Jump to content
Dogomania

Isadora7

Members
  • Posts

    39937
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isadora7

  1. Alexis kochanie gorąco się robi na licytacji na twoim wydarzeniu
  2. [quote name='Celina12']Tak imię samo przyjdzie...więc cierpliwie czekamy Jesteście Wspaniali :loveu::loveu::loveu: Powiem tak na uszko,że czasem Te Ukochane Istoty będące tam za TM nie są tak do końca nieobecni...jak mój Król Sopel,który pewnie czuwał nad Drutką jak nad Alexis....:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dokładnie tak jest, One sa nadal z nami tylko inaczej
  3. Rambo byłby zachwycony w takim "zabawkowym bajzelku" on musi mieć też bardzo dużo zabawek
  4. [quote name='Mika31']testowałam ale jak na wiele innych przestały działać. U mnie migrena to wina pogody i mojego ciśnienia.W taką pogodę skacze jak kangur od omdlenia po krwawy nos. Muszę przetrwać aż moje ciało zaakceptuje wiosnę ,żyję jak nietoperz zasłonięta żaluzja , wyłączony telewizor butelka wody nie gazowanej[/QUOTE] [quote name='JamniczaRodzina.']Tak samo jak moja córka jeszcze do tego straszne torsje, bardzo wysoki puls.:shake:U nas to jest genetyczne .[/QUOTE] Bardzo współczuję :(
  5. [quote name='Celina12']Drutka już opuściła schronisko....:multi::multi: A wcześniej Joanna napisała....." [B]Śpieszę donieść, iż w schronisku są obecnie pewni dobrzy ludzie, którzy chcą udzielić Drutce tymczasowego domu, są gotowi pracować nad nią i przygotować ją do adopcji, a i mają przy tym odpowiednie doświadczenie. :) Sunia ma jechać do Sosnowca. Na pewno nowemu DT przyda się nasze wsparcie. Sunię będzie trzeba za jakiś czas poddać sterylizacji. Póki co trzeba popracować nad jej psychiką. Jak tylko będę wiedziała coś więcej, dam znać. Kochani ludzie z DT przyjechali sami po Drutkę aż z Sosnowca. "[/B] Boziu ależ się cieszę.....teraz tylko ku lepszemu idzie.....a co do imienia to pewnie zadecydują w Domku Tymczasowym-więc czekamy....i zmieniam wtedy imię w tytule[/QUOTE] [SIZE=5][FONT=arial black]Hurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaa!!!!!![/FONT][/SIZE]
  6. [quote name='majqa']Sylwio, specjalnie dla Ciebie, mordowanie Zoranka... ;-) [video=youtube;FVWMEvH9tOU]http://www.youtube.com/watch?v=FVWMEvH9tOU&feature=youtu.be[/video][/QUOTE] no pięknie walki psów trzeba zgłosić :evil_lol:
  7. [SIZE=5]Czy on nie jest śliczny?[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/163554_486991944699344_1933727624_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/544065_486991931366012_843283298_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/537275_486991921366013_838742800_n.jpg[/IMG] [SIZE=4]Ma kumpla, nie wiem kto dla kogo jest bodyquardem :evil_lol:[/SIZE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525334_486991928032679_665024271_n.jpg[/IMG]
  8. [quote name='yunona']Może niech zostawi u sąsiadów, ja tak mam obcykane z kurierami :)[/QUOTE] Ja nie mam kontaktu z kurierem, zostawi pewnie awizo do odbioru w punkcie :( Nie każda firma kurierska zostawia u sąsiadów jak nie ma wcześniej takiej informacji
  9. [COLOR=#ff0000][B][SIZE=4]KURIER Z KARMĄ STOI POD BRAMĄ i nie może się dodzwonić ani do domu ani na telefon[/SIZE][/B][/COLOR]
  10. [quote name='pajda67'][quote name='Isadora7']haha nieszczęśliwy w kąpieli skąd ja to znam To nie jest czasem śmieszne:placz: Bo on się rzuca na ręce, które go wycierają i gryzie:diabloti: Jak ręcznik TZ odłożył to Neoś banan na pysiu i biegał po całym mieszkaniu:eviltong:[/QUOTE] O rety no to troche niefajnie.
  11. [quote name='Hope2']i mnie się ślepia zamykają...na kawę to już chyba za późno...;)[/QUOTE] zdecydowanie za późno
  12. A ja apeluję o zdjęcia malej, dużo zdjęć na watkach gdzie jest ich dużo ludzie widzą i pomagaja. Mała ma ze wszystkich podopiecznych najmniejsze wpłaty. A od dwóch dni nic nie wpłyneło.
  13. [quote name='JamniczaRodzina.']Dziękujemy za wiadomości z domku Froda :loveu: Dobrze że Frodo idzie do dr Cichockiego. Czy nie mógł by to on Frodowi wycisnąć pęcherza w trakcie wizyty żeby ocenić jego objętość bezpośrednio przed i po opróżnieniu przy pomocy USG? To tylko moja sugestia. Trzymamy kciuki i czekamy na wieści.[/QUOTE] Dobra sugestia od razu widac ze wet w rodzinie
  14. [quote name='Sarunia-Niunia']Pajduniu, Bertuś, Eluniu, Anusiu, Phase - bardzo dziękuję Wam za każde dobre, ciepłe słowo... Minął rok.... aż wierzyć się nie chce... Cały tamten dzień przewijał się jak film... zwłaszcza od 15.49.... wciąż boli, bardzo, bardzo boli:(:(:(....[/QUOTE] i zawsze się tęskni nieistotne ile lat
  15. Przefajna fota [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/521856_590306537648200_1459622908_n.jpg[/IMG]
