-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Ludzie są niesamowici:angryy:, co dzień nowe wrażenia...:roll:
-
Dostałam przemiłe życzenia świąteczne dla mnie oraz wszystkich bezdomnych zwierzaków. Pozwolę sobie zacytować część maila: [I]"by wszystkie znalazły wspaniałe, ciepłe i pełnie miłości domki, tak jak moja Misia :)[/I] [LEFT][COLOR=#000000][I]Przesyłam kilka fotek moich skarbów i mojej małej przybłędy Kici, która jakiś miesiąc temu przybłąkała się na moje podwórko :)[/I][/COLOR] [COLOR=#000000][I]U Misi wszystko w porządku, zdrowa, wesoła i szczęśliwa :) Śnieg to jej żywioł, a zwłaszcza góra śniegu na podwórku, na której przesiaduje ze swym chłopakiem całymi godzinami i szczeka na wszystko co się rusza ;P zwłaszcza wieczorami na szczekanie jej sie zbiera ;) ale da się przeżyć ;)[/I][/COLOR] [COLOR=#000000][I]Pozdrawiamy z Moniek ;)"[/I][/COLOR][/LEFT] A oto nowe zdjęcia Miśki i jej przyjaciół:loveu:: [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2348491/obraz-041][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi419/beedcfe7000989ae4d19cd9b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2348487/obraz-035][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1576/9e9f5d22002cbcbb4d19cd69/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2348486/obraz-034][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1484/b72642250003c2124d19cd55/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2348492/obraz-252][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1743/d92e66ae001a89d74d19cdae/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2348483/obraz-031][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2475/08ee972a00138fe34d19cd34/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymamy, a w zastępstwie jest jeszcze Misio kłapouch jakby co;).
-
[quote name='joanna83'] Może lepiej nie piszcie, że ona została wyrzucona itp. Ludzie boja się brać dorosłą ONkę z niewiadomego źródła.[/QUOTE] Ok, następnym razem wyrzucę wyrzuconą:lol:.
-
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2010 roku ...
dreag replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Isadora bardzo smutne odejścia:-(:-(, ale przepiękne pożegnania... Płaczę wraz z tymi, którym ich los nie był obojętny. -
[quote name='monia3a'] Niestety musiałam pójść do pracy. Wróciłam i poszłam jej szukać, małpa sama wróciła, ech mam ja się z nią :D[/QUOTE] Codzienna przymusowa dawka ruchu:evil_lol:.
-
Mini konsumuje świateczny prezent od cioci. Były dostosowane do rozmiaru psa, ale mała wybrała największą kostkę, a co:lol:! [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2347221/dsc02135][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2888/044b856f001681ff4d189676/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2347225/dsc02137][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi555/af6821a50015f0264d1896f3/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Awit']Ile sunia ma lat? Znajomy szuka oneczki młodej. Do domku na wsi, do 2 psów, teren ogrodzony.[/QUOTE] Około 2 lat, ale nie ze wszystkimi psami na posesji się od razu dogaduje...
-
[quote name='jaanna019']Aga się ucieszy jak nic, tylko o tym marzyła :)[/QUOTE] Nikt nie uwierzy, ja tylko śliczne niewinne kundelki:loveu: hoduję, od razu widać, że to moni, ona same owczarkowate potwory niańczy:evil_lol:.
-
[quote name='enia']ide czytać co u Rampy w takim razie....[/QUOTE] Wklej mi na PW link do Rampy, bo kupiła u mnie kilka rzeczy na bazarku... Kupiłam na bazarku dla Pipi 2 książki, przyszła tylko jedna, właśnie dziś odebrałam od mamy. A co z drugą? Gdzieś zgubiłam ten bazarek, nie mogę znaleźć, a skrzynkę wyczyściłam.
-
No i co tam? Kto tu jeszcze coś zadeklaruje? Ja 50zł, Asencja 100zł - to już połowa:) Kto jeszcze:cool3:?
-
O rany, myślę, że ktoś go czymś otruł, albo specjalnie, albo zjadł coś trującego. Jeśli tak, musiał strasznie ciepieć. A Straż Mijeska miała obowiązek przekazać do Czyściocha, wtedy zabierają bez problemu. Ja tak zawsze robię i szybko sprzatają. Jakby co zadzwoń jeszcze raz do SM i każ im przekazać do Czyściocha! Niech nie robią łaski.
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
dreag replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Jestem tu i ja:) -
[quote name='Drama']Nie uda się uzbierać takiej sumy :([/QUOTE] Drama nie bądź pesymistką, coś będziemy radzić;). Zbierałyśmy na Miśka w podobnej sytuacji [URL]http://www.dogomania.pl/threads/57467-BiaA-ystok-wAE-tek-zbiorczy-mamy-przepeA-nione-DT[/URL], ale ma na razie dt bezpłatny, na jego miejsce miała jechać Heksa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197783-WYWALONA-Z-AUTA-ONKA-POMOCY!!!-POTRZEBNY-DT!!!-Inaczej-ktoś-ją-wywiezie-dalej[/URL], ale [B]monia3a[/B] jakoś spróbuje ją okiełznać i zwolnić tym samym miejsce dla Twego żółtego psiaka:lol:. Myślę, że większość ciotek przedeklaruje bez problemu kasę na hotel dla niego. Jakbyś [B]miała możliwość przetransportować go[/B] w okolice Białegostoku, mógłby tam być choćby od jutra. O brakującą kwotę najwyżej pożebraj wśród znajomych i rodziny - 5,10 zł to niewiele, a zawsze się uzbiera jakaś sumka. Dobry i miesiąc, przez miesiąc można znaleźć psiakowi dom, tylko trzeba go [B]intensywnie poogłaszać[/B]. Ja deklaruję na razie 50 zł, coś też uzbiera się z bazarku "mego" Miśka (trochę wydałam już na karmę do dt i weta), zapytam, może [B]Asencja[/B] zgodzi się, bym oddała przeznaczone przez nią 100 zł, inne ciotki pewnie też się tu pojawią i coś zadeklarują. Pomyśl, to duża szansa dla niego, większość masz już na tacy - hotelik czeka, większość kasy też będzie:).
-
Monia3a, co z Heksą jak nie pojedzie po świętach do nowego domu? Wyślemy ją do hotelu? Pytam, bo można by jakoś pomóc temu psiakowi z Raczek... Wspomniałaś Dramie o wolnym płatnym miejscu.
-
O matko, kolejny biedny Misio, a już odetchnęłam na chwilę z ulgą...:-(
-
Tak sobie pomyślałam, że może ona taka czasem rozdrażniona z powodu babskiej przypadłości, no wiecie...;)
-
To co słychać u Was, dziewczyny:) Wstrzymujesz cieczkę? Jak tam stosunki koleżeńskie:razz:?