-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Puma1984 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
z mojego bazarku bedzie 42 zł... prosze o numer konta na pw-wpłace jak kupujacy mi powpłacaja wszytsko. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewajanka']Podczytuje wątek od jakiegoś czasu i znalazłam takie ogłoszenie: Miejscowość: Sosnowiec Województwo: Śląskie W dniu 13.01.2010r. przy siedzibie S.M. "Południe" przy ul. Naftowej 29d znaleziono psa mieszańca/amstafa koloru ciemny brąz, białe znaczenia na szyi i pysku oraz białe "skarpetki" na przednich łapach, długi ogon. Pies posiada metalową szeroką obrożę. Czeka na właściciela w schronisku w Sosnowcu ul. Baczyńskiego Wyślij e-mail | 032/293-75-56 Trzymam kciuki żeby psiaki się znalazły.[/QUOTE] To ogloszenie bylo juz sprawdzane:( -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Puma1984 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapraszam za bazarek... za chwilke go dokoncze:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/178116-w-trakcie?p=13933301#post13933301[/url] -
PIT 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego
Puma1984 replied to zdrojka's topic in Organizacje
Moim zdaniem dorby pomysl, bo w tamtym roku byl taki bazarek i zainteresowanie bylo. -
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Puma1984 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177893-Ciuchy-na-UciechA-w-i-dla-Champa-do-konca-stycznia[/url] -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Magda & Zicko']Tak jak obiecałam jade dziś do schroniska w Sosnowcu, czekam tylko na zmotoryzowana koleżankę.. Mam nadzieje,że poznam czy to Sara.. jak pozwolą to zrobię zdjęcia.[/QUOTE] to ogloszenie dotyczyło Fiodora :) -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Aga a do sosnowca dzwonilas? -
TERIERY-Nasze jedyne marzenie,to kochajace domy.
Puma1984 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/4699/p1050280f.jpg[/IMG] ta suczka czy piesek ma watek? bo link mi nie działa. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
znalazlam takie ogloszenie dodane 14 stycznia Miejscowość: [B]Sosnowiec[/B] Województwo: [B]Śląskie[/B] W dniu 13.01.2010r. przy siedzibie S.M. "Południe" przy ul. Naftowej 29d znaleziono psa mieszańca/amstafa koloru ciemny brąz, białe znaczenia na szyi i pysku oraz białe "skarpetki" na przednich łapach, długi ogon. Pies posiada metalową szeroką obrożę. Czeka na właściciela w schronisku w Sosnowcu ul. Baczyńskiego [URL]http://ogloszenia.jelonka.com/index.php?mod=main&scr=one&id=284389[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/719926/Piotrk%C3%B3w%20Trybunalski-ZNALEZIONO-PSA-DU%C5%BBEGO-BR%C4%84ZOWEGO-080110-OKO.html[/URL] na haslo znaleziona psa i znaleziono suke w google pregladnelam wszytskie ogloszenia z ponad 50 stron,,i tylko te znalazłam. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
Agnieszka a probowalas tego [url]http://www.allegro.pl/item881426194_mailing_do_96_950_osob_gratisy_promocja.html[/url] duzo jest tez innych firm. warto kupic taki mailing. nie jest drogi, a kazdy uzytkownik musi spedzic na danej stronie www od 15 do 60 sekund. -
Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!
Puma1984 replied to polciuaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Ja też śledzę wątek i teraz tak pomyślałam, że może założyć im konto na naszej klasie i rozsyłać zaproszenia do ludzi z okolicznych wiosek i ze szczecina.[/QUOTE] najlepiej by bylo napisac do osob ktore zalozyly konta na nk "szczecin moje miasto"itp, i wstawily zdjecie fiodora i sary... -
PIT 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego
Puma1984 replied to zdrojka's topic in Organizacje
a maila moge? bo pw mi zdechło:) to zaraz napisze:) edit:maila wysłałam. jak bedziesz mi wysylac te cyferki to podaj dokladnie co musze podac ksiegowej na ten 1 %, ona mi rozlicza pit z dzialalnosci ktora zlikwidowalam- gratis:D -
PIT 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego
Puma1984 replied to zdrojka's topic in Organizacje
jak przyjdzie ojcu kwitek z renty to sie zglosze... w zeszlym roku on skladalpit 28 i 28a i w nim bylo 1 %, a w 37 z renty +odliczenie neta nie bylo... wiec nie wiem jak to jest... tzn w ktorym picie ten 1 % mozna uwzglednic. jak dasz rade pit 28 i 28a zrobic to wysle dane:) a moje to jak dostane pit z pracy,,,, -
PIT 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego
Puma1984 replied to zdrojka's topic in Organizacje
ja sobie zaznacze watek:) Moze ktos mi pomoze w picie...i przy okazji wybierze sobie na kogo 1 %.... -
http://www.allegro.pl/item876421459_przyczepka_rowerowa_towarowa_z_plandeka.html http://www.allegro.pl/item875980267_przyczepka_rowerowa_wozek_ogrodowy_towarowy.html
-
Moze to głupie co napisze... ale to wszystko to nie od ciepła? znajomy ma amstaffa-spal zawsze w lozku, pod koldra i zaczely mu wychodzic straszne bable z krwia i ropa, z łozka poszedł do legowiska ze wzgledu ze posciel caly czas usyfiona i wiekszosc poznikalo, pojawiaja sie jakies babla i syfki ale juz duuuzo mniej i rzadziej.
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Puma1984 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.wykop.pl/link/264311/pani-pedagod-zaglodzila-psy[/url] -
ja z moim grubasem lazilam po wetach i nikt nie wiedzial co jej jest... wszedzie miala syfy-pierwsze malutkie, pozniej bąble z krwi i ropą, na samym koncu z czarna krwia. I okazalo sie ze mam uczulenie na proszek vizir... Jak zmienilam proszek to mi i mojemu grubasowi wszytsko poznikało... Czasami jak cos zezre niedozwolonego to cos jej wyskoczy ale juz nie w takich masakrycznych ilosciach jak kiedys. czerwone plamy miedzy paluchami jej poznikały. z uszami miala zawsze problem-teraz mam spokoj,,,pies ideał poza siuraniem na łóżku :(:(
-
znalazłam takie ogloszenia ODDAM ZA DARMO MEBLE!! - AGD Meble Pralki Wyposażenie Domu na Sprzedaż- Gumtree Narożnik pilne !!! - AGD Meble Pralki Wyposażenie Domu na Sprzedaż- Gumtree