Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Ulubione zajęcie Sary Nr 3 łapanie odbicia lusterka, szkiełka zegarka itp [video=youtube_share;Z4-bAeQad3E]http://youtu.be/Z4-bAeQad3E[/video]
  2. Ulubione zajęcie Sary Nr 2 opiekowanie się żółwiem [video=youtube_share;0eMsjzEq-oA]http://youtu.be/0eMsjzEq-oA[/video]
  3. Ulubione zajęcie Sary Nr 1 wtulanie w Panią Anię [video=youtube_share;undPguYAKH4]http://youtu.be/undPguYAKH4[/video]
  4. I spotkamy się wszyscy razem i już nigdy sie nie rozstaniemy. Rambo reflesyjny
  5. A ja zajety chodze po innych psiakach i focę. Rambo fociarz
  6. Siemka Frodek pozdrawiamy Ciebie - Rambo - Jamnik Rambo i jego dziewczyny Ruda, Ganga i oczywiście Dorota
  7. Dom czekał, wszystko było gotowe.... tąpnęło mnie bardzo :( eeeechhhh inne zagryzione: GROSZEK [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/271[/url] TOFFINO [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/287[/url] [url]http://przytulisko-augustow.eadopcje.org/psiak/11[/url]
  8. Praktycznie wszystko już dograne i wygląda na to, że Lineczka w poniedziałek wieczorem będzie w Warszawie
  9. [quote name='Gusiaczek']Isadora, a tu ile masz lat ?[/QUOTE] 15-16 [COLOR=#ffffff]........................[/COLOR]
  10. [quote name='inka33']Facet na suki...? [COLOR=#696969][SIZE=1](jak pies na baby)[/SIZE][/COLOR] :hmmmm: Jasia, chyba jesteś zbyt wyrozumiała... :shake: z troską... Hę? :hmmmm: Rambusiowi nie możesz wyszczekać, co tak serio o nim myślisz czy nie możesz wyszczekać, gdzie masz swój honor...? :evil_lol: ze zdumieniem... daleka ciotka[/QUOTE] teeeee nooo coś sugerujesz? Rambo zaczepno-żulerski [quote name='Celina12']O tak pycha....moje już doczekac się nie moga...hihihi[/QUOTE] Ja dziewczynami też. Rambo żarłok [quote name='Nutusia']Zaradzić mogę tylko względem okularów - w budynku, w którym pracuję jest super fajny i wyjątkowo tani optyk - polecam! O zębach nic nie napiszę, bo nasz bóg i wyrocznia w dziedzinie stomatologii na urlopie do przyszłego piątku, a Dziecię ząb rozbolał. Poszedł wczoraj do innego dentysty, a ten mu rozborował i założył opatrunek... NIE W TYM ZĘBIE![/QUOTE] Dawaj tego optyka. Dorota -6 dioptrii [quote name='Gusiaczek']Nie masz, nie :shake:, ale w Klubie zawsze raźniej ;) Nasz optyk na wakacjach, Filip podarł tam, gdzie najbliżej i ..... za darmochę ma naprawione patrzałki:) Nie w tym zębie ?????????????????!!!!!!!!!!!!????????????? Qrwa, już nic mnie nie dziwi Dzięki Ciocia - Gusiak uśmiecha się półdupkiem, a pomiędzy kartonami ciasteczka będzie piekła, bo jej zawsze maso frasunku.... jak już są ... niech będą po KOKARDĘ! ;) do wyczerpania[/QUOTE] Wpisuję się do tego Klubu. Dorota pechowiec
  11. Bo za takie oczy człowiek dałby się pochlastać
  12. [quote name='anica']Witojcie, Witojcie :) zawsze tu miło! nawet jak Zocha siem Focha:loveu:[/QUOTE] Ja właśnie te fochy Zośki uwielbiam
  13. [B]Przyszłam złapać dobrej energii. [/B] Słuchajcie tragedia co się dzieje, tyle zgłoszeń. Ale też i fajny news mój news i notatka na fejsie pt "Cisza która boli" przyczyniły się do tego, że dwa z psiaków są w domu. Dostrzegła je osoba o wielkim sercu. Weźmie jeszcze jednego. Ależ się ciesze. Napiszę więcej ale jak już tam podjadę i porobię foty.
