Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Kora, dzięki, uspokoiłaś mnie, szukam dalej. aha, [B]ostatnio widziano go wczoraj o 14 na Czerniakowskiej![/B] aha - wróciła jego była pani i szuka go wszędzie, gdzie z nim chodził - na razie nic... :( ale chodzi i chodzi. ja też ruszam. xerujemy plakaty i jedziemy.
  2. [quote name='donica']Gdzieś mi mignęło, że mru ich powiadamiała osobiście, na samym początku poszukiwań, bo u nich pies był chipowany i oni wyskakują też po wpisaniu jego numeru chipa w bazie. I nie wiem czy nie mają plakatu już wydrukowanego. [/QUOTE] tak, MULTIWET wie osobiście tam byłam, jest plakat i mają nr chipa. nawet widziałam na FB panią z recepcji ;)
  3. [CENTER][SIZE=4]ludzie - [B]teraz tylko PLAKATY! [/B](+sprawdzenie Palucha...) jak chwilę się prześpię (chociaż odechciało mi się) [B]zrobię nowe[/B] i [/SIZE][B][SIZE=4]PROSZĘ WAS O POMOC w rozwieszaniu ich na CAŁYM MOKOTOWIE![/SIZE] [/B] Leon naprawdę może być daleko, w jedną noc przyszedł na Mokotów z Wawra... co on ma biedny robić? szuka :( nie wie, że to on musi dać się znaleźć...! [LEFT]aha, [B]Kafi [/B]- przepraszam. naskoczyłam na Ciebie. mam nerwy w strzępkach, wybacz. [/LEFT] [/CENTER]
  4. i ja wróciłam. już nie wiem :( [COLOR=Red][B]Leona nie widziano od praktycznie 24 godzin...[/B][/COLOR] [B]widziano go ostatnio wczoraj ok. 9 na Idzikowskiego[/B] - o ile to był on! [B]Ktoś widział go wcześniej wczoraj przed siódmą pod blokiem Gagarina 10A...[/B] potem nic :( byliśmy tam po 21 - łaziliśmy, jeździliśmy... nic. była tez oprócz nas i Was figa33 z TZtem... (dzięki!) my byliśmy tam całą noc chodząc pod blok co 30-45 minut i jeżdżąc po całym Mokotowie i po zakamarkach... nic... odwiesiliśmy plakaty, tyle dobrego... na Idzikowskiego też, [SIZE=3][B]ogólnie chyba przerobie plakat za zaginął na MOKOTOWIE[/B] (widziano go na Gagarina ostatnio...) czy jakoś i [B]obklejamy cały Mokotów :([/B][/SIZE] [B]w nocy na bank go nie było[/B], byliśmy tam serio co kilkadziesiąt minut pod tą klatką i wokół bloku :( już nie wiem nie wiem :( czemu nie wrócił? co się stało? :( jedzenie suche pod klatką leży nieruszone już od 24 h... [SIZE=4][B]SM[/B][/SIZE] wczoraj miała zgłoszenia [B]z Wilanowskiej[/B] (około 7 rano, więc chyba nie Leon... ranny pies, po wypadku - odwołane), [B]Koncertowej[/B] - chyba około 14, duży czarny pies i z [B]Biedronki[/B] - nie wiadomo jaki pies... i to najpóźniejsze zgłoszenie. [B]na kwarantannie[/B] na Paluchu widzę podejrzane psy... [B]ta:[/B] [URL]http://paluch.org.pl/index.php?do=animals&what=2[/URL] mi teraz nie działa, ale jest tam jeden podejrzany pies z 17 listopada... [B]2928/10[/B]... [B]a tu:[/B] [URL]http://www.napaluchu.pl/system_kwarantanna.php[/URL] nie ma dat, ale sa psy takie jak: [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#003366][FONT=arial][SIZE=2][FONT=verdana][SIZE=1][B] ID[/B]: 2813/10 (chyba za mały), [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=verdana][SIZE=1][B]ID[/B]: 2817/10 [B]Gatunek[/B]: PIES [ MIX ON ] [ samiec ] [B]Masc[/B]: czarna-podpalana [B]Waga[/B]: 28,000 [B]Skad[/B]: sm grenadierów[/SIZE][/FONT]chyba za daleko... już nie wiem, oszaleję :( która baza jest "prawdziwsza"? totalna beznadzieja :(
  5. dzięki wszystkim :) my go właśnie tak o włos mijamy, może jeszcze więcej osób właśnie potrzeba :) teraz tam jest ruch, ale później będzie spokojniej - my będziemy około 21 tam.
  6. eve mu zostawiła coś tam, nie wiem co on je :( my też będziemy z żarciem! rozmawiałam z panią, która go w Wawrze znalazła - ona go też na żarcie łapała. był tak głodny, ze dał do siebie podejść tylko na żarcie, teraz na pewno jest tak samo :( jest bardzo chudy, sąsiadki mowią, że ledwo się podnosił.
  7. mysza, dzieki. my tez będziemy wieczorem, najlepiej jak już jest mało ludzi, jak najpóźniej. mamy całą noc.
  8. komentarze mogą być na zlecenie, lub znajomi lub w ogóle pisane przez osoby podstawione.
  9. przyszły byc może domek Leona wie, że Leon zaginął. i czeka :) na razie czeka.
  10. poza tym jak to "we krwi"? nie wiemy czy on z Koła uciekły tym ludziom czy go wyrzucono - chyba że ktoś wie coś, czego ja nie wiem???
