Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Dymek z dusza na ramieniu wchodzę do ciebie rozrabiako
  2. Zdrowia, zdrowia, zdrowia dla Tolka od jamolka Rambiego i ode mnie oczywiście.
  3. [SIZE=3]Wrzuciłam tego ślicznego dzieciaka na alegratkę: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1089601_zenek_sliczny_roczny_kundelek_slodziak.html[/URL] [/SIZE] [CENTER] [SIZE=6]Zenek pobiegaj[/SIZE] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/1987/zenek1zy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9454/26565416ud4.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. No tak to jest jakiś pomysł. Może tez jednak zapytać Murki, wiem, że ciasno ale ... zapytać można.
  5. No ale podstrzyżyny, kąpiel wydobyły by z chłopaka jego urodę. Nie kaźdy widzi w tych dredach, a ma ją niewątpliwie.
  6. Brylancie pozwoliłam sobie ogłosić ciebie w tych miejscach:[LIST] [*][SIZE=1][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330149854"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=330149854 [/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088975_brylant_mlody_jamnikopodobny_psiak_chce.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088975_brylant_mlody_jamnikopodobny_psiak_chce.html [/URL][/SIZE] [*][SIZE=1][URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/psy/?add=584[/URL][/SIZE][/LIST]
  7. [CENTER][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=Green][SIZE=7][COLOR=Red][B]PROSZĘ [/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6] niech mnie KTOŚ przytuli!!![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  8. Zrobiłam mu alegratkę http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088787_bary_8_9_lat_poszukuje_domu_po_smierci.html
  9. Zrobiłam Dymkowi alegratkę: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1088773_dymek_przesliczny_kundelek.html Iwonko może wyedytuj na pierwszej stronie i wstaw gdzie dymek ma ogłoszenia. Nieraz trzeba coś podejrzeć i żeby nie latać i szukać.
  10. [quote name='iwa77']No malutka czy juz jesteś w domku czy tkwisz biedulko nadal w schronie....[/quote] Też jestem ciekawa
  11. [quote name='iwa77']Wiem , że Kam pisała coś o ograniczonym dostępie do netu więc może mieć problem z ogloszeniami - jakbyś mogla to jasne - zrób prosze! Oj Brylancik kiedy ty ten domek znajdziesz....[/quote] Iwonko to podeślij mi na maila proszę co dać na allegro. Sorry, ale siedzę i latam po ogłoszeniach umieszczam psiaki i szukam może coś dla Dymka się trafi. Będzie szybciej niż bym wyszukiwała co tam było.
  12. Ja sie boję tu zaglądać tym bardziej ze tez Dymek (też z Wrocka od Iwonki) ma zastrzyk nad sobą.
  13. Iwonko dałam go tutaj: http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/ zaraz rozejrzę się gdzie warto by jeszcze go upchnąć cholera chce się wyć
  14. [quote name='GameBoy']pozycja w chórze dowolna, pojemność płuc i długość dźwięku najdłuższa - idealny solista operowy :evil_lol:[/quote] Szkoda że nie odśpiewał mojej ulubionej arii: [I]"Ridi, Pagliaccio, sul tuo amore infranto! Ridi del duol, che t'avvelena il cor![/I] ..." :loveu::loveu::loveu:
  15. [quote name='GameBoy']U Fidelka wszsytko w porzadku (jest drugi raz odrobaczony) - teraz nazywa się Fidelek aka Tenor - tak ładnie się zachowywał w nocy w nowym domu :evil_lol:[/quote] podejrzewałabym go raczej o sopran koloraturowy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Pozdrawiam i trzymaj się jamnisiu :)
  17. o w morde ale się cieszę :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Słuchaj ten tam przed nami z taką oblizaną przeze mnie twarzą, ten co trzyma takie pudełko przy oczach to on nie daruje. Uważaj to paparazzi... [url]http://img80.imageshack.us/img80/8672/img9282ky4.jpg[/url]
  19. DIF ja wiem, że to pospolity psiak. Ale każdy pospolity psiak ma w sobie coś. Tylko trzeba to pokazać bo ludzie nie mają wyobraźni. A on ma w oczach tęsknotę, wierność mądrość. Trzeba pokazac u takiego psiaka to co ma NAJ. Generalnie to trzeba wszystkiego próbować w tej sytuacji.
  20. Dołożyłam Zenka tutaj: [url]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/oddam-do-adopcji/[/url]
  21. Zaraz wstawiam na allegro i w inne , cholera jest ładny, żeby się coś znalazło, normalnie mnie ściska Zmieniłam tytuł i zdjęcia na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=329608761
×
×
  • Create New...