  14. czasem trzeba wspomnieć o Pikusiu :) [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3224/le8t.jpg[/IMG]
  15. [URL="http://img42.imageshack.us/i/d40h.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5518/d40h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/t946.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3529/t946.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img600.imageshack.us/i/vfam.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3980/vfam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/xkyc.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1888/xkyc.jpg[/IMG][/URL]
  16. Troszkę Oli ode mnie [URL="http://img24.imageshack.us/i/un91.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/750/un91.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img607.imageshack.us/i/sm7p.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9714/sm7p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img534.imageshack.us/i/df6o.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/266/df6o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img818.imageshack.us/i/b3he.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2088/b3he.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img834.imageshack.us/i/brux.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2919/brux.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Ewa Marta'] [...] Jutro nie będę robiła zdjęć. Wystarczy jej już stres samej jazdy i wizyty u weta. Obiecuję jednak, że wycałuję dłuuugaśną sunię od Was wszystkich;-)[/QUOTE] Całuj, całuj gorąco
  18. [quote name='Celina12']Boziu oby się tylko wszystko zgrało.....Lineczka pakujesz się już???[/QUOTE] Też się trzese, trzeba zgrać to wszystko a człowiek nie jest w kilku miejscach tylko siedzi i pazury ogryza czy się wszystko zgra.
  19. [B]Wysłałam kolejnym dwóm osobom ankietę[/B] (z Warszawy ludziska). Przy okazji trafił się chętny 80-letni Pan z niechodzącą żoną. Moja decyzja jest jasna. Niestety Pan od wielu godzin wykonuje do mnie liczne telefony przekonując ze to on będzie najlepszym domem. No cóż musiałam numer wstawić na blacklistę. I tylko potem widzę ile razy z danego numeru dzwoniono. Jak na razie 17. jeszcze pare fotek znalazłam [URL="http://img577.imageshack.us/i/eh25.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9593/eh25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/tvt8.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7799/tvt8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img585.imageshack.us/i/cogm.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/595/cogm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/hp7o.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8432/hp7o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img547.imageshack.us/i/3g28.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6773/3g28.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jutro mam trochę rozmów w jej sprawie w temacie logistycznego zgrania transportu
  21. [quote name='Hope2']jasssne-jej marzą się komnaty, kanapy, klima i limuzyna :) to dama jest od koniuszka noska po sam koniec ogonka :)[/QUOTE] wiedziałam o tym od początku :)
  22. [quote name='lika1771']Nie sama obcielam,pozyczylam maszynke.Musze zbierac na operacje.[/QUOTE] Lika prześlę dzisiaj grosz ostatnio nie wiedziałam gdzie ręce wsadzic
  23. [SIZE=4][FONT=arial black]HULTAJ z PSITULMNIE[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]KOLEJNY STARUSZEK :( [/COLOR][/SIZE][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1414[/URL] [QUOTE][SIZE=3] Hultaj poz.8569 to staruszek w typie jamnika, który trafił do nas 15 lipca 2013 roku z ul. Poniatowskiego, jego ukochany właściciel trafił do hospicjum, a nikt z rodziny nie chciał nim się zająć Hultaj w schronisku czuje się fatalnie, jest wystraszony i nie potrafi się odnaleźć Jest miłym i łagodnym psiakiem, uwielbia ludzi i nie ma nic przeciwko innym psiakom. Na spacerach chodzi ładnie na smyczy i w czasie upalnych dni lubi brodzić w każdej napotkanej po drodze wodzie Pilnie szukamy dla niego domku, w który będzie mógł spędzić spokojną jesień życia. [/SIZE][/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1001528_10151494923392120_1107985581_n.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3005/96jz.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...