  16. ________________________________________________[FONT=verdana] [B] TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B] [/FONT]________________________________________________[FONT=verdana] [/FONT] [CENTER][FONT=verdana] [/FONT] [/CENTER] [SIZE=3][FONT=verdana]Parysek jest inteligentnym, spokojnym, zrównoważonym i potrafiącym zachować czystość psiakiem. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] Pierwsze dni w hotelu nie były najlepsze :-/ Parys miał wszystkich i wszystko w nosie nawet jedzonko i pieszczoty. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana] Nie reagował na żadne komendy na próbę jakiegokolwiek kontaktu reagował podnoszeniem fafili, pierwszą noc trochę płakał. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana] Na dzień dzisiejszy jest już zupełnie inaczej, reaguje na zawołania, domaga się głaskania, nie ma żadnego problemu z jedzeniem nawet suchej karmy, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest posłuszny i grzeczny. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana] Zaobserwowałem małe problemy ze słuchem i wzrokiem związane jest to prawdopodobnie z podeszłym wiekiem. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana] Zęby, uszy, oczy i ogólny stan zewnętrzny jak na jego wiek w dobrej kondycji W jednym zdaniu jest to piesek dla starszej osoby kochającej zwierzęta, z pewnością Parys tę miłość odwzajemni. [/FONT]:rolleyes:[B][FONT=verdana]STOP[/FONT][/B]:rolleyes:[/SIZE][FONT=verdana][/FONT][FONT=verdana] [/FONT][FONT=verdana] [/FONT]_______________________________________________ [FONT=verdana] [B] TELEGRAM Z HOTELIKU - FOTY JUTRO LUB POJUTRZE[/B] [/FONT]________________________________________________[FONT=verdana] [/FONT]
  17. [quote name='Celina12']Wiecie cio kochani KUMPLE ??? Selin to szybko wpada w doły.....czasem nic i nikt nie jest w stanie zapewnić jom,że jest ok.Ona nigdy nie była i chyba nie będzie zadowolona z siebie.Taki już charakterek ma...ma to po mnie-bo ja też charakterny tylko,że inaczej.Jam znał i znam swojom wartościowość - zawsze na plusie - PRAWDA???? Selin uważa się za MINUSOWĄ.Powtarzam jej ,że jak tak mnoży minusy...to w końcu zawsze wyjdzie na plus....bo minus z minusem daje no co???? PLUS!!!!!Ło matko ale się zapultałem z tymi minusami i plusami . Rulon i Rambuś-spokojna Wasza rozczochrana i uczesana-czuwam!!!! Jestem na posterunku-a jak coś ma się prulnikać-trzymam. Srajków NIET!!!! Sopeluś machający skrzydełkami[/QUOTE] i tak czymiej.... [quote name='keakea']Rambo, nie stój tak blisko mnie, bo się cały lepisz od tego białka!!!! :) - Rulon świeżo wyczesany[/QUOTE] ej tyyy nooo co zazdrościsz ze laska na mnie poleciała? [quote name='keakea']Ło tak Sopciu!!!! Sama prawdeczkowa prawda!!!! Minus i minus dajom plus jak cholera!!! Tak że się Selin włóczką nie wykręci, eheee! - Rulon podstępny[/QUOTE] o tu sie z toBOM zgadzam Rambo piękny i przystojny
  18. [quote name='keakea']Taaaaaak, Sopeluś, łona nam SRAJKIEM groziła. I za co, za co, ja się pytam??? Zainterweniuj, kochany kumplu, pogońże kota Selin, postaw ją do raportu, prooooosimy... - Twoi fumfle niskopienni[/QUOTE] Popieram mojego drogiego przedmówce, po całości popieram. Rambo nieco lobbujący
  19. [quote name='keakea']Siop!!! Ty podglądaczu!!! A Ty pilnuj Selin... bo łona cuś robi... dziergoli... a później strasznie nad tym fanzoli... A to źle wpływa na oczka, nie wychodzą równe i się fszystko może spruć!!!!!!!!! SAMO!!!! - Rulon przerażony takom opcjom[/QUOTE] Tak ja to też słyszalnikowałem. Czepia się wiatru twoja Selin i jakieś groźby sabotażu wysyła. Sopelciu ja twój kumpel prosze pilnuj Selin. Rambo zatroskany
  20. [quote name='togaa'][B]Celina12[/B], nawet nie wiesz jakie mała ma szczeście że [B]babi2[/B] Ją wypatrzyła. Trzymam kciuki...[/QUOTE] Super widzę że babi ma referencje. Celinka napewno powiadomi Joanne osobę która decyduje w temacie Drutki (jeszcze Drutki)
  21. [quote name='Ewelinaaa'][FONT=times new roman][SIZE=3]Kciuki zaciśnięte? To już możecie je puścić.. :) Rollo wyruszył do nowego domu! [COLOR=#333333]Państwo zdecydowali się i nie chcieli czekać dłużej, zabrali go dziś do swojego domku! [/COLOR] [COLOR=#333333]Wskoczył z lekką pomocą za swoją Panią do samochodu i wyruszyli... :) [/COLOR] [COLOR=#333333]Oby szybciutko się zaaklimatyzował i oby trafiały do nas same dobre wiadomości.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE] Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra
  22. [quote name='JamniczaRodzina.']My narazie obmyslamy strategie odchudzania.:evil_lol:[/QUOTE] Jak znajdziesz dobry sposób to poproszę, bo ja znam taką (może i psa dotyczyć) [IMG]http://www.demotywery.pl/uploads/2011_11/28/18787_695_image_Odchudzam-Sie.jpg[/IMG]
  23. [quote name='JamniczaRodzina.']Pewnie na początku będą bardzo smutne ,że ktoś nowy do domku przybył.[/QUOTE] albo i nie :)
×
×
  • Create New...