Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Nikt ich chyba nie dawał. Sunie są świetne, trochę się boją na początku, ale potem same przychodzą po głaski, problemem jest to, że nie potrafią chodzić na smyczy, ale pewnie szybko nauczyłyby się przy odrobinie cierpliwości. Jasna sunia jest córką rudej, są mniej więcej tej samej wielkości. Ruda ma ok. 6 lat, jasna 3 lata.
  2. Mokro dzisiaj strasznie było i Panienka Ninka też mokra. Trzyma się dzielnie, jest jeszcze pełna życia i ciekawości do świata.
  3. Szczęśliwa Florcia dziękuje wszystkim za wsparcie i obecność.
  4. Super, dziękujemy serdecznie, zaraz dopisuję! edit. I Tobie Sylwia dziękuję za odnotowanie, od razu wszystko jasne :-)
  5. Aż dziwne, że pogoda tak sprzyja.
  6. Tel. 601 300 726, 785 099 099 Email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest kontakt do Fundacji. W lecznicy w Łowiczu Mikuś mieszkał dosyć długo, nie wchodził w konflikty z innymi psami, a kotki omijał nawet na nie nie patrząc. Mam nadzieję, że w DT nic się nie zmieniło.
  7. [QUOTE]Czy guziczkowo-suwaczkową pasję można jakoś wyleczyć??? :roll:[/QUOTE] chyba nie... podziwiam Nelkę coraz bardziej! Niesamowita skłonność i zdolność. Może trzeba jej ubrania ze szmateksu kołować, jejku a jak zacznie wypruwać guziczki ze śpioszków, zatrzaski z pajacyków, śpiworków, wózka???
  8. Spotkałam dzisiaj człowieka wysokiego na 5mm :-)
  9. ALe wielkie dzieciaki macie w tych brzuchach :-D gigantyczne!
  10. 10 puszek od Ań :-) przekazałam dla Florci i Niny.
  11. chociaż tyle mogę, żeby pomóc jakoś...
  12. Zameldowałam się i będę podnosić i zapraszać
  13. Dziękujemy serdecznie w imieniu Fary i swoim! Bric, porozmawiam z weterynarzem.
  14. O rety... przy takiej ilości stworzeń, choć naprawdę bardzo się staramy, jednak wymyka się coś spod kontroli, a to Gacek!
  15. Czekałam na kanapowe zdjęcia Mikusia, oto one [url]https://plus.google.com/u/0/photos/112086272007107033840/albums/5691808459381516657[/url] Co do kontaktu, muszę zapytać, czy do DT, czy do fundacji. Bardzo dziękujemy
  16. [quote name='Andzike']Nuri dostała pierwsze pieniążki na konto Fundacji Viva - 100zł od Izabeli P. z Warszawy:loveu::loveu::loveu: Bardzo, bardzo dziękujemy!!! :) eee... czy ktoś z tu obecnych jest Izabelą P.??? :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] [quote name='Ryniu123']Gdyby była potrzebna kasa na sterylkę, forum [B]labradory.or[/B]g dokłada 100 zł. Prosiłbym o dane konta na PW.[/QUOTE] może to labradory.org?
  17. 20kg suchej karmy przekazałam dzisiaj dla psiaków w hoteliku UMilki
  18. Tak encorton, z przerwami dniowymi, dwudniowymi, w zależności od nasilenia objawów, ostatnio jest lepiej, więc dawki są mniejsze. Dziękuję bardzo Camisiowej za deklaracje dla Fary na I i II
  19. ale się uśmiałam, padłam tutaj!!!
×
×
  • Create New...