-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
A ja zajety chodze po innych psiakach i focę. Rambo fociarz
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Siemka Frodek pozdrawiamy Ciebie - Rambo - Jamnik Rambo i jego dziewczyny Ruda, Ganga i oczywiście Dorota -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dom czekał, wszystko było gotowe.... tąpnęło mnie bardzo :( eeeechhhh inne zagryzione: GROSZEK [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/271[/url] TOFFINO [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/287[/url] [url]http://przytulisko-augustow.eadopcje.org/psiak/11[/url] -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gusiaczek']Isadora, a tu ile masz lat ?[/QUOTE] 15-16 [COLOR=#ffffff]........................[/COLOR] -
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
Isadora7 replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='inka33']Facet na suki...? [COLOR=#696969][SIZE=1](jak pies na baby)[/SIZE][/COLOR] :hmmmm: Jasia, chyba jesteś zbyt wyrozumiała... :shake: z troską... Hę? :hmmmm: Rambusiowi nie możesz wyszczekać, co tak serio o nim myślisz czy nie możesz wyszczekać, gdzie masz swój honor...? :evil_lol: ze zdumieniem... daleka ciotka[/QUOTE] teeeee nooo coś sugerujesz? Rambo zaczepno-żulerski [quote name='Celina12']O tak pycha....moje już doczekac się nie moga...hihihi[/QUOTE] Ja dziewczynami też. Rambo żarłok [quote name='Nutusia']Zaradzić mogę tylko względem okularów - w budynku, w którym pracuję jest super fajny i wyjątkowo tani optyk - polecam! O zębach nic nie napiszę, bo nasz bóg i wyrocznia w dziedzinie stomatologii na urlopie do przyszłego piątku, a Dziecię ząb rozbolał. Poszedł wczoraj do innego dentysty, a ten mu rozborował i założył opatrunek... NIE W TYM ZĘBIE![/QUOTE] Dawaj tego optyka. Dorota -6 dioptrii [quote name='Gusiaczek']Nie masz, nie :shake:, ale w Klubie zawsze raźniej ;) Nasz optyk na wakacjach, Filip podarł tam, gdzie najbliżej i ..... za darmochę ma naprawione patrzałki:) Nie w tym zębie ?????????????????!!!!!!!!!!!!????????????? Qrwa, już nic mnie nie dziwi Dzięki Ciocia - Gusiak uśmiecha się półdupkiem, a pomiędzy kartonami ciasteczka będzie piekła, bo jej zawsze maso frasunku.... jak już są ... niech będą po KOKARDĘ! ;) do wyczerpania[/QUOTE] Wpisuję się do tego Klubu. Dorota pechowiec -
Chora, cierpiąca jamniczka szczęśliwa we własnym domu! Dziękujemy!
Isadora7 replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Bo za takie oczy człowiek dałby się pochlastać -
[B]Przyszłam złapać dobrej energii. [/B] Słuchajcie tragedia co się dzieje, tyle zgłoszeń. Ale też i fajny news mój news i notatka na fejsie pt "Cisza która boli" przyczyniły się do tego, że dwa z psiaków są w domu. Dostrzegła je osoba o wielkim sercu. Weźmie jeszcze jednego. Ależ się ciesze. Napiszę więcej ale jak już tam podjadę i porobię foty.
-
[URL="http://img42.imageshack.us/i/d40h.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5518/d40h.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img19.imageshack.us/i/t946.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3529/t946.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img600.imageshack.us/i/vfam.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3980/vfam.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/xkyc.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1888/xkyc.jpg[/IMG][/URL]
-
Troszkę Oli ode mnie [URL="http://img24.imageshack.us/i/un91.jpg/"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/750/un91.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img607.imageshack.us/i/sm7p.jpg/"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/9714/sm7p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img534.imageshack.us/i/df6o.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/266/df6o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img818.imageshack.us/i/b3he.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/2088/b3he.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img834.imageshack.us/i/brux.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2919/brux.jpg[/IMG][/URL]
-
Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(
Isadora7 replied to Hope2's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
echhh marniutko :) -
[B]Wysłałam kolejnym dwóm osobom ankietę[/B] (z Warszawy ludziska). Przy okazji trafił się chętny 80-letni Pan z niechodzącą żoną. Moja decyzja jest jasna. Niestety Pan od wielu godzin wykonuje do mnie liczne telefony przekonując ze to on będzie najlepszym domem. No cóż musiałam numer wstawić na blacklistę. I tylko potem widzę ile razy z danego numeru dzwoniono. Jak na razie 17. jeszcze pare fotek znalazłam [URL="http://img577.imageshack.us/i/eh25.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/9593/eh25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/tvt8.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7799/tvt8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img585.imageshack.us/i/cogm.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/595/cogm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img707.imageshack.us/i/hp7o.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8432/hp7o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img547.imageshack.us/i/3g28.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/6773/3g28.jpg[/IMG][/URL]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][FONT=arial black]HULTAJ z PSITULMNIE[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]KOLEJNY STARUSZEK :( [/COLOR][/SIZE][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1414[/URL] [QUOTE][SIZE=3] Hultaj poz.8569 to staruszek w typie jamnika, który trafił do nas 15 lipca 2013 roku z ul. Poniatowskiego, jego ukochany właściciel trafił do hospicjum, a nikt z rodziny nie chciał nim się zająć Hultaj w schronisku czuje się fatalnie, jest wystraszony i nie potrafi się odnaleźć Jest miłym i łagodnym psiakiem, uwielbia ludzi i nie ma nic przeciwko innym psiakom. Na spacerach chodzi ładnie na smyczy i w czasie upalnych dni lubi brodzić w każdej napotkanej po drodze wodzie Pilnie szukamy dla niego domku, w który będzie mógł spędzić spokojną jesień życia. [/SIZE][/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1001528_10151494923392120_1107985581_n.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3005/96jz.jpg[/IMG]