miłości u schyłku swego życia. Oby jak najdłużej... Wspaniałe kobiety, które dają domy starowinkom, wyjątkowe:loveu:.
  17. [B]Randa[/B], nareszcie Cię mam:evil_lol:. Pamiętasz o swoich zakupach?:) Wysłać (adres) czy spotkanie:cool3:? Pisałam PW, ale nie dostałam odpowiedzi;).
  18. [quote name='Asencja']monia a może wzięłabyś dwie?Ja cię wspomogę na tę drugą.Ja sam nie bardzo mam jak bo moje trzy to istne tornado a czwarta w domu ale jeśli ją zabierzesz to opłacę jej utrzymanie u ciebie.[/QUOTE] Asencja jak zwykle gotowa do wsparcia:)
  19. [quote name='joi']Jak kot :evil_lol: A teraz mała relacja z naszych leśnych spacerków:)[/QUOTE] Fajna watacha, znam z autopsji,my też już po zimnych (brrrr!) spacerkach:) Trzymajcie się cieplutko:)
  20. [quote name='monia3a']Na działkach są jeszcze dwie sunieczki do zabrania. Jedna bardzo mnie urzekła i bardzo chętnie ją bym zabrała na DT ale niestety dziewczyna, która opiekuje się tymi dziewczynkami powiedziała, że jak zabierać to dwie, a skąd ja wezmę dla drugiej DT :( Agnieszko ta malutka to dosłownie kserówka Twojej Mini :) no troszkę większa. Bardzo przylepna, wtulała się we mnie, prosiła o głaski, echh[/QUOTE] Bierz dwie:), nie bądź zołza:diabloti:. [B]Monia[/B] kasę trzymaj, potem i tak będę Ci przecież dawać na rachunki, więc co za różnica...:cool3: Jak będziesz potrzebowała pieniędzy z konta tych psiaków to dawaj znać, ew. mogę przelewać (jeśli wystawią f-ry na przelew) bezpośrednio do lecznicy, a za hotel bezpośrednio do kuny, potrzebną gotówkę też da się załatwić:) To byłaś wczoraj dzielna, ktoś Ci pomagał? Na razie dostałam przelew tylko od [B]yup[/B] na Sonię 20zł. Zaraz napiszę do moda, żeby mi dał drugi post na rozliczenia, ciekawe czy to możliwe? [I][U]Na razie rozliczam w poście 140.[/U][/I] [B]anecik60[/B], wiem o czym mówisz z tymi 2 suniami, które bez siebie nie zrobią kroku. Rozumiem Cię. Mam pod opieką dwie podobne - wszystko razem -siusiu, spanie, jedzenie, bieganie, jakby były przyklejone do siebie. Nie wyobrażam sobie ich rozłączenia. Znalazłam je 4,5 roku temu w stanie skrajnego wycieńczenia na opuszczonym terenie. Z przezroczystych zrobiły się normalne. Były tak dzikie, że dopiero po dwóch latach z własnej woli do mnie podeszły, a teraz sa wielkimi przylepami:) Na szczęście z budy mogłam je wyciągąć, więc choć miały przy mnie po jednym miocie, to jednak wkrótce udało się je wysterylizować. Kiedyś szukałam im domu, ale dla dwóch naraz nic nie wyszło. I tak zostało. Codziennie do nich jeżdżę, karmię i przytulam. Wiem, że to mało, ale myślę, że one są tam szczęśliwe. WIEM, że są. Kocham je jak swoje domowe, razem z mężem dbamy o nie i oby tak zostało. Najgorzej, że teren został wykupiony przez firmę i miałam już rozkaz zabrania, jednak napisałam pismo i dotarłam osobiście do prezesa i na razie pozwolono im zostać. Ale drżę już co będzie wiosną, bo mają tam zacząć coś robić. Ech..., na razie nie chcę o tym myśleć. A potem... Nie wiem.
  21. Dobrze jest:) [quote name='kaszanka'] Zobaczymy co jutro, bo dzisiaj to mi sie zdaje że pisina i tak nie pokaże prawdziwego swojego oblicza.[/QUOTE] To fakt:evil_lol:. Mam nadzieję, że nadeszła dobra passa na bielskie psiaki. Trzymam kciuki za jeszcze jedną byłą mieszkankę BP, do której mam nadzieję wkrótce uśmiechnie się szczęście;).
  22. Uff, dobrze, że akcja się powiodła. A jaka ona w końcu na wielkość? I co dokładniej z tą raną, poważna, jak wygląda:cool3:? No i jak przyjęła ją reszta rodzinki;)? To teraz jeszcze czekamy na wieści o Garecie...
  23. [quote name='Pipi']Dostałam wieści od [B]Rudki[/B], która nie koniecznie sie dobrze sprawuje, ale jest szczęśliwa. [IMG]http://images45.fotosik.pl/506/394e0e1d4f1c8d6dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/486/ae354f7d6cd58562med.jpg[/IMG][/QUOTE] Za to ślicznie pozuje:loveu: Cudeńko z niej:lol:. Joi, Ty ją zwinęłaś:cool3:? Słyszałam dobre wieści w spr. Miłki. Mam nadzieję na happy end:) Trzymam moooocno kciuki:happy1:
  24. Cześć [B]anecik60[/B], super że się odzywasz, mamy dzięki temu wieści z pierwszej ręki o suni:). Jak już suczka do nas trafi, na pewno znajdziemy jej fajny domek;). Na razie pojedzie do domku tymczasowego, będzie pod dobrą opieką;). Wszyscy czekamy na wdechu na wieści o niej i Garecie:cool3:.
  25. [quote name='ifka']dziewczyny, błagam, no podeślijcie mi link do strony gdzie jest to ogłoszenie w pupilach, ja wchodzę na stronę porannego/pupile/kącik adopcyjny i nicccc!!to już chyba z tych emocji, czy co?!ostatnio dodane :Rasti, i jakies koty, miśka nie mogę znaleźć, a facet dzwonił, to przecież musiał przeczytać online![/QUOTE] Ifka, ja podałam takiej treści ogłoszenie o Garym ze zdjęciem jak leży przy statoil: "Misiek, niezwykle przyjacielski pies, duży, ale łagodny i spokojny, lgnie do człowieka, tel. Tel.509631690" W gazecie było jeszcze dodane, że to pies ze stacji benzynowej (chyba ktoś z Porannego nas podczytuje:))
×
×
  • Create New...