Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. z mojego bazarku bedzie 42 zł... prosze o numer konta na pw-wpłace jak kupujacy mi powpłacaja wszytsko.
  2. [quote name='ewajanka']Podczytuje wątek od jakiegoś czasu i znalazłam takie ogłoszenie: Miejscowość: Sosnowiec Województwo: Śląskie W dniu 13.01.2010r. przy siedzibie S.M. "Południe" przy ul. Naftowej 29d znaleziono psa mieszańca/amstafa koloru ciemny brąz, białe znaczenia na szyi i pysku oraz białe "skarpetki" na przednich łapach, długi ogon. Pies posiada metalową szeroką obrożę. Czeka na właściciela w schronisku w Sosnowcu ul. Baczyńskiego Wyślij e-mail | 032/293-75-56 Trzymam kciuki żeby psiaki się znalazły.[/QUOTE] To ogloszenie bylo juz sprawdzane:(
  3. zapraszam za bazarek... za chwilke go dokoncze:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178116-w-trakcie?p=13933301#post13933301[/url]
  4. Moim zdaniem dorby pomysl, bo w tamtym roku byl taki bazarek i zainteresowanie bylo.
  5. [url]http://www.dogomania.pl/threads/177893-Ciuchy-na-UciechA-w-i-dla-Champa-do-konca-stycznia[/url]
  6. [quote name='Magda & Zicko']Tak jak obiecałam jade dziś do schroniska w Sosnowcu, czekam tylko na zmotoryzowana koleżankę.. Mam nadzieje,że poznam czy to Sara.. jak pozwolą to zrobię zdjęcia.[/QUOTE] to ogloszenie dotyczyło Fiodora :)
  7. Aga a do sosnowca dzwonilas?
  8. [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4699/p1050280f.jpg[/IMG] ta suczka czy piesek ma watek? bo link mi nie działa.
  9. znalazlam takie ogloszenie dodane 14 stycznia Miejscowość: [B]Sosnowiec[/B] Województwo: [B]Śląskie[/B] W dniu 13.01.2010r. przy siedzibie S.M. "Południe" przy ul. Naftowej 29d znaleziono psa mieszańca/amstafa koloru ciemny brąz, białe znaczenia na szyi i pysku oraz białe "skarpetki" na przednich łapach, długi ogon. Pies posiada metalową szeroką obrożę. Czeka na właściciela w schronisku w Sosnowcu ul. Baczyńskiego [URL]http://ogloszenia.jelonka.com/index.php?mod=main&scr=one&id=284389[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/719926/Piotrk%C3%B3w%20Trybunalski-ZNALEZIONO-PSA-DU%C5%BBEGO-BR%C4%84ZOWEGO-080110-OKO.html[/URL] na haslo znaleziona psa i znaleziono suke w google pregladnelam wszytskie ogloszenia z ponad 50 stron,,i tylko te znalazłam.
  10. Agnieszka a probowalas tego [url]http://www.allegro.pl/item881426194_mailing_do_96_950_osob_gratisy_promocja.html[/url] duzo jest tez innych firm. warto kupic taki mailing. nie jest drogi, a kazdy uzytkownik musi spedzic na danej stronie www od 15 do 60 sekund.
  11. [quote name='Paulina87']Ja też śledzę wątek i teraz tak pomyślałam, że może założyć im konto na naszej klasie i rozsyłać zaproszenia do ludzi z okolicznych wiosek i ze szczecina.[/QUOTE] najlepiej by bylo napisac do osob ktore zalozyly konta na nk "szczecin moje miasto"itp, i wstawily zdjecie fiodora i sary...
  12. a maila moge? bo pw mi zdechło:) to zaraz napisze:) edit:maila wysłałam. jak bedziesz mi wysylac te cyferki to podaj dokladnie co musze podac ksiegowej na ten 1 %, ona mi rozlicza pit z dzialalnosci ktora zlikwidowalam- gratis:D
  13. jak przyjdzie ojcu kwitek z renty to sie zglosze... w zeszlym roku on skladalpit 28 i 28a i w nim bylo 1 %, a w 37 z renty +odliczenie neta nie bylo... wiec nie wiem jak to jest... tzn w ktorym picie ten 1 % mozna uwzglednic. jak dasz rade pit 28 i 28a zrobic to wysle dane:) a moje to jak dostane pit z pracy,,,,
  14. ja sobie zaznacze watek:) Moze ktos mi pomoze w picie...i przy okazji wybierze sobie na kogo 1 %....
  15. http://www.allegro.pl/item876421459_przyczepka_rowerowa_towarowa_z_plandeka.html http://www.allegro.pl/item875980267_przyczepka_rowerowa_wozek_ogrodowy_towarowy.html
  16. Moze to głupie co napisze... ale to wszystko to nie od ciepła? znajomy ma amstaffa-spal zawsze w lozku, pod koldra i zaczely mu wychodzic straszne bable z krwia i ropa, z łozka poszedł do legowiska ze wzgledu ze posciel caly czas usyfiona i wiekszosc poznikalo, pojawiaja sie jakies babla i syfki ale juz duuuzo mniej i rzadziej.
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/50051-Pieski-i-kotki-z-A-ywieckiego-schroniska-kaA-da-pomoc-mile-widziana?p=13769469&viewfull=1#post13769469[/url]
  18. [quote name='Asior']no coty?? nie ma nic z boksera???[/QUOTE] Moim zdaniem nie :)
  19. [url]http://www.wykop.pl/link/264311/pani-pedagod-zaglodzila-psy[/url]
  20. ja z moim grubasem lazilam po wetach i nikt nie wiedzial co jej jest... wszedzie miala syfy-pierwsze malutkie, pozniej bąble z krwi i ropą, na samym koncu z czarna krwia. I okazalo sie ze mam uczulenie na proszek vizir... Jak zmienilam proszek to mi i mojemu grubasowi wszytsko poznikało... Czasami jak cos zezre niedozwolonego to cos jej wyskoczy ale juz nie w takich masakrycznych ilosciach jak kiedys. czerwone plamy miedzy paluchami jej poznikały. z uszami miala zawsze problem-teraz mam spokoj,,,pies ideał poza siuraniem na łóżku :(:(
  21. Puma1984

    Amstaff Rico

    a co tutaj tak cichutku...?
  22. znalazłam takie ogloszenia ODDAM ZA DARMO MEBLE!! - AGD Meble Pralki Wyposażenie Domu na Sprzedaż- Gumtree Narożnik pilne !!! - AGD Meble Pralki Wyposażenie Domu na Sprzedaż- Gumtree
  23. Za kazdym razem jak ogladam jej fotki to rycze jak pierd****ta :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...