Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Witam śliczną Clevisię :-)
  2. o rety, co za determinacja!
  3. Śliczna, choć bardzo zaniedbana Szasta, a jeszcze taka młoda...
  4. niestety nie, ani jednego telefonu, ani pół maila
  5. Florcia jest śliczna, ale jest też starowinką...
  6. Witamy nowy dzień z Antosiem :-)
  7. Biedny Bambo, dobrze, że to już za nim... A Twój psiak rzeczywiście, nawet z wyrazu pyska podobny do Figowej Negry :-)
  8. Ładne zdjęcia, dziękujemy DogAngel szczególnie to jest miłe http://img577.imageshack.us/img577/5697/dsc07607u.jpg
  9. Mistrz prawdziwy, skoro młodszych uczy, szczekmistrz!
  10. [quote name='sylwiaso']A ja dopiszę,że nasza Kochana wadercia przelała mi 10zł a ja jełopa tego nie napisałam Dziekujemy ciociu wszystko się przyda na opłacenie kastracji!!Wileki Buziol dla Ciebie za pomoc![/QUOTE] Camisiowa, Camisiowa, Camisiowa - Sylwia, mówi Ci to coś? ;-) [B]Zapraszamy na bazarek na kastrację dla Arno! [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/219644-Gogle-r%C4%99kawice-itp.-zimowe-klimaty-na-4-psiaki-i-wisiory-r%C4%99cznie-robione-do-30.12[/url]
  11. Bazarek na sterylizację Koko, zapraszamy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/219644-Gogle-r%C4%99kawice-itp.-zimowe-klimaty-na-4-psiaki-i-wisiory-r%C4%99cznie-robione-do-30.12[/url]
  12. Jezus :multi: Pokaż nam Bambo, pokaż! :loveu:
  13. Ja mogę zrobić ale będą mi potrzebne większe zdjęcia. Czy mogę prosić o link do albumu lub na maila [email][email protected][/email] ?
  14. [quote name='Cromikowa']Zgłosiłam na allegro naruszenie zasad (manipulacja słowami kluczowymi), chodzi o to że zwierzęta są bez rodowodu, a w treści napisane jest "rasy ....." . Zwierzę jest danej rasy kiedy ma rodowód, być może allegro usunię tę aukcję, kilka razy udało się tak załatwić pseudohodowców ;)[/QUOTE] Bardzo dobrze, też tak będę robić :-) Dziękujemy elajo za wieści od szczeniorów :-)
  15. Tak... niektóre długoooo czekają na domy
  16. Na kudłaczach kolejna Pusia/Fizia, jakaś odrębna rasa powstała - leonberger miniatura, czy cuś :crazyeye: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page613"]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page613[/URL]
  17. I na zimowy bazarek z nowymi rzeczami [url]http://www.dogomania.pl/threads/219644-Gogle-r%C4%99kawice-itp.-zimowe-klimaty-na-4-psiaki-i-wisiory-r%C4%99cznie-robione-do-30.12[/url] a także na piękny łowicki (w podpisie) :-) Mikusiu... Ty wiesz czego Ci życzę...
  18. I zapraszamy na jeszcze jeden ZIMOWY BAZAREK m.in. dla Fary [url]http://www.dogomania.pl/threads/219644-Gogle-r%C4%99kawice-itp.-zimowe-klimaty-na-4-psiaki-i-wisiory-r%C4%99cznie-robione-do-30.12[/url] Nowe rzeczy czekają :-)
  19. Może ktoś da się zaprosić na jeszcze jeden zimowy bazarek z nowymi rzeczami [url]http://www.dogomania.pl/threads/219644-Gogle-r%C4%99kawice-itp.-zimowe-klimaty-na-4-psiaki-i-wisiory-r%C4%99cznie-robione-do-30.12[/url] Zapraszamy!!!
×
×
  • Create New...