-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Na szczęście malutka Szira otrzymała już pomoc! Teraz trzeba trzymać kciuki z całych sił za postępy w leczeniu.
-
Jużaczka WIERA znalazła SWOJEGO CZŁOWIEKA!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Oby się kiedyś spełniło! -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I grudniowa deklaracja od Jolusi dotarła, dziękujemy! -
W realu to jest upiornie głośny, a tutaj taki cichutki i niewinny, chyba miał koguta wśród przodków! Uczę się od niego nie poddawać, jak słowo daję! Dzisiaj rano strasznie lało, szłam z dziećmi do przedszkola, tuż przed przedszkolem Magdalena wyłożyła się do kałuży jak długa, w białych rajstopkach... Musiałam gnać na łeb na szyję nazad do domu, przebierać ja i znów tę samą drogę pokonać. Pomyślałam wtedy o Gacku, on takich sytuacji dziennie ma wiele, że musi się podnosić, gdy upadnie i dalej do przodu, krok do przodu - dwa kroki do tyłu, ale nigdy się nie poddaje.
-
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Przypomnę zapomniane -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
mamanabank replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
Dziecko małe pytało o Antosia z ogłoszenia, Antoś poruszył serce dziecka, ale z dorosłych nikt się nie odezwał... -
I jeszcze raz wysoko
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
do góry maluchu -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=2][COLOR=darkgreen]PAŹDZIERNIK [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=darkgreen](zmiana zasad zapisywania wpłaconych deklaracji - przy nicku dopisuję m-c, na który wpłynęła deklaracja) [/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=darkgreen] [COLOR=black]DEKLARACJE STAŁE [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=darkgreen][COLOR=black]Pani Ewa M. [B]50zł [COLOR=darkgreen]- X, XI[/COLOR][/B] uczeń czarnoksiężnika [B]10zł - [COLOR=darkgreen]X[/COLOR][/B] [/COLOR][/COLOR][/SIZE]Camisiowa [B]10zł[/B] - [B][COLOR=darkgreen]X, XI, XII [/COLOR][/B] AniaiJanek [B]20zł[/B] - [B][COLOR=darkgreen]X, XI, XII, I[/COLOR][/B] Donata [B]20zł[/B] - [B][COLOR=darkgreen]X, XI[/COLOR][/B] Puma [B]30zł[/B] - [B][COLOR=darkgreen]X[/COLOR][COLOR=darkgreen], XI[/COLOR][/B] Marianna [B]40zł - [COLOR=darkgreen]X[/COLOR][COLOR=darkgreen], XI[/COLOR][/B] p.Władzio [B]20zł - [COLOR=darkgreen]X[/COLOR][COLOR=darkgreen], XI[/COLOR][/B] [U][B]RAZEM 200zł[/B][/U] deklaracji stałych [B]DZIĘKUJEMY :multi:[/B] ********************** [B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE [/B] **********************[B] [SIZE=3]WYDATKI [SIZE=2]200zł DT listopad [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=1]na koniec listopada zostaje 500,36zł [/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][SIZE=2] 200zł DT grudzień[/SIZE][/SIZE] [/B] [B][SIZE=4]W skarbonce Bojki aktualnie znajduje się [COLOR=darkgreen]300,36zł[/COLOR][/SIZE][/B][U][B][SIZE=4] [COLOR=indigo]Sylwia, czy wszystko się zgadza?[/COLOR] [/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=4] [/SIZE][/B][/U] -
Bojka - wystraszona sunia czeka na swojego człowieka w hoteliku
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie dziękujemy Plino w imieniu Bojki! -
[quote name='wadercia']to moze ja wykupie jakis pakiet na bazarku?:)[/QUOTE] Tak! :multi: :multi: :multi:
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Kaju dziękujemy w imieniu Fary! Piękny początek! :loveu: Tak azalio Fara jest piękna i kochana. -
Udało nam się kiedyś dla jużaczki Wiery znaleźć dom z CTR-em niesamowity duet :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/147573-JuA-aczka-WIERA-potrzebuje-swojego-czA-owieka[/url] [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/c9cec2c28e6fac358de2178eb64d9ee4,10,19,0.jpg[/IMG] Diego, żeby Tobie trafił się taki świetny dom!
-
[quote name='willma']Super mam nadzieje ze szybko ktos go wypatrzy :)[/QUOTE] Potrzeba więcej ogłoszeń... bardzo prosimy o pomoc dla Arno
-
[SIZE=3][SIZE=2]allegro [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1977403439[/url] [/SIZE][/SIZE]
-
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Tofikowa']wpłaciłama dzisiaj swoją deklaracje za grudzien[/QUOTE] dotarła, dziękujemy! -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
do góry................ -
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy!!! Każda złotówka zmniejsza dług Fary w lecznicy. -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
mamanabank replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
ech... taki dar to skarb! -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
mamanabank replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Konwencję podebrałam dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182959-Fara-%C5%9Bliczna-alergiczna-w-DT-potrzebuje-karmy-vet-i-DS?p=18126166#post18126166"]Fary[/URL] ale kurczę, jakoś cienko mi poszło. Florentynko... [SIZE=1]na pomoc! [/SIZE]