Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Florcia ma całkiem niestary tekst, pisałam z okazji wydarzenia na FB, może być? Czy proponujecie coś innego? http://allegro.pl/florcia-jamnik-czy-kundelek-nie-wazne-i1993302694.html
  2. [quote name='kora78']takie rzeczy to tylko w Erze, prosze pani ;)[/QUOTE] To ja znowu przypomnę Wierę, cuda się zdarzają. Znalazła dom z ogrodem, Pani ma gabinet w domu, ma psiego towarzysza i chodzi na długie spacery [url]http://foto1.m.onet.pl/_m/4b282409a5a8891d4a8e543fcc64c92d,10,19,0.jpg[/url] Czyli da się! :-)
  3. Już u Balbiny się zachwycałam tym szaleństwem w oczach Łucji! Odjazdowe imieniny!
  4. Będzie trudno, ale dobrze być musi... o jej zdrowie trzeba dbać z całych sił. I domu najlepszego pod słońcem szukać...
  5. ... i 25s. Jakie szaleństwo w oczach Łucji! Niesamowite! Jakby cały rok na to czekały!!! I że siebie nawzajem przy tym nie zjadły! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-E--flLsq_90/TuoWYKMiw6I/AAAAAAAAHIg/Vm1nq_OPprw/s640/DSC_0334.JPG[/url] Coś pięknego! I jak one mają potem ze stołu nie kraść? Ha, ha! Naprawdę, bardzo wiśniowy ten torcik! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-gLiJVYLoWs8/TuoWfvdI02I/AAAAAAAAHIw/sKj1svACqqA/s640/DSC_0339.JPG[/url] Ale linia jest pięęęękna! [url]https://lh5.googleusercontent.com/-v9AlNWkK78w/TuoW2W5JfTI/AAAAAAAAHJk/IISDr-Cowr0/s640/DSC_0358.JPG[/url] W samą porę przyszłam z tymi uściskami! Nie spóźniłam się :-D 10000000000000 lat!!!!!!!!
  6. I za Pusię też trzymamy :-) Psiaki brykają na filmiku, a Florcia stoi i patrzy, jak osiołek! Hi, hi!
  7. Pewnie, że dziękujemy! :-) I do góry Kora!
  8. I ja zaglądam do ślicznej optymistycznej :-)
  9. Przyszłam wyściskać Krokodyla i całe Stado. Zdjęcia super! Obejrzałam od razu, ale nie miałam siły nic napisać.
  10. A co tu się tytułu nie zmienia? Na jakiś, tfu tfu, wypadek? A kysz! Nie będzie nic z tych rzeczy. Neska ma dom! :-)
  11. Telefon milczy jak zaklęty, ślad po Charliem zaginął... Nie ma go w Łowiczu... niemożliwe, żeby tu był...
  12. Do góry Kokolino, jakieś zdjęcie ciocia mogłaby zrobić, bo dawno Cię nie widziałam.
  13. Swojego czasu myszy wyniosły mi kilka kilogramów suchej karmy w ciągu jednej nocy, toczyły po jednej granulce, słyszałam, ale nie wiedziałam co to, kupiłam kolejną karmę i to samo, dopiero wtedy się domyśliłam... myszki są bardzo pracowite. Ja tam boję się myszy, które przemykają po kątach, żeby one się tak nie bały, to może ja też byłabym odważniejsza, a tak napędzamy sobie stracha nawzajem :-)
  14. Figa, udałoby Ci się może zrobić Florci nowy banerek? Np. z tym zdjęciem :-) :-) :-)
  15. [SIZE=4]Na konto lecznicy przelałam 50zł za encorton odebrany pod koniec listopada. Skarbonka zaktualizowana: 55,36zł [/SIZE]
  16. Skarbonka Ninki wzbogaciła się o kwotę 476zł z bazarku [SIZE=2]http://www.dogomania.pl/threads/218215-NOWE-markowe-spodnie-co%C5%9B-dla-dziecka-co%C5%9B-dla-psa-I-INNE-ZAKO%C5%83CZONY?p=18212840#post18212840 [SIZE=4]Za badanie i zabieg Ninki zapłaciłam przelewem 215zł na konto lecznicy. Skarbonka zaktualizowana.
  17. Za listopadowe leki Florci trzeba zapłacić na konto lecznicy 32zł
  18. [SIZE=4]Mamy rachunek z lecznicy: zabieg 153zł badanie histopatologiczne 130zł Razem do zapłaty [COLOR=red]283zł [COLOR=black]UMilki wyślę nr konta lecznicy na PW.[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  19. [B]Najważniejsze, że[/B] [B][COLOR=red]przeszczep się przyjął!!!![/COLOR][/B] [COLOR=black]A Mikuś czuje się coraz lepiej i lepiej![/COLOR]
  20. Są jakieś wieści z domu, jak Arno się odnajduje?
  21. Ale ten wątek żywy, ha ha!
×
×
  • Create New...