Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. [quote name='andzia69']Doddy - czy zrobić bazarek dla fundacji z czymś takim? [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3964/jatupilnuj.jpg[/IMG] [LEFT]- tabliczka jest wykonana z tworzywa pcv[/LEFT] - wymiar tabliczki 18 cm x 12,5 cm - jest odporna na czynniki atmosferyczne [B]Tabliczke można przymocować za pomocą:[/B] - taśmy klejącej dwustronej ( do powierzchni gładkich tynkowych i drewnianych ) - wywierconych otworków i wkrętów ( do drewna ) - na klej montażowy (do muru, ściany ) - wywierconych otworków i drutu do przewleczenia ( do siatki , ogrodzenia ) robić????[/quote] Andzia rób:) ja chce ten 3 wzor... na allegro zawsze jak szukalam nigdy nie bylo takich tabliczek z astami...
  2. [url=http://www.tvn24.pl/0,1621261,0,1,wpadli-organizatorzy-walk-psow,wiadomosc.html]Wpadli organizatorzy walk psów - Najnowsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 26.09.2009[/url]
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-kosmetyki-na-astke-lesna-do-20-08-do-20-00-a-143981/#post12776329[/url]
  4. z Gory przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-moge-wygrac-50-tys-na-pomoc-psom-143067/index17.html[/url] POMOZCIE
  5. Zaznaczam sobie... Dzisiaj jakis bazarek zrobie.
  6. Jutro sie wezme za aktualizacje 1 postow
  7. roczny ast , bardzo pozytywny, łagodny i wesoły. Poludnie pl [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8228/dsc0693d.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/3149/dsc0623o.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2873/dsc0616e.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3430/dsc0624.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8324/dsc0632m.jpg[/IMG] __________________
  8. http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-xl-dla-almiszona-do-15-08-a-142639/#post12670719
  9. Prosba do moda o usuniecie moich zakonczonych bazarkow...
  10. Kurtka,bluza... dla Almy do 30 czerwca Ksiazki, bizu i super ciuchy na Alme do 30,06 Mini czarna 38 dla Almy do 30,06 Duzooo Ciuchow 36/38 dla ALmy do 30 lipca Ciuszki na chlpca 4-5 lat i ksiezeczki dla Almy do 30.06 http://www.dogomania.pl/forum/f99/same-firmowki-42-44-dla-almy-do-30-07-a-140336/
  11. http://www.dogomania.pl/forum/f99/duzooo-ciuchow-36-38-dla-almy-do-30-lipca-139983/
  12. ja za wczasu pisze zeby nikt mnie nie scigal....:oops::oops: Duzo bazarkow ostatnio robie i pech chcial ze mam noge w gipsie... Wszytskie rzeczy wylicytowane u mnie beda wyslane, z malym opoznieniem ale beda.
  13. Puma1984

    Amstaff Rico

    [quote name='kiti7'][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/6101/dsc01233.jpg[/IMG][/quote] Ta fota mnie zabiła :crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. http://www.dogomania.pl/forum/f99/sliczne-ksiazeczki-dla-dzieciakow-dla-almy-do-30-06-09-a-138627/#post12353786
  15. ja nic nie wiem o stalych deklaracjach... Ja bede robic bazarki na Alme dotad dopoki bede miec fanty na bazarki.
  16. Podpisuje sie pod tym co napisala Aga obiema rekami. 3 psy w hotelu to juz 600 zł wiecej - - - za ta kwote kolejnego psiaka mozna by wyciagnac ze schronu.
  17. http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurtka-river-island-34-36-sliczna-bluzeczka-dla-almy-do-22-maja-do-20-a-137846/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/sweterki-kolczyki-bandamka-dla-almy-do-25maja-138020/
  18. [FONT=MS Shell Dlg 2]alma mniej pije i mnie sika[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]co niestety porwierdza chorobe[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]stan skóry czeka na swój czas[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]jest zrogowaciala jakby podwójna i trzeba czasu na odrosniecie włosków[/FONT] [FONT=MS Shell Dlg 2]Obecnie stosujemy niska dawke minirinu0,1 mg i "modlimy sie " aby była wystarczająca gdyż 15 tabl kosztuje 107 zł natomiast 15 tabl 0,2mg kosztuje juz ok 160 zł[/FONT]
  19. Widać poprawę sunia mniej pije, mniej sika czyli niestety diagnoza się potwierdziła , pozostaje szukać suni domu z ogrodem. Sunia nie wykazuje agresji jest miła, nie szalona pieknie spaceruje nieciągnąc na smyczy. Cały czas wiernie patrzy się w oczy. Stan skory poprawia sie zainwestowaliśmy w karmę wet dla alergików. Jednym słowem "drogocenna sunia". Dziękuję wszystkim sympatykom suni za zainteresowanie i wpłaty. Oczywiście ze wszystkich wpłat rozliczę się skrupulatnie na wątku. Wszystkich chętnych proszę o wsparcie dla suni robimy co możemy szukamy tańszego dojścia do leku niestety na dzień dzisiejszy bez bajmniejszego efektu. Liczy się każda pomoc.
  20. http://www.dogomania.pl/forum/f99/kurtka-river-island-34-36-sliczna-bluzeczka-dla-almy-do-22-maja-do-20-a-137846/#post12292186
×
×
  • Create New...