  11. Leon jest na Gagarina, jest na Mokotowie. To pewne. My jesteśmy zawsze 5 minut za nim :( mam nadzieję, że będzie wracał pod blok. Rozmawiałam dziś z sąsiadkami, one go widziały wczoraj, jednej przeszło przez myśl, że to TEN Leon, mówią że wybiedniał okropnie :( była pani Leona i tak nie jest w stanie się nim zająć, niedługo znów wyjedzie kto wie na ile... jej rodzina też się nim nie zajmie. to odpada. tak, Leon "uciekł" i szuka starego domu. jak ktoś by się czuł, kiedy po 5 latach mieszkania w jednym miejscu i codziennej domowej rutyny zostały z dnia na dzień przerzucony w inne miejsce? potem znów w inne i znów w inne? co ten pies ma w głowie? nawet trudno to sobie wyobrazić. on myśli, ze jak wróci na Gagarina to wszystko będzie, jak kiedyś. naszym zadaniem jest znaleźć go i pokazać mu, że będzie dobrze i że zapomni. Że niedługo już stare życie będzie wspomnieniem a jego zajmie nowe super życie w nowym dobrym domu! pan, który się interesował Leonem brzmi bardzo fajnie, mądrze. miejmy nadzieję, że ich drogi się szczęśliwie zejdą i uda się wszystko... hotel dla Leona to będzie koszmar :( inna sprawa to puszczanie Leona bez smyczy od początku pobytu w nowym miejscu - [B]Leon nawet przez pierwsze kilka miesięcy musi na smyczy chodzić[/B], jak już go znajdziemy. przecież i tak musimy mu znaleźć dom, nie ma co demonizować, że Leon dziki pies będzie uciekał szukając w amoku swojej starej Pani. to już jest nasza rola, żeby tak nie było. nie uśpimy Leona tylko dlatego, że on myśli że jego była pani na niego czeka, a nie czeka...
  12. [quote name='Kafi']kurcze, żeby nie było,że jak Leon już trafi na nowego opiekuna to znowu ucieknie. .Widać ma to we krwi ;)[/QUOTE] on nie ucieka, on domu swojego szuka. potrzebuje dobrego domu, w którym zapomni że miał kiedyś inny dom, tyle. nie wiem po co takie gadanie.
  13. Akrum, niestety nie mam kiedy aktualizować strony :( więc jest ona bez sensu :( jeśli ktoś chciałby pomóc to może dałoby się... nasze psy są na Facebooku: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1630162866867&set=a.1628619868293.91245.1020464427#!/pages/Bezdomn*****-i-Koty-z-Konstancina/134157366623127[/url] (lub może ktoś z nas może podesłać pani na maila psiaki - fotki i opisy:)) boże Fart i Negra :(:(:(
  14. [CENTER][SIZE=4]widziano znów Leona! [B]dziś przed 7 na Gagarina/Czerskiej![/B][/SIZE] [/CENTER]
  15. dzięki wszystkim! [CENTER]jeszcze [B]plakat Gagarina w wersji JPG[/B]: [URL]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/Leon_Gagarina.jpg[/URL] (do wrzucania na FB np.) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/Leon_Gagarina-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. głównie latarnie na przystankach! na skrzyżowaniu starałam się wszystkie latarnie i te takie słupy wiecie ze światłami czy coś.
  17. [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/LEON/widziano.jpg[/IMG] o tu gdzie [B]A[/B] - to dom Leona - były dom. Gagarina 10A [B]czerwona kropka[/B] - śmietnik, pod którym siedział "duży wilczur" zgłoszony dziś na SM (nie znaleziono go) [B]ulica Iwicka[/B] - tam też widziano Leona: przecinał Gagarina kierując się w stronę Łazienek! [/CENTER]
  18. o, dziękuje hahaha, to dobre :) myślałam, ze baby z jajami będą :P no nic, tak to ten bazarek :) ja na latarniach tylko powiesiłam, gdyż budy się pozwijały!
  19. [quote name='magiraf']Pewnie! chodzi o ten bazarek na skrzyzowaniu Gagarina/Czerniakowska?[/QUOTE] tak, na ten Czerniakowska/Nehru chyba, czy jakoś. ten ten :) takich kilka bud białych i "baby z jajami" ;)
  20. [CENTER][SIZE=4][B]Linki do plakatów![/B][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][B] [COLOR=Red]Gagarina:[/COLOR] [url]http://www.sendspace.com/file/jp611q[/url] Wawer: [url]http://www.sendspace.com/file/6orvnw[/url] [/B][/SIZE]
  21. dzięki! [B]magiraf [/B]- zaraz wrzucę plakat (mogę zainteresowanym wysłać na maila!), czy powiesiłabyś jutro przy bazarku? dokładniej na bazarku, tam są jakieś mięsne ponoć no i warzywniaki i podobno wszyscy tam chodzą ;) jakieś ciuchy też są oraz buda z papierosami i zoologiczny! - czyli niezły center handlowy! :)
  22. tak, przystanki, sklepy, apteki itp.! tam, gdzie się nudzą ludzie lub masowo chodzą :) kurde chyba jednak obstawiamy tego Gagarina. słuchajcie, ja jutro rano jadę na interwencje 100 km za Wwę (jadąc czyli około 9 wpadnę na Gagarina!) - czyli dla mnie w dzień odpada :( potem na pewno ruszymy znów w teren!
  23. [CENTER]kolejny sygnał: [SIZE=4][B]dzwonił pan, który [COLOR=Red]widział dziś po południu LEONA[/COLOR] (niebieska obroża) na [COLOR=Red]Iwickiej/Gagarin[/COLOR]a - Leon szedł w stronę Łazienek![/B][/SIZE] [/CENTER] szedł spokojnie, wąchając sobie to i owo. czyli tak samo jak mówiła [B]magiraf[/B]!
  24. zaraz zrobię plakaty w dwóch wersjach: wawrowe i gagarinowe, proszę o pomoc! i dziękuję tym, co pomagają:)
×
×
  • Create New...