-
Posts
39937 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isadora7
-
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img507.imageshack.us/i/dsc02048z.jpg/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/744/dsc02048z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img803.imageshack.us/i/dsc01988z.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/3484/dsc01988z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img718.imageshack.us/i/dsc01998zg.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4710/dsc01998zg.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img703.imageshack.us/i/dsc02027k.jpg/"][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6312/dsc02027k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img202.imageshack.us/i/dsc02031wa.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4904/dsc02031wa.jpg[/IMG][/URL] -
>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[HR][/HR] [FONT=verdana][IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/655/4.jpg[/IMG] [B] [SIZE=4]TEODOR[/SIZE][/B][SIZE=4] [/SIZE][/FONT][SIZE=4]:bluepaw:[FONT=verdana] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/655[/URL][/I][/FONT][/SIZE] [HR][/HR] [FONT=verdana][IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/895/1.jpg[/IMG] [B] [SIZE=4]ORZESZEK[/SIZE][/B][SIZE=4] teraz [B]PUZELKA[/B] [/SIZE][/FONT][SIZE=4]:bluepaw:[FONT=verdana] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/895[/URL][/I][/FONT][/SIZE] [HR][/HR] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD] [FONT=verdana] [SIZE=4]Jamniorki czują się świetnie. [B]Mała nigdy nie miała kompleksów, a teraz rządzi się niesamowicie. Jeżeli chodzi o Teodora, myślę, że w tym roku nareszcie zaczął czuć się jak u siebie w domu.[/B] Jest o wiele bardziej spontaniczny, biega, szczeka, bawi się, wyraża swoje zdanie nawet aż za często :smile: (mam na myśli szczekanie). Słowem – otworzył się i nie jest już tak wycofany.[/SIZE][/FONT] [FONT=verdana][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1093/dsc01779zp.jpg[/IMG][/FONT][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/7686/dsc01986rh.jpg[/IMG] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4]Zapraszamy na[/SIZE][/B] [url]http://jamniki.eadopcje.org/[/url] [SIZE=4][B]METAMORFOZY JAMNICZE[/B][/SIZE] Pozdrowionka z domów Toffik, Sonia, Frotka vel Fredzia, Zara, Aza, Teodor i Puzzela (Orzeszek) [FONT=verdana][B]ZARA[/B] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1089[/URL][/I][/FONT] [FONT=verdana][B]SONIA[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1280[/URL][/I][/FONT] [FONT=verdana][B]FREDZIA[/B] teraz [B]FROTKA[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/222[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]TOFFIK[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/795[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]AZA[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1247[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]TEODOR[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/655[/URL] [/I][/FONT][FONT=verdana][B]ORZESZEK[/B] teraz [B]PUZELKA[/B][/FONT][FONT=verdana] [/FONT]:bluepaw:[FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana][I][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/895[/URL][/I][/FONT][FONT=verdana][/FONT] -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Karma jeszcze nie dojechała. Narazie zjada karmę szczenięcą Koko bo ma małe granulki. Dzisiaj jak byłam na komputerze to siedziała mi przez dobrą chwile na kolanach. Bardzo lubi się przytulać. Po wizycie u weta dam znać i wtedy sie zobaczy co dalej będzie trzeba robić z tą jej łapką. Aha, pieniążki 200zł z konta Jamników już sie pokazały na moim koncie. Dzisiaj postaramy sie porobić jakieś fotki :).[/QUOTE] Super. Co do karmy sponsor mi napisał ze dzisiaj "wyszła". Dzieki za potwierdzenie kasy. [quote name='Dogo07']I jeszcze tylko napisze że mała od czasu do czasu biegnie z podniesionym ogonkiem :).[/QUOTE] I to jest wspaniały objaw. -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Fundacja SOS dla Jamników wpłaciła na konto Domu Tymczasowego 200 zł tytułem zaliczki na niezbędne wydatki (np. weterynarz). Proszę o potwierdzenie jak pieniądze się zaksięgują.[/SIZE] -
SPÓJRZ OCZAMI SERCA ! Niewidomy JAMNIK FIODOR
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
Faktury Fiodorkowe (będzie jeszcze jedna za hotelik). Fiodor pomógł Soni ktora nie miała ani grosza w skarpecie. [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485199_484628798268992_388817707_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/734641_484628794935659_1107305252_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/2503_484628788268993_1386845040_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Celina12']Kresiu-wstawiłem się ale powiedziano mi ,że WIOSNA tego roku przyjdzie później-takie są plany ale minie wytłumaczyli dlaczego :shake: Rufus-nawet nie wiesz jak mi miło ,że mnie czytalnikujecie.....wiesz-czasem płacz oczyszcza duszę...oczy....lepiej płakać ze wzruszenia niż z bólu,cierpienia wszelakiego,zła....itp. Cieszę się ,że mała Alexis jest już bezpieczna-dojdzie do zdrowia z DT a potem domki będą się o NIĄ biły-bo cudna i słodka jest.Już na pewno KTOŚ o NIEJ myśli.....ja to wiem..... Selin moja Ukochana dzielnie dzierga coś tam......ja pilnuję Dorotkę.... Sopeluś mający pełne skrzydełka roboty[/QUOTE] Sopeluś wiele racji w tym co pisalnikujesz, ja tez Dorote pilnuję bo czasami jej rąk brakuje i stram sie pomóc. [quote name='Hope2']Sopelku-podziękuj proszę Temu Na Górze za to,że zabrał z tego świata mojego Pana... Teraz już mogę w spokoju wracać do zdrowia...już nikt nie każe mi do niego wracać :D Zojka w końcu wolna na 100%[/QUOTE] I ufffffffffffffffffff
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']No jejciu-do zacałowania jest.......:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] nooo zzzzzzzzzzzamizzzzzzziać można -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]Alexis mówi DOBRANOC i bardzo prosi o POMOC[/B][/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/18023_484600424938496_1612309864_n.jpg[/IMG] -
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Anica szkoda czasu i atłasu, to w stylu tych osób. Niech się ucieszy inny psiak, Trotyś bidy klepał nie będzie z takimi przyjaciółmi jakich ma :). A tymczasem Trotyś nam pięknieje z dnia na dzień. Czekamy na nowe ogłoszenia i odzewy :multi: z nich.[/QUOTE] Danusia zrobi ogłoszenia ja ogarniam rozliczenia i wezmę się za literature czyli tekst i wierzę że Trotyś znajdzie dom. -
[quote name='toyota']Tak, dokładnie - facet nie żyje od 2 dni ! Nie sądziłam, że kiedykolwiek ucieszę się z czyjejś śmierci. Byłoby go trudno ukarać, opinia weta schroniskowego bya bardzo zachowawcza, a tak los sam wymierzył sprawiedliwość.[/QUOTE] nomen-omen teraz spokojnie można walczyć o życie, zdrowie, dom Zojki
-
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Celina12']Wstawiłem wpłaty. Też mogę napisalnikować,że Selin chce wpłacić na Malusią.Chciała kupić szelki i obróżkę ale Cioteczka Taks uszyje dla niej gratis.Więc wpłaci gotówkę.... Sopeluś niebiański księgowy Selin[/QUOTE] Dobra chopie to pilnuj tutaj a ja na fejsie. Rambo fejsiarz -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
A ja za księgowego robię i sprawdziłem SKARPETĘ ALEXIS - Sopelku wstawisz na pierwszą stronę dobrze? [TABLE="width: 300"] [TR] [TD]- Katarzyna K.[/TD] [TD]20,00[/TD] [/TR] [TR] [TD]- Edyta D.[/TD] [TD]20,00[/TD] [/TR] [TR] [TD]_____________[/TD] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]razem 3.IV.2013[/TD] [TD][B]40,00[/B][/TD] [/TR] [TR] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] a ja wstawię na event. Rambo księgowy -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Ja mam wojskową fryzurę, a nie jakieś pióra hipiesowskie. Ale jak pieniądz jest, to trzeba dać. Specjalnie labidziłem, żeby jeszcze coś dorzucili. Rulon major[/QUOTE] Ty zobacz jaki fryz ma Alexis - wie co śliczne. Rambo z piękną fryzurą. -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Wpłaciliśmy 20 zł 79 gr - tyle wyskrobaliśmy :) Rulon[/QUOTE] Chopie ja zawsze wiedziałem że ty jesteś gites nawet bez treski. Rambo kudłacz. -
[quote name='keakea']Muszem Dużego w nogę poszczypać, żeby wstawił foty na picasę... Rulon zaspany bardzo przez ten cały śnieg[/QUOTE] No dawaj dawaj te foty na picassę chceM zobaczyć Rambo ciekawy
-
[quote name='Sarunia-Niunia']Melvinek ma szczęście, że jest pod tak wspaniałymi skrzydłami jak twoje Bineczko!!! A od nas dla Melvinka, taka foteczka;) [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/9074/53712544983306508268319.jpg[/IMG][/QUOTE] o jezu jaki cudny taki niebiański :]
-
-ZAPOMNIANY TROTYLEK W SWOIM DOMU już nikt go nie wyroluje
Isadora7 replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='keakea']Wpłaciłam na główne konto SOS 20 zł - deklarację dla Trotysia na kwiecień (DAROWIZNA TROTYŚ KWIECIEŃ - KEAKEA) Trotysiek, pytają się już jakieś Domki o Ciebie?[/QUOTE] Dzisiaj było pierwsze zapytanie. Pani zapytała (na priva na fejsie) czy Trotyś jest do adopcji i ile ma lat. Odpowiedziałam, dodalam pare pochwal i... póki co zero reakcji :( -
Strasznie zabiedzony jamnikowaty staruszek ZA TM:(
Isadora7 replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='anica']... to ja może.... wstrzymam się od...<dobrych rad>... i raczej będę wspierała Ciebie ,dobrymi myślami...:roll::fadein:[/QUOTE] to ja te ż ze wsparciem mentalnym -
Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)
Isadora7 replied to Celina12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Witam na watku Alexis :). Malutka przyjechała wczoraj późno w nocy, była owinięta w kocyki i tak ją niosłam do domu, biedunia drżała. W domu sierściuchy musiały przywitać nowego towarzysza. Alexis była troszke wystraszona, oczki miała takie dziwne jak dla mnie, może w wrażeń w tym dniu, w końcu dużo jak dla niej się działo. Ale stopniowo zaczynała być kontaktowa, jest narazie spokojna, chodzi na łapce, nawet potrafi podbiec, ale czasami na niej nie staje. Łapka jest dziwnie wykrzywiona, coś jak pałąk. Sunia jest dość chuda, drobna, coś jak jamnik miniatura, zdziwiłam sie że jest taaaka długa :). Tylko jeszcze ogonek ma taki jakiś dziwnie zwisający. Dzisiaj jednak szczeniaczek pojdzie do szczepienia, bo z dwoma w tym jednym nowym, to byłoby za niebezpiecznie iść, do weta, więc Alexis pojdzie jutro albo w piatek. Narazie sie oswaja, jadła mi dzisiaj jedzonko - chrupki szczenięce, bo karma jeszcze nie dojechała, a mojego psa jest za duża, - z ręki. Lubi zwiedzać mieszkanie. Koko ją tylko czasami atakuje jak chce podejśc do mnie albo jak wchodzi na łózko, Alexis wystawia zabki a szczeniaczek sie odgryza. Mam nadzieję że sie to uspokoi. Dzisiaj jak zostawiłam psiaki same, to Alexis odizolowałam, hm, ona chyba potrzebuje jakieś zabawek, maskotek, jakby ktoś miał na zbyciu to chetnie przyjmiemy :). Bo zmielony został papier toaletowy który sobie zwisał. Jak to pisze to Alexis siedzi sobie koło mnie pod biurkiem przy moim nogach. Jak tylko Koko nie widzi to staram sie ją jak najwięcej głaskać :).[/QUOTE] Bardzo bardzo dziękuję ze wzięłaś malutką. Wierzę że będzie dobrze. W sumie wszystko wiesz bo Celinka przekazała. Prośba (tez już wiesz) o zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia, nawet jak będą nieco gorsze ślij proszę ja podrasuję. Mała potrzebuje kasy, a zdjęcia najlepiej przemawiają. Pytanko czy na tych fotach mała naśladowała kudłacza celowo czy tak wyszło? -
[quote name='Nutusia']Gusiaczek ma robić z ciasteczkami wątróbkowymi, ale nie wiem kiedy będzie gotowy... ;)[/QUOTE] [quote name='Ellig']Zapraszamy, takie bazarki z ciasteczkami dla zdrowotnosci to tylko Macia i Lacia robiły ale kiedy bedzie następny to nie wiem:)[/QUOTE] to uprzejmie proszę o powiadomienie jak będzie
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Isadora7 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']O matko,zobaczcie to cudo,te oczy pewnie urzekną...mam nadzieję,ze się tylko zagubiła. [URL]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=8961[/URL][/QUOTE] wczoraj zobaczyłam i oczy przecierałam z zachwytu, nawet nie wstawiam na stronę bo jakoś mam przekonanie że sie zgubiło toto śliczne. To chłopczyk